23325
  • Adam5
    #15869
    ezt tudtátok?
  • Alexease
    #15868
    Ja eleg nevettseges a dolog:((
    Most nem hasonlitgatok, de a Far Cry-ban, 1024x768-ban, High sorozaton azert 30 fps korul tudtam tartani, pedig ellattam tobbszaz meterre, szamolt kismillio poligont, es azert annyira "ronda" nem volt. Itt meg egy szuk folyoson, 1 ellenseggel, 640x480-ban, total LOW-ban orulok ha nem megy 15fps ala:(((
  • RelakSfromhome
    #15867
    kipróbáltad, és működnek?
  • Mr. Perfect
    #15866
    Optimalizáltak ezen eleget. Nem volt szerencséd annak idején a kiszivárgott alfa verzióhoz?
  • SoDI---
    #15865
    Azért mekkora szemétség ez már! Félreértés ne essék: nagyon szívesen költöm a jövedelmem nagy részét a legújabb vasakra, ha cserébe a legújabb játékok csontig kisajtolják belőle minden teljesítményét. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de engem nagyon felháborít, hogy ennyire kilóg a lóláb! Gyerekek, az összes fortély együttes alkalmazásával hol is tartunk? Lassan már talán plusz 50%-nál? És akkor gondoljatok bele, mennyi kihagyott finomítási lehetőséget szarhattak le magasról a programozás közben! Oké, egyre erősebb a vas, de ez még nem jelenti azt, hogy le lehet szarni az erőforrásigény finomhangolását, hanem ehelyett jelentse azt, hogy egyre varázslatosabb élményben részesüljünk ergy-egy új hardware megvételével. Menjenek már a búsba! Jó, vetessék meg velem a drága cuccokat, ebből élnek! Én meg ettől vagyok elégedett, hisz kell az újdonság. De ne szabotáljanak már szándékosan beépített lassító modulokkal! Ezzel csak maguk ellen dolgoznak, mert talán hiba, hogy magamból indulok ki, de szerintem a tömeg utálja, ha ennyire hülyének nézik. Ráadásul így, hogy rohadt módon kilóg a lóláb!!
  • Alexease
    #15864
    Screenshot = F12 ;P Es akkor nem kell a Shareware HyperSnap szar:))
  • Mr. Perfect
    #15863
    Hát igen ilyenek vannak, de ez a rongybaba effekt hiányossága. Maradjunk annyiban, hogy láttunk ennél már sokkal jobb megvalósítást is (Havok engine) pl. a Painkillerben...
  • CUCLI
    #15862
    de csak egyszer tudom eldobni!
  • ZsZso
    #15861
    azzal a pörgő szarral, amit el lehet dobni.
  • Gabe18
    #15860
    Asszem azért a fizikai hatások nem a legtökéletesebbek.Ez a zombi igen érdekes pozban pihent meg...

  • CUCLI
    #15859
    hogy a picsába kell megölni az utolsó főmonsztert?!
  • davos80
    #15858
    "Nem kerestek még eleget az eddigi részekkel?" Nem eleget.
  • Mr. Perfect
    #15857
    Na jó persze, hogy keresni a akarnak vele, de ezen a szinten már ahol az Id áll egy kicsit azért már a játékosokat is figyelembe vehetnék...
  • Daniel Hunt
    #15856
    Hali!
    A multi résznél nem tudok sehova csatlakozni.
    Kéri a szériaszámot. Beírom, de semmi.
    A haverom csinált szervert, beírom az IP címet, és oda sem tudok csatlakozni.
  • krisz073
    #15855
    Hali.

    Sikerült már valakinek játszani Co-Operative Mod-ba?
    Én inditok 1 játékot,be is tudnak csatlakozni,de az első videonál ( valami fazonnal kell beszélni 1 vezérlő terembe ) lefagy a játék a becsatlakozott másik játékosnak :(

    Van valami megoldás erre ,hogy ne fagyon?
  • #15854
    Dehogyis szól a pénzről. Azért öltek bele sok-sok millió dollárt és több évet, hogy egy rohadt fillért ne keressen az a sok ember, viszont a nagyrabecsült játékos közönség fantasztikusan szórakozzon.
  • Mr. Perfect
    #15853
    Nem kerestek még eleget az eddigi részekkel? Úgy emlékszem volt régen egy kép ami az Id főhadiszállását mutatja a parkoló felől és ott áll vagy 10 Ferrari :-))))))))))
  • davos80
    #15852
    Mert leszarják, hogy mit akarunk. Ez inkább a pénzről szólt, ez kezd nekem egyre világosabbá válni.
  • Mr. Perfect
    #15851
    próbáld ki! amúgy ha jól emlékszem másfelé kell menni...
  • davos80
    #15850
    Nem lehet felugrani. Nemtom merre kell menni, de nem nehéz.
  • Mr. Perfect
    #15849
    g_showplayershadow 1 ezt próbáltátok már? elég érdekesen néz ki amikor lenézel a testedet nem látod de az árnyékát igen :-)))))))))))))))))))
    Mi a fenéért nem tudták megcsinálni, hogy lehessen látnia saját testünket mint pl. A Thief3-ban?...
  • Roll
    #15848
    Itt fel lehet ugrani, vagy másfelé kell mennem:

