23325
  • Andie
    #14217
    Thx Cifu.
    Valóban csaj volt, most hogy mondod, csini cickói voltak :)
    Tuti BFG-röl volt szó, de végülis erre már reagáltak, tán a Delta 2-on lesz majd. Nem emléxem, hogy lettem volna ilyen pályán, remélem nem hagytam el. Vagy az a delta labs 2? Kicsit keverem ezeket a pályaneveket :)

    Tata : vedd le az árnyékokat. Sokat javit a láthatóságon! (és a sebességen is)
  • Tata exVermedve
    #14216
    Akkor az olyan alacsony grafikai beállítások mellett jöhet össze, hogy nem pont ez fog nagyot dobni a látványon. :-))
  • Lacc
    #14215
    Kíváncsi vagyok ez mikor fog rajta elfutni :D
  • Lacc
    #14214
    Ma meg már a mobilomon is elfut.
  • Lacc
    #14213
    320*280-as felbontásban elképzelhető :D
  • cifuatwork
    #14212
    A Doom1-hez anno 8MB ram kellett. :)))
  • cifuatwork
    #14211
    Az a TAA (Temporal Anti-Aliasing), de ahoz, hogy rendesen működjön, folyamatosan 60FPS kell, ami a Doom3 alatt szvsz senkinél sem áll fent jelenleg. :)
  • Punkerwork
    #14210
    ahoz is kevés az, vagy van dúm tetrisz ? :)
  • Tata exVermedve
    #14209
    Tényleg, akkor lehet, hogy a doom1-el próbálkoztam?
  • precision
    #14208
    ok, htx, megnézem
  • Punkerwork
    #14207
    win update a startmenüben pl
  • precision
    #14206
    hm, azt honnan?
  • rezsofiz
    #14205
    okes nincs mit:)
  • Tata exVermedve
    #14204
    Arról az "Időbeli élsimítás" flagről azt hallottam, érdemes használni, a 2x-es úgy néz ki tőle, mintha 4x-es lenne - bár néhány más játék (pl. COD) fagyhat tőle.
  • precision
    #14203
    Thx. Directx fentvan, csak detonator nincs még :)
  • Punkerwork
    #14202
    directx javító patch se árt
  • Punkerwork
    #14201
    1M Ram? :)
  • rezsofiz
    #14200
    innen tudod leszedni a legujabb NVIDIA Drivert,meg ha nincs fenn akkor tedd fel DirectX 9.0b-t
  • tibor16
    #14199
    bocsesz, félreértettem...
  • Tata exVermedve
    #14198
    Szórakoztam kicsit a grafikai beállításokkal, tapasztalataim (Intel 2,4-es proc, 1M RAM, ATI Radeon 9800 -128M: 4.7-es catalyst):

    - amin játszom (bár lehet, hogy kicsit visszaveszek majd): 1024x768, high beállítás, kártya drivernél antialiasing, anisotropy közepes: 20-60 FPS, ajtónyitásoknál, hirtelen szörny-megjelenéseknél minimális szaggatás;
    - antialiasing, anisotropy max-ra: -5,10 FPS;
    - sajátárnyék: kb. -10 FPS (szórakozni lehet vele, de így nem éri meg játszani vele, pedig szórakoztató lenne néha a saját árnyékomtól megijedni );
    - az első pontban vázolt beállítások+ultra high grafikával 10-20 FPS-t produkált, a lámpás embert kísérgettem kicsit, igen frankó volt, de nem volt olyan látványos a textúrák javulása;

    Szóval szvsz a "teljes élvezethez 512M-ás kártya kell" az az NVIDIA marketing bullshitje, hogy vegyék mint a cukrot, 256M-ás kártyával, egy mostani erős gépen tutira el kell vinnie az ultrahigh-t.

