23325
  • Hmuda
    #16312
    Mikor már huszadjára ugrik az arcomba az imp a kiyníló ajtó mögül, meg huszadjára sétál be a gyér fénybe hörögve a zombi, hát az már inkább unalmas mint fosatós. Persze attól hihetetlen jó hent game ez a doom3, de nem fosatós.
  • Glpetyus
    #16311

    Hülye mentalitás
  • Davidus
    #16310
    Legjobban én a Resident Evil 1-2 től fostam eddig:)
  • Davidus
    #16309
    Suffering lehet hogy fostatós lenne csak nem ilyen grafikával. Ma ez inkább már vicces:)
  • Glpetyus
    #16308
    Jó hát ez viszont LOÁL
  • Davidus
    #16307
    A zenéje nagyon nagy volt de kb a felénél meguntam:P
  • Hmuda
    #16306
    Én csak Árnyvadász beszámolójának ebböl a részéböl indulok ki:

    "A rettegésnek az a foka, mely a játék lüktetését adja egyszerűen hátborzongató. A hang abszolult csúcs a grafikai motornál is jobb hatást kelt. Fülhallgatóval és este csak igen erős idegzetü emberek üljenek neki, ugyanis az ijedelem olyan formájával fognak találkozni, ami ha nem vagyunk kellően körültekintőek nagyobb bajjal is járhat. Az ember szíve az ijedségtől meg is állhat. Ez nem vicc. Tehát ezt jól gondolja át aki leül a program elé."

    Ezt én már tulzásnak tartom, mert tizedennyire nem volt ilyesztő a game még éjfélkor, töksötétben, fülhallgatóval se, csak ámultam, hogy van képe az ID-nek állandóan ismételni ugyanazt a sablon ujra és ujra.
  • Glpetyus
    #16305

    Hát ez az...minden ember más,és ez így van teljesen rendjén
  • NeoMaN
    #16304
    OFF
    Árnyvadász!
    Te szerintem semmiféle cikket ne írjál a doom3-ról vazz, mer azonnal elkezdek idézni tőled! Utálom a 2színű embereket, és undorítónak tartom őket...
    ON
  • Hentes Bill #16303
    háááát, én csak a silent hillek közül a 2-vel játszottam, de nekem nagyon bejött :) sry az offért
  • Glpetyus
    #16302
    Mondjuk nem attól,hogy-Hú megesz a zombi-,hanem attól hogy lehet quickloadolni :PP
  • Hmuda
    #16301
    A Sufferinggel is az a gond, hogy túl gyorsan jönnek a szörnyek és nincs idő benne félni mert csak egy hent game érdeket történettel.
  • Glpetyus
    #16300
    Pontosan...de mondjuk egy 15 éves srác lehet beszarik rajta :P
    Én az életben sem vagyok félős...de játék közben néha megborzongok :)
  • Glpetyus
    #16299
    Mondjuk a Doom sose volt horror,és ez a mostani se akar az lenni...

    Idáig egy játékon fostam = a nemrég megjelent Suffering-on
    Ilyen silent hill meg ilyenek engem mindig untattak...
  • rezsofiz
    #16298
    jah:))
  • rezsofiz
    #16297
    Mondjuk sztem az emberek tobbsege nem fel,hanem gyakran megijed doom kozben:)
  • Hmuda
    #16296
    Ezt nem arra mondtam, hogy ne fossatok tőle, csak elkeserítő, hogy az emberek többségének nem valami strapabító az idegzete. :-))))))))))
  • Glpetyus
    #16295
    Mindenki attól szarja össze magát amitől "akarja"...
    Volt egypár rész amin én is befostam (23 évesen "rovott" múlttal:DD)
  • Hmuda
    #16294
    Kmomolyan nem értek egyeseket. Hogy lehet ettől a hatásvadász és sablonokra épülő "horrotól" félni. Anynira gyenge hoyg az szörnyű. Akinek ez a game jeleni az abszolút horrot, annak csak annyit, hoyg ne játszon éjfélkor, egyedül, töksötétbe, jó hangetővel a Ftal Frame nevű PS2 gaméval mert akkor szívrohamot kap. Nálam ott kezdődik a horror.
  • hykao #16293
    Átállítás után rákattintassz a módosítások mentésére alul??? Mert ha nem akkor hibába vársz változást.
  • NeoMaN
    #16292
    lol, nem te fikáztad frecsegve annak idején a doom3-at???
  • Crokin
    #16291
    Nézd meg a fileokat a game könyvtárban, hogy nem írásvédettek-e esetleg...
  • rezsofiz
    #16290
    probald meg atallitani,aztan konzolt hivd le,es ird be: vid_restart
  • raziel.
    #16289
    heh és még akkor is viszateszi 640-es re ha ujrainditom a gamét....ezt már nemhiszem el:(((
  • hykao #16288
    TFT téma: akinek van lehetősége TFT-t venni és inkább CRT-t vesz, az nem komplett!!!

