23325
  • samatto
    #17198
    hi
    elakadtam az elején:(
    a mars földalatti bázison....mennék vissza de az ajto nem nyilik..csak valami(ki) egy kis rést üt rajta.persze a zsilip se müxik...egy kis help?
  • csabawarchief
    #17197
  • neozed
    #17196
    Ne szőrözzé', direkt nem dől el, ugyanis, ha melléállsz, akkor a vállára teheted a kezed
  • Hmuda
    #17195
    Anyira szeretnek, hogy még az ajtót is nylogatják. :D


    Illetve: "Neszebazzeg fizika!"



    Az nem baj, hogy leült pihenni egy kicsit, de legalább elfeküdne, ha már egyszer erőseb oldalra van egyensúlyozva a teste. :PPP
  • Skiper
    #17194
    A 30 fps kevés, mert azon még mindig későn reagál az egér egy húzásra. A jó fps a 100. De ha már 120-at eléri, akkor faszán lehet játszani. Van, aki észreveszi a különbségeket, és van, aki nem. Én 0-100ig érzékelem a változásokat, volt ilyen fps-buzi korszakom nekem is, és akkor nagyon megéreztem kiírás nélkül is, hogy mennyi. Azóta ha mozgatom az egeret, már megmondom, mennyi az fps. Persze a Doom 3-ban a sok 20fps-es kaland után a 60 fps is kincs :)
  • MerlinW
    #17193
    szvsz elég a 30fps amennyiben abszolut egyenletes. ha már ingadozik 15-40 között, és az átlag(!) 30, akkor már nem lesz folyamatos. Én csak általánosságban írtam le a fogalmat. Több hozzászólást olvass, mielőtt nagyon okos leszel, kérlek.
  • rezsofiz
    #17192
    aha,hat neme ertem,mert a kisvasutas resznel,en eloszor is mentem egy megalot,ott kiszalltam,lelottem mindenkit,aztan volt egy szoba,ott kellett valami air szarsagot kinyitni,oda kellett a 826,aztan tovabb lehetett menni vasuttal 1 megallot,amikor elment hirtelen az aram vagy mi,es akko nekiutkozott a falnak.akko megint ki kellett szallni,menni tovabb egyenesen a delta labs felé
  • serious
    #17191
    931
  • UnConnecteD
    #17190
    Chef M.Abrams szobajanak a kodja kellene
  • Waix
    #17189
    Resző! Unconnected!

    Namost ennél a résznél nekem sehol sem kér kódot. Ez az a jelenet, mikor először találkozol ilyen kisvasutas szarsággal, 3 megállót tudsz bejárni, az elsőről indulsz, a másodikon, mikor odaérsz, akkor látod, hogy ott már voltál, és a 3. megállónál, mikor kiszállsz, találsz egy nagy ajtót, amin be tudnál jutni. Én asszem, hogy ott nincs kód, csak egyszerűen zárva van. Persze az is lehet, hogy tényleg van és tényleg 826, csak én nem néztem meg. Ezesetben én vagyok a legkreténebb ember a világon:)
    Ugye most a melóhelyen vagyok, sajna nem tudom kipróbálni, de ha hazaérek megnézem. Remélem, hogy ez a megoldás. De ha 826, akkor azt honnan lehet tudni?
    Én meghallgattam annak a kutatónak a kártyáját, aki ott feküdt holtan a kiskocsi kontrollpaneljánál, az első megállónál, de nem mondja:(
    Mind1, köszi a segítséget, remélem egy helyszínről beszélünk!
  • Frank99
    #17188
    Ezek közül?

    Frank Cinders Delta Labs, Level 2
    Cabinet #112 code: 538
    Delta 2A Cabinet
    Cabinet #114 code: 715 (Added 8/4/04 17:30)
    Delta 2A Cabinet
    Cabinet #116 code: 972 (Added 8/4/04 17:30)
    Delta 2B Cabinet
    Cabinet #116 code: 324 (Added 8/4/04 17:30)
    Delta 2B Cabinet
    Cabinet #666 code: 372 (Added 8/4/04 17:30)
    Francis Erikson Delta Labs, Level 2
    Cabinet #103 code: 259
    Jacob Stemmons Spec. Analysis, Level 2
    Cabinet near stasis transfer control, code: 371
    Larry Bullman Delta Labs, Level 2
    No codes
    Elizabeth McNeil Delta Labs, Level 2
    Storage area #07 code: 725, Level 3 Access code: 463
  • rezsofiz
    #17187
    a kod 826 ,ha arra gonddolok amire te
  • UnConnecteD
    #17186
    Waix - nem 826 a kod? Nekem azt hiszem az volt a jo. Nekem is a BFG-s szoba kodja kellene a delta2-n. Valaki ?
  • tfrank
    #17185
    Ki van írva a biztonsági főnök neve az ajtóra, a PDA-jat már összeszedted, ott a kód.
  • Waix
    #17184
    Váááá, nem hiszem el! Kb. egy órája keresem a 17000 hozzászólás közül azt, amelyik nekem kellene:(
    Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy a rohadt kisvasútnál hogyan tudok továbbjutni?
    Lenyomtam minden szörnyikét, de az egyik ajtó (a 3. megállónál) kiírja, hogy valami 1. security szobából le van zárva és nem t'ok továbbmenni!
    Aki tudja a megoldást, plz írje le!
    Thx!
  • EndreMan
    #17183
    Szivesen!

