23325
  • Nyiri
    #15629
    Haver kuldte a kepet :) Azt mondja, azert nem tetszik a DOOM3, mert a jatek nagy reszeben csak ennyi a latas. Egyet kell vele ertsek. Encsak a 4. palyaig vittem, el de ez ido alatt 5x jatszottak el azt, hogy belepek egy teremben, veletlen a generator leall es sotetseg lesz. Majd jonnek a morgasok es hirtelen elemugrik egy zombi. Mar a 3. ilyen helyzet utan untam. :(

    Motorbol meg nem sokat lattam, mert mindig sotet volt. A Gamma sem sokat segit :)



  • Árnyvadász
    #15628
    magamnak :)
  • Árnyvadász
    #15627
    Bocsánat, akkor így: GAMESPOT DOOM3 REVIEW
  • [NST]Cifu
    #15626
    Sikeresen belinkeltél képnek egy .html-t. :)))
  • Punkerwork
    #15625
    talán ha kép fájlt szúrnál be.....
  • mike369
    #15624
    hát ez tényleg érdekes...
  • Árnyvadász
    #15623
    Én még csak az Alpha Labs-ban sétállok, de a fórumhozzászólások alapján (és nem csak az sg-n) elég reális értékelésnek gondolom. Egyenlőre nálam is így áll, de ez változhat még bőven (reménykedem) hisz a játék 3/4-e még hátravan. Mindenesetre érdekességképpen beszúrtam ide, hátha másokat is érdekel:

  • [HUN]FaTaL
    #15622
    9.0c ...
  • IStexI
    #15621
    Nem kellett nagy szél ahhoz, hogy az atombiztos tákolmányunk összedőljön... 1énként addig csak lengedezett
  • hykao #15620
    LOL, valakinek sikerült már videót készítenie az avidemo konzolparanccsal???
    Nekem csinált egy kattogó .wav fájlt, meg töménytelen .tga-t, az egész 386 mega lett LOL.
  • MerlinW
    #15619
    há némá... kééényeztetjük... phö..:)
  • MerlinW
    #15618
    ja T2..:D
    azt nemtom, az kimaradt:)
  • Árnyvadász
    #15617
    Igen! Íme:

    Version: 61.77
    Release Date: July 27, 2004
    U.S. English
    File Size: 12.0 MB

    Persze van minden nyelven...

  • MerlinW
    #15616
    az (DX 9.1c)
  • Andie
    #15615
    61.77?
    Wouw, köszi, megnézem!
  • Andie
    #15614
    Az nekemis...
  • B@dsector
    #15613
    THX all, most jelenleg dolgozok, majd este kiprobálom.
  • Kandurex
    #15612
    Nem tudja valaki, hogy lehet bekapcsolni a játék alatt a fejlesztői módot? (Developer)
  • Árnyvadász
    #15611
    Ez részemről ma este ki is lesz próbálva:)
  • Árnyvadász
    #15610
    Andie, tedd fel a 61.77-est. Egyik barátomnak szintúgy GF3Ti-je van és feltette, azóta szépen fut, mivel előtte csak nagy fehérséget látott. DirectX-ből neki a "b" verzió van. Azt nem tudom melyik volt neki régebben, de az biztos, hogy 50.xx-60.xx közötti valamelyik. Én amúgy az 56.xx-el (mindig elfelejtem, talán 56.64 vagy ilyesmi) játszom, de nekem nem GF3-asom van, viszont tök jól megy ezzel is és semmi képi hiba vagy ehhez hasonló.
  • MerlinW
    #15609
    hmm.. nekem ment jól T3 52.xx-el...
  • Andie
    #15608
    Na azért egy 72 centis Sony TV-n se rossz ám :)
  • Kandurex
    #15607
    Vááázzz! Nem normális banda...faxommá én is akarok kertben prdzsektóron dúúmozni meg gyűrűkúrázni...!!!!!
  • Árnyvadász
    #15606
    Ez korszakalkotóan nagy ötlet volt! Mekkora élmény lehetett! Fantasztikus! A képeken keresztül teljesen el tudtam képzelni a dolgot. Kár, hogy a szél közbeszólt... Nem fújt a szél port a számítógépházba? Mert eléggé csak letettétek a földre, ráadásúl oldalt nyitva. Én azért erre vigyáztam volna...
  • Lacc
    #15605
    Lál hát ez nagyon nagy :DDD Irigyellek hogy ki tudtátok próbálni projektoron! Nagy feeling lehetett!
  • Andie
    #15604
    Dx 9.1c???