    Magyarítás Téma: A Gamestaros, a Gamehunteres, és az itteni SG-s fordítóbrigád egyesült! Kukk a magyarításoldalra, a bannerre kattintva! (Föl, föl, ti rabjai a földnek:DDD)

    KranaZoli: Thief3 vagy 4.4-es Catalystal(vagy ilyen alapú OMEGA driverrel) vagy pedig 4.8 ill. 4.9 bátával jó! Egyebekkel az árnyékok villódznak!!!

    Ghost: A Control Panelen a Megjelenítő eszközök fülnél a monitor részre kattintva középtájékon van "Frissítési frekvencia felülírása" -> itt válaszd ki a monitorod által bírt frekvenciát, és utána már az OpenGl-es játékok sem 60hz-en fognak vakítani.
  • Árnyvadász
    #16287
    Ezt még 2002 novemberében követtem el. Ha ez a megfogalmazási stílus tetszik, akkor a végleges cikkem is tetszeni fog nektek. Igaz ez csak egy nagyon rövedke ízelítő az akkori alpha-ból, de talán jól érzékelteti az, hogy én hogyan szoktam írni egy játékról:

    ----------------------------------
    DOOM III //alfa//

    Aki leül egy 40 percre és veszi a fáradságot, hogy játszon ezzel az FPS-el (megfelelő géppel), akkor elmondhatja, hogy olyat élt át, amit eddig soha egyetlen FPS-ben, de még egyetlen számítógépes játékban sem.

    A rettegésnek az a foka, mely a játék lüktetését adja egyszerűen hátborzongató. A hang abszolult csúcs a grafikai motornál is jobb hatást kelt. Fülhallgatóval és este csak igen erős idegzetü emberek üljenek neki, ugyanis az ijedelem olyan formájával fognak találkozni, ami ha nem vagyunk kellően körültekintőek nagyobb bajjal is járhat. Az ember szíve az ijedségtől meg is állhat. Ez nem vicc. Tehát ezt jól gondolja át aki leül a program elé.

    Az egész pályán egyfajta nem engedlek át, hogy kifújhasd magadat érzés van jelen. A hangok, a sejtelmes zene betétek és a zajok, mindig körülvesznek bárhol is vagy. Erősődnek, gyengülnek, de a tudatodba fészkelték magukat immáron örökre és a félelem csíráját ültették el az agyadban. Eddig ilyet nem éreztél, de mostantól fogsz!

    A grafika lemossa az FPS ipar bármely remekművét. Ehhez foghatót senki nem fog csinálni egy jó darabig. Az UT2003 labdába se rúg az új DOOM mellett. Ezt látni kell, leírni nem lehet.

    Hangulat? Mindig félsz. Mindig csak sejtesz valamit. Sose tudod mi vár rád. Nincs idő a hangulatra. Ez a program azt tudatja veled, hogy te valóban ott vagy az adott helyszínen. Te éled meg. Rettegés van, nem hangulat. Az élhetés vágya viszi tovább benned a játékot, nem a hangulatra való hajlam.

    Csak 18 éven felülieknek? A vér elrettentő. A falakon a padlózaton, bárhol. Ahogy fröcsög, ahogy terül el. Gyomor kavaró, taszító látvány. Akár egy baleset. Borzalmasan élethű.

    Fizika, sebződések és effektek pedig megint a tökéletesség határát súrolják. A szörnyek... erre megint nincsen szó. Látni kell. A fürdőszobás jelenet pedig a program csúcsa. Ezt is látni kell. Ott már majdnem okádtam. Eredetiben is.

    Ez csak alfa verzió.

    De így is abszolult number one. Ennél jobb nincs.

