23325
  • HoTDoG
    #14704
    Multiról van már valami info? Lehet már játszani?
  • Waix
    #14703
    Nézd! Belépek egy szobába. Sötét. Tudom, hogy zombik vannak, mégsem tudok úgy bemenni, hogy a balkezemben fogom a lámpát, a jobban meg legalább egy szaros pisztolyt. HANEM (!)
    bevilágítok a sarkon, jobbra, balra, körbe, aztán - bár tudtam, hogy valahol zombi van, kapom a pofámba a tűzpamacsot és vissza kell váltanom fegyverre, amikor ugye megint nincs fény, úgyhogy a vakságba lövök.
    Mondom, én nem őrülök meg tőle, de bosszant, sz'al ne csodálkozz azon, ha ez másoknak sem tetszik. Nem a sötéttel van gáz, hanem hogy legalább egy pisztolyt nem használhatsz a lámpa mellé. Ez abszurd szvsz.
  • Istencsászár
    #14702
    ha meg az lenne hogy a program megadott részeinél lehessen menteni akkor meg az lenne a gond szal ennyi
  • rezsofiz
    #14701
    nah visszaolvastam,de nem naon tudtam kivenni az irasokbol hogy ezt az avidemot hogy lehet csinalni jo lenne ha valaki roviden de erthetoen leirna thx
  • Kandurex
    #14700
    BFG nem egyenlő a lélekkockával!
  • BEAST #14699
    na ezt ne mondtad volna .... :DDD LOOOL ... ahol kell ott van ...

    Helyzett ... bátor biszt megy megy a majdnem koromsötét folyoson 1xcsak SIKOLY!!!! ... mondom és? mivan engem nem bánt ... megy megy megy ... aztán BUMM se fény se semmi csak lépéshangok ... vki jön .. mi a faszom HONNAN ... aztán tarkonvágott 1 zombi .. QRVAANYÁD jol telepakoltam mindennel ami a kezemügyébe került ... <<< ez volt NORMAL szinte ... ugyanez a hely igy néz ki ÜBERBRUTÁL szinten .... vki jön ... BUMM tarkonvágott vmi .. mind1 van 1 mentett állásom , majd legközelebb nem halok itt ...
  • BaLeeX
    #14698
    Mivan te írtad a játékot hogy így véded vagy pénzt kapsz érte vagy mi a f*sz?

    Én annyit mondtam, hogy idegesítően sötét, mondd azt, hogy nem az.
  • Kandurex
    #14697

    JAh igen az úcsó debella szörnyike megölése:


    SPOILER:

    Csak a soul cube (lélek kocka) tudja megölni, a legutolsó fegyvered, gyakorlatilag 2 szörny (ez meg a tank) kivételével a játék összes szörnyét megöli...ebbe a nagy dögbe 3 kell !!!! belőle, szal mindig meg kell várni míg újra használni tudod a kockát...
  • Istencsászár
    #14696
    de minek mellé isten szerelmére de ennyi erővel lehetne a fején is vállán is shotgunra felragasztva nightvision. Id igy oldotta meg ennyi nemkell ugylennie mindennek mint a többiszerencsétlen játékba ahol ugy is tudsz világitani amikor egy deka lámpa nincs a fószernél....
  • Waix
    #14695
    Bármelyik amerikai rendőr megcsinálja, hogy egyik kezében pisztolyt fog, a másikban meg lámpát:)
    lol
    Egyébként semmi bajom a sötéttel. A hátulról érkező ellenfelek viszont számomra nem parák, hanem bosszantóak.
  • BaLeeX
    #14694
    Az nem lenne gond hogy sötét a játék ha nem mindenhol lenne az!
    Még kezdetben amikor megérkezel a bázisba és minden rendben akkor sem látsz szart se és szerintem úgy is meg lehetett volna oldani, hogy alapesetben legalább félhomály van mert rám amikor rámszólt a játék, hogy használjam a lámpát mert sötét lett nekem már a pálya eleje óta ott lógott a kezemben mert semmit nem láttam és gondolom nem beállítás kérdése mert fényerő maxon van.
  • Tatyla
    #14693
    Én meg vagyok elégedve mert a timedemoban 1024x768/Medium és:35.5 FPS
    P4 2.6HT
    1Gigaram
    Ati 9700Pro 4.7Catalyst
  • Waix
    #14692
    A gond azzal van, hogy egy kurva pisztolyt nem tudsz fogni mellé.
  • Istencsászár
    #14691
    vanbenne elég fény attól méghogy a termek sarkaiba full sötétvan akkor mivan igy a jó ahol kell a fény ott van.
  • kisgabo
    #14690
    gyökér, ez jó megfogalmazás, valamiért megragadt benned..

