23325
  • Malakai
    #13656
    Itt mennyi barom van már bocsássatok meg...
  • Krinyo
    #13655
    nfo fájlban van egy csomo
  • bizkit
    #13654
    Sziasztok! Egy SOS kérdés!!Tud vki 1 CD keyt prezentálni mert az lemaradt és most itt ülök a gép előtt, és verem a fejem a monitorba!! Köszi előre is!!!
  • CSOCSO
    #13653
    nem olvastam el hogy mit mond..
  • tibor16
    #13652
    Ultra, 800x600, csak nincs élsimítás -az megeszi a karit (9600XT/256 ) - jaa és catalyst 4.8
  • Sil3nt
    #13651
    Andie: igazad van, thief3-ban jobbak a fény/árny hatások és még sok-sok helyen szebb, de doomban is van egykét szépség..maradjunk ennyiben
  • hiba
    #13650
    ez az a fal balra amit csocso mutatott elobb, nezd meg te is kozelrol :)
  • rezsofiz
    #13649
    LOL
  • hiba
    #13648
    ez nem arra valasz csak ugy :)
  • tibor16
    #13647
    Bocs, csak azér szúrtam be, mer ez atzér az igazsághoz tartozik, -Andie: ez nekem egy átlag helyszín.
    A Thief tényleg szép, de az más mércével mérendő - szvsz - ez meg direct a doom3 - és kész. (bár utálom a monsztákat)
  • rezsofiz
    #13646
    brutal
  • Bat
    #13645
    Például az alfa szebben nézett ki ti4200-on mint most a végleges
  • hiba
    #13644
    FAR CRY MONSTAAA kozelkep
  • Bat
    #13643
    Csinálok, de csak pár nem múlva mutathatom, mert otthon nincs net, a flesemet meg egy nagyonkedves ismerősöm rövidrezárta.
    De szerintem bárki szívesen berak mindjárt összehasonlításképeket :)
    Azt azért kijelentem: Még ti4200-on is a kártya képességeihez képest ratyi volt a d3.
  • Bat
    #13642
    A 35 az montírozva lett :p
  • Glpetyus
    #13641
    brutal
  • Glpetyus
    #13640
    pfff....lol
  • Braveheart
    #13639
    baz beírtam vagy 1 A4-es lapnyi szöveget de elment az áram ááááááááárgh

    szal röviden: Bat. a képek ugyanazzal a kártyával készültek!!! mutsd náald milyen a d3 meg a thief3! (ha megvan)
  • tibor16
    #13638
  • rezsofiz
    #13637
    Meg azért nem low qualityben kene osszehasonlitani
  • davos80
    #13636
    Meg a dobozok is szétszakadhatnának. Így most szikrázik, ha láncfűrésszel nekimegyek.
  • lwb
    #13635
    mondjuk olyan nagyon interaktív környezet a FC-ben sem volt (itt sincs). ebben a hl2 lesz talán a legjobb, de azt hisszük, ha látjuk.
  • Glpetyus
    #13634
    hmmm.... :(
  • Danecay
    #13633
    Bizony, itt pedig eléggé el lett hanyagolva a dolog,minden meglőtt felületre ugyanazt a textúrát húzza fel, egy fekete pöttyöt. Nem hiszem, hogy egy pár plusz igen kis méretű textúra még nagyobb hardware igényt eredményezett volna. Kicsit csalódtam, amikor a budiban belelőttem a mosdókagylóba vagy a piszuárba várva azt, hogy majd jól szétesik, ehelyett nem hogy szétesett volna, még meg sem repedt, hanem csak 1 fekete pötty maradt a lövés helyén. Jó a game meg minden de azér ez még a MAX PAINE 1 ben is jobban meg volt csinálva, a 2-ről nem is beszélve.
  • Davidus
    #13632
    Nos:) Thief nincs meg de a kedvedért demonstrálom a D3 grafikáját:P Mentem képeket csinálni:)
  • tibor16
    #13631
    bassz, megin nem tudom beszúrni a képet.... aaahhh
  • Glpetyus
    #13630
    Ne reméld ^.^
  • rezsofiz
    #13629
    na jo,de most pont kifogtad a doom3 gyengéjét,par helyen csunyacska a textura..
  • Bat
    #13628
    Amúgy a Thief nekemis tetszett egész addig míg rájöttem, nem annyira tetszik a játékmenet.
    Az önárnyékról meg annyit, hogy soxor elszédültem tőle.Mivel szórtfény nincs a játékban, ezért irreálissá teszik a hatalmas mozgó stenciles árnyékok.Ez mongyuk a doomra is igaz. De azért Thief3 is rulez meg D3 is.
  • tibor16
    #13627
  • Eisenhower
    #13626
    na itt van szembe velem a főellen^.^ legalább is remélem hogy ez már az....
  • Glpetyus
    #13625
    htx
  • tibor16
    #13624
    Azér, sztem a felbontással vagy a konfiggal is baj van, mer inkább ez a jellemző
    és ez egy tök átlag helyszín
  • ReTeK
    #13623
    "Mi ez a homály? -- Ez Textúra!"
    az első nagyon közel, a másik meg kb. 2 méterre van

    "Levitáció és asztráltest"
    ez biztos hogy max ? spekulár meg a bump hova lett róla :-P ehhhe :-)
  • Andie
    #13622
    Sil3nt : Igy igaz!!! MAximálisan egyetértek, a dark engine erre lett kifejlesztve. De akkor ne szálljanak vitába velünk doom fanatikusok, hogy a doomban jobb a fény/árnyék technika! Merhogy innen indult a dolog.
    A többit - max felbontás, poligonok, effektek, dinamika, egyáltalán az egész realm - jóhogy nem érdemes összehasonlitani, hisz a doom tovább is készült, sztem nagyobb budgetböl, és kb fél évvel késöbb is.

    Davidus : ecsém elöször tanulj meg olvasni, aztán fikázzál. Gef3 Ti200ról volt szó, mint azt irtam. Medium texturák voltak, mint ahogy thiefben is. De várom a highdetail összehasonlitásodat, fika helyett.
  • lwb
    #13621
    a doom3 fps, lényege hogy gyors is legyen. thief3-ban nem kell nagy sebesség vagy frame rate. szvsz teljesen összehasonlíthatatlanok.
    amúgy is inkább csinálj egy képet a doom3 mozgó, élőnek tűnő, shaderes textúrájáról. olyat biztos nem lácc a thiefben.
  • Braveheart
    #13620
    mi?
  • Shep
    #13619
    Na a Stalker az amitől a legjobban félek hogy milyen lesz annyira ajnározzák, aztán lehet a fele se valósul meg belőle, bár teganp néztem egy új videót és veszett jól nézett ki, meg jó kis jelenetek voltak benne, de hát videót összevágni a legkevesebb,
  • Bat
    #13618
    Nem szégyen ha, nem combos a kártyád, csak benézek a fórumba, és összehasonlításként rögtön ezt a két képet látom, az egy övönaluli... Ha nem ismerném a Doom-ot ezekután nem játszanék vele, dehát tragikusan nem így néz ki:)))
  • Davidus
    #13617
    Alfa alapján mondtam. Ha soha nem jelenik meg alfa akkor is volt:P