  • Mr. Perfect
    #15847
    Ki kell csomagolni és az eredeti PK4 fileokat valahova máshova mozgatni.
  • ZsZso
    #15846
    Jah ... még egy gondoltad. Ez szerintem tipikusan egy olyan játék, amit a jobbnál jobb modok tehetnek iszonyat naggyá :)
  • ZsZso
    #15845
    Nektek bejött ? Én nem vagyok egy "dobd el az agyad egy másfél órára" stílus fan, ezért a Quake -et sem sorolnám a kedvenceim közé. Ez nagyon hasonlított hozzá ... valahogy a gameplay nem elég kidolgozott. Szerintem egy mai FPS-be el kell egy pár jármű. Történet sztem nagyon lapos. Grafika szép, iszonyat szép, de ... én többet vártam a Doom névtől ...
  • MrDevil
    #15844
    Elöször le kell lőni a röpködő cuccokat és utána amikor újra termeli őket akkor lövöd a fölötte lévő kék gömböt!!!!!
  • davos80
    #15843
    Hát ja, és sztem ez mind a minőség(játék) romlásására.
    Persze ezzel nem azt mondom, h szar, csak annyit, hohy lehetne jobb is...
  • Gábor
    #15842
    Vagy csak a robot őrséget kellett volna nagyobb számban telepíteni, felmossák a padlót az összes démonnal! Ha ilyen erősek, akkor hogy a fenébe tudtak a démonok "rendet" tenni ekkora hatékonysággal?
  • Mossberg
    #15841
    "később azonban hirtelen felgyorsul"
    kb. hanyadik pályától?
  • rage
    #15840
    Az id soft elküldi a boltba a játékosokat új videokártyát venni (lehetőleg nvidiat) , illetve elküldi XP-t venni, pedig egy pici átalakítással fut Win98 alatt is a játék...

    Továbbá cooperative multiplayert csak XBOX alá tesz

    A játék eleje szaggat rendesen kisebb kártyákon (mondtam, hogy menj már a boltba - id soft) , később azonban hirtelen felgyorsul

    Az id soft számlájára meg nagyösszegű átutalások érkeznek Nvidiatol, Microsofttól...
    :)
  • RelakSfromhome
    #15839
    gamma átírása: Hátizé.... szép világos lett, viszont nagyon furák lettek a tényleg koromfekete felületek :(
  • Roll
    #15838
    Elakadtam. A játék elején bénzok. Voltam egy olyan teremben, ahol gyertyák voltak a földön, minden piros volt, és jöttek a szörnyek, ezután még átmegyek egy kapun és visszajutok a lifthez, ahonnan indultam. Merre kell menni? Itt keringek, de nem látom, vak vagyok.
  • Roll
    #15837
    Hali!
    Most akkor ki kell csomagolni vagy el kell távolítani?
    Lent Seth azt írta hogy ki kell csomagolni.
  • Davidsned
    #15836
    Úgy lehet, hogy mint szoftverfejlesztők tartani akarják a hardwerek rohamos fejlődésével a lépést. Vegyük csak meg nyugodtan a legújabb cuccokat. (nagyon örülnék, ha ez nem lenne igaz)
  • RelakSfromhome
    #15835
    vagy mi voltunk ultraszerencsések, nem? :D
  • :)
    #15834
    valaki helpeljen! a pokolban azt a nagydarab rohadékot aki felett vannak azok a világitós nyomorékok
    mivel lehet kinyirni ezt a főmajmot ? má kezd idegesiteni:(
  • CUCLI
    #15833
    senki?
  • RelakSfromhome
    #15832
    Én BAROM, ahelyett, hogy írnám timedemo stb, bökdösöm a nyúgémet!! :D
  • Punker
    #15831
    azért elég looser lehetett ez a marsi sereg ha minden katona pillanatok alatt zombi lett :))))
  • RelakSfromhome
    #15830
    hehe, elindult :) Bár még játékra nemigazán alkalmas a gépem, de tesztelni jó :/