23325
  • plas
    #15789
    Egy kis Help!
    Hogy lehet továbbjutni arról a helyről, ahol egy híd forog körbe körbe? Ez előtt volt az a "follow me"-s hang...
    Nem szokásom FPSekeben leakadni, de most full nem tudom merre...
  • Icebird
    #15788
    "A másik hogy az NT nem azt jelenti hogy "nem lehet rajtam játszani"... A az XP nem NT alapú, csúpán örökölt pár dolgot. Az "NT" az a win2003, az XP abszolut multimédia platform."

    csak halkan jegyzem meg hogy a win2003 az XP tovább fejlesztése:)
  • Csaba
    #15787
    Ja elárulom egyébként, hogy általában minden játék gyorsabb win98 alatt...
  • Tatyla
    #15786
    Skacok nem tud valaki egy linket ahol elérhető a számozott szekrények kódjai?
  • Csaba
    #15785
    Elhiszem én, nem is az lett volna a célom ezzel, hogy az xp-t szidjam, csak az id nagyon ki akart szúrni egyesekkel, pl. velem is, és ez nagyon felbosszantott. Direkt az indítófile-t megbuherálták... 1 bejegyzést kellett csak átírni.
  • Gabor_(HSF)
    #15784
    ja az utcsó ilyen aranyos
  • rage
    #15783
    14 óra egy pálya ????
  • Gabor_(HSF)
    #15782
    HUH...na itt a vége...14.5 órámba tellett az utolsó pálya
  • MerlinW
    #15781
    de természetesen kinek a pap, kinek a sajt
  • Gábor
    #15780
    Azon kívül,h hozzávágom a legközelebbi hell knighthoz, vagy feltámasztós-genyához, a soul cubenak sok értelmét a közönséges harcokban nem látom. Esetleg ha több ellenfelet támadna, vagy kevesebbért kellene újratölteni, lenne értelme :/
  • MerlinW
    #15779
    csak le kell húzni a csicsát róla, a jó öreg 9x-es szürkeségre, ill kilövöldözni a nemkivánt juzerbafogatós dolgokat. én több mint 2 éve xp (kb 2-3 telepítés) és egy kezemen meg tudom számolni a fagyásokat. Pedig kínzom rendesen, hiszen az a szakmám:D
  • Gábor
    #15778
    Mindig nevetnem kell ezen a szitun: rámtámadnak, halnak, a második hullám előtt körülnézek védhető pozícióért, találok egy árnyas sarkot, odamennék újratölteni, de kiderül, hogy egy imp is ott pihen! Hibátlanul megtalálom azokat a helyeket, ahol az impek is pihiznek, ill várnak rám. Vicces szitukat szül: nálma üres puska, kevés élet, és a remény, hogy van itt egy nyugodt kis sarok. És mindig tévedek. Minden árnyékban imp(v)ala.
  • Csaba
    #15777
    Én használom. Fater laptopján az van. Talán ez vezetett ahhoz a felismeréshez, hogy kell nekem ez? :-) Nem...
    Egyébként majdnem mindenben igazad van. Nem a legjobb, csak nagyon nyomják. Mikor kiadták, egy nagyot röhögtem rajta. Azért mostanra kikupálódott rendesen, nem mondom, de mégse az igazi:-)
  • Tatyla
    #15776
    Ezt nem értem!
  • Seth
    #15775
    itt az angol magyarázat:
    I read about this all over the internet, so I tried to do this.

    1) Go into your \base dir and locate the .PK4-files
    2) Open them one by one in WinRAR, and extract them in the \base dir. Note
    this will take 3 GB extra space!
    3) Move the .PK4-files away. I don't suggest deleting them, but just move them
    away, or the game will use the files anyway.
    4) Now run the game. Maybe it was me, but it didn't work that great for me;

    | Before | After |
    -------------------------------
    Loading Time | 120 | 150 |
    FPS | 20/30 | 40 |

    Note you can't play Multi-player this way, because that required the
    .PK4-files. You can fix this by moving them back though.
  • RelakSfromhome
    #15774
    priviben lécci! htx
  • MerlinW
    #15773
    OFF
    csak az szídja az XP-t aki nem használja:D utálom ezt mondani, de szvsz ez az os lett az eddigi legjobb májkrofos os... egyetlen hátránya hogy sok régi játék nem fut rajta. Igaz már ezekre is van több megoldás...
    A másik hogy az NT nem azt jelenti hogy "nem lehet rajtam játszani"... A az XP nem NT alapú, csúpán örökölt pár dolgot. Az "NT" az a win2003, az XP abszolut multimédia platform.
    ON
  • Seth
    #15772
    Hali!Azt olvastam a gamefaqs-on hogy ha kicsomagoljuk a pk4 fájlokata a főkönyvtárba, akkor az megdobja az fps-t úgy 10-el. Próbálta esetleg valaki?
  • [NST]Cifu
    #15771
    A Tiberian Sun nekem futot kb. másfél éve, bár arra már nem emlékszem pontosan hogyan (azt tudom, hogy valamit trükköznöm kellett, de babán futott).
  • Csaba
    #15770
    Az nem is nagy baj. Futtasd a 2001 eset vagy a legújabbat:-)))
  • RelakSfromhome
    #15769
    Mindenesetre valami homályos oknál fogva xp-n nem megy sem a C&C Tiberian Sun, sem a 99-es 3dmarkmax :o)
  • Csaba
    #15768
    Juhúúúú, most már tuti, működik: Idéznék egy másik fórumból:
    "Tökéletesen működik a legutolsó Nvidia driverrel,
    első kiadású Win98-cal is
    Kipróbáltam, Win98 alól akkor sem szaggat, ha tele a kép
    ellenféllel."
    KIrály!!!!!!!

