23325
  • Punkerwork
    #14338
    hidd el nekem tök sötét a dologhoz min 20 privit küldött délelött, ami nem lenne baj mert én se úgy születtem hogy tudtam mindent, de ő még pluszba idegesítő is.
  • IStexI
    #14337
    coop mod? érdekel, nagyon érdekel. Dc-n nem vagy fenn? Vagy elég 1 lelőhely is.
  • IStexI
    #14336
    Hát nem ismerem rx7 skilljeit de aki már ide eljutott az asszem 1 rart ki tud tömöríteni... Ha meg nem ismeri a dc akkor ennyi volt:) Többet nemtok segíteni az ügyben csak infoval, bár az néha mindennél töbet ér....
  • BEAST #14335
    pÍsz!
  • Andie
    #14334
    Én csak este tudom elküldeni, otthon van a gépemen. - feltéve ha ugyanaz a rar-sorozat, mint amit én töltöttem le. Én nem az atw-röl szedtem.
  • Istencsászár
    #14333
    AKIT ÉRDEKEL A COOPERATÍV MÓD MSN-EN ÁTKÜLDÖM NEKI!!!
  • Punkerwork
    #14332
    DC-t mondasz valakinek aki nem tudja a rar-t használni, sok szerencsét, vegyél be 2 nyugtatót nekem is azt kellett volna mielött segíteni akartam neki.....
  • BEAST #14331
    AKAROM! :D
  • Istencsászár
    #14330
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • BEAST #14329
    na ilyet sem láttam még .. te már TRIPLÁZOD az üzeneteid :P ....
  • IStexI
    #14328
    Hehee! Olavassátok már el rendesen a hozzászólásokat. Szerencsétlen rx7 valszeg nem azé baszogat mindenkit mert le tudja szedni azt a kibaszott file-t és valszeg nem 15m-es filet akar belepaszírozni a postájába. Figy nézz szét dc-n már biztosan vannak megosztások pl nekem is meg van osztva szal independencen rajta van a file-od....
  • DJ RX7
    #14327
    figyi de azért meg lehet probálni.naa lécci!!
  • Istencsászár
    #14326
    igen van egy módom:D
  • Lacc
    #14325
    Mi te már azzal játszol?
  • EOX
    #14324
    vazz, az zárja le az archívumot, jóhogy nem lesz pontosan 15000000 bájt, mint a többi!
  • Lacc
    #14323
    Valamelyik admin szedje már ki ezt a szép képet itt alant mert rohadtul idevág :)
  • Istencsászár
    #14322
    Cooperatív Mód az isten mekkora ááááá
  • Lacc
    #14321
    lál :DDD
  • DJ RX7
    #14320
    oh haggyuk!!
  • RelakS
    #14319
    higgadj le, nem éri meg :D
  • Punkerwork
    #14318
    azért b@zd meg te kis retardált f@sz mert nem, korlátozva van a levelek mérete
  • DJ RX7
    #14317
    a másik honlapról sem ennyi!!felfogtad?
  • DJ RX7
    #14316
    mert nem jön le
  • DJ RX7
    #14315
    bazz mér ne férne be a freemailba!vagy csak direkt nem akarjátok?
  • bon
    #14314
    Aki végigvitte a játékot már az segítsen már egy kicsit hogyan kell megölni a végső föellenfelet (két lábon járó rakétékat lövöldöző hatalmas szörny a hátán van egy hatalmas pupp ami számomra egy hajtóműhöz hasonlit:)) ) Hiába lövöm nem hal meg.
  • Punkerwork
    #14313
    mi bajod azzal a fájlal? miért nem szeded le az kisebb mint a többi és kész.
  • Istencsászár
    #14312
    KÖSZI SZÉPEN!
  • Andie
    #14310
    Innen
  • Andie
    #14309
    Baze, a readmeben is ugyanez van irva :)))
    Plusz az install howto...
  • RelakS
    #14308
    Pl azt, hogy OTTVANNAK a dögök, és nem égtek el
  • Lacc
    #14307
    Én is ott vettem fel a minigun :) De az a FREE széfes-weboldalas doboz még az előtt volt ha jól emlékszem én sajna nem nyitottam ki. Azt hittem a weboldal nem létezik :D
  • Istencsászár
    #14306
    A Nitro Gore Patchnek köszönhetően megnőtt a kiontott vér mennyisége, illetve az NPC-k és ellenfelek hullája nem hamvad el, hanem a földön marad holtan - igy bármikor visszatérve arra a helyszinre, ott figyelnek.
    Ugyancsak találtam egy kis hibát az egyik PDA-ban (Mark T. Caseon névvel), ezt javitottam. Levagyok maradva ezt honnan lehet leszedni??
  • RelakS
    #14305
    ? Akkor csinálok mindenfélét :D (ultra tex, agyonbutított normal, meg fordítva :P ;) )
  • Andie
    #14304
    Annyi nemgond. aszittem megák.
    Nézem.

