23325
  • Kandurex
    #16796
  • beeboci
    #16795
    826 !!!
  • Christian
    #16794
    nincs végigjátszás?
  • Kandurex
    #16793
    Engem is az idegesít, h állandóan villágít :(, tényleg egy ki - be kapcsolható lámpamód lenne az igazi :)
  • Gear
    #16792
    OK. Én ugyis kiszedem mert zavar hogy mindenhol világít.Ha lelehetne kapcsolni akkor hagynám.
    Csítnek azért nem nevezném,én betettem volna a játékba alapból mondjuk nehézségi szinttől függően.Könnyebb fokozatokon lenne a fegyvereken ki-be kapcsolható lámpa , nehezebb fokozaton meg nem.
  • deicide
    #16791
    elmondom neked...hogy nem 862...de végig probáltam 812..822..832...stb..stb..a kövépső számot végig variáltam...!!Na most a sekurity...kód..531 és ezt nem fogadta el..:(

  • hiba
    #16790
    uh 2aa 8az - 1280
  • hykao #16789
    Megnéztem, különben nem tudtam volna azt, amit a #16779-esben írtam, nekem egyelőre a legnagyobb fegyverem a géppisztoly.
    viszont a pisztolyon nem volt, úgyhogy elhiszem amit mondasz, de szerintem ez pont így jó, ahogy van!!!
    Ha minden fegyveren - ugyanolyan erősségű, mint az elemlámpa - lenne, az már túl nagy cheat szvsz!
  • mustar
    #16788
    Ahoz, hogy vonattal továbbmehess kell a kód, tisztán le van írva az egyik pda-ban. Ez 100% mert 2 perce jártam ott én is. Asszem 862 a kód, de annyi biztos hogy 8-assal kezdődik és 2-re végződik. Kezd kicsit egyhangúvá válni a játék.
  • hykao #16787
    utolsó szó: "...lesznek!"
  • Gear
    #16786
    Nálam a géppisztolytól felfele már nem volt.
    Nézd meg magad is , hátha nálam csak bugos.
  • deicide
    #16785
    de még a magyarosítás nincs kész...nem...?
  • hykao #16784
    Jó hír angolul nem tudóknak, és kódkeresőknek!
    A magyarításban az elhangzó kódok is megjelennek ímélben!
    Tehát leírva is megtalálhatóak lesznek!
  • deicide
    #16783
    na most akkor mivan...? az egyikötök azt mondja nem kell kód a másik meg hogy kell...!!a PDA kódot nem fogadja el..!:(((((((
  • hykao #16782
    Tehát akkor a sörétesen és a géppisztolyon?
    A forgócsöves golyószórón már nincs?
  • Gear
    #16781
    Kár hogy nem minden fegyveren van. Csak a géppisztolyig. A plazmán már nincs.

  • PsychoStarfish
    #16780
    Valamelyik PDA-ban benne kell lennia a kódnak.
  • hykao #16779
    Így szerintem elfogadható ez az ELEMLÁMPA mód, hogy a fegyverek lámpája nem akkora fényerejű és szórású, mint az elemlámpa! Tehát továbbra is használni kell az elemlámpát, de váltáskor sem kell vaktában lődözni!
    Ez jó mód!
  • Gear
    #16778
    Na miután ezt betettem a többi PK4 közé , nekem is jelentkezett a töltés gond. a magyarításnál semmi gond sem vol.
  • deicide
    #16777
    nem nyillik ki a vonat ajtaja..! kb 26x jártam körbe mindent..! feljutottam fentre ahol a kódot kell beütni azon kivül ott semmit nem lehet álítani..!Na most akkor mivan...igy...?!!!
  • PsychoStarfish
    #16776
    Nem kell bemenni azon az ajtón amin kód van. Bemész irtasz kicsit, átállítasz valamit egy gépen és vissza a vonatba és indulás
  • deicide
    #16775
    nem tudok tovább menni a játékban...!!

    mert nem tudom azt a kurva kibaszott kódot a szar kibaszott páján ahol vonattal érkezek meg..!!Valaki legyenszives árulja el..hogy hol van a kód...???
  • Gear
    #16774
  • rezsofiz
    #16773
    kiralysag
  • rezsofiz
    #16772
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ EZT NEZZETEK:!!!!!!!!!

    "[MoD] Doom III
    [2004. augusztus 07. @ 12:35 - sHadeS]
    Újabb mod került elő kedvenc FPS-ünkhöz. Ez a példány annyiban módosítja a játékot, hogy nem kell váltogatni a zseblámpa meg a fegyverek között, ugyanis ráteszi a lámpát a fegyverre! Nincs több idegeskedés, vad [F]-gomb nyomogatás, szitkozódás, mi kell még? Ja, persze,
    a LINK"
    HAHAHAAAAAA KIRALY
    forras:gémsztar
  • rezsofiz
    #16771
    csak pk4-et masoltam
  • deicide
    #16770
    na mivan má...? nem tudja senki.....?
  • hykao #16769
    Milyen beállítások mellett?
  • PsychoStarfish
    #16768
    Próbálta már valaki mutliban a gammát amúgy?
  • hiba
    #16767
    agp aperutre 4mb-al is ugy ment mintha 256-ot adtam volna
  • hykao #16766
    De csak a .pk4 fájlokat másoltad be a /base mappába, vagy a többit is ami a módhoz volt???
    Csak a .pk4-eket kell!
  • deicide
    #16765
    Vontatoztam...a vonatba egy tag..kis mészárlás..jön az ajtó..de nem tudom a kodot...elkeveredet...vagy megette valamelyik akármelyik szörny...
  • Ron Ragm
    #16764
    Én nem csalódtam a Doom3-ban. Egy parás hentelést vártam, és nem is kaptam mást.
  • rezsofiz
    #16763
    a kispisztolyra raraktak egy elemlampat,mint amilyen a jatekban van...viszont csak a kispisztolyra raktak ra...
  • rezsofiz
    #16762
    lehet hogy az a gond hogy nekem a multifix-es crack van fenn?
  • PsychoStarfish
    #16761
    Elemlámpa mód? Őőőő az milyenaz?
  • rezsofiz
    #16760
    szal en nem toltottem be,hanem mar egybol benne voltak a jatekban(pl pistolflashlight)
  • rezsofiz
    #16759
    Aha ertem,nekem az alapveto gondom az hogy eleve ugy csinaltam hogy beraktam base mappaba,es ugye ha volt mar olyan nevu fajl,akko atneveztem,es utana nekem a MOD listaban nem voltak benne,hanem mar egybol benne voltak a jatekban,viszont nekem igy se mukodtek a menteseim.
  • hykao #16758
    A lényeg annyi, hogy nem módként kell betölteni őket, hanem a letöltött mód-okból csak a .pk4 fájlt (fájlokat) kell bemásolni a /base mappába (ez a DOOM3 mód lényegében).
    Ha esetleg valamelyik mód .pk4 fájlja ugyanolyan nevű lenne, mint amilyen már található a /base mappában, akkor át kell nevezni, úgy, hogy a pak utáni szám nagyobb legyen (pl. pak004.pk4 már van, át kell nevezni mondjuk pak111.pk4-ra)

    Nekem így van fenn a GORE, az elemlámpa, és a magyarítás egyszerre.
    Tehát így egyszerre több mód is használható, és nem kell betölteni őket a MODS alól, hanem a játék indításakor autómatikusan aktiválódnak, és nem kúrja el a gyorsmentést sem.
  • rezsofiz
    #16757
    :--)