23325
  • Tatyla
    #16836
    Segitenél nekem? Addi eljutottam hogy a screenshotot átkonvertátam jpg-be most hogy tudom ide felrakni?
  • Shep
    #16835
    Na kezd felpörögni a dolog, egyébként melyik nehézségi fokot ajánljátok a játékhoz?
  • RelakSfromhome
    #16834
    Duke összetett volt?? Itt részleteznéd, mire gondolsz? :D
  • rezsofiz
    #16833
    huh nagyon sok ember fexik
  • rezsofiz
    #16832
    jah meg a raketaveton sincs:) meg a chaingunon sincs. meg a plasman sincs
  • rezsofiz
    #16831
    Jah
  • rezsofiz
    #16830
    nekem sem volt gond magyaritasnal. itt meg azert nem tudom megmondani,mert en palya elejerol kezdtem amikor felraktam ezt a lampa dolgot,szal meg nemtom hogy mi van
  • hykao #16829
    Ne felejtsétek el, hogy amikor kijött a Doom 1-2, akkor még nemigen volt kategóriájában összetett játék (játékmenet, NPC-k tömkelege, érdekes fordulatos TÉNYLEG sztori, stb.)
    Sokkal inkább szeparáltak voltak a stílusok: RPG, Stratégia, Szimulátor, Kaland, FPS, Platform...stb.)

    Szal ma már sokkal összetettebb a helyzet, az egyes játékstílusok egyre inkább keverednek.
    Ma már szerintem egy olyan játék, ami a fentebb említett stílusokból csak egyet foglal magába, az már kevés...

    Egy jó FPS manapság kell, hogy kaland, RPG, és stratégiai elemeket is tartalmazzon. ezeket keveslem én kissé a DOOM 3-ban, bár hozzáteszem, hogy nem is vártam többet, így csalódás nem ért, ami a játékélményt, játékmenetet illeti.

    Ha jól emlékszem FPS fronton a Duke Nukem 3D nyitotta a sort, ami már jóval érdekesebb, összetettebb, poénosabb volt mint a Doom.
  • Tatyla
    #16828
    Mindig is hibát irnak az ilyen gépek máshol keresd a kiutat!
  • Shep
    #16827
    Na sikerült elakadnom, megvan William akárkicsoda PDA-ja bementem az alfa laborba oda ahol előzőleg a napszemüveges, meg a katona figura voltak, de ott kapcsolódnék a szerverhez és semmi hiábt ír, másfele meg nem tudok menni, na akkor most mi van?
  • PsychoStarfish
    #16826
    Mondjuk az tény hogy kicsit uncsi mikor az Impek ugyanolyan hanggal halnak meg. Szerintem beleférhetett volna még annyi hogy mondjuk 5 különbözű halálopzási hangot megcsinálnak nekik és randoban adja be ha megölöd őket.
  • davos80
    #16825
    Ja, ott is volt bőven, de ez nem egy Doom1-2 remake, hanem a Doom 3. Szóval nekem sok benne az Imp, van más szörny is.
    Kicsit idegesítő egy idő az a nyerítés hang amit kiadnak.
  • Tatyla
    #16824
    énis énis
  • Tatyla
    #16823
    Lessz hogy ugy rádoltják villanyt hogy infarktust kapsz!
  • PsychoStarfish
    #16822
    Jah voltak ott dögivel Imp-ek. Mondjuk szeritnem ugye a Doom 1-2 azért is volt más feeling, mert pörgős volt. Ma már nem hiszem hogy egy annyira pörgős, csak rohanok lövök, kulcsot szerzek game a fejlesztők szerint eladható lenne. Inkább story a lényeg. De kicsit hiányzik az amikor vagy 10-15 imp rámront mint Doom 1-2-ben. Meg a kis pinky-k is jöttek néha csapatban. A zombikról meg nem is beszélve. =) Bár lehe hogy scak nekem tűnik így a dolog. Amúgy meg télleg nagyon frankó lett a game. Imádom is =)
  • Tatyla
    #16821
    Láttad már a DOOM N-Gage változatát? Állat nagyon!
  • RelakSfromhome
    #16820
    Azé a doom1-2-ben is hemzsegtek az imp-ek, nem? (keveset játszott vele)
  • davos80
    #16819
    Ja, sötétebb, de aztán a sok Imp-et (tűzgolyót dobáló szörny) is megunod.
  • Shep
    #16818
    Na kipróbáltam, jó meg minden, de a FC jobban tetszik nekem, és számomra jobb játék. Az elején tartok még, de eddig nem igazán kellett a lámpát használnom így érdeklődnék, hogy később sötéttebb lesz a helyzet?
  • RelakSfromhome
    #16817
    vettem új cuccokat, és ez a zixpének nemteccik
  • beeboci
    #16816
    ???
  • RelakSfromhome
    #16815
    sok kecseg itt dúmlik, én meg a gépemet telepítgethetem :P
  • hiba
    #16814
    lod le
  • Kandurex
    #16813
  • hiba
    #16812
    Viszont egy jo avn ezert ebbe a D3ba, nem kell hozza uj vidkartya 98pn is siman jatszhato koxon.

    igy most jelentos osszeget takaritott meg a game :)
  • beeboci
    #16811
    Ebben a gamában elég sokan fexenek!!
  • Christian
    #16810
    elakadtam azon a részen, amikor ..még az elején valahol, aasszem a mars cytyn túl, vagy egy pasi aki fekszik, és it mitkell csinálni?
  • Kandurex
    #16809
    Így is van lelkem, jobbára ezt csinálom, de ennél a játéknál...
  • RelakSfromhome
    #16808
    Ja, viszont ha valami elkezd inogni (lengő lámpa, hulla stb), akkor ha egy bizonyos szint alá esik a kilengése, hirtelen megáll. Ezzel még nem lenne gond, azzal viszont igen, hogy az ember pl ilyenkor még jól láthatóan hintázott kb 30-40 centiket a játék terében
  • hiba
    #16807
    egyszerubb lenne ha magyarites helyet minden szoveget kirorolnenek es cask a szamok maradnanak :)
  • Kandurex
    #16806
    Vázz...Ez már túl bonyolult...
  • beeboci
    #16805
    Kandurex:

    Ne nyisd meg a linket ha nem akarod. Vagy pedig segíts annak aki kéri!!!!!
  • Hmuda
    #16804
    Azt se nagyon. Kinyitod, végigfutod az emileket a háromjegyű számok után és anyni. Néha végig kell hallgatni egy egy dögunalmas szöveget.
  • hiba
    #16803
    PDAt olvasgatni kell :)
  • Hmuda
    #16802
    Lol, ez kábé fémjelzi a game bonyolultságát. Külön le kell írni, hogy fordulj jobbra a csak jobbre kanyarodó folyosón. Loál!
  • Kandurex
    #16801
  • Hmuda
    #16800
    Ehhez minek végigjátszás? Nem találod a tűzgombot?
  • Christian
    #16799
    kösz
  • Kandurex
    #16798
    lol, a pályák ha egy kicsit is eltérnének a mostanitól már seprűnyelek lenénnek :(
  • beeboci
    #16797
    Itt a link!