    BFG-t AKAROK!!!
    Nemigaz hogy senki sem tudja az ajto kodjat!!!!!!
  • slTotya
    #17182
    Én lámultam.Az a bfg ajtaja volt.A plasma cuccot meg megtaláltam 1 szekrényben.Azért köszi a helpet
  • EndreMan
    #17181
    a daruval felvitetted magad Totya?
    Ott legszuro bekapcs, ajtok szamitogeppel kinyit,majd ott ahol a sok bezart kis szoba volt zombikkal ott tovabbmesz es ottlesz...
  • slTotya
    #17180
    Hanem akkor hol a tökömben van?:D
  • Big Daddy
    #17179
    Nekem a 4.9 catalyst volt a megoldás dx 9.0b vel
  • EndreMan
    #17178
    Totya!
    Arra a plasma alkatreszes szobara gondolsz amit annak a dokinak kell vinni?
    Csakmert az az alkatresz nem kodos ajto mogott van.
    Most neztem meg....
  • Skiper
    #17177
    Én is annak örülök ám! Akkor rohanok, sőt repülök sebesen, amíg így pörög a játék!
  • slTotya
    #17176
    Endreman akkor áruld már el lécci hogy a delta labs2a-nál mi a kódja annak az ajtónak amiben 1 plasma alkatrész van a teleporthoz
  • Örm
    #17175
    Hello hogy lehet a lámpát és a fegyvert egyszerre használni?
  • Skiper
    #17174
    Nem a töltőképernyőről beszélek. Még mielőtt betöltene. Mikor még MÉGSE-zni lehet! Amikor tölt, akkor is kell pár fps, hogy a töltőcsík továbbtudjon menni! Akkor általában 3-4 fps van.
  • EndreMan
    #17173
    Koszi azt En is tudom hogy a regi doomal tudnek nyomulni.
    Pont ezt szeretnem :)
    Mas:
    Asszem Delta Labs1-es vagy 2-es palyan mi annak az ajtonak a kodja ami mogott a BFG 9000 van?
    Illetve hol tudhatom meg?Mar nincs ellnfel a palyan,megcsinaltam mindent de nem akarom otthagyni a fegyvert...
  • slTotya
    #17172
    rezső.A végigjátszásban sincs leirva meg itt se.Amúgy akkor nem kérdezném
  • rezsofiz
    #17171
    doom3ban mar 45-50 fps is kivalo
  • rezsofiz
    #17170
    igy van. toltokepernyonel 0 fps
  • hiba
    #17169
    nem ertem miert elited ezt, amikor ekkora fpsek vannak, vagy semi mozgas nincs, vagy egy sima fekete kepernyot latsz ami ebbol a szempontbol 0 fpsnek felel meg
  • Skiper
    #17168
    Közben rájöttem, hogy a cucckészlet = leltár (ami angolul az inventory )
  • Skiper
    #17167
    Én is csak hallottam. Egy haver mondta, de végülis a "give-vel" való parancskezdés a játékos cucckészletébe adja a dolgokat (pl. fegyver, armor, élet. ... más nincs is ).
    De az elvileg biztos, hogy ha sikerül, a régi doom-mal tudsz játszani
  • Skiper
    #17166
    200 fps - kiváló, de nem érzed a változást fölötte
    2000 fps - DOOM3-ban amikor CONNECTING TO SERVER féle feliratot látok

    mind a kettő nagyonjó. ismerős is alátámasztja

  • EndreMan
    #17165
    Segitene valaki?
    Hogy kell hasznalni ezt a doom95 kodot?
    beirom hogy give doom_95 vagy give doom95 also vonal nelkul mire kiirja hogy unknown item added to invertory
    de semmilyen targyat nem latok az invertoryban...
    Szoval hasznalta mar vki ezt a kodot?
    Hogyan tovabb?
  • rezsofiz
    #17164
    jah
  • rezsofiz
    #17163
    A tovabbjutashoz szukseges kod le van irva a vegigjatszasba. ha ott nem talalod,akko az a kabinet vaagy mi nem szukseges a tovabbjutashoz
  • Skiper
    #17162
    Igen. Szerintem is játékfüggő a dolog, mert én a battlefield:vietnam-ban néztem, és ott alacsony grafikán ha páran vagyunk csak szerveren sokszor felugrik 200-ra és affölé. De pl. a Doom 3-ban teljesen máshogy érzem (lehet, azért, mert 60 fölé nem megy a D3-ban)
  • Skiper
    #17161
    Oh, sajnálom

    akkor marad a noclip
  • rezsofiz
    #17160
    kb 40 fpstol felfele mar nem naon lehet erezni valtozast Doom3ban.
    pl ez az ertek Call of Dutyban kb 60..szal valtozo...
  • slTotya
    #17159
    Hiper.De azt nézem hogy azok vannak megszámozva ahol az armourok vannak meg a töltények.Szal ez az ajtó nincs megszámozva