23325
  • :)
    #15669
    valaki végigvitte már ?? kéne 1 kis segitség.. Ott tartok hogy megvan mind a 4 teleportszoba.. de onna merre tovább ? összevissza csak teleportálgatok, de nem tom mit kell csinálni:( Valakinek 5lete ?
  • CSOCSO
    #15668
    nemtom mennyi koze van a kvek es a dum 3 motorjanak egymashoz.. de ugy vettem szre hogy a doom 3 is olyan hogy csak siman forgolodsz.. 40-50 fps el csapja a geped a jatekot e smegis akadozva latod a cuccost!!!!
    nem nagyon akadozik. hanem kicsi miniaturoket.. pont ugyanugy ahogy a kveknel:(((( ott is akadozik alapbol a jatek. hiaba fut 100 fps-t... (csak ha nezelodsz.. ha nem nezelodsz es futsz akkor semmi baj)
  • grebber
    #15667
    Ez a Doom 3 örület hamar lefutott amikor 4 napja kiadták nagy nyüsgés most meg alig-alig van valami.
    De a beszámolok alapján nem is kétséges hogy miért.
  • Davidus
    #15666
  • CSOCSO
    #15665
  • MerlinW
    #15664
    az alsó képeket külön ajánlom figyelmetekbe...:) quake 1...:D
  • hykao #15663
    ja, aztán meg a Jupiternél :DDD
  • MerlinW
    #15662
    ha már doom retróztam, itt van quake retró is.. érdemes rápillantani. Ez is free, természetesen...

    képek
  • Nagydög
    #15661
    "nem tudjátok a monolith kódját????? valaki!?"

    Az a nagy fekete hasab, amit a Holdon talaltak? :))
  • lwb
    #15660
    minden modnál uez van. a régi quicksave-ed berakja a pálya elejére. én a nitro gore-t nyomom, az egész pofás.
  • hykao #15659
    ezt az összes mód megtette eddig amiket próbáltam (mármint elcseszi a gyorsmentést)
  • CSOCSO
    #15658
    en is rohadtul unom hogy rohadt soxor a sotetsegbe lovok..:(
  • tangabuvar55
    #15657
    köszi!!
  • CSOCSO
    #15656
    LOL
  • EOX
    #15655
    826
  • rezsofiz
    #15654
    rakd be a letoltott fajlt a doom3/base mappaba,meg haverod is,aztan inditson valamelyikotok egy szervert,DEATMACH modban,aztan haverod csatlakozzon es kesz
  • tangabuvar55
    #15653
    tudjátok, annak a kisvonatnak...amikor át kell állítani
  • rezsofiz
    #15652
    Nah ezt a lampa+pisztoly dolgot letolteni felesleges,bar ki hogy gondolja,csak a kispityura raktak ra lampat,raadasul nekem ez a fajl valamit bezavart ,mert akarmelyik mentesemet akartam betolteni,visszarakott a palya elejere :)delete:)
  • Daniel Hunt
    #15651
    Hi!
    Nekem is a Co-Operative Mod-hoz kéne segítség. Szívesen kipróbálnánk a haverommal, de nem tudjuk, hogy hogyan kéne elindítani.
  • tangabuvar55
    #15650
    nem tudjátok a monolith kódját????? valaki!?
  • EOX
    #15649
    konzolba:developer 1
  • MerlinW
    #15648
    ez a Multi First Look video nem rossz... kellemes dinamikája van a dolognak, Q3 ra emlékeztet...
  • rezsofiz
    #15647
    Jah,en meek mostan aztan kiprobalom
  • tangabuvar55
    #15646
    hali! nem tudjátok a monolith kódját?????
  • MerlinW
    #15645
    nem próbáltam ki, lehet mindenre ráteszi...
  • rezsofiz
    #15644
    nah kiraly bar sokat erek vele,keveset lovok kispisztollyal,szoval ugyanugy valtogathatok...
  • rezsofiz
    #15643
  • Árnyvadász
    #15642
    Főhös gondolatai: De unom már ezt a játékot! Nem lépnél ki öreg! Már rég lejárt a munkaidőm! Játszadozzál valaki mással! Én csak egy biztonsági őr vagyok, ha velem akarsz szórakozni akkor fizess is meg! Tököm tele van már ezzel az IMP fesztivállal, meg Zombi tánccal... Valami újat is kitalálhattak volna szórakoztatás céljából. Biztos a főnök ki akar rúgatni, de én már csak maradok. Asszony is mondta, hogy ha nem keresek valami jól fizető állást kitesz. Szóval maradok. De te azért kiléphetnél! Addig legalább benyomok egy robo-colát... Még egy rohadt tükör sincs, megnézném mennyi poligonból állok. Picsába, hogy ilyen rohadt jól optimalizálták a kódot, legalább néha kifagynék. Na mentsél le öreg, vagy nem unsz még? Tudod bármennyire is szeretnéd, nem fogok megszólalni! Talán majd a következő részben. Na persze csak ha megfizetik...


  • rezsofiz
    #15641
    sok:)
  • mukika
    #15640
    jeeeeeee :)))))))))))))))))
  • MerlinW
    #15639
    Pisztoly lámpa mód: tölsd le innen:D
  • gergou
    #15638
    hat... kezd lekonyulni a kajan vigyor az arcomrol, az elso 2 oraban aszittem , hogy egy uberkiraly fpssel van dolgunk, de most a vege fele kozeletten be kell latnom, ez agyatlan hent, tartalmilag a quake 2 nel nem sokkal tobb... :( Kar, most mar asitozok a zombi monszta/demonok elott a para helyett, igy a vege fele jarva...
  • beeboci
    #15637
    Az is FREE!
  • MerlinW
    #15636
    kell hozzá gamespot reg.
  • Árnyvadász
    #15635
    Ez hamar kijött!
  • beeboci
    #15634
    Épp ezért találták ki a fejlesztők az elemlámpát a game -ba.
  • Árnyvadász
    #15633
    Nos, ez igen érdekes. Kicsit így olyan a játék, mint az orosz rulett, vagy bejön vagy nem:) Már ami a találatot illeti...
  • MerlinW
    #15632
    Tessék, erre vágytatok:D

    doom 3 pistol flashlight mod
  • peet69
    #15631
    LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL :DDDDDDDDDDDDDD
  • Árnyvadász
    #15630
    Arany János 2145-ben ha élt volna, bizonyára így képzelte volna el ezt a közismert párbeszédét. Persze kizárólag a marsi bázison :)

    -Hé paraszt! Melyik út vezet itten Budára?
    -Hát az ott, arra: