23325
  • rezsofiz
    #17519
    Ez a finomitott Tweak fajl mar tartalmazza azokat a modositasokat amiket leirt a csavo beyond3d.com-on??
  • Davidus
    #17518
    Akkor én is értékelek:)

    Graf:
    9 (azért nem 10 hogy ne tudjatok belekötni:P)

    Fizika:
    0 mintha nem is lenne

    Hangok: 9(lásd a grafikát)

    Történet:
    szar vagyok angolból de biztos jó:D

    Hangulat:

    10 Az elején a para miatt később a GYERTEK GECIK VELEM NEM BASZTOK KI feeling miatt. Még nem volt olyan gém ami közben hangosan kurvaanyáztam az nmy-t:P

    Játékmenet: Itt a annyira nem villog a game. Ha nem lenne a tökéletes pályatervezés ez is a Far Cry sorsára jutott volna(nem viszem végig:P).
  • gpm
    #17517
    OK. Lealltam, azert grat az ertekeleshez, nem fordult meg meg a fejedben, h jelentkezz jatekujsagironak?
  • Hmuda
    #17516
    Ultra Highon is ugyanezek a textúrák vannak.
  • Hmuda
    #17515
    Beragadt a capslockod. :PPPP

    Mellesleg igen összefüggésben áll mert a tényen nem változtat mindez, hogy a D3 egy élvezetes hentgém.
  • BEAST #17514
    az árnyékok szvsz nem lényegesek a D3ban ... 1-2 jelenet van amikor az árnyékkal manimulálnak (pl nyulkál a zombi a megrongált ajton át) de amugy semmi extra árnyékkal és nélküle is ugyanaz a játék ... mellesleg téleg szépek a texturák , messziről ... igaz Ultra Highban nem néztem
  • gpm
    #17513
    "Grafika 8/10 (mert közelről tényleg minden irtó pixeles, messziröl egész szép)

    Hangok 5/10 (tökátlagos, semmi extra, max a főmenü zenéje jó)

    Fizika 3/10 (még a Max Payne 2-ben is jobb volt, pedig nem mai darab, itt meg irtó gyenge)

    Játékmenet 7/10 (ezzel a számaml egyetértek, jó kis hentgame)

    Hangulat 7/10 (nem valami megragadó, sose éreztem késztetést, hogy továbbmenjek, csak azért viszem majd végig hogy elmondhassam magamról)

    Félelemfaktor 2/10 (ez egy hentgame és fölösleges többnek beállítani, sose volt velem olyan hogy majdbeszartam, csak henteltem a csőstül ömlő szörnyeket, pont)

    Történet 7/10 (ja ezzel is egyet értek, mivel érdekes, de nem valami eredeti)

    Pályatervezés 7/10 (csak hetes, mert bár szépen megcsináltak a pályák a nagy gépekkel meg minden, de játékmenet szempontjából tökátlagos)

    AI rutin 2/10 (jönnek oszt lőnek, az elrejtőzések csak scriptelt dolgok, mivel bizonyos helyeken hiába menekülök vissza a katonáktól egy ajtó mögé, az a marha csak áll a helyén, néha kihajol, belereszti a tárat a falba és visszahúzódik tölteni és kezdődik elölről, én meg nyugisan töltögetem a fegyvereim aztán ha épp tölt a zombi, kimegyek bedobok egy gránátot és megyek tovább :P)

    Játékidő 7/10 (fogd rá a nyuszira :-) "

