23325
  • NeoMaN
    #15387
    sztem ez: a nem a textúrához kapcsolódó cuccoknak a VGA ramba pakolandó méretét adja meg. Szal ha egy 64MB-s kártyán, ezt átállítod 128-ra, elég érdekes lesz. Ettől csak lassulni fog szvsz.... Ha lejjebb veszed, szintén lassul szvsz mert, akkor ezeket a dolgokat az AGP-n keresztül rángatja majd magába a kari...
  • Shep
    #15386
    Bocs, de ezt nem hagyhattam ki.
  • Shep
    #15385
    Ha rosszmájú lennék beírhatnám, hogy mielőtt beírsz vmit, olvass vissza egy kicsit, de mivel nem vagyok ....
  • hykao #15384
    Doom 3 gyorsítás

    [2004-08-05 @ 09:49 - ZeroCool] (kommentek: 23)

    Lazy egy, szerintem igen fontos fórumbejegyzésre lelt! Egy lelkes Doom 3 rajongó egy pöttynyit módosította az egyik fájlt, és állítása szerint igen látványos sebességnövekedésre tett szert. Lássuk mit kell tenni:
    "Keress rá a "DoomConfig.cfg" fájlra. Nyisd meg egy szerkesztővel, pl. Notepad. Keress rá arra a sorra, hogy seta image_cacheMegs "32", majd próbáld meg átírni először 64-re, majd 128, 256-ra is akár."
    Személy szerint én nem próbáltam még ki, de ettől függetlenül természetesen működhet. Egy próbát feltétlenül megér, nem?

    forrás: GameStar
  • hykao #15383
    Egy kis MOD gyűjtemény: KATT IDE
  • Balli
    #15382
    Most telepíteném fel a játékot.
    A következő hiba történt: az 1-es cd-nél többször is kiirta hogy error de a folytatásra kattintva folytatta. Az 1cd végénél újra kiirta a hibát, de már hiába kattinzok arra hogy folytassa nem folytatja :(
    Következő a hibaüzenet: Error 1305 Error reading from file: ..... Verify that the file exist and that you can asset it.

    Mi lehete a hiba?
  • Glpetyus
    #15381
    Megmondtam
  • xtro
    #15380
    kösz azz infot :)
  • hykao #15379
    Ha vetted volna a fáradtságot, és elolvasod azt a pár sort, ami a magyarítás oldalon olvasható (ahonnan letöltötted...), akkor tudnád...

    De amint látom, megakadt a szemed a nagyobb betűs "LETÖLTÉS"-en, és már kattintottál is...
  • Tata exVermedve
    #15378
    Ha jól látom ez az Official, ami kissé alábecsüli a kártyákat (minden bizonnyal marketing szempontokból, hogy elkapkodják az 512-es kártyákat, amint kijönnek). Na jó, mostmár olyan részen járok, ahol nagyobb terek is vannak és néha ömlenek a szörnyek, így tényleg sok már a Radeon9800-on a high quality, de lehet, hogy némi hangolással lehet rajta segíteni, nem kell visszavennem (pl. ha nálam bejön az alább ajánlott cache állítás).
  • HoTDoG
    #15377
    Időközben tovább juottam. Delta Labs 2. Találkoztam egy emberrel, aki a teleportról, meg 1-2 dologról magyarázott. Továbbmentem, "lescanneltek", most ott vagyok valami teleportnál, alattam energiamező, de sehol semmi... Lehet visszafele kéne mennem?
  • hykao #15376
    Már megint kérdezték egy páran, úgyhogy képpel illusztrálom...
    Akinek ATI kártyája van, és csak 60Hz-en megy nála a DOOM3, az tegye meg, amit eddig még nem tett meg...



    Szal a Frissítési frekvencia felülírását állítsa be a kívánt értékre (pontosabban a monitor számára is megfelelő értékre...), ezután már az OpenGl-es játékok alatt sem fog kifolyni a szemük (jelen esetben a DOOM3-ban...)