  • RelakSfromhome
    #15767
    UnrealEd!!!!!!! Az Unreal nekem is mindig faszán ment, de az editora egy bughalmaz, még ma is :(
  • Csaba
    #15766
    Nekem meg tökéletesen ment az Unreal Tournament. És akkor mi van? Sorolhatnánk itt a játékokat, de nincs értelme. A lényeg: Doom3 for win98, és kész.Vajon miért ragaszkodom annyira a 98-hoz? Mert minden megy rajta, a Princetől kezdve az Nfs undergroundon át minden. (Jó, a Far Cry-t nem próbáltam).
  • #15765
    Én is remélem :)
  • RelakSfromhome
    #15764
    Állandóan meghalt az UnrealEd-em, mert egy bughalmaz. Fagyás után restart volt a program win98 alatt. Aztán váltottam xp-re, és voila, csak az UnrealEd-et kellett megint elindítani
  • Csaba
    #15763
    Ne forgasd ki a szavaimat. Én a magam részéről szeretném teljesen kihagyni az xp-t, és nagyon remélem, hogy a longhorn elnyeri majd a tetszésemet:-)
  • robotnyk
    #15762
    én meg továbbra is mondom hogy kisbetűvel kell írni az id-t :D
  • HoTDoG
    #15761
    Megöltem a szörnyet, a kezemben van az a vagdaló... Mit csináljak? :) ráálltam a kék körre a pokol bejáratán, de semmi. Eldobtam, semmi...
    5let? :)
  • Zizzencs
    #15760
    soulcube?
  • Csaba
    #15759
    Persze, igazad van, nem is akarom én szidni az xp-t ,csak felbosszantott az id (továbbra is kicsivel...), hogy az embereknek nem adnak választási lehetőséget. Nekem a 98 szimpatikusabb, tehát a Doom3-at 98 alól szeretném futtatni. Szerintem ez nem olyan nagy kívánság, nem?
    Bár igaz, hogy mivel a játék csak pár nap múlva lesz meg nekem, nem tudtam kipróbálni, csak sok helyen olvastam, hogy megy... DE remélem, tényleg igaz...
  • #15758
    Oké, egyet kérnék. Soha ne válts Win98 ról. Hiszen innentől kezdve minden NT alapú.
  • Zizzencs
    #15757
    Szia!
    Olvasgassal MS knowledge base-eket, sokat. A 98-XP harcnak semmi ertelme, tokeletesen mas rendszer a ketto belul. Jatekra egyiket sem terveztek.
    Ha gondoljatok megnezem este, hogy megy-e a doom3 wineX-szel linux alol :-)
  • Pintyőke
    #15756
    Van egy palya, ahol tablak vannak a fold alatt (teleportaciorolo szovegel a kisfilm stb.). Utana van megintcsak egy nagy szornyike. Hogy a francba lehet kiloni azt?

    ui.: ez mar joval a pokol utan van!
  • Andie
    #15755
    A manhuntos hirhez :
  • Csaba
    #15754
    Aki meg Xp-t, az is megérdemli. Nekem volt alkalmam xp-t használni, és elszörnyedtem, hogy mennyire béna az egész. Meg állandóan baszogatja a szegény felhasználót.
    Megsúgom, Nt alapú, tehát eleve nem is játékra való, ellenben a 98-cal. Még mindig a legjobb a 98, és kész, kivéve persze, ha hálózatot is akarsz használni (mivel 1 gépem van otthon, no problemo).
    És nekem ne mondja senki sem, hogy a win98 nem stabil, mert ritka a fagyás. Az xp pár csicsával nyújt többet, de divatból nem tenném fel sosem.
  • Zizzencs
    #15753
    Lodd csak tovabb, nekem megdoglott. Kb. fel ora volt :-) (veteran fokozat)
  • Zizzencs
    #15752
    Benak vagytok, kapasbol lehet rajonni, csak a terkepet kell nezegetni hozza...
  • davos80
    #15751
    Én is erre gondoltam, csak már lövöm egy ideje, és már unalmas.
  • Zizzencs
    #15750
    Vsyncet allitgasd, ha nem tetszik, az segit rajta. Kinek igy tetszik, kinek ugy...