    DJ RX7 : tudom, nemrég óta van neted, ezért felvilágitalak : a freemail tárhelyed max 5 mega, és asszem 1 levél max mérete 2 mega. De ha még 5 is lenne, a rar nem férne be. Igy hiába a jószándék, nem tudjuk elküldeni neked a 15 megás filet (ezt egyébként kevés fizetös postafiók támogatja).
    Úgy képzeld el, mintha egy autót akarnál postán kérni, bizván abba, hogy befér a postaládádba.
    Miért nem tudod onnan letölteni, ahonnan a többit? CD2? CD3?
  • RelakS
    #14303
    olvass vissza pár oldalt, kielemeztem, mi mit csinál. Ha ezt nullára állítod, akkor a normal-map-ot nem fogja tömöríteni. Onnan jöttem rá, hogy egymás mellé raktam a 4 fokozatot, ahol is tudjuk, hogy ultrán nincs tömörítés, high-on tömöríti az alap tex-eket, mediumon a normalmapot is, low-on meg még lejjebb is veszi a részletességét
  • Punkerwork
    #14302
    fogd már föl hogy freemail-re nem lehet 15 megás fájlt küldeni, hacsak nem fizettél megnövelt tárhelyért.....
  • Andie
    #14301
    Sky, ez melyik pályán volt?
    Mert én ezt úgy labs4 körül találtam, egy hang eccercsak azt súgta, hogy "erreeeee". Én meg arra mentem, kinyilt egy titkos ajtó, ahol egy oszlopsor között feküdt egy hulla, mellette a csúzli. No persze ahogy felvettem, egy rakás imp rontott rám, néhány kommandóssal egyetemben, de ezt már megszoktuk. Legalább kipróbáltam a cuccost :)
  • hykao #14300
    Na akkor jól értettem!
    Elég jó nem???
    Sztem érdemes felrakni, és inkább módként, mert akkor nem kell ki-be lépegetni a játékból.

    800 kilóbájt körüli?
    letöltöd, vagy küldjem?
  • DJ RX7
    #14299
    bocsika, a valaki át tudná akko küldeni a doom3 1cd rar35öt
    [email protected]
  • Andie
    #14298
    Kijött a doom3, és egyre másra azt tapasztaljuk, hogy az emberek még több ragdollra és fröcskölésre vágynak. Épp ezért, Zaturi, és én, Parazita rávettük magunkat, hogy egy ehhez méltó patchet kiadjunk. A patch letölthet modként és pk4 verzióként is, mindkettő megtalálható az archivumban. Szabadon választhatsz a 2 verzió között. Specifikáció és az install menete megtalálható a Readmeben.
    (ezt küldd el, itt a cégnél nem akarnám letölteni a patchet, ha nagy - Andie)

    A Nitro Gore Patchnek köszönhetően megnőtt a kiontott vér mennyisége, illetve az NPC-k és ellenfelek hullája nem hamvad el, hanem a földön marad holtan - igy bármikor visszatérve arra a helyszinre, ott figyelnek.
    Ugyancsak találtam egy kis hibát az egyik PDA-ban (Mark T. Caseon névvel), ezt javitottam.