23325
  • rezsofiz
    #16272
    Jah,szeptemberi szamban lesz benne a cikk
  • Davidsned
    #16271
    Elküldhetnéd a Gamernek. Bár biztos ott is foglalkoznak vele.
  • Davidsned
    #16270
    Akkor hajrá!
  • Árnyvadász
    #16269
    Fontos!

    Látom már készült is egy cikk a D3-ról az SG főoldalán. Elolvastam, de nagyon gyenge próbálkozás, véleményem szerint nem sok ilyen irányú tapasztalata lehet a szerzőnek, vagy csak egyszerűen igen gyengén fogalmaz. Ehhez a játékhoz (még ha nem is a legcsúcsabb) kell egy olyan szintű leírás, ami méltó hozzá. Sajnos ez a cikk nem ilyen. Túl mű és nagyon kezdetleges is. Ezért arra gondoltam, hogy amint befejeztem a játékot hozzádkezdek egy igen kimerítő cikk megírásához, és az olyan lesz, amilyennek mindenki örülni fog. Kivesézem alaposan, minden szempontból. Sajnos én jövőhét után szabadságon vagyok, tehát feltehetőleg, csak az után lesz meg a cikk, de biztosra mondhatom, hogy még ha kissé megkésve is, de méltán lesz népszerű a fórumon belül. Akik ismernek, azok tudják mire vagyok képes:)
  • NeoMaN
    #16268
    miről beszélsz? doom3 konfigot nem fogja a win visszaállítani... sysrest csak az felinstallált programok elötti állapotot tuggya visszahozni nem?
  • Istencsászár
    #16267
    Szarul állítottad be:D
  • KranaZoli #16266
    Azé mondom, ha pár nappal ezelőtt jó volt, akkor állítsd vissza arra a rendszered. Hibát nem fog okozni, ha megprószálod!
  • raziel.
    #16265
    az a röhej megnézem gaméba a beállitásokat és ott irja hogy 1024-es be van stb
    de megnézem monitort meg a képen is látszik hogy 640 be megy....
  • KranaZoli #16264
    Akkor állítsd vissza a 2 nappal ezelőtti állapotot az XP-ben :) (esetleg mentések vesznek oda - bár ha készítesz róluk mentést..., de talán jó lesz)
    Tudod, a rendszer visszaállítása...
  • NeoMaN
    #16263
    tehát állítsd át a felbontást, és mikor már úgy fut a game, akkor írd a writeconfigot!
  • bon
    #16262
    Beállítások után újra kell indítani a játékot.
  • rezsofiz
    #16261
    csak a PDA-k 100asak
  • NeoMaN
    #16260
    írd be konzolba: writeconfig autoexec.cfg
    utána lépj ki, és indíts újra. így mi van???
  • Boroskóla
    #16259
    Próbáld ezt :ISScript9.Msi.
  • bon
    #16258
    Ird ki újra a CD-t.
  • rezsofiz
    #16257
    lol
  • raziel.
    #16256
    erölködök mert nagyon idegesit a probléma:(

    nemtom mi lehet a baj...
  • Barni
    #16255
    állítólag az install shieldemmel van a baj, felraktam a cd-n lévő scriptet de nem jó, mi kellhet még hozzá?
  • Barni
    #16254
    nekem biztos tudtok valami megoldást, légyszi help, így nemtom felrakni a game-t
  • Bandew
    #16253
    Iszonyat durván pörög ez a topik!
  • Hmuda
    #16252
    Mit erölködsz? Ha senki nem válaszol az nem azt jelenit, hogy szarunk rád, hanem azut, hogy nem tudjuk a választ.
  • raziel.
    #16251
    ugyis probáltam már
  • raziel.
    #16250
    segitetetk vagy akkor nem töröm magam....nemtom beállitani a cuccok állandoan viszateswzi 640-es felbontásra meg alapra a cuccokat pedig mét 2 napja ment....
  • Barni
    #16249
    Hello!
    Olyan problémám van, hogy elkezdem installálni a játékot és nem kéri a többi cd-t majd valami errort ír ki. Mi lehet a probléma? Légyszi segítsetek!
    Köszi
  • Boroskóla
    #16248
    Ha beállítottad okézd le, és indisd ujra a játékot lehet hogy így müxik.
  • Hmuda
    #16247
    Hát de akkor is csak ketten vagytok a szerveren. Abban meg semmi élvezet. 4-en még tűrhető lenne.
  • Davidsned
    #16246
    A fenti linkhez tartozó magyarítást használjátok, abba benn van a gamestarosok munkája is!
  • raziel.
    #16245
    hali

    az mitől van hogy beállitom a főmenübe a cuccokat hogy pl:
    1100-as felbontás 8x anti ashaling stb és behozom loadot 640-esbe meg fut... pedig egy két napja jo volt most meg hiába állitom be mindig 640-be megy de miért?
  • RelakS
    #16244
    hmm... Átsiklottam fölötte, sry
  • Boroskóla
    #16243
    Olvasd el a szöveget, is csak a PDA fájlok 100% osak
  • NeoMaN
    #16242
    dedikált serveren jó. nem dsl-el szokás servert indítani....
  • Davidsned
    #16241
    Ez nem igaz, mert nem olvasod el figyelmesen
    Olyan 60-70% körül vannak, a PDA fájlok viszont külön vannak, azok 100%-osak.
  • Hmuda
    #16240
    Ezt már megjelenéskor belinkeltem.
  • raziel.
    #16239
    segitsen már valaki pls....
  • KranaZoli #16238
    http://doom3hun.uw.hu/ azt írják 100%-os a magyarítás.
    Ez igaz :o
  • RelakS
    #16237
    Ez is GUComics
    Mondtam neked, Frank! Mindig amikor kimegyek oda, valami őrült állat elkezd lőni rám.
    Pedig csak egy kib@szott hamburgert akarok.
  • KranaZoli #16236
    Jólvan. Megtaláltam. Egyébként bízok benne, hogy a következő havi GS-ban összeszednek pár ilyen hasznos dolgot és infót a DOOM3-hoz, me az lesz a középpontban!
  • KranaZoli #16235
    A gamestar oldalán pár nappal ezelőtt találtam v.mi infót arról, hogy hogyan kell a cache méretet állítani, amitől gyorsabb lesz a gamma. Most meg má nem találom :( Nem tudjátok esetleg?
  • KranaZoli #16234
    #15376 ittenék van a képecske. Visszalapoztam (enyhe kifejezés :), me 7vgére nekem is kelleni fog :)
  • raziel.
    #16233
    hali

    az mitől van hogy beállitom a főmenübe a cuccokat hogy pl:
    1100-as felbontás 8x anti ashaling stb és behozom loadot 640-esbe meg fut... pedig egy két napja jo volt most meg hiába állitom be mindig 640-be megy de miért