23325
  • kissssss
    #23285
    öööö aha oké ha te mondod.
  • Carmageddon
    #23284
    a dishonoredbe azt kibaszta a monit majd restart és újra akkor meg megáll akép és kifagy aztán ets 2 be 5 perc és ugyanez na ekkor már restart nuku 3x csipog holott 1x szokott se kép se semmi aztán blokkoltam majd be youtube zás után megint dishonored de kibasz aztán fürdeni mentem közbe reinstaltam de izé 20 perces moni kikapcs után már megint behalt közbe meg a töltésnél a kép közepén fekete térben villan egy csik

    az egyik barátomnak ez a baja a gépével.
  • Prince of Máté
    #23283
    Nem
    Ez a valós
  • Harbinger
    #23282
    Újfent megkérdezem: a leírt gépigény valós?!
  • Jaka923
    #23281
    Ennyiért alap vétel.
  • steweee
    #23280
    olvastam itt is hozzászólást, és játékismertetőt is. sztem ok nélkül húzzák le, nagyon jó volt újra végigtolni, csak nehéz fokozaton kell játszani, kevés mentéssel...
  • Krisztiam #23279
    Mikulás akció van akit érdekel :DDD
    Doom 3 BFG Edition
  • Harbinger
    #23278
    Meg GMG-n plusz lejön belőle még 25% a promó kódjukkal.
  • fery02
    #23277
    Steam-en most -50%-ban még megvehető a BFG Edition! ;)
  • KaBuTo666
    #23276
    3500 ft-ot ér, szóval nem.
  • Krisztiam #23275
    jah hát ez 7000 ft-ot nem ér..
  • benőmenő
    #23274
    szerintem a többség a karácsonyi akciót várja, mert ez így eléggé csalódás volt.
  • Krisztiam #23273
    valaki megvette?
  • steweee
    #23272
    én a fegyverek új tárkapacitás modját és az állandó zsebilámpamodot használtam amik jók voltak
  • Carmageddon
    #23271
    Melyik mappába kell telepíteni a módokat a játékhoz?
  • Carmageddon
    #23270
    Az eredeti doom 3-hoz milyen jó modok vannak amit érdemes is letölteni?
  • mester1987
    #23269
    BYE-BYE Carmack :D
  • benőmenő
    #23268
    PC humor topikból :D
  • Carmageddon
    #23267
    Most olvastam a pc guruba, hogy nem lehet módokat hozzárakni a játékhoz, úgyhogy nálam megy a kukába, és visszarakom inkább az eredeti verzióját.
    Bájbáj edítion nálam eddig tartottál.
  • chopin42
    #23266
    rossz (megbuherálták a plasma rifle-t, az új zseblámpa pedig kaki)
  • Harbinger
    #23265
    Nehéz is, meg szerintem szubjektív. Ha neked még nincs meg a Doom3 és lesz akcióba, akkor szerintem megé vagy 5-10 eurót, de többet én se fogok - tudok - adni érte. Én a régi részekkel sose játszottam, plusz most még achik is vannak hozzá. Ez dob rajta.
    Szerintem sokan azért csalódottak, mert sokat vártak ettől a kiadástól. De szerintem ez is, akárcsak az ME trilógia azoknak jó, akik számára eddig nem volt elérhető (PS3).
  • steweee
    #23264
    na most akkor jó vagy rossz a BGF edition ? nem tudom eldönteni a hozzászólásokból...
  • Diezel
    #23263
    Na közben akit érdekel, megoldottam a hányinger elkerülését, a Doom3BFG.exe-hez hozzá kell adni ezt a parancsot hogy +set g_fov 90, és mindjárt original lesz a field of view. :)

    amúgy nálatok is olyanok a játék hangjai, mintha rontottak volna a minőségén - az eredeti 2004-eshez képest?
  • Carmageddon
    #23262
    Amúgy módokat lehet hozzá tölteni a doom 2-höz?, ha igen tudtok mondani olyat ami jó is fokozatosan nehezedik, és nagy is?
  • Carmageddon
    #23261
    Az jó remélem szinkronos lesz.
    Kész a videó a játékból.
  • grebber
    #23260
    Hátha valakit érdekel!Készül az új pályákhoz a magyarítás!
  • Carmageddon
    #23259
    Csak leírtam mennyit ér ez a doom 2-nek meg neki kéne fogni átvinni a doom 3-mas motorra az összes pályáit.
  • fery02
    #23258
    Tehát alapból elég alacsonyan van a Fov érték.

    Gabi te meg ne káromkodj!
  • Szabi84
    #23257
    szerintem sem ér meg egy vasat sem, ami ér valamit az a doom1,2
  • Carmageddon
    #23256
    Én se adtam egy petákot se érte.
  • Krisztiam #23255
    hát jah elcsinálták, pedig azt hittem jó lesz... így biztos nem adok érte egy fillért sem
  • Carmageddon
    #23254
    Hát az a plusz pályák is jó rövidek 8 pálya van benne azt kész egy kibaszottul elbaszott játék ez az egész.
  • Diezel
    #23253
    Fuu ez borzalom.. valahogy olyan érzésem van játék közben, mintha egy nem létező gombbal folyamatosan a zoom funkciót használnám, elszédülök játék közben... inkább Doom 2-zök :D
  • Seth
    #23252
    Egy jelentősen modifikált,az Infinity Ward által IW engine-re átkeresztelt motorról van szó. Már csak nyomokban lehet benne bármi az ID Tech 3-ból
  • Harbinger
    #23251
    Ezt már máshol is hallottam, de ez tényleg igaz? A MOH a Quake III ÜBERTools verziójával ment, a COD fejlesztői a MOH csapatból épültek fel, de hogy a 2007-es COD is azt az engine-t használja...
  • Prince of Máté
    #23250
    Quake 3-at pedig a mai napig használja az összes szutykos COD rész :D
  • benőmenő
    #23249
    Meg a brink nem rég, bár nem csodálom, hogy nen emlékszel rá xd
  • Harbinger
    #23248
    Ott apont. A Doom3 engine-t alig használta valaki, szemben ugye a zseniális Quake III-mal. Mi több egyiket se az id használta. 2005-ben a Nerve a Resurrection of Evil, 2005 Quake IV Raven, 2006 Prey Human Head, 2007 Quake Wars Splash Damage, 2009 Wolfenstein
    Lehet az éveket rosszul tudom, de a lényeg hogy tényleg nem sokat használták/licenszelték az engine-t.
  • benőmenő
    #23247
    Konkrétan a doom 3 óta vannak lejtmenetben, mert azóta nem az övék a legjobb ÉS leggyakrabban használt engine.
    Érdemes megnézni hány játék jött ki source, v. Unreal enginnel és hány id tech 4-gyel.
    A rage engine-t már csak stúdión belül használják.
  • Harbinger
    #23246
    Ha aza ember nem nézi, a re-used helyszínek ,textúrák és beállítások megszokottak. Kérdés az össze hatás milyen, ha valaki elsőre kiszúrja, ott baj van. Hacsak egy ilyen után jut eszébe "jéééé, tényleg" akkor még OK. De lehet az id lejtőn van a Rage óta.