23325
  • Skyline
    #16756
    Hehe annál a "gödrös" résznél az a legérdekesebb hogy a sok pók csak akkó jön ha lelövöd a létraemelő utáni első pókot...
    Megnyomtam a létrát elkezd szenvedni a szerkezet az emeléssel egyfolytába visszazuhan a létra jött egy pók körbe körbe rohangáltam előle a társai nem jöttek a létra egy idő után felemelkedett felmásztam lelőttem a pókot és abban a pillanatban jött a póközön..:)
  • rezsofiz
    #16755
    *marmint az igaz hogy full mas feelingje volt,arra mondtam...
  • rezsofiz
    #16754
    ez is igaz
  • rezsofiz
    #16753
    Jah ez igaz,egyetértek
  • rezsofiz
    #16752
    na jo ez igaz,de tipusat(nem arra gondolok hogy FPS) tekintve akkor is ez egy folytatas. Meg nem tudom hogy ezt hogy erted hogy mas feelingje volt. a 3. rész javára gondolod,vagy inkabb ugy gondolod hogy 1. meg 2. résznek jobb volt feelingje?
  • Gear
    #16751
    Valszeg akkor még te is másképp nézted a programokat.Mi is változunk , meg a programok is. Nagyon sok embernek az első "3D" játékélménye a Doom 1-2 volt. Azt a feelinget amit az első okoz soha semmi sem tudja majd újra ugyanazt éreztetni veled.
  • hykao #16750
    Én nem csalódtam játékmenet, és sztori tekintetében, mert nem vártam ezektől semmit.
    Viszont a grafika felemás érzelmeket váltott ki belőlem, mert vannak kiemelkedő dolgok, de emellett viszont sajnos van pár idegesítő eleme is.
  • klastrom
    #16749
    Hol lehet bekapcsolni a Gore módot?
  • toMpEr
    #16748
    Szerintem nemsok koze van az elozo doomokhoz, annak full mas feelingje volt
  • rezsofiz
    #16747
    Egyebkent mondtatok mar itt paran korabban hogy nem tetszik a game,mast vartatok,csalodtatok blablabla(akinek nem inge ne vegye magara).Megis mit vartatok akkor most oszinten
    hat nezzetek mar ra doom1 meg 2re,ugyanez a henteles volt,ok,hogy most minden fel lett ujitva a 3. részre,de az attol meg csak egy FOLYTATAS. szoval nem tudom hogy aki jaccott 1. meg 2. resszel az mit izel itt hogy csalodott a jatekban meg a tobbi hujeseg....
  • rezsofiz
    #16746
    engem erdekelne(nalam nemcsak a quciksave veszett el,hanem az rendes savek is...)
  • hykao #16745
    Ha gondosan elolvasod amit írtam, akkor látod, hogy én nem azt írtam, hogy 256vram + 256rram = 512vram sebbesség tekintetében (és textúra töltögetés tekintetében)
  • Ams
    #16744
    pontosan
  • ibrik
    #16743
    Egy idő után majd hozzászoksz - vagy mégse...
  • toMpEr
    #16742
    Ez igy hulyeseg agp buszon kb 1 giga/sec-et tudsz attolni, egy ujabb videokartya memoriajabol meg 35 giga/sec-et, probald meg, hogy leveszed a videokartyad memoriafrekvenciajat kb a felere es meglatod, hogy igenis be fog lassulni
  • DannyL
    #16741
    Uhh vaze ez a játék egészségtelen. Majdnem összefostam magam mikor elszabadult a pokol. :D
  • Gabe18
    #16740
    Nekem a magyarositás ezt eredményezte,meg a blood mod is...
  • Gabe18
    #16739
    Azért vannak benne erőltetett dolgok.Éjjel odáig jutottam hogy először jönnek a pókok abban a gödör szerű helyen..Ugye lenyomom a látra felnyitásához a gombot,erre a létra nem megy,hanem elkezdenek özönleni a pókok.Mire lelövöm őket,addigra már a létra is felnyilik,hát ez igy egy kicsit érdekes.
    Most akkor mér nem nyilt fel először,ha meg rossz,akkor mér nyilt fel utánna?
    Vagy ez is a démoni erők játéka?
  • hykao #16738
    Gyerekek jól látom, hogy bárminemű MOD betöltése azt eredményezi, hogy a quicksave elveszik? Illetve quicksave-nél is autómatikusan az adott pálya eleji autosave kerül betöltésre???
    Ha jól gondolom, akkor van erre a problémára megoldásom, ha valakit érdekel, és még nem volt róla szó!
  • hykao #16737
    Hogyhogy systemből adtál neki 4 megát? Ezt nem értem!

