23325
  • Jóska Kapitány
    #15347
    SPOILER

    Esetleg nem emlékszel arra a részre amit kérdeztem a #15284-
    ben?
  • Shan
    #15346
    Van egy cfg kiterjesztésű file a Doom3 könyvtárban. Notepaddal megnyitod, megkeresed azt a sort, ahol szerepel a gamma (valami seta-val kezdődik a sor), és az értéket átállítod 2-re (alapban 1). elmented a file-t, elindítod a dúmot, aszt nyomod.
  • davos80
    #15345
    AltGr + 0
  • Tata exVermedve
    #15344
    Ez egyrészt függ a monitortól - pl. mennyire van kiégve - és annak beállításaitól (amit nem piszkál az ember, ha minden más programhoz jó a kép), másrészt 1-2 óra alatt elfárasztotta a szemem, hogy majd kieseik és nem látok a lámpa fénykörén kívül gyakorlatilag semmit. Hozzá tartozik, hogy 0.5-ös gammát találtam a cfg-ben, nem tudom miért ezt lőtte be nekem (talán, mert Veteranon játszom?), de a többieknek az 1-ről 1.5-re emelés is nagyon sokat segített szemfáradás ellen.

    A nightmare fokozatot szerintem ki lehet próbálni, van a cfg-ben egy g_nightmare változó "0" értékkel, vszeg egyre állítva engedélyezi azt a menüpontot.
  • janos666 #15343
    Hülye kérdés, de hogy jön le a konzol, mert nekem a 0-val nem adja?
  • Tyler Durden
    #15342
    Dvdről való installálásra senkinek nincs megoldása?
  • Mossberg
    #15341
    Amíg nincs zseton addig ezzel kell beérnem :(
  • Gábor
    #15340
    Akkor majd a pokolban leszel NAGYON ideges, mikor az első hell-knightot nem látod, csak azt,hogy üt! Baromi idegesítő tud lenni.
  • Gábor
    #15339
    Leírnád ezt hol kell beállítani?
  • BEAST #15338
    ha választani kéne 1értelmű hogy nem dúmozok :DDDD
  • Shep
    #15337
    és még látsz?
  • xtro
    #15336
    Szegasztok skacok, SZÓVAL TEGNAP ÖSZEÜLTÜNK gondoltuk na majd most koperativba , szépen létrehoztuk a könyvtárat a doomba bele raktuk a cop mod filét, majd a domba elinditottuk azt a modot ezek után multi deathmatch. Elindul a server de amint egy másik gép belép a játékba azonnali lehalás, ugyhogy szivas volt játék nem kérlek benneteket help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Punkerwork
    #15335
    WWII-t nekem még nem kell fizetnem :)
    nekem se ram-ra kéne költenem hanem a lakásra de ez van kell és kész.....
  • Shan
    #15334
    Nemtom, baze, én is ezt kérdezem...hivatalos patch, vagy csak valami mod...(15251)
  • RelakS
    #15333
    Most akkor dúmozol, vagy mmorpg-zel?
  • Glpetyus
    #15332
    :DDDDDD
  • BEAST #15331
    UTÁLLAK :DDD amugy pénzem lenne erre a xarra :D csak hát 60kt erre elbaszni ... meg mellete MMORPGt fizetni :PPP ... kicsit huzos ... na majd meglátom ...
  • Mossberg
    #15330
    Én speciel egy széthajtott őskövület monitoron nyomom 60Hz-en szóval kellenek a gamma-trükkök
  • Shan
    #15329
    Nálad nincs...Örülj neki...Sokaknál viszont alapban töksötét van...
  • Tata exVermedve
    #15328
    Rakjál már egy SPOILER!!! feliratot ezek elé a kérdések elé, mert azt sem tudjuk még, milyen részről beszélsz és amíg nem jutunk oda, nem is akarunk róla tudni...
  • Árnyvadász
    #15327
    Dav, kipróbánád a kedvemért a Nighmare fokozatot az első néhány pályán? Kiváncsi vagyok mi másabb ebben a fokozatban. Persze csak, ha időd engedi. Thx!
  • rezsofiz
    #15326
    elkuldtem
  • Mossberg
    #15325
    Most olvastam fél órája de melóhelyen vagyok és nem tudom kipróbálni
  • HoTDoG
    #15324
    Szevasztok!
    Delta Labs 1-nél járok asszem. van 1 lerombolt pihenő rész, ott felvettem 1 pda-t. Továbbmegyek, 1 lezárt ajtó, aztán a betört ablaknál beugrok, kicsit továbbmenve 1 lzárt ajtó, majd 1 nagy számgép, ahol lekapcsolok valamit :). Utána írja, hogy keressek meg valamit, meg hozzam vissza az áramot. Na de én semerre nem tudok menni... Már többször átnéztem a pályát, az egyetlen pda-t felszedtem, de sehol semmi...
    5let?
  • Tata exVermedve
    #15323
    Mi ez, valami patch nagyon lámáknak?
  • HellBurner
    #15322
    "A Low Quality beállítás mindent ugyanúgy csinál, mint a Medium Quality, csak éppen a textúrákat lekicsinyíti 512x512 méretűre, és a specular mapeket is lekicsinyíti 64x64-re. Ez így már belefér egy 64MB-os kártya tudásába.
    "

