23325
  • Kandurex
    #15107
    Sssszzzz...enyhén szélsőséges a gondolkodásod
  • Andie
    #15106
    Kandurex : és ha én nem highon, hanem mediumon játszok? akkor is hatása van a "2" -nek?

    Istencsászár : istencsászár lennél, ha használnál írásjeleket, értenénk, mit akarsz mondani.
  • Istencsászár
    #15105
    Powerstrip rlz
  • hornbali
    #15104
    Egyébként én ezen a képen döbbentem le teljessen

    Kép
  • hornbali
    #15103
    Értem, szal ajánlott 2-re állítani.
  • Kandurex
    #15102
    A pokol átlagosan sötét :D Egyébként agyonbutított képeket néztek, hogy ne rohadjon szét a fórum...
  • Istencsászár
    #15101
    pokol nemsötét legalábbis nekem egátalán nem rohadt volágos
  • Kandurex
    #15100
    Arra, hogy HIGH felbontáson a játék előszeretettel "nyúl" ki a winchesterre némi tekerés céljából :p...viccet félre, tehát sokat töltöget, ezzel a "2" -re változtatással SEMMILYEN látványbeli különbség nélkül megszűnik ez az idegessítő kaparászás. kb. ennyire jó!.
  • hornbali
    #15099
    Így igaz.
  • Andie
    #15098
    Köszi!
    ÉS ez valójában micsinál? Mire van 6ással?

    u.i. : ezel a pokolképek is igen sötétek. Az alsó képen pl vörös homályban egy függöleges , és két kerek zöld foltot látok. Ennyi.
  • Istencsászár
    #15097
    de nemvágod le mi mivan látom. Csákó odament a marsra lemen na bázis aljába kapott egy pisztolyt meg egy lámpát de akkor ő még nemtudta hogy világot meg kell mentenie szal ezért nincs hiper ultra világitással felszerelt szerkója meg gunja ...
  • hornbali
    #15096
    És ez mire jó?
  • Kandurex
    #15095
    A cfg fileban ezt a sort:

    seta image_usePrecompressedTextures "1"


    "2" -re módosítod.
  • hornbali
    #15094
    THX.

    Én miért nem járok itt
  • CUCLI
    #15093
    tenksz
  • Kandurex
    #15092
    Két kép a pokolról, "ánblok" msot készült még meleg..:D




  • Andie
    #15091
    Ezt a textúra kompressziót kipróbálnám.
    Kifejtené valaki, mit kell tennem az ügy érdekében?
    Thx.
  • D4nsz3r
    #15090
    Szasztok! Na segíccsen mán valaki! Lehet, hogy láma vok de nem tudok bemenni az alpha labs-ba vagy mi a tököm! Még nagyon az elején lehetek!
  • CUCLI
    #15089
    Vagy elbujsz valahol egy kurva sötét sarokban ahol vagy túléled vagy éhenhalsz vagy megzabál egy mocskos IMP...
  • Istencsászár
    #15088
    http://www.doom3world.hu/pfs.php?m=view&v=1-bfg2.jpg nagy hirtelen ezt találtam kb ilyen fortyogó láva tűzpiros kövek fizikát megszégyenitő dolgok levegőbe lebegő sziklák..
  • Kandurex
    #15087
    hrrr....nc. Császárka, tételezzük fel, hogy kijutsz a marsra és kitör a szokásos, vagyis elmegy az áram :),..... mindenhol sötét lesz és úgye jönnek a szörnyecskék is, hvan nálad egy 7kg shootgun és egy lámpa, nyilván Te Rambó Béla módjára egyik kézben a lámpa, másik kézben a fegyver...az értelmesebbje meg megy ragasztót keresni...kapisga?
  • CUCLI
    #15086
    na egy képet a pokolról pls!
  • hykao #15085
    vagy legalább a pisztolynál foghatná a másik kezében.
    ez elfogadható kompromisszum lenne talán.
    bár kétségtelen, hogy roppant életszerűtlen, hogy nem lehet ellátni pl. a sörétest felszerelhető lámpával.
    vagy lehetne éjjellátója a madárnak, ami erősebb fénynél meg elvakítana.
    szal kicsit ötletszegény a dolog...dehát az id játékok eddig sem az ötletbőségről voltak híresek
  • Istencsászár
    #15084
    tuti dogd fel lámpát engem pl nemzavart mentem lámpával láttam a szörnyet elővettem a stukkert lelőttem ennyi ezen mi bonyolult?????
  • hornbali
    #15083
    Tudnál nyomni egy print screent GOD mode-ban?
  • Kandurex
    #15082
    Egyébként a pokolban a "legszebb" a játék! Nagyon durva és nagyon gyönyörű!
  • Istencsászár
    #15081
    sjana nincs nagyon nemtudtam nézelődni, fotózni mer jöttek a vendéglátók:D
  • Kandurex
    #15080
    Istencsászár, Te valami PR -s lehetsz az ID -nél . Tényleg nagyon jó, meg nagyon szép a játék (szebb az FC -nél is, csak HIGH -on kell nézni, no meg textura comperessio -val mert szét swapolja a játék a winyót), DE VANNAK HIBÁ IS IS! Ezt el kell fogadnod, szerintem is ÖKÖRSÉG, HOGY NEM LEHET AZT A KURVA LÁMPÁT FELRAGASZTÓZNI VALAHOVA A FEGYVERRE VAGY MAAGADRA!
  • hornbali
    #15079
    Nincsen egy képed a pokolról? Én még csak valahol az elején járok, a darunál ahol a sugárfertőzött hordókat kell eltávolítani.
  • Istencsászár
    #15078
    pokolba
  • hornbali
    #15077
    Télleg te hol tartasz éppen?
  • Istencsászár
    #15076
    bocs ripli vagy hogy irják
  • Istencsászár
    #15075
    túl sok alient néztél ez nem replay hogy agyoneszkábált világitós stukkeral megy
  • ibronk
    #15074
    Pf :) Na jó, nem zavarlak bennetek tovább.
  • hornbali
    #15073
    Ok, lehetne egy fegyver amin van egy hangyfasznyi elemlámpa, de sztem ez igy is jó.
  • Istencsászár
    #15072
    akkor mariózz
  • hornbali
    #15071
    Jah, meg a zombikon lesz egy céltábla ledekkel kirakva és villog hogy tudd hova kell lőni.
  • ibronk
    #15070
    Legalább egy pici elemlámpát a fegyverre, hogy egy centis körben lássam mit lövök, aztan merüljön le néha vagy mittomén. De ekkora szopást hogy váltogatni, aztan a fekete képernyőt löni, utána meg még pont látom ahogy elrohad a hulla egy másodperc alatt... Nekem ez nem jön be...
  • Istencsászár
    #15069
    KB és szerinted a marson félig leamortizált bázison diszvilágítás vár:)
  • hornbali
    #15068
    Abban mi lenne a jó hogy bemész egy szobába, látod az ellenfelet kapásból és leírtod?
    Hol marad az izgalom, a rettegés...