    Amúgy kb. úgy működik a dolog, hogy 512megás videókártyával nem lenne textúratöltés miatti swap, minél kisebb a rendelkezésre álló textúra-memória, annál többet kell swap-elgetni a textúrák miatt.
    Namost ez egy 128, vagy 256 megás kártyával, ha van mellette mondjuk 1 giga rendszer ram, és ebből elkülönítünk 256-ot AGP-re (azaz a rendszer ha elfogy a videókártya memóriája, hozzányúl a renszermemóriához max. 256 megáig), akkor még játszahtó marad a játék, minimális textúra miatti swapelgetés mellett.
    Nyílván minél kevesebb a videókártya memória, iletve a rendszermemória, annál több textúratöltögetés várható, tehát mondjuk egy 128 megás videókártya mellett "csak" 512 rendszermemória van, és ebből még elkülönítünk 256 megát AGP-re, akkor nemcsak a kevés textúramemória miatt fog swap-elgetni, hanem ráadásul még a kevés rendszermemória miatt is.

    Egy 256 megás videókártyával + 1 giga gyorsabb rendszerrammal (amiből 256 megát AGP-re engedélyezünk) szinte alig lehet különbség (textúra miatti swapelés terén) mint egy 512 megás videókártyával.
  • rezsofiz
    #16736
  • rezsofiz
    #16735
    a pinky mechanikus-organikus "demon". ezt olvastam a Gamer magazin DVD mellekleten
  • Davidka
    #16734
    Gondoltam ez a kép ideillik :))))))
    Az teccik a játékban, hogy annyira élő, hogy még a csávót is fel lehet emelni a géppel :D

  • rezsofiz
    #16733
  • hiba
    #16732
    En is de mar ugyan nem ertem hogy muxik mert systembol adtam neki 4Mb-ot :) igy 132 a max es ugyan ugy megy minden.
  • rezsofiz
    #16731
    Nem,pont forditva. szal ha pangas van,akko mehet oda,es akko atnevezitek,igy ujra pezsegni fog a topic,viszont ha a topicba meg sokat irnak az alap gemrol,akko felesleges belakavarni az ujat,inkabb nyiss neki egy uj topicot.
  • robotnyk
    #16730
    hápffffffffff
  • Kandurex
    #16729
  • Takigabi
    #16728
    Sokat kell imádkoznod akkor biztos betiltják
  • BránerMaister
    #16727
    Megvan a játék. Ez egy köcsög sátánista program. Be kéne tiltani!
  • hykao #16726
    De.
    Azaz választható az ULTRA HIGH QUALITY is, csak egy 512 megás videókártyával nem fog textúrákat töltögetni állandóan.
    De én pl. 128 megás videókártyával vígan UHQ-val játszom (igaz a biosban 1 giga ramból 256-ot engedélyeztem AGP-re.)
  • Kami
    #16725
    Lehet hogy már volt, ne cseszetek le, de érdekelne hogy hogy lehet multizni "nem gyári" játékkal?
  • Hmuda
    #16724
    Biztos még a pokolban bütyköltek rajtuk. Elvégre van az a rakétás csontváz is.
  • Kandurex
    #16723
    Valaki mondja már el, hogy hogyan lehet a Pinky démonnak mechanikus hátsólába hisz egy szörnynek sincs rajta kívül. No meg a sztori szerint ez a faj nem a technikai zsenialításáról híres. SZal?
  • Adam5
    #16722
    hát a painkiller-nek nyitottam de csak azért meg a képek alapján külön gamenek tünik
  • Kandurex
    #16721
    Lényegében, melyiknek akarsz újjat nyitni?
  • Adam5
    #16720
    tehát ha az alap gém topicjában van pezsgés akko mehet oda és ha nincs akko lehet új topicot nyitni?
  • rezsofiz
    #16719
    Nem feltetlenul,ha mondjuk pangas van az adott topicban,akko nyugodtan mehet oda,es akko majd atnevezitek,de ha megy a pezsges az adott topicban,akko inkabb nyiss ujat szvsz
  • rezsofiz
    #16718
    kikapcsoltam en is ezeket az arnyekokat advencedben,hat alapveto kulonbseget nem nagyon lattam ahhoz kepest amikor be volt kapcsolva arnyek,viszont FPS-em atlagosan olyan 20-25-tel megnott... lol
  • Adam5
    #16717
    OFF

    1 játék kiegnek érdemes topicot nyitni ha már az alap game nek van topicja?

    ON