23325
  • K.András
    #17279
    Hát a valos ideju árnyékszámolás az tényleg zabálja forrást mint atom!
  • Hmuda
    #17278
    Csak az árnyékok zabálják a konfigot. Már hangoztattam itt, hogy ha kiveszitek, akkor szinte semmivel nem lesz rondább a game és milliószor gyorsabb lesz.
  • Tatyla
    #17277
    Ehez a géphez képest gratulálok komolyan!
  • Hmuda
    #17276
    P4 1.6GHz
    576Ram
    GFTi4200 126M

    Semmi nicns húzva.
    Minden highon, minden bent, csak az árnyékok kint. Fast like hell. :D
  • grebber
    #17275
    Ezek a képek pont a Doom-ot magát tükrözik sötétségbe burkolozott game.
  • Tatyla
    #17274
    Jó ez a portál effekt kép! Milyen géped van?
  • K.András
    #17273
    Okés te tudod én másként látom a dolgot, de ezen nem fogunk összeveszni...
  • Hmuda
    #17272
    !!!Spoiler!!!


    Végre én is eljutottam a pokolra (szerencsére csak a játékban). Hihetetlenül szépen kidolgozott helyszín, nekem nagyon bejön. Azt eléggé zokon vettem, hogy a fegyvereimet az elején elvette a Félszem doki, de túltettem magam a kezdeti nehézségeken és már megint minigunnal fűnyírózok. Az tetszik az egészben, hogy az eddig látott kültér azt a benyomást kelti, hogy az egész egy elképzelhetetlenül hatalmas barlangüregben foglal helyet. Persze attól még nem lett több mint egy overkilles hentergame, de legalább nem a szűk folyosókon kell halomragyepálni az ellent. :-)
    A portáleffekt szvsz irtó jó lett, télleg olyan mintha egy hatalmas véralagútban száguldoznék. Aztán a kezdőteremben ez a hatalmas kőszobor fej már megalapozza a hangulatot, amire mégegy lapáttal rátesz egy a koponya kapu. Végül ezt a képet felvilágosítottam, hogy látszódjon a háttér. Eszméletlen hangulatot teremtenek ezzel a messzi köddel, tiszta olyan mint egy gigantikus sziklafal.
  • raziel.
    #17271
    hm egész game ebbe az ürállomásba játszodik ez nem nagyon tetszik -.-
  • Dant0r
    #17270
    most védekezhetnék, hogy nem mindig van ez így, meg blabla..
    de nem ebben áll a veteran nehézsége, hanem abban, hogy amikor sokan jönnek, akkor tudsz mit csinálni.
    az, hogy tudod honnan jönnek még NAGYON nem egyenlő azzal, hogy meg tudod őket ölni.
    persze ha nem ölnek meg nem töltöm vissza, képes vagyok 15hpval is folytatni..
  • K.András
    #17269
    Hja ez egyenlö a csalással,igy nem kunszt végigvinni veteránon ,már bocsi...
  • Dant0r
    #17268
    hát NA =DDD
    veteránon mondjuk meg kell gondolni hogy bemegyek-é tömegbe, mert hasonló szituban én simán meghalok :)
    egy disznóharapás 30hp, szal vigyázni kell. f5 meg f9 jó barátaimmá váltak :)
    mentek, szobába be, megnézem ki-hol merre-mikor, aztán visszatölt és hent :))
  • Gear
    #17267
    Nézz vissza párezer hozzászólást.

    Komolyra fordítva : ITTTTT
  • steweee
    #17266
    lehet hogy láma a kérdés, de hallottam hogy van ehhez külön meghatjódriver radeonhoz, vagy vmi ilyesmi. 4.9?catalyst for doom? van ilyen és honnan lehet leszedni ha van?
  • TommyGun
    #17265
    Van elég skúlüm Fullon vagyok Mindenben sőt felváltva használom őket ha valamit nemtok felvenni akkor azt ahsználom a köv szobában azt visszamászok érte csak nincs szívem otthagyni azt a sok PLASMÁT a raktárban :DD
  • EOX
    #17264
    nekem is volt ilyen, nekem a virtuális memóriát kellett automatára állítani
  • fitutufi
    #17263
    figyuzzatok én nemrég tettem fel a gémet és valamikor mindig játék közben azt irja ki az xp hogy doom3 hibát okozott és ezért leáll , grafikát levettem de akkor is szerintem az xp-t valami zavarja benne szerintetek mé csinálja és kilép utána nagy nehezen hogy lehetne megoldani segítsetek plíízz !!! senki sem tudja ???? szerintem össze akadt az xp-vel a gamma csak hol és mivel ??? PLÍÍÍZ HEEEELP
  • Sephi
    #17262
    Aha! Celozal ta okosan es pontosan amikor hatvan oldarol nekedugralnak ezek.

