23325
  • Andie
    #15589
    Már meg akartam töletek kérdezni 2 dolgot :

    - a Gef3Ti200 támogatja a dupla display-t? (tehát pl tv-n is és monitoron is lássam a képet). Eddig csak vagy ez, vagy az volt, nem találtam a dupla opciót.

    - a legújabb nvidia driver (ha van) hoz lényeges javulást a game-ben?
  • davos80
    #15588
    #15532 : Ez is lehet a gáz.
  • Shep
    #15587
    na de neked már új catalyst van nem? 4.7el szerintem megfelelő az eredménye.
  • davos80
    #15586
    Vagy a 4.7-es Omegát.
  • gpm
    #15585
    keves mert nekem kb uez a konfig csak a vidkaroi 9800XT(430/750) es 54fps
  • Kandurex
    #15584
    Tedd fel a Catalyst 4,9 -t
  • davos80
    #15583
    El ne sírd magad, hogy csak ennyi :)
    Lehet, hogy gyenge a kareszod. Vagy a procid?
  • Shep
    #15582
    nem
  • B@dsector
    #15581
    Hi Boys,

    Nekem a lenti konfigban a timedemo 1 > 55.8 FPS - 1024*768 HQ VSYNC OFF
    A kártya 12 pipelines ill. a core 540 / memory 1100MHz-en ketyeg.

    Nem kevés ez az 55.8 FPS egy kicsit?

    WinXP with SP1
    DirectX 9.0c
    4.7 Catalyst
  • Shep
    #15580
    Azt mondod ahol fullra új mindenen a textúra és a szörnyek is 3d-sek? A képek alapján néhol egész jó, néhol viszont elég gyengének tűnik, na meg aztán 1 CD az egész.
  • Shep
    #15579
    Hát nem tudom nekem mikor fordul olyan nem is tudom megmagyarázni milyen érzést nyújt és kb 30 perc után a fejem kezd fájni tőle ezért írtam, persze meg lehet szokni, de azért egy 486-oson jobb lenne.
  • MerlinW
    #15578
    köszönjük, de sajnos ön az ötödik:) Sebaj, hívjon minket máskor is!:D
  • Shep
    #15577
    DOOM3 GYORSÍTÁS
    seta image_useCache "1"
    seta image_cacheMegs "xxx" Grafikus kártya memóriájának 1/4 -re állítani
    seta image_cacheMinK "20480"

    Bump map kikapcsolása:
    GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR -ról GL_LINEAR -ra állítani

    Ja mindet a cfg fileban. Tudom pár dolog már volt belőle, de ezt így egyben találtam ezért írom egyben.

    Hogy működik e nem tudom most olvastam
  • MerlinW
    #15576
    itt nézzetek szét :D
  • Andie
    #15575
    Hiányoljátok a láthatalan monsztákat? Könyörgöm, olyan sötét van, hogy mind láthatatlan! :)

    Egyébként ezek az átvezetö múvik is eléggé idegesitőek. Rendszerint úgy adja vissza a vezérlést, hogy a szörny 1 lépésre van tölem. Soxor még löni vagy hátralépni sem volt idöm, már ugrott is a pofámba.

    Doom95 szerintem a hagyományos doom lesz, mert a spécizett változat (3d ojjektumok, nagyobb felbontás stb) pont 1 cd-s. Nemgondolnám, hogy a doom3 3 cdjéböl egyet ennek az easter eggnek szántak :)
  • gazgoblin
    #15574
    VÓT MÁ-E VAGY?

    I dunno if it's just me, but I noticed this trick beefed up my DOOM3 performance by a lot.

    Anyhoo:

    In your DOOM 3 directory, find "DoomConfig.cfg" (x:\Program Files\Doom 3\base). Open DoomConfig.cfg in Notepad.

    Find the line:

    seta image_cacheMegs "32"

    I changed 32 to 96.