    a doom3 meg kuvvabrutál gém. farcry rulla.
  • bon
    #14689
    Akkor más tudsz segíteni, abban hogy kell elintézni? A pálya neve: Primary Excavation Site
  • BEAST #14688
    leszarom hogy sötét ... már végig is nyomtam ... csak miért ezzel kellett parássá tenni ... sztem 1 vészfényt igazán betehettek volna ... a hirtelen eksöntöl igyis ugyis összeszarod magad :DDDDD
  • Istencsászár
    #14687
    akkor jáccál a marióval az nemsötét.
  • rezsofiz
    #14686
    Reverse stereot kapcsold ki
  • BaLeeX
    #14685
    Egyetértek.
  • Kandurex
    #14684
    VÁÁÁÁÁÁ!!!! Végigvittem :(((. Kibaszott jó volt a vége...az utolsó szörny kidolgozása...ATYAVILÁG!! Meg ahogy megdöglik...áááá


    SPOLIER:

    A nem semmi ahogy széttépi a lélek kocka! Kezdem előröl :)
  • Istencsászár
    #14683
    Mgyarázza már el valaki hogy miér azzal vannak 1esek elfoglalva hogy sötét a játék és azt a kibosztott lámpát kell használni?? Ha nem lenne sötét nem lenne értelme a játénak azt a kurva lámpát meg lehet rendesen használni az egy más kérdés ha valaki gyökér hozzá.
  • ibrik
    #14682
    Roll: #14643
  • ibrik
    #14681
    A torrenttel semmi gond, viszont most Azureus-al megnéztem és jelenleg csak ügyfelek vannak, készforrás nincs a közelben - a link még csak most került ki nemrég.
  • Roll
    #14680
    Nálatok mennyi a timedemo?
  • BEAST #14679
    hát nemtom ... miért kellet ilyen "buta" modon parásabbá tenni ... sztem az AvP2s "vörös vészfényben fosok mikor tépik ki a karom" hangulat itt jobban bevált volna mint a "hol a qrva annyába van a mob , mind1 szarrá lövöm a folyosot" ...
  • ibrik
    #14678
    A megoldás egy többgombos egér
    Alapesetben az "F" billentyűvel lehet gyorsan váltani az aktuális fegyver és a lámpa közt, de én a 4-ik egérgombra állítottam be ezt.
  • davos80
    #14677
    Nemjó a torrent, hibás.
  • slTotya
    #14676
    Én meg a communikations pályán akadtam el ahol ilyen sinaútóval kell nyomni.Van tippje valakinek?
  • Istencsászár
    #14675
    http://www.doom3world.hu/datas/users/1-D3%20FUN.jpg
  • Andie
    #14674
    Spectacle és Map téma volt tegnap ilyentájt, épp az én inditványomra. :) Keresd vissza

    Sulinet : sztem még mindig jobban megéri bécsböl hozni. Igaz januárban voltam utoljára, de akkor a 18''-os Sony TFT a médiamarktban :
    Itthon : 359.000.- Forint
    Bécsben: 899.- Eur

    Nocomment.
    (van egyébként mediamarkt.at, meg lehet nézni, most mi a szitu)
  • Roll
    #14673
    A 4.9-es beta drivert valaki próbálta már?
  • davos80
    #14672
    De így parásabb.
  • Waix
    #14671
    Azt még elviselném, hogy nem lehet mondjuk a géppisztolyt, meg a shotgunt a lámpa mellett használni, de egy pisztolyt igazán foghatna az ember a kezében amíg bevilágít egy sarokba.
  • ati2002
    #14670
    Ja a pálya (helység) neve valami hidro...
  • ati2002
    #14669
    valaki help pls. Itt elakadtam. Merre tovább? Az ajtó zárva, ott fenn van valami , (egy hulla, ha jól láttam´), de nincs létra, amivel fel tudnék menni.

    A másik, az aviDemo hová menti el az avi-t, amit felvesz a játék?
  • BaLeeX
    #14668
    Bazz, nagyon sötét ez a játék...

    Tényleg kiakasztó, hogy miért nem lehet vállra vagy sisakra szerelhető lámpát használni. Ennek ellenére qrva jól lőnek az ellenfelek vaksötétben én meg azt sem tudom hol vannak. :(
  • ibrik
    #14667
    Tudom.
    De még így is jobb a helyzet, mert én már évekkel ezelőtt lediplomáztam és sem diák sem pedagógus ismerősöm sincs.
    De mostmár én is jogosult vagyok - feltéve, ha a cucc árának felét azonnal be tudom fizetni..
  • Waix
    #14666
    Off:
    De vigyázz, már csak féláfát térítenek vissza!
  • ibrik
    #14665
    Hoppá.
    Most néztem szét a suprnova-n valami új cucc után és látom, hogy kiadtak egy patch-et arra az esetre, ha valaki Win2003-ra szeretné telepíteni a Doom3-at.

    Ha valakit érdekelne, itt a torrentje:
    DOOM 3 - Patch to install it on Win2003