    Amúgy a bázis textúrái időnként tényleg elég gagyik, néha kissé rajzfilmesnek érzem, annyira egyszínűek - gondolom a fény-árnyék számítás oltárán beáldozták a bonyolultabbakat. Azért a 4-5. pályán akad már néhány hely, ami frankón ki van dolgozva. A sötétség idegesít, mert kifolyik a szemem 2 óra játék után, úgyhogy éjszaka az utolsó félórára felhúztam a brightness-t max-ra, úgy némileg elviselhetőbb volt.
  • precision
    #14197
    sorry srácok nemtom h melyik hozzászólás környékén van, de olyan problémám van h inditásnál fehér az egész képernyő? mit kell csinálni? Vmi detonator kell? melyik? pls help
  • RelakS
    #14196
    AF, de a játék elvileg az AA-t állítaná, amit szürkére vettél (Vonalsimítás)
  • cifuatwork
    #14195
    Antialiasing (röviden AA) -> magyarul élsimitás
    Anisotropic Filtering (röviden AF) -> magyarul Anizotróp szűrés
  • tibor16
    #14194
    neem tom, akkor ez a 8x meg 16x mia fütyi???
  • RelakS
    #14193
    az a plasmagun oktatófilmje, nem?
  • BEAST #14192
    én nem TFTn nyomom de tök sötét van ... és sajnos majdnem minden map ilyen ... viszont pont ma reggel volt az hogy az 1ik szobábol fény szürödött ki és az imp mászott felém a folyoson ... sajnos nem sikerült elkapni a pillanatot , de baaaz az a látvány amikor a fejét megvilágitotta a fény ... ijedtemben daraboralötem az egész folyosot
  • cifuatwork
    #14191
    - fent már irtam : kb hol tartok? (%)

    Kb. 30%

    - találtam egy audio file-t, amiben egy fószer a BFG-röl magyaráz, és hogy elzárta a szobájába, aminek a kódja : xxx. Ugyanakkor volt egy mailje is, amiben az IT-sek irják neki, hogy már ezerszer megmondták, a 0 nem müködik a kódokban, igy kicserélték 3-ra. Ez tán valahol a Lab 3-ban volt. Már a 4 végére értem, de a fószer irodáját nem találtam Lehet, hogy elhagytam a BFG-t? (a chaingunt -vagy mit, ami igy forog- most találtam meg nemrég)

    Emlékeim szerint a Lab3-ban vagy Lab4-ben a Plazmafegyver található, és nem a BFG. Aki még nem jár itt, annak SPOILER!!! - A Plazmafegyver amúgy abban a szobában volt, ahol a csaj-os esett volt (de az tényleg repkedő-lángoló fej)

    - azt a pókfaszit hogy lehet normálisan kinyirni? kb 3x futottam neki, de a legjobb eredményem (max páncél és liferól indulva) 100 páncél és 20 élet maradt . Futok körbe körbe, de elöbbutóbb egy olyan tüskés bigyóval bevág egy sarokba, ahova aztán jól be is szorulok, onnan meg nem marad más, csak húzom a ravaszt a plazmafegyveren, azt kész. MEg lehet csinálni minimális életvesztéssel? (félek, hogy mi lesz, ha igazán nagy bossal futok össze?)

    Én Pókcsajnak nevezném, de amúgy én a Plazmafegyverrel nyírtam ki (de így is olyan 40HP-m maradt a végére).

