23325
  • dashed_
    #17319
    nem indul el ilyen szarok alatt... s3 trio kell..
  • Skiper
    #17318
    Nem tudja valaki, hogy a doom2 egy fx5900-en vagy egy 9800xt-n megy-e jobban?

    SÜRGŐS!
  • CUCLI
    #17317
    huh akkor ok
  • Kandurex
    #17316
    Nem jön, már elment :)
  • CUCLI
    #17315
    megintjöna doom3 v. hl2; hl2 v. nVidia; doom3 v. ati; ati v. nVidia
  • Kandurex
    #17314
    Hagyom hát...majd fog nekem nyafogni a HL2 topikban, hogy így szaggatt, úgy szaggatt
  • Gear
    #17313
    hagyd ! Had örüljön.
    Bár teszem hozzá hogy nekem gyönyörűen megy a D3 az ATi kártyámon.
  • RelakSfromhome
    #17312
    butít? :D
  • Krinyo
    #17311
    azért az ati nem jobb az nvidiánál annyival hogy játszhatatlan lenne a gém...
    na mondjad, mid van te szájhős?
  • SZEG007
    #17310
    kár:(
  • Kandurex
    #17309
    Nézd meg az erre vonatkozó topikban
  • Kandurex
    #17308
    Semmi.
  • SZEG007
    #17307
    A történetben mi változik, ha comm center pályán nem küldöm el a vészjelzést a flottának?
  • CUCLI
    #17306
    kész van már a magyaritás? akár gs akár sg
  • RelakSfromhome
    #17305
    kábbé :P 32-nél följebb nemmegy, pedig 3000+-os amd, ati9700 128megával. Viszont ugyanott gyalog sokkal de sokkal jobban hasít, csak a timedemo folyton megakad :/
  • Kandurex
    #17304
    Nvidian mi!..mi!..mi csinálsz majd a HL2 alatt, meg úgy általában a játékpiac 90%! alatt...
  • rudanjoe
    #17303
    Description:

    + increased amount of gore and blood a bit
    + removed "burnaway" and "vaporization" effect
    + fixed a small bug in the PDA of 'Mark T. Caseon'
  • Krinyo
    #17302
    köcc
  • Krinyo
    #17301
    nvidian faszán hasít...
    a timedemo 41 fps vót
  • Skiper
    #17300
    Nem, én verek mindenkit és közben adrenalinoldásféleképp így ordítok egy husánggal a kezemben
  • RelakSfromhome
    #17299
    Ati hát :D Mért? dzsífórszon belassúhodik annyira? :D
  • rudanjoe
    #17298
    Doom 3 Retail Gore Mod Version: 1.0 Presented by *Nitro*Clan http://www.nitroclan.de
  • RelakSfromhome
    #17297
    Apád ennyit vert?
  • Skiper
    #17296
    Olyan ordítást én is tudok!!!! Csak én tüdőből és egy slukkal!
    Mer'hogy itt össze van vágva vagy 4
  • Krinyo
    #17295
    azok az atisok
  • Krinyo
    #17294
    van valami mod arra hogy a hullák ne füstölögjenek el?
    Tudom hogy van csak lusta vagyok visszanézni
    Ha valaki lenne oly rendes és benyomná, megköszönném
  • Kandurex
    #17293
    Másnak meg 50% -+ :p
  • RelakSfromhome
    #17292
    nemtom, de nekem gyakorlatilag semmi változás, ha van árnyék, ha nincs. Mármint a sebességben
  • RelakSfromhome
    #17291
    Jah, és mégvalami a fényekről, amit az id szvsz kibszottul elcseszett. Előtte játszottam a FarCry-al is, és EGYETLEN(!) pislákoló lámpa simán bevilágított egy 3x3 m-es, vagy még nagyobb területet (olyan rácsos cucc, amit anno garázsokba szereltek, meg pincékbe) A Doom 3-ban meg láttam mát olyan neont, ami nem világított el a földig, meg az olvasólámpa fénye sem terjedt a kb 80 centis sugarán kívülre. Pedig az én lámpám egész jól bevilágítja a szobámat, miközben kisebb a világító felülete :D
  • Kandurex
    #17290
    Amilyen sötét átok a játék még a zseblámpát is lenyúlják..!!! ÁÁÁ!!!!... nagyon hangsúlyozod, hogy így az árnyékok nélkül, úgy az árnyékok nélkül... szerintem nem hangsúlyoznád ha géped is elég lenne hozzá...el se tudod képzelni mennyi kis apró finom részletről maradsz le...nem egy pálya van ahol gyönyörűen rá is játszottak a készítők, vagyis én elhiszem, hogy NEKED ki KELL kapcsolni az árnyékokat, de más inkább ne tegye, jelentős élménnyel csorbítja meg önmagát!
  • Dant0r
    #17289
    Nekem pokolban a Berserk powerup tetszett a legjobban.. Napi 3-4x betöltöm azt a mentést és gyakom a pár impet, meg a köcsög hell knightot egy ütésből :) De az az ordítás az ott van.
  • RelakSfromhome
    #17288
    nah, Marsi Haver jóhaver, de adhatott volna egy kis skullót is :D

    Valaki kérdezte, hogy a www.ua-corp.com-on mutatott szállítmány megérkezett, és nem tud ott micsinálni. Nos, az a szállítmány mi lennénk :) (ha eddig még senki sem említette volna)

    Másrészt miért van az, hogy ha egy pinki megharap, az kisebb baj, mintha egy zombi hókon vág???
  • Skyline
    #17287
    Skacok melyik ati driverrel fut a legjobban (szépen és gyorsan) a cucc egy 9600-on?
    thx
  • Krinyo
    #17286
    aggyá elmentéseket...én meguntam
  • koliz
    #17285
    srácok elakadtam azon a pályán ahol van az teherszálito kocsi 3 állomása van hogy tudnék tovább jutni
  • steweee
    #17284
    köszönöm szépen !
  • grebber
    #17283
    Doom 3 mods
    Flamethrower mod v0.2 - DoomVision
    Silver-Blue Pistol mod - DoomVision
    Pistol Flashlight mod - DoomVision
    Hangar map E1/M1 SP mod - DoomVision
    MG mod - DoomVision
    Sound upgrade - DoomVision
    Server Connecting Tool 2 - DoomVision
    DDS Converter - DoomVision
    Instagib mod v1.0 - DoomVision
    Project Brian od v0.14 - DoomVision
    Flashlight DeathMatch in the dark mod v1.2 - DoomVision
    The Bad PlaCe - Quake 1 remake MP mod - DoomVision
  • morgo
    #17282
    ez a pokol maga volt a pokol a gf2-om szamara, foleg a vegen a hellfogonosz volt iszonyat. viszont most visszaterve a hellbol nagyobb gondom, hogy nemigen talalok tapot. ez normalis, vagy csak nekem tunik ugy, mintha jelentosen csokkent volna? Valahogy eddig elkuzdottem magam, de a gyakori 1-2 fps miatt szuksegem van a tapra... van remeny ra?
  • Dant0r
    #17281
    No, most miért vagy ilyen?
    Benned megmarad egy kép rólam, hogy egy faszláma vagyok, de szeretnék ezen változtatni :)
    Tudod, én adok mások véleményére.
  • Tatyla
    #17280
    Egy próbát nekem is megér!