23325
  • hiba
    #17559
  • Árnyvadász
    #17558
    65% így a te értékelésed... De azért remélem tetszett a játék? Tényleg amúgy újra elkezdted?
  • Christian
    #17557
    Azokat a kódos szekrényeket hogy lehet kinyitni? nincs hozzá kód, hogy lehet szerezni?
  • IStexI
    #17556
    Arról amit most n+1edszerre nem írok le mert ha valakinek nem teccik 1 gém akkor fölösleges győzködni, hogy márpedig az szép csak te nem látod...ami teljesen jogos mert mindenkiek meglehet a saját benyomása csak eccerűen idegesít, hogy kijön a forradalmian új engine ami tartalmazza a dinamikus bevilágítást (lehet hülyén hangzik de a látvány "szépsége" 90%ban a bevilágítástól függ) erre te aszondod, hogy mi a fasznak a sok hülye árnyék ugysem számít (sarkítva persze). De mondom szíved joga...és tényleg nem baj, hogy így gondolod csak annyi ilyet olvastam már hogy.....
  • Dant0r
    #17555
    Ha már mindenki pontozik én sem maradok ki :)

    Grafika 9/10 (ha megnéztek más olyan gamet, ahol van bumpmap, mindenhol ilyenek a textúrák. nem lehet máshogy megcsinálni. jó példa a far cry, és a tenebrae)
    Hangok 9/10
    Fizika 7/10 (főleg utolsó lövésnél látszik jól, hogy hol kapta, arra dől rendesen. és tényleg van súlyuk a dolgoknak)
    Játékmenet 6/10
    Hangulat 9/10 (tényleg adrenalinpumpáló, főleg nightmaren ahol rohanni KELL, mert csak úgy lesz elég hpd a túlélésre. majd próbáljátok ki:D)
    Történet 7/10 (mutatja, hogy lesz következő rész/kiegészítő, valamint nekem tetszik hogy igazából a marsról származunk:) )
    Félelem 6/10 (nem félelemről beszélnék, inkább izgalomról. félni nem féltem, de izgulni annál inkább:D)
    Pályatervezés 9/10
    AI. Nem fogok pontot adni, mert ugyan AI, mint olyan nincs a játékban, de próbálja ellensúlyozni a mennyiséggel. De a pókok arrébugrálása kifejezetten tetszett :)
    Játékidő 8/10 (FPS-eket általában hamar végig lehet vinni, pl. PK nekem 3 napba tartott, de ezzel elvoltam egy hétig)
  • BEAST #17554
    igy van :D a lényegre tapintott az asszony :DDDDD
  • Kandurex
    #17553
    Whwheee..látom még mindig nagy a széthúzás, kinek bejön - kinek nem.

    Árny: Ez nem objektív leírás, hanem császárrá avatás a PC játékok trónján, pedig ez a játék messze nem éri el még ha grafikában oda is basz.

    Hmuda: Nekem ennyire nem homályosáak azok texturák, talán van valami abban a régebbi generációs kártyáknál automatikusan levesz ezt - azt a progi.

    Egyébként nem értem miért nem licenszelték a Havoc -t, tulajdonképpen az egy majdnem tökéletes fizikai rendszer...JC itt is bizonyítani akart, beégett a kis bögyörő .

    Hmm és még utóljára az Árny féle teszt:

    Grafika 8/10
    Hangok 10/10
    Fizika 4/10
    Játékmenet 5/10
    Hangulat 8/10
    Félelemfaktor 6/10
    Történet 6/10
    Pályatervezés 8/10
    AI rutin 3/10
    Játékidő 7/10

    Nekem ez tűnik korrektnek.
  • BEAST #17552
    "Erről beszélek" miről is?
  • Christian
    #17551
    de ott hol írja a kódot?
  • TommyGun
    #17550
    DOOM 3 vs. HALF LIFE

    Asszony kezébe adtam 1 percre. Tetszett neki de egyből kiszúrta mivan. Belelőtt a kólaaaaattomatába. Semmi csillog mint a fasz. ha jól emléxem HL-ben kitört és ömlött belőle a 0,33-as UFO KÓLA
  • steweee
    #17549
    akik a kérdéseimre válaszoltak: köszönöm
    ami azt illeti, hogy bejelentették nagy csinnadrattával, hogy nvidián sokkal jobban fog futni a doom3, hogy ezzel is az ÉPPEN potenciális vásárlókat nvidiás kártya vásárlására ösztönözzék, éppen az ellenkezőjére fordulhat át azzal, hogy mikor is, kb egy hete jelent meg a játék, és máris van hozzá új ati driver és egy olyan csalás leleplezése, ami az ati tulajdonosokat a jövőben is arra fog késztetni hogy ne vegyenek nvidiát lehetőleg, aki meg emiatt vett nvidiát, most bosszankodhat, hogy az ati is ugyanolyan jó mint az övé, csak egy szoftveres butítás miatt nem voltak olyan gyorsak egy darabig. persze ennek ellenpárjaként jön majd a half life 2, ami valószínűleg ugyanilyen trükk miatt lesz majd eltérés a két kártyatípus között, és valószínűleg azt is nagyon hamar le fogja vki leplezni.meglátjuk
  • Hmuda
    #17548
    Vegyük a Dwan of War bétát. Irtó bugos, irtó optimalizálatlan, nagyon messze áll attól, hogy teljesnek lehessen nevezni, mégis állati jó a game. Na mostmár télleg megyek.
  • gpm
    #17547
    A velemenykulonbseg ellenere a SRY azert fennall.
    JO fuhentelest! :)
  • IStexI
    #17546
    főleg hogy tul sötét van ahoz hogy tényleges élméynt nyujtsanak

    Erről beszélek...de úgylátom magam sem tudom tartani az ígéreteimet mert már megint itt irogatok:)
  • Christian
    #17545
    de ott hol írja a kódot?
  • Hmuda
    #17544
    Olvasgasd a PDA-dat és néha a tutorial-üzeneteket sem ártana elolvasni és akkor tájékozódnál.
  • Gabe18
    #17543
    Ez ok,csak amit leirtál,meg a 90% nem jön össze.
    Kb olyan mintha azt mondanád hogy ez egy leginkább tök átlagos játék,amit néhány