    EZT NALAD OSSZEFUGGESBEN ALL A 90%-kal????
  • robotnyk
    #17512
    nem úgy értem, nem a 10/10 sok, hanem az, hogy a fizika 10 pontot ér :)
  • Hmuda
    #17511
    Játszottam árnyékokkal is és attól még nem lett jobb a textúrák felbontása kisangyalom. Nekem a textúrák minőségével volt gondom ha figyelsz arra amit az emberek rnak és nem csak vaktában lefikázol másokat.
  • BEAST #17510
    "nemtudom hol élsz de a világon nioncs olyan kutató intézet ahol tengerészgyalogosok mászkálnak..."
    gondold át ezt még1x ...
    "pl anno hl1-ben sem voltak katonák a telepen csak pár biztonságiőr."
    és 1 half lifera hivatkozni ... röhej ... na probáld ujra ... mondj még 1 játékot ... amugy a hl története is másrol szolt ...
  • Árnyvadász
    #17509
    Ha lejebb vinném, akkor maximum 8-ig... A hullamegmarad mod-al próbáld ki, és úgy meglátod nagyon jó a fizika!
  • Hmuda
    #17508
    Te amúgy hülye vagy vagy csak úgy dönöttél ma, hogy trollkodhotnékod van? Nem az dönti el, hogy összesen hány százalékos egy gam, hogy menyi az értékelendő dolgok össz százaléka hanem az értékelő ember végleges véleménye. A végleges véleményem nekem meg mindezektől függetlenül 90% mert élvezetes game.
  • gpm
    #17507
    Aki arnyekok nelkul jatsza a jatekot az ne ossza az eszt a grafikarol h 10/8, hehe
  • LSC
    #17506
    ehh megvan.
  • robotnyk
    #17505
    hangulat 25/25
    játszhatóság 25/24
    grafika 20/18
    audio 10/10
    eredetiség 10/5
    élettartam 10/7
    89
  • Krinyo
    #17504
    nemtudom hol élsz de a világon nioncs olyan kutató intézet ahol tengerészgyalogosok mászkálnak...
    pl anno hl1-ben sem voltak katonák a telepen csak pár biztonságiőr.
    1ébként meg ott volt a smile, de ha patkány vagy hát az vagy...
  • Hmuda
    #17503
    Röhögjetek ha úgy tetszik, engem nem érdekel, csak mint mondtam, embere válogatja, hogy mit hoygan irél meg és nem az, hogy mások mennyire képesek pofánröhögni egyeseket. Szép minősítés.
  • LSC
    #17502
    lehet hogy százszor volt már de eleakadtam egy helyen és volt itt egy végigjátszás link ha valaki megadná megköszönném thx.
  • rezsofiz
    #17501
    jaja:)
  • CUCLI
    #17500
    karma én pontot sem adnék. akkor már havoc 1v.2
  • Hmuda
    #17499
    Megsúgom: Beállításoknál minden high és bent, kivéve az árnyékokat, ami ugyebár nem befolyásolja a textúrák felbontását.




  • rezsofiz
    #17498
    Hat az biztos:D fizika maximum szvsz d3ban 5-6 kb
  • CUCLI
    #17497
    de majd a hl2re igen
  • gpm
    #17496
    55% a D3-nak szerinted nem rohej??
  • Lacc
    #17495
    10/10es fizikát én még a Karma-ra se adnék.
  • CUCLI
    #17494
    nálam csak 80%
  • rezsofiz
    #17493
    jah igy van
  • hiba
    #17492
    az nevet aki a vegen nevet :)
  • rezsofiz
    #17491
    ez a tweak cucc csak ATIsoknal mukodik?ugyertem csak ott novexik ennek hatasara a teljesitmeny?
  • robotnyk
    #17490
    nem igazán jól osztottad el a pontokat, pl a fizikára sok a 10 pont
  • Lacc
    #17489
    Hát szvsz ha ezt a játékot százalékan kéne mérni akkor nálam minimum 92% :)
  • gpm
    #17488
    Rohognek rajtad haver:))
  • robotnyk
    #17487
    ez röhelyes
  • Gabe18
    #17486
    Fizika 10/10...
    Mi van???
  • gpm
    #17485
    LLoooooaaaalll

    AZ ERTEKELESED SZERINT 55%

    megint csak Loooaaalll
    te massal jatszottal?
  • Lacc
    #17484
    Lol, szerintem is a hangok az egyik legjobb része a játéknak. Legalább 9/10 nálam. És a félelemfaktro is legalább 5-6.
  • rezsofiz
    #17483
    picit nagyobb valtozatossag,texturakat rendesen ki kellett volna dolgozni,meg tobb fele hangot belerakni(szornyeknel)
  • rezsofiz
    #17482
    D3at meg thief3at nem szabad osszehasonlitani
  • rezsofiz
    #17481
    loal. hangok 6/10? :DD
    sokkal inkabb 8/10.... bazz a hangok adjak meg az alaphangulatot
    fizikának 7-et adnék,vagy 6ot
    félele,faktor 6..
    PÁLYATERVEZÉS:kituno... 9/10
    en igy gondolom...
  • Davidus
    #17480
    "közelről tényleg minden irtó pixeles"

    Sofware módban is elindul a game?