23325
  • IStexI
    #17239
    Amit írtam a létra után jön
  • IStexI
    #17238
    Jah a létra.... hát igen híd vagy létra nem mind1:)
  • fitutufi
    #17237
    figyuzzatok én nemrég tettem fel a gémet és valamikor mindig játék közben azt irja ki az xp hogy doom3 hibát okozott és ezért leáll , grafikát levettem de akkor is szerintem az xp-t valami zavarja benne szerintetek mé csinálja és kilép utána nagy nehezen hogy lehetne megoldani segítsetek plíízz !!!
  • serious
    #17236
    ja, kösz
  • IStexI
    #17235
    Q betű ezt a poént nem vágom...
  • IStexI
    #17234
    Én most pont ott vagyok...
    !!!SPOILER!!!
    valami lab 2 vagy lagy lab a-ba ke bemenni és ott fel kell marni 1 konzolt amivel ki lehet nyitni az irattár(?) ajtaját. De albhoz kód kell amit én sem találok pedig végigböngésztem a pda-mat
  • Dant0r
    #17233
    SPOILER


    Híd? Nem lift? :) (ja, végülis híd is)
    Ott van a lift mellett egy létra.
  • serious
    #17232
    Voltam a pokolba, és megyszereztem a sc-t, aztán ott tartok hogy most a delta labs -ban jöttek pókok, azokat megöltem, aztán van egy hid ami le van szaakadva. Most mit kell csinálni?
  • Dant0r
    #17231
    hát "q" betű te állat :)))
  • IStexI
    #17230
    Bocs de azt hittem már csak én nem vittem végig:)
  • cifuatwork
    #17229
    Banyek írjátok már oda a SPOILER! szöveget, mielőtt nekiálltok a főszörnyekről kezdetek beszélni!!!

    A franc a sok poéngyilkosba!
  • Davidus
    #17228
    sc
  • lipovics
    #17227
    A legvegen mit kell csinalni? A pokol lyukaban vagyok, masznak elo a godorbol a szornyek, uldoz az a ketszarv orias, hiaba lovom, sebzodik.
    Otletek?
  • Knox
    #17226
    SPOILER!
    lenyomod a csikohalakat, majd a guardian kég gombot kreál maga koré hogy hivjon ujakat! ekkor te rakétázod a gombot ezerrel! ezt addig csinálod, mig ki nem fekszik!
  • IStexI
    #17224
    A pokolba azt a nagy dögöt amit ilyen reflektoros csikóhalak követnek hogy kell megölni???
  • IStexI
    #17223
    Na mi van mindenki jáccik?
  • Dzsega #17222
    +h
  • Dzsega #17221
    pehh... majd egyszer eljutok oda is. ha még addig sem fogod tudni kinyírni,akkor majd mondom hogy ogyan
  • Shep
    #17220
    Mit is kell állítani, hogy ne menjen olyan akadozva az emberünk?
  • IStexI
    #17219
    onnan még messze van...
  • Dzsega #17218
    mikor jutsz le a pokolba???
    most még csak ott tartok hogy a professzor (az a bajszos szemüveges tudod az a gonosz bácsi )a katonáját átváltoztatta.
  • IStexI
    #17217
    A pokolba azt a nagy dögöt amit ilyen reflektoros csikóhalak követnek hogy kell megölni???
  • CUCLI
    #17216
    reppel. második megeghizott
  • Dzsega #17215
    nincs tökéletes program...
  • hykao #17214
    fizikájához
  • Dzsega #17213
    amúgy szerinem sehogy
  • hykao #17212
    Kis adalék Hmuda "fitikájához" :))))))

    halott szörny 1

    halott szörny 2

    halott szörny 3

    halott szörny 4

    Tessék, lehet röhögni... :)))))))))))))))
  • CUCLI
    #17211
    ja. azt tudom. de amúgy?
  • Dzsega #17210
    egyébként ki hol tart?
  • Dzsega #17209
    van egy rész ahol egy csomó mérgező anyagot tartalmazó hardó van és ott. ott van egy daru amivel lehet
  • CUCLI
    #17208
    Hogyan lehet emelgetni?
  • Dzsega #17207
    felmosóvödröt is fel lehet emelni????
    WoW! nem is próbáltam. Egyébként a fizikája tényleg MB1 es. szerintem nayon jól sikerült. a mozgások is jók, fölleg ha meglövöd. ha a jobb oldalát akkor az mozdul ha a másikat ekkor arra stb...
  • Waix
    #17206
    Köszi mindenkine a segítséget, majd ha hazaértem, megint megnézem. Én az első megállóig csak egy helyen tudtam beugrani, ahol egy zombi lőtt. Ott bementem egy ajtón, és csak egy liftet találtam, ami nem működött, mert szét volt nyomódva a kapcsolója.
    Jah, a fizikát pedig ne bántsuk. Az az egyik legjobb dolog a játékban.
    A hordópakolgatós részt minden nap kb. 4 embernek mutogatom meg demonstráció céljából. Próbáltátok pakolgatni a földön fekvő embert, meg a felmosóvödröt?
    Nagyon zsír:)))
  • Dzsega #17205
    de érdemes e feláldozni a szép grafit azé hogy jobban fusson?!?!? vagy inkább megszokni a lassab futást?!
    (Mondja ezt egy olyan akinek minden minimum még az árnák és minden egyéb kikapcsolva mert az 1.4 cerka és a GeF 2 MX nem bírja!)
  • Dzsega #17204
    én ott felemeltem a vasutat mert volt fenn egy híd és ott kellet valami kód, ha jól emléxem. és ott is lehet kinyitni azt az ajtót.
  • samatto
    #17203
    kösz
  • Hmuda
    #17202
    Kicsit off, kicsit nem:

    Kellene olyan progi amivel nagyon jól lehet videókat tömöríteni.
  • Hmuda
    #17201
    Na igen, ez is elég gáz, mivel belelóg.
  • Hmuda
    #17200
    Használd a terminált ahhol annó az ijedős doki dolgozott.
  • CUCLI
    #17199
    nincs lába vagy télleg belelóg a földbe?