    - volt még valami, de elfelejtettem

    Próbálkozhatunk táv-hipnózissal, ha gondolod.
  • Lacc
    #14190
    Nem nagyon :D De azért ez nem teljesen igaz, nincs mindenhol töksötét, ez erős sarkítás...
  • rezsofiz
    #14189
    jah:))
  • tibor16
    #14188
    Ez naon rendes volt tőlled, most gyűrkőztem neki, de hál isten beírtad...... kössszi
  • Lacc
    #14187
    Néztétek a minigun oktatófilmjét? Baba :)
  • Shan
    #14186
    Egyetértek az alattam szólóval...
    De lehet, hogy csak azért nem tetszik annyira, mert töksötét van eddig (fog változni?) a folyosókon...3/4 képernyő fekete...Nyomja még vki TFT-n, vagy csak nálam ilyen sz@r?
  • Lacc
    #14185
    Ja a pisztoly töltéshangja nekem is tetszik, olyan jó fémes, csattogó ahogy kell :) Ugyanez van az assault gunnál is, csak annál elsőre kicsit furcsa a lövéshang. De mindenképpen jobb mint az AvP pulse gunja (bár azt is meg lehet szokni).
  • rezsofiz
    #14184
    Ezeket Frapssel csinaltad?? nekem kozel nem csinalnak ilyen jo minosegu muvikat... es utana mivel sikerult a meretét ilyen jol tomoriteni?melyik progival?
  • Lacc
    #14183
    Egyébként érdekes hogy ahány féle ember van, annyi féleképpen csomagolják ki a warezt.
  • BEAST #14182
    na ebben viszont abszolut igazad van ... AvPben is teccetek a vörös vészfémyek .. itt nagyon hiányolom ... igaz igy parásabb , meg nehezebb ... de nem árt néha látni vmit :P
  • Andie
    #14181
  • RelakS
    #14180
    A pisztoly meg a shoti hangjai elővételkor meg töltéskor nekem kifejezetten tetszik, a többit meg nem emléxem, mert el voltam foglalva az imp-vel :)
  • Lacc
    #14179
    Húúú hát RX7 most aztán kimerítő választ kapott! :D
  • Andie
    #14178
    Doom3 letöltésének, kicsomagolásának, installálásának menete :

    1. Letöltöd a RAR file-okat a szerverröl.
    2. Ezután lesz egy ilyesmi könyvtárstruktúrád :
    C:\downloads\...\Doom3 Reload akármi\CD1\ (és itt x db rar file)
    C:\downloads\...\Doom3 Reload akármi\CD2\ (itt is x db rar file)
    C:\downloads\...\Doom3 Reload akármi\CD3\ (itt is x db rar file)
    Nyitsz egy windows intézöt. Megkeresed a könyvtárat, és kinyitod, hogy jobboldalt a CD1 tartalma legyen. Feltételezve, hogy van installva rar, a file-ok tipusa rar állomány. Tehát fogod az r01-et (de egyébként akármelyiket), jobbegérgombot lenyomva áthúzod az intéző baloldalán lévö C:\downloads\...\Doom3 Reload akármi\ könyvtárba, és a popup menüböl kiválasztod az Extarct to Here opciót.
    3. Ezt eljátszod a CD2-vel és CD3-al is.
    4. A CD1, 2, 3 könyvtárakat akár törölheted is, de elöbb érdemes letesztelni, megy-e az install.
    5. Kaptál a C:\downloads\...\Doom3 Reload akármi\ könyvtárba 3 db BIN és 3 db cue file-t. Ezek Cd image file-ok. Két lehetöséged van.
    6/a. Kiirod cd-re a fileokat. Az ismertebb cd irók támogatják a formátumot, csak ki kell választani a CDkép felirás / Burn Image funkciót, kiválasztani a cue file-t, és voálá. Utánna cd-röl installod, a szokásos módon (setup.exe)
    6/b. Ha nincs cd-d, vagy nem akarod feleselgesen kiirni (sztem megéri), akkor emulálnod kell a cd-t. Erre sok program képes, néhány példa : Daemon tools, Alcohol 120%, stb. Ezek képesek a cue és bin (de egyéb image) fileból egy virtuális CD meghajtót létrehozni, mondjuk H: meghajtóként. A szerencsétlen windows meg úgy fogja látni, hogy van egy új cd meghajtód, amiben bent van egy cd.
    Tehát ha felraktad az egyik toolt (én alcoholt használok), akkor a cue file-ra jobbegér, és Mount Image. Vagy elinditod az Alcoholt, és ott az egyik opció a Mount Image. Ezután a H: meghajtódon azt fogod látni, amit a 6/a pontban a cd-re kiirás során látnál a cd-n.
    7. Install során kérni fogja a kettes és hármas cd-t is. 6/a esetén remélem nem kell magyarázni az eljárást, 6/b esetén ALT+TAB, intézö, jobbegér a második image-re (cue), és mount image, majd install folytat.

    Huh. elég világos voltam?

    Esetleg az én kérdéseimre valami hasonlóan kimeritö válasz?...