23325
  • Gábor
    #15709
    Tényleg senki nem tud linket a reloaded által kiadott add onhoz? Jó lenne kipróbálni a kicsit megbuherált fegyvereket.
  • HoTDoG
    #15708
    Na megint elakadtam, most viszont nagyon. Delta Labs Ector 3-nál vagyok, de semerre sem tudok továbbmenni. A 4-es teleportpadig eljutottam, de utána már nem. Mindent kinyitottam, mindent átnéztem, de sehol semmi. 5let? Nagyon fontos lenne!
  • tangabuvar55
    #15707
  • tangabuvar55
    #15706
    fiú
  • tangabuvar55
    #15705
    amúgy nem tudjátok, van vhol benchmark?
  • MerlinW
    #15704
    alant neked szól:)
  • hykao #15703
    Hehe, most látom csak a nickedet.
    Ez mit jelent? 55éves vagy, és tangában búvárkodsz? Fiú vagy vagy lány? :)
  • MerlinW
    #15702
    #15671
    #15662 - letöltés (kell hozzá a quake is)
  • tangabuvar55
    #15701
    oké, köszi!
  • hykao #15700
    Ezt kérdezt Carmack-tól!
    Nem csak nálad ilyen ne izgulj.
  • JuanG
    #15699
    mire is???
  • tangabuvar55
    #15698
    nem az, hanem azok a hatalmas pixelek a falon.
  • Nagydög
    #15697
    "1024-ba, high detailssal, 4x-es aa-val jásszom, és minden más be van kapcsolva. ez nálatok is így van??"

    Nem. Nalam 1024-ben, mediumon es majdnem minden kikapcsolva. Boccs!:)
  • tangabuvar55
    #15696
    srácok akkor mi van, ha bizonyos textúrák nagyon szépek, csillognak, villognak stb, míg mások akkora pixelekből állnak, mint egy sakktábla....ez miért van?????? 1024-ba, high detailssal, 4x-es aa-val jásszom, és minden más be van kapcsolva. ez nálatok is így van??
  • MerlinW
    #15695
    most próbáltam ki... roppant kellemes... érdemes rápillantani mindenkinek...:D
  • Andie
    #15694
    Gyerekek!!!
    Ki baszkódott a BFG-vel Törökbálinton???!!!
  • Nagydög
    #15693
    A fizikai motort nem erzem valami komolynak.
    A legszegyenletesebb amit lattam a jatektol:
    Feljott egy lift(platform ket oldalt korlattal). Rajta ket urgepasztor, meg egy hordo. Megkertem oket, hogy szalljanak szet a liftrol, aztan az egyik ott levo hordot ra akartam lokdosni. Nos... nem lehetett. A hordo szamara volt egy lathatatlan fala is a liftnek.

  • Davidus
    #15692
    Na jó az árnyékok kicsit szarabbak:)
  • lwb
    #15691
    én is ebben bízok. ha kiadják még ebben az évezredben ...
    jöhetne már, nemsokára másodszor is befejezem a dúmot.
  • Davidus
    #15690
    Pont úgy néz ki mint a D3:P
  • Davidus
    #15689
    Az majd a HL2 erőssége lesz. Kicsit ledöbbentem a fizikától mikor kipróbáltam az alfát:P
  • Andie
    #15688
    Este lesz szó az rtlklubbon a Manhuntról! (fókuszban talán?)
  • hykao #15687
    Itt megnézheted a kártyád "erejét": KATT IDE (DirectX9 oszlopot lessed)
  • lwb
    #15686
    ja, a környezet interaktivitása terén kb annyit nyújt, mint a Far Cry. egy-két hordó, meg doboz tologatását kivéve, semmi sem mozdul.
    mondjuk nekem ez annyira nem baj.
  • NeoMaN
    #15685
    azé me 5700 szar....
  • ShaiHulud
    #15684
    Celeron miatt
  • hykao #15683
    Hát azért egy fx5700-astól ne várjál csodát!
    256 mega ram ide, 256 mega ram oda.
  • Petyka
    #15682
    Az ideg szétvág. Miért szaggat egy Asus Fx5700 256mb-os kártyával. Fenn van directx9, nvidia 61.77. P4 2.4 celeron, 512mb ddr. Valami beállítás baj lehet? High-on próbáltam, de még mediumban sem az igazi
  • hykao #15681
    és vajon te gránát vagy?
    mert én arról beszéltem, hogy mi magunk mintha kopogó szellemként röpködnénk ide-oda, ez alól csak a nagy kólásdobozgrafikás hordók, meg pár szék kivétel, amúgy elég statikus a környezet, legalábbis a mai játékokhoz képest, elég soknak tűnik az odaszögezett tárgy...
  • Nagydög
    #15680
    "...az meg a másik, hogy belebotlani nem tudunk, csak egyszerűen átröpülünk fölöttük..."

    Azok a k... granatok azert belejuk akadnak am. Sot, ugy vettem eszre, hogy neha a megmarado vertocsakba is.
  • MerlinW
    #15679
    "HAZUDIK!!!" ™
  • hykao #15678
    Jó mondjuk Árnyvadásszal karöltve kaptátok a megosztott díjat, vegyük úgy...
  • hykao #15677
    Elemlámpa para - én úgy oldottam meg, hogy az elemlámpát hozzárendeltem a 2. egérgombhoz, így csak azt nyomogatva iszonyú gyorsan lehet váltogatni elemlámpa és fegyver közt, majd tüzelni.

    Egyébként szerintem azért csinálták ilyen elporladósra a szörnyeket, mert a rongybaba fizika elég gagyi, főként a már nem mozgó egyedek elég hülyén tudnak halálra merevedni...az meg a másik, hogy belebotlani nem tudunk, csak egyszerűen átröpülünk fölöttük...
  • MerlinW
    #15676
    ott van url-ként is... csak elkapott a hév:D
  • JuanG
    #15675
    valaki próbálta már ezt a Coop-mod -ot??? Működik frankón? A single playeres pályákat lehet végigvinni LAN-ban, vagy mi?
  • hykao #15674
    Banyek az ilyen lóbaszó nagy képeket miért nem url-lel szúrod be???
  • hykao #15673
    szerintem amiről te beszélsz az töltögetés.
  • MerlinW
    #15672
    ja izé, bocs az OFF ért, abbahagytam:D
  • MerlinW
    #15671
    Én asszem visszatérek kvékezni:D

  • lwb
    #15670
    az uccsóról (asszem az a hármas) teleportálja az 1-es exitre. az a kijárat a továbbjutáshoz.