    Pont most volt egy jelenet amikor egyszerre rontott nekem harom bohem allat plusz ket tuzgolyos es egy tonna pok. Asse tudtam mar merre lojjek :)))
  • Gear
    #17261
    Most nyomultam benne fél órát , de kiugrottam kicsit fórumozni me akkora a para mint állat.
  • CUCLI
    #17260
    engem is érdekel a dolog mert én is hivtam a flottát.
  • Gear
    #17259
    Jah. A pokol eléggé pokolira sikereddett. Nagy sux!
  • Dant0r
    #17258
    Hm tényleg. Gyorsan visszatöltöm és megnézem :D
  • Dant0r
    #17257
    Minek több? :)
    Én veteranon vittem, de a végére is maradt még vagy 60 rakétám, 15 bfg töltényem, plazma fullon volt (50+450), a minigun is 60+540, a chaingunban volt egyedül 60+240 körül.
    Csak okosan és pontosan kell célozni :))
  • Sephi
    #17256
    SPOILER -

    A fene rak essen azokba a rehedt pokokba most es mindorokke amen.
  • TommyGun
    #17255
    Amúgy nincs valami cucc amivel több skúlót lehet magaddal hordani ? Mint annó a hátizsák bár hátizsákot már vettem fel de ettől nem nőtt meg semmi sajna csak skúló volt benne...
  • lipovics
    #17254
    SPOILER

    Volt oan, aki nem hivta a flottat? Mi volt a vegen?
  • lipovics
    #17253
    Vege fele vigyazzatok a BFG loszerekre, aranyat ernek :)
  • HuAn82
    #17252
    RELO-ADED-RULE-ZZZZ-FC

    VVXK-BB4L-FCUV-5J7E-8E

    T5W9-GEAC-6A88-GSHY-E8

    L9A4-YJBA-CJTX-H4L3-16

    G4GE-JUMZ-BJYV-FEJU-02

    ZBEN-PYR7-2W9Q-98QE-8F

    PVXB-L6U7-JPUZ-V3ND-B4

    ECGJ-VU9Q-TTR5-EGGN-9C
  • fitutufi
    #17251
    figyuzzatok én nemrég tettem fel a gémet és valamikor mindig játék közben azt irja ki az xp hogy doom3 hibát okozott és ezért leáll , grafikát levettem de akkor is szerintem az xp-t valami zavarja benne szerintetek mé csinálja és kilép utána nagy nehezen hogy lehetne megoldani segítsetek plíízz !!!
  • vigyori14
    #17250
    Adjatok már a doom3 hoz cd- kulcsot
  • TommyGun
    #17249
    Köszi :)
  • spR
    #17248
    Nem ebben a Storage-ban van a BFG, és igen, találsz mejd egt PDA-t, ami tárolja a kódot. Mégpedig asszem nem is emilben, hanem Audio log-ban lesz említve.
  • Kandurex
    #17247
    Ez Michael Jacko a "Moonwalker" -ből, felismerem ezer közzül
  • K.András
    #17246
    Doom 3 Végigjátszás
  • TommyGun
    #17245
    Hali

    A kérdésem a következő lenne. Most vagyok a Maintenance 3-ban. Most adta oda a kinai Marine kolléga azt a piros kártyát amit a főgóré keresett mielött lelépett a kocsival. Namost a kinait legyalázta valami fos akinek kitéptem a szívét és megnyaltam SZal a lényeg itt az előző szobában van egy PLasma Storage vagy mija szösz. Remélem nem itt van a BFG mert se a 901 se a 931 nem működik rajta. Mondjuk a fazon aki szenvedett ezzel a kóddal a Delta 2-es szektorban melózik de ehhez az ajtóhoz nem találtam kódot sajna. Először is az érdekelne hogy ez után találok valami PDA-t vagy már meg kelett vólna talánom a kódot ? MAGA A KÓD csak végső esetben érdekelne Szeretném magam megtalálni csak nem akarok továbbmenni nem akarom kihagyni ha mégis elbasztam valamit és már megkéne lennie a kódnak akkor jöhet ELŐRE IS KÖSZI
  • cifuatwork
    #17244
    Ez az önárnyékolós MOD...
  • Frank99
    #17243
    bár asszem ez a NITRO...
  • Skiper
    #17242
    SPOILER!!!!
    Na mi van itt, NASCAR RACING autótuningolás?
  • Frank99
    #17241
    Megjelent egy ilyen:

    DOOM.III.ULTRA.EXTREME.QUALITY.MOD-LM

  • Dant0r
    #17240
    nem poén akart lenni, bocsi, "én rosszam"
    igazából lipovics üzijére akartam válaszolni, csak félrenyomtam :P