23325
  • CUCLI
    #14378
    hány mega?
  • Mas-Thief
    #14377
    COOP Torrent file
  • Istencsászár
    #14376
    :DDDD ez sem egy rossz megfogalmazás :))))))))))))
  • Lacc
    #14375
    Egyébként szedd le mert "rámentek" a játékra.
  • Lacc
    #14374
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Zetorg
    #14373
    thx
  • Istencsászár
    #14372
    independence.no-ip.org
    linket nemtudom sajna mer ugy kaptam
  • Punkerwork
    #14371
    nem
    coop: mindenki lő mint állat, tárak kifogynak, valaki megkérdezi mi volt az, senki nem tudja, kutatás, kiderül semmi nem volt ott, anyázás, tárazás, lövés egymásra
  • BEAST #14370
    LOL... nagyon örülök ... csak azt mond el akkor miért vagy itt?
  • Andie
    #14369
    Nem rossz ötlet!! :))))
    Na ne viccelödjünk kérem. Neon csak kocsi alá.
    De azért elég brutál, hogy fekete szörnyek ellen kell küzdeni a sötétben.
  • Zetorg
    #14368
    mi a hub címe?
  • Whir
    #14367
    coop: egyik lő, másik világít...
  • Mas-Thief
    #14366
    Melyik hub-on?
  • magus
    #14365
    hát nemtom a képeket elnézve egyáltalán nem nagy durranás a grafika, sőt, a játékot meg nem szedem le mert nyilvan nem arra mentek ra.
  • inecromancer
    #14364
    Akkor ismet, hatha raernek akik mar vegigjatszottak, vagy tovabbhaladtak mint en.

    Egy kis segitsegre volna szuksegem. A delta labs 2a palyareszen a teleport rendszer uzembe helyezesenel kemenyen elakadtam, meghozza http://www.samurai.hu/~mazs/wtf.jpg itt. Vannak ezek a cellak es melelttuk egy felig kinyilo ajto, amin nem lehet atmenni. A masik iranyba a biztonsagi rendszer zarjait kene kinyitni amit valoszinuleg szinten erre kell. Mit kell csinalni? Kb. 40-50 percet rohangaltam korbe, az utolso lyukig mindent korbevilagitottam probaltam hasznalni de valoszinuleg annyira nyilvanvalo hogy keptelen vagyok rajonni.
  • hykao #14363
    nem kötelező betölteni a módot!
    Ha meg módként rakod fel, akkor úgysem aktiválódik autómatikusan, csak ha betöltöd!

    azért érdemes megkukkantani...már csak a több vér miatt is...
  • BEAST #14362
    azaz igazság hogy nehezen tudom elképzelni D3ban a Cooperativ modot ... ahogy én nyomtam hááát ... ami megmoccant kapott 1 tárral ... szal lehet nem tul jo dolog többen menni :PPPP
  • CUCLI
    #14361
    co-op? van má az is?
  • Lacc
    #14360
    Istencsászár felrakhatnád valahova azt a coop modot, hogy le tudja onnan rántani mindenki. Vagy egyszerább ha megadod a linket ahonnan te is leszedted...
  • Istencsászár
    #14359
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • Punkerwork
    #14358
    vagy céltáblát festeni rá ide lőjj felirattal :)
  • CUCLI
    #14357
    vázz porladjanak csak a kis mocskok... az kéne még ,hogy a kis szaros ott legyen mig a világ. igy is szaggat mint a p*csa. főleg ha ott lenni pár hulla képben... rossz belegondolni.
  • davos80
    #14356
    Kössz.
  • cifuatwork
    #14355
    Andie már nem azért, de esetleg nem akarsz neonzöld skineket berakni a zombiknak, hogy még könnyebben észrevedd őket? :)))


    Emlékszem anno még Q2-ben volt ilyen, hogy az illető az összes skint lecserélte valami neonzöld kulimászra, így aztán nem folyton észrevett mindenkit, hiába bújt a legsötétebb sarokba is. :)
  • Istencsászár
    #14354
    Logikus:D
  • Shan
    #14353
    Nagyon bonyolult következtetni Cooperative...hmmm...
    talán egymással vagytok hálón? és együtt irtjátok az ellent? hmmm.lehet...;)
  • Skyline
    #14352
    Annyit tesz hogy multiban mondjuk eccerre ketten lehet csapatni a sztori módot.:)
  • Istencsászár
    #14351
    Na ottvagyok dc++-on akinek kell leszedheti rólam ugy működik hogy ezt az 1 filét bemásolod a pl: c:\Doom3\coop\ mappába(illusztráció):DD na és ezután a modsba megjelnik ez a mod elinditod és multiplayernél fogod látni a singleplayers mappokat azt mehet a hentelés ennyi:DD
  • davos80
    #14350
    Valaki léci magyarázza el, mi az a COOPERATÍV MÓD. Nemtom mi az, most hallok róla először. kösz.
  • IStexI
    #14349
    Hálinyek
  • BaLeeX
    #14348
    Ird le a tapasztalatodat plz.
  • Istencsászár
    #14347
    Linkem nincs de dcre felmászok INDEPENDENCÉN vagyok nickem Totti
  • HRaVeN1
    #14346
    Na szóval akinek nvidia 5600 fx kártyája van annak ajánlom, hogy töltse le a 61.77-es drivert. Nekem a teljesen játszhatatlanból csinált, 800×600-ban MQ-ben 30-40 fps-sel futó DOOM3-at!
  • gpm
    #14345
    nekem johet msn-en is
  • Punkerwork
    #14344
    haza megyek iszonyat mészárlást nyomok a game-val az majd megnyugtat
  • BEAST #14343
    ki nem? ... és ha nem arra vár vki akkor mér van itt? mér nem jáccik? :DDDD HÜLYE MELO
  • zoli80
    #14342
    nu,felraktam a 4.8bétát és sokkal jobb minden,aki ódzkodott eddig pakolja fel,többi játék is hibátlanul fut.
    most ránézek a 4.9bétára hátha az még jobb.
  • Punkerwork
    #14341
    ja
  • IStexI
    #14340
    Te is arra vársz hogy vége legyen a melónak?:)
  • IStexI
    #14339
    :)