    I got a nice boost in performance. I dunno if the tweak worked or not (maybe my machine did something wierd, have no clue), so I'm just seeing if this works for others as well, or if a different setting works better than others.
  • MerlinW
    #15573
    OFF

    Jah, és a zenék is fel lettek javítva:)

    ON
  • MerlinW
    #15572
    Gondolom a doom95-öt hozza ami a win-es verzioja. Final Doom néven jelent meg.
    "amúgy minek neked a régi ezeken a mai gyors gépeken 10 perc játék után kiészülnél olyan az egész." Ez azért kicsit erős kijelentés...:D Én még a mai napig szívesen játszom a régi doom-okkal. No de mind1.
    OFF
    Mellesleg van egy jDoom nevü project, ami szvsz iszonyat jó lett. Q1 vagy Q2 motorra írva, tele effektekkel, új modellekkel, teljesen 3D-ben. Alápakolod a régi wad-okat és élvezed a '94-es doom-ot ~98-as látvénnyal. Én imádom:D
    ON
  • EOX
    #15571
    nekem sajna nem jön be sehogy:(
  • slTotya
    #15570
    Tudom hogy van audió fájl is csak ott se hallottam.Azért akkora láma nem vagyok :)
  • Lacc
    #15569
    Valaki csekkolja már le, hogy a hangok hogy vannak benne a játékban? Mint valami pakkos file, vagy külön-külön benne vannak a hangok minden eseményhez .mp3-ban pl.?
  • Árnyvadász
    #15568
    Ha ezt beírod a szofveres régi doom jön be, vagy van némi változtatás is? Teszem azt 3D-s lesz, magasabb felbontások is elérhetőek, effektek is vannak...
  • EOX
    #15567
    Csak kiváncsi voltam, hogy benne van-e tényleg
  • lwb
    #15566
    #15459 -es hozzászólásban van egy link. ott egy excell file (.xls), abban benne az összes kód. amúgy valamelyik faszi pda-jában (lehet nem emailben volt, hanem az audio log alatt mondta el szóban, ilyen is van).
  • EOX
    #15565
    give doom95
  • Shep
    #15564
    hát jól gondoltam, amúgy minek neked a régi ezeken a mai gyors gépeken 10 perc játék után kiészülnél olyan az egész. Amúgy vmi turbósított verizó lenne, vagy full a régi? A régi nekem megvan.
  • slTotya
    #15563
    Lbw köszi ez az.De hol volt ez a kód?:)
  • Kandurex
    #15562
    mi a pontos parancs? give_doom95 vagy mi?
  • EOX
    #15561
    Elvileg előhozná a régi doomot
  • Aschil
    #15560
    Fps kiiratása?
  • Shep
    #15559
    mit csinálna ez a doom95 parancs?
  • Gábor
    #15558
    Majd nightmaren előjönnek ezek a múvik
  • lwb
    #15557
    826, asszem

    de az előbb lett belinkelve egy excell file, abban benne az összes.
  • MerlinW
    #15556
    én is ezt figyeltem... mikor elkezdtem a játékot és megjelentek a dögök, vártam a "híres" múvikat, de csak a kis képernyőn volt a koponyás jelentből pár másodperc... ill a pinky bemutatkozásakor -amellett h hatásos volt- is az ominozus jelenetre vártam... oszt nem.. a láthatatlan monszta, vagy akár az egész fuccsba ment kisérlet múvi, ami a trailerben volt mind kimaradt... direkt elkezdtem legnehezebb fokozatban is hátha ez a bünti a csiken gamereknek:D De nem..:)
  • EOX
    #15555
    Ezt én is próbáltam, nekem se volt jó
  • Nagydög
    #15554
    slTotya!

    Azt sajnos nem tudom. A'sszem meg nem is jutottam odaig.
  • Davidus
    #15553
    pedig úgy
  • Dant0r
    #15552
    A szellemkoponya-marine az benne van, a legelső pályán, amikor megtalálod a tudóst.
    Ha megfigyeled, hátul a teremben megjelenik egy szellem-koponya, ami belehúz az egyik monitorba, ahol véletlenül pont egy olyan marine van, és átváltozik.

    De a többi téleg nincs :(
  • Davidus
    #15551
    "Egy szellem koponya átmegy egy marine fején aki szép fokozatosan zombivá válik."

    Ez a monitoron megy mikor az kínai átváltozik zombivá.
  • Aschil
    #15550
    A frameratát, hogyan kell kiíratni a "com_showfps 1" nekem nem működik?