    Tehát már nem kell Refreshlock, meg Powerstrip, meg miegymás....feleslegesek.
  • Gábor
    #15375
    Senki nem próbálja ki az addont?
  • G_ArchAngel #15374
    high-end kártyákhoz...:)
  • Davidus
    #15373
    Na megnéztem:) A második zombi kinyírt:) Nem kell nekik több ólom viszont sokkal nagyobbat sebeznek. Ja és 25 HP-al kezdez nem 100-al;)
  • Gábor
    #15372
    Köszi, most veszem vissza 1.5re
  • xtro
    #15371
    aranyos:)
  • M@TriX
    #15370
    A HardOCP-n láttátok az ajánlott beállításokat?

    http://www2.hardocp.com/
  • dr Kotász
    #15369
    ctrl + alt + ~ (=0)
  • janos666 #15368
    Én far cry-ban feltoltam a brightnesst és a kontrasztot max-ra és visszavettem a gammát. Sokkal élesebb lett a kép.
  • xtro
    #15367
    Mégegy kérdés a magyarositást hova kell bemásolni ???
  • Glpetyus
    #15366
    Hát akkor nem tom' mi van...
  • rezsofiz
    #15365
    mivell vetted fel??
  • Tata exVermedve
    #15364
    Nekem sincs egy éves a monitorom, nem tudom mennyire van felhúzva rajta brighteness és a kontraszt, szerintem a Windows fehér lapjai miatt nem túlságosan, de a többi játék (SOF2, Far Cry...) sem túl sötét - bár lehet, hogy ott is állítottam valamit rajtuk, csak nem kellett config fájlt írkálni hozzá.
  • rezsofiz
    #15363
    :))) no comment
  • Davidus
    #15362
    ok meglesem
  • pinehead
    #15361
    bazz, a mentéseim száma elérte percenkénti 5-öt...
    kész vagyok, nna.
  • tibor16
    #15360
    seta image_cacheMegs "32" I changed 32 to 96.
    Nálam nem műxik(9600XT), sőtt mintha lassabb is lenne... lehet, hogy nem mindegyik kártyánál műxik... vagy xar...
  • xtro
    #15359
    shan ? hm?
  • Tata exVermedve
    #15358
    kösz
  • Glpetyus
    #15357
    ja
  • Glpetyus
    #15356
    Mi van?
  • Shan
    #15355
    akarom mondani xtro, bocs
  • Shan
    #15354
    na jah....lagalább néznéd meg, mit irsz...(petyus)
  • Tata exVermedve
    #15353
    A ...\Doom 3\base könyvtárban van egy DoomConfig.cfg file, ezt notepad-el megnyitod, megkeresed a seta r_gamma "1" (vagy "0.5", stb.) sort és az egyest átírod 2-re, mentés, játék indítása, hatás megvizsgálása (brightness állítás), ha túl világos át lehet állítani 1.5-re, sőt ha jól tudom tizedenként lehet hangolni.
  • Punkerwork
    #15352
    ha nem kérsz minket minek írod be többször? :)
  • Shan
    #15351
    Emmég egy elég kezdetleges tákolmány...(coop-mód). ugyhogy türelem, amig nem javítják
  • Glpetyus
    #15350
    Én is veteranon nyomom...a monitorom 1 éves,de 4 óra játék után se volt semmi bajom,pedig ritkán játszom ennyit egyszerre :)
    A moncsin a brigtness 75-ön van...nem 100-on :P
  • xtro
    #15349
    Szegasztok skacok, SZÓVAL TEGNAP ÖSZEÜLTÜNK gondoltuk na majd most koperativba , szépen létrehoztuk a könyvtárat a doomba bele raktuk a cop mod filét, majd a domba elinditottuk azt a modot ezek után multi deathmatch. Elindul a server de amint egy másik gép belép a játékba azonnali lehalás, ugyhogy szivas volt játék nem kérlek benneteket help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • janos666 #15348
    Ó, én csak shift+0-t próbáltam. Kösz.