    ------------------------------

    A végleges cikk augusztus 20 utáni héten itt a fórumon belül lesz olvasható... Egyrészt azért, mert jó munkához idő kell, másrészt pedig azért, mert kizárólag a szabadságomon lesz annyi időm, hogy befejezzem a játékot. A hardweres részeket (hogy fut a különböző PC-ken) hanyagolni fogom, hisz ezeket már mindenütt fel lehet lelni és a fórumon belül is ki lettek tárgyalva. Én a játékmenetet fogom a végletekig boncolni és ezen keresztül közelítem meg a végső értékelést. Hangulat, grafika, hanghatások és egyéb is szerepelni fog ... hamarosan kiderül úgy is:)
  • rezsofiz
    #16286
    Ja a stilus egy az egyben ugyanaz szal valoszinu szvsz
  • raziel.
    #16285
    De az a röhej hogy antit is direkt kikapcsolva hagyom és még akkor sem teszi fel a felbontást, de már hülyét kapok:((
  • Lacc
    #16284
    Miért, ez a Flatline akiről beszélünk az a HW-s arc?
  • Mayday
    #16283
    Nekem az volt a baj, hogy 8xAA-t akartam beallitani, ATI kartyan, es mivel ott a max 6, igy nem irta felul a felbontast sem. Lehet, nalad mas van, de hatha ez a hiba.
    Egyebkent gep kikapcs ujrainditas utan nekem is visszaall 640x480-ra...
  • rezsofiz
    #16282
    Jah ez igaz
  • Mayday
    #16281
    Hat a Hardwireden is ir, de soxor - szamomra - ertelmetlen dolgokat. De eppen a mult heten talalkoztam valakivel, akinek ugyanez a benyomasa, mar nem olvassa a Hardwiredet, mert a cikkek - hiaba koncentral az ember - soxor erthetetlenek. Meg mindig az egyik leginformativabb oldalnak tartom magyarorszagon ebben a szcenaban, de kar, hogy a cikkei ilyenek :(
  • raziel.
    #16280
    najo én már nembirom felfogni mi a retek van
    reinstalltam aztán beállitom felbontást stb, elinditom gamét escet nyomok ott irja hogy 1100-asba van stb de monitoron meg 640 es meg grafika is ocsmány...........

    nemrétem mivan:(((
  • rezsofiz
    #16279
    Jah emlexem en is,Far Cry cikket baratnoje irta meg... egyebkent poenjai telleg silanyak,de annyira azer nem tehetsegtelen,meg meg uj egy picit,vagy fel eve jott
  • Lacc
    #16278
    Nekem nincs ilyen tapasztalatom már csak online sajtót olvasok :)
  • KranaZoli #16277
    Nem!
  • Mayday
    #16276
    Viszont a ma megjelent PCGurubol kimaradt a Doom3, pedig az elozo szamban igertek, hogy lesz. Most meg, ahogy elnezem, semmi. Majd lehet, hogy egy szamban lesz a HL2-vel a kovetkezoben? Erdekes lesz. Mas mar nem is megy az ujsagba majd :)
  • Mayday
    #16275
    Hat, erdemes lenne. Vannak a Gamernel is olyan tehetsegtelen cikkirok, hogy ez az SG-s cikk ezerszer veri oket. Eleg csak pl. Flatline-ra gondolni, az eroltetett "poenjaival", meg hogy a cikk fele nala abbol all, hogy elmondja mit vacsorazott, hogy esett az eso, meg mit csinalt a baratnoje, amikor o elment a szerkesztosegbe a tesztelendo programokert... Emiatt szoktam le a Gamerrol, mar total elegem lett ezekbol...
  • Árnyvadász
    #16274
    A Gamestarban is lesz már jövőhéten is cikk, ráadásúl 16 oldalas! De úgy vélem ennek a játéknak mindenféleképpen egy MEGACIKK kell, mert ha már ennyit vártunk rá, és ekkora maga a név, akkor ezt meg kell tenni. Az biztos, hogy az én cikkem is hosszú lesz, és megpróbálok az olyan elemkre rámenni a tesztelés és átélt élmények alapján, hogy az ne csak eg úgynevezett copy-past-nak tűnjön, hanem rengeteg egyedi jeggyel legyen felvértezve. Szóval hamarosan eljön a végzetes leírás!!! :)
  • rezsofiz
    #16273