    Nvidia drivertöl igenis lehet bajom :( Lásd Thief 2.
    Felraktam az 52.xx-es drivert, és onnantól nem volt hajlandó elindulni. Azt javasolták, tegyem vissza a 42.xx-eset. Kösz
  • gpm
    #15603
    Mar 4.7 alapu omega, ez dobott rajat 10 fps-t, bar vigyazni kell vele mert opengl beallitasokban visszaveszi a textura minoseget , aki felrakja az allitsa vissza.
  • MerlinW
    #15602
  • Gábor
    #15601
    Király!
  • Punkerwork
    #15600
    gondolom a szomszédok is örültek
  • Hentes Bill #15599
    állatok vagytok
  • Smuge
    #15598
    LOL:DDDDDD
  • MerlinW
    #15597
    az új forceware valamit dob a dolgon, bár nem jelentős.
    Mindenesetre érdemes feldobni, bajod nem lehet belőle. Valamint a Directx 9.1c-t is tanácsos.
  • IStexI
    #15596
    1 kis élménybeszámoló a tegnapi doom partyról...Végre kiprószáltuk a doomot projektoron, 5.1 hanggal. 800x600-ba ment a cucc, minden maxon (a textúra persze nem ultrába), a graffal azért nem fukarkodtam mert 640-be mindent offra rakva is csak kb 50% volt gyorsabb mint így amikor is 48fps-t nyomott timedemoban. Az AA-t nagy megkönnyebbülésemre (-30% fps) nem kellett bekapcsolni még a kis felbontás ellenére sem mert kibajol nézett ki a projektoron. Sehol 1 pixel sehol 1 recés él. Ez ugye abból adódik, hogy a képpontávolság yooval nagyobb a projektoron mint a monitoron emiatt simább (nem homályos) képet ad, ellentétben a TV-vel aminek szvsz a legalkalmasabb a képe játékra és filmnézésre, viszont az meg már qrva életlen és a szövegek nem olvashatók ami a doomban pl ki is jön mert el lehet olvasni a játékon belül a monitorokon, textúrákon a kis betűket is.
    Namost a haver 11kor joggolt át és kiderült, hogy nem hozott állvány és bent sem lehet a falra vetíteni...:( Na erre éjfélkor kitaláltuk a hülye fejünkkel, hogy építsünk vásznat Először bent raktunk rendet] majd elkezdtünk kicipekedni.

    Összeraktuk a projektor állványt

    Majdpedig 1 óra megfeszített munkával összetákoltuk a "vásznat" mindenféle kertben fellelhető alapanyagokból melyek közül talána hungarocelt mint fő építőelemet emelném ki

    Felállt a rencer. Ha ezt bili látná 1 kis winfos reklám a ház falán...

    Aztán 1 kis butulás a Gyűrűk urával

    Hamisítatlan kertmozi fíling 1enlőre hang nélkül.

    És a lényeg: dooooooom..... A klíma tökéletes volt fincsi szél lengedezett a kertben még jobban emelve a para hatásfokát, az 5.1 hangról nem is beszélve!!! És még cigizni is lehetett közeben. Mindent 1bevetve az eddigi lagnagyobb game experiencem volt!!

    Na eddig ez max érdekes volt de ami ezután történt az sokáig megmarad az emlékezetembe: a haver 1 olyan résznél járt amikor a bemész 1 szűk szobába amit 2 oszlop tagolt. Emberünket a gémben a belépést követően 1 szörnyű pararoham:) kapja el (amikor ordibálnak és vörös a kép) majdpedig megjeleni 1 imp(?). Gondolom aki jácott vele az tudja miről beszélek....na haver ezt pánikba esve vagy 6 soti shottal:) leterítette megfordult (én ekkor léptem ki a házból - a valóságban:)) erre a pofájába ordít (2x2 méteres képen) a másik imp amit nem is látott addig és ebben a pillanatban hátulról a "vásznat" 1 széllöket szétdöntötte és darabokra hullott Namost felnőtt emberek létére mi akkorát ordítottunk, hogy még az imp is elkussolt:) Aztán pihegtünk 10 másodpercet....

    ...és slusszpoénnak mikor már azt hitük vége még 1 darabka leszakadt. Na ekkor léptünk ki.

    bocs ha hosszú voltam
  • MerlinW
    #15595
    le lehet kapni hozzá egy 198megás model pack-ot, ill az eredeti modellek is maradhatnak, nemtom melyik nem tetszett neki.

    innen tudtok mazsolázni:
    ftp://server1.thefourwinds.net
    login: jfiles
    nincs pass
  • Malakai
    #15594
    MerlinW:
  • Shep
    #15593
    amúgy nekem is első a játékmenet hangulat és csak utánna a graf.
  • Hentes Bill #15592
    első kérdésedre a válasz: nem. legalábbis nekem nem működik.
  • Shep
    #15591
    isdn-el, márhogyne lenne lényeg a méret? nekem is kéne, haver talán le is szedi ő is nagy doomos, csak az a baj neki nem tetszett pár szörny textúrája, meg mondjuk a hellknight elég gagyisztikus lett benne.
  • MerlinW
    #15590
    nem a méret a lényeg:) hanem a retro fílíng:D mellesleg ki kell próbálni. Teljsen kellemes játék közben.

    Itt jegyzem meg félreértések elkerülése végett, hogy nálam a grafika spec abszolut a játékmenet után foglal helyet. Tőlem kijöhet most is egy Q2 grafikájú program, ha jó akkor szeretni fogom... Én csak röhögök a FarCry-D3 grafikai összehasonlításokon, ill párbajokon. Tetszik a játék? Igen? akkor élvezzük:D Ki nem tojik rá hogy melyik a szebb:D

    Nade ez szubjektív volt, nem is szóltam bele ezekbe a vitákba:)

    ON