23325
  • Matthewpamer
    #15749
    #15736 [/hatalma
  • Zizzencs
    #15748
    Pluszban gondoljatok el, hogy milyen mokas lenne valami videokartyanak lerenderelni azt, hogy hol is a halott szorny. Plusz a kimentesekbe pontosan kiirni a szornyek helyzetet is, nemcsak a ladaket...
  • CSOCSO
    #15747
    nem a toltogetedsrol beszelek!!!!
  • Zizzencs
    #15746
    Csak kovesd a hangok utasitasait. Azt mondjak, hogy lodd le a vilagitokat, akkor sebezhetove valik a guardian (gyk: a guardian a nagy szorny es csak egy ideig lesz sebezheto. Ha pirosan vilagit a feny felette, akkor sebzodik.)
  • davos80
    #15745
    Hogy is kell kinyírni azt a buznagy szörnyet a pokolban?
  • Zizzencs
    #15744
    Hali!
    Problema: jatek kozben egyszer csak ugy dontott a program, hogy az ijesztgetes mellett sakkozni is szeretne velem. A kepernyon sakktablaszeruen egy kocka oke, egy kocka szar. Kerek tippeket, hogy milyen programmal lehet a radeon 9800Pro-ban a pixel pipelineok szamat _csokkenteni_.
  • RelakSfromhome
    #15743
    Akkor mi van a zombikkal? Azok nem porladnak...
  • robotnyk
    #15742
    tök jó, hogy kisbetűvel írod le, mert ők is úgy írják
  • RelakSfromhome
    #15741
    Fáradunk, fáradunk? "Csak" 855 új üzenet tegnap este óta :P
  • Gábor
    #15740
    Mondjuk én is tettem ott 3 kört mire megláttam :)
  • #15739
    Aki 98 -at használ, az megérdemli. Ennyi. Használjon mellé még netscapet és szívassa magát nyugodtan.

  • VvD
    #15738
    Sziasztok!
    Bocs, ha volt már a problem, de volt már valakinek az a baj, hogy a 2. cd nem müxik?
    Egyszerűen berakom a 2. cd-t, de nem ismeri fel, és a total commanderben is azt írja ki, hogy nem található ha a cd meghajtóra állítom. Nem a cd karocs, mert betettem virtual cd-be és úgy sem működött. Valaki tud segíteni? Azon kívül, hogy letöltöm még1x:)
  • tangabuvar55
    #15737
    vagy 20 fps-t a doom-nál, 40et a thief-nél. minimum...
  • Matthewpamer
    #15736
    hány pályás a game?mert 2 napja nem játszottam és még csak a 4.autosav után vagyok,tehát 4.pálya sztem ;).
  • ShaiHulud
    #15735
    sokat de akkor mar inkabb 9800 pro
  • N.E.O.!!!
    #15734
    Kérdés: AMD Athlon Xp 2400+, 512 megaram, 80 gb 7200rpm, Ati 9200. Semi processzor, vagy videókártya tuning.

    Ez elég lesz minimumba 25 átlag FPS-hez, mert ugyanezen a gépen a Thief 3 8-12 FPS-t ad minimum grafon?

    Ui.: egy 9600XT mennyit dobna rajta?
  • Csaba
    #15733
    Hehe, futa a gamma WIN98 alatt is!!!!!!!!!
    Csak át kell írni kicsit hexeditorral a doom3.exe filet és meg kell patchelni a doom3.msi filet. Ennyi. Még Manci néni is meg tudja csinálni...
    Ebből is látszik, hogy az id (ezekután csakis kicsivel írom le a nevüket...) DIREKT TILTOTTA LE. Mondanom sem kell, miért...Microsoft, több Xp eladás stb. stb. Hát nem jött be nekik:-)))))))))
    Mindenesetre ez egy nagyon szemét húzás volt tőlük...
    Tehát egyáltalán nincs még elavulva ez a rendszer, miért is lenne: Legújabb Directx is támogatja stb... És amíg nem jön a Longhorn, addig nem is lesz elavulva!!!!! Király!!!!!
  • JuanG
    #15732
    jaaa, kösz...

    más: coop mod milyen? próbálta valaki??
  • Lord AnonymouS
    #15731
    Hali! Tudjátok hogy lehet coop-ban játszani? Le lehet tölteni a mod-ot. Az a problémám, hogy amikor valaki másodiknak lép be, akkor nem jelennek meg neki a monsztrák és teljes sötétség lesz. Ha valaki tudja a választ, írjon please!
  • Gabor_(HSF)
    #15730
    ja de látom már megvan........
  • Gabor_(HSF)
    #15729
    a pad3-as állásnál válaszd a pad1-t és ott a vége a pályának
  • tangabuvar55
    #15728
    mennyi játékidőre van még a delta labstól?? hány játékóra az egész game?
  • lwb
    #15727
    nem. ha odaérsz meglátod. minek lelőni a poént?
  • tangabuvar55
    #15726
    jó de mi? h.knight?
  • Hype
    #15725
    spoiler

    ami a legeslegvégén van.
  • tangabuvar55
    #15724
    milyen a főmonszta??
  • hykao #15723
    c:\Program Files\Doom 3\Doom3.exe
  • HoTDoG
    #15722
    Igen bamba voltam, mostmár megvan...
    Azért sztem igazán kiemelhették volna hogy EXIT...
    Az ember azthiszi, hogy ugyanaz, de nem, mert az icipici szavacskát kicserélték... Na mind1, kössz szépen mindenkinek!
  • Andie
    #15721
    Felraktam a legújabb nvidia drivert, és a directx9.0c -t, erre átlag 0.8 FPS veszteséget kaptam cserébe
  • Tatyla
    #15720
    Skacok nem tud valaki egy linket ahol elérhető a számozott szekrények kódjai?
  • Gábor
    #15719
    Te vagy bamba. Az utolsó teleportnál, ahol a doki ráduszítja a kutyuskáit, az első célállomásnak a neve PAD1-EXIT
    Ha ezek után sem megy.....
  • Ams
    #15718
    spoiler
  • rezsofiz
    #15717
    okes ertem kosz
  • HoTDoG
    #15716
    Feladom.. Ez kész... Utálom az ilyen értelmetlen gyenge logikai szarokat, mert rittig az a hülyeség a megoldás amire nem gondolok. Nagyon megköszönném ha valaki leírná merre menjek, és mit csináljak, mert már mindent kipróbáltam, de asszem csak körbe-körbe megyek...Tehát először választhatok, hogy pad 1 vagy pad 2. A pad 1 MAIN az az első teleport mellé tesz ki rögtön. A pad 2 kitesz máshova, ott megkeresem a következő teleportot. Elmegyek a 3-asra, ott megint megkeresem, elmegyek a 4-esre, és aztán megint csak 1 és 2 között választhatok... Vagy csak én vagyok bamba?
  • Hype
    #15715
    skacok! aki ki akarja nyírni a főmonsztát a végén, az NE HASZNÁLJA a NITRO-s holtest megmaradós modot. bekavart de nagyon, legalábbis nálam.
  • Tatyla
    #15714
    Skacok nem tud valaki egy linket ahol elérhető a számozott szekrények kódjai?
  • lwb
    #15713
    időben az utolsó teleport rész az.
  • lwb
    #15712
    onnan menj el a pad 1 exitre, ahol ezt felajánlja. nem biztos, hogy az a 4-es.
  • HoTDoG
    #15711
    Elmentem a 4-eshez, de utána megint csak pad 1 volt...
  • Gábor
    #15710
    Négyes portról ugorj a port1-exit-re.