    Ez az egyik doom3 hírből van.

    Ebben a játékban még 512x512 textura sincs.Megnéztem az összeset és nincs nagyobb.

    Mi a különbség cd és dvd változat között???
  • rezsofiz
    #15321
    nincsmit:)
  • Jóska Kapitány
    #15320
    Nem járt senki az említett "Pokoli" részen? Mindenbe belelőttem ahova tudtam felmásztam, de semmire nem jutok.
  • Davidus
    #15319
    Kipróbáltam de semmit nem gyorsult.
  • Shep
    #15318
    Nállad bevált?
  • Punkerwork
    #15317
    enyém ma jön :)
  • Glpetyus
    #15316

    MI bajotok a sötéttel??

    Sokan írták már,hogy nem látnak...nem értem...csak félig van feltolva a brigtness,de egész jól látni...

    A barátnőmnél,meg a haveromnál sincs semmi probléma...
  • BEAST #15315
    LOL .. épp most is dolgozok :DDDD ... csak már vettem pár dolgot :D ... pl 1 nagy halom ramot ...
  • Mossberg
    #15314
    jaja screeneket pls
  • RelakS
    #15313
    képet lécci!
  • Punkerwork
    #15312
    menj el dolgozni vagy üsd le a postást
  • BEAST #15311
    OFF

    a mostani GeF3 Ti200on is egész jol elröcög , de gondoltam veszek uj karit ... ATI R9800 lett volna mert többen mondták hogy ha okosan veszem akkor azt akár PROn is lehet müködtetni ... megkérdeztem a haveromat ott ahol vettem volna és ő azt mondta hogy sima 9800 már nincs már minden kari amit 9800 névvel látnak el valojában SE ... akkor most mi legyen ... spec most nincs zsm PROra

    ON :D
  • Tata exVermedve
    #15310
    Tegnap valaki ajánlotta és kipróbáltam: átírtam az r_gammát 2-re a cfg fájlban - a brightnesst utána 100-ról visszatolhattam kb. 60%-ra. Ezt mindenkinek ajánlom, egész más élmény így a játék, nemcsak a fekete képernyőt nézi az ember, ha nincs full sötét, kivehetőek az alakok, a környezet, élesek az árnyékok (csináltam néhány scrennshotot, mikor egy szörnynek csak az árnyékát látni egy ajtónál), brutálisan jó és szerintem semmit nem vesz le a játékélményből (megijedésekből), sőt talán még félelmetesebb is, ha nem egy fekete izét kell reflexből lelőni, hanem valami rettenetesen udorító szörnyet. Haverok azt mondták nekik 1.5-ös gamma volt jó (figyelni a tizedes pontra), a 2-es néhol kifehéríti a világos textúrákat (pl. arcokat).

    Mostmár változatosabb a környezet, vannak jóval nagyobb terek és időnként tömegesen jönnek a monszták, szóval asszem le kell mondanom a high grafikai beállításról (vagy megnézem mit művel a 9800-as kártyám, ha felhúzom PRO-ra).
  • Mossberg
    #15309
    egyszerűbben:

    "In your DOOM 3 directory, find "DoomConfig.cfg" (x:\Program Files\Doom 3\base). Open DoomConfig.cfg in Notepad.

    Find the line:

    seta image_cacheMegs "32"

    I changed 32 to 96.
  • Mossberg
    #15308
    PlanetDoom-on irták hogy ezzel 10+ fps-es javulást lehet elérni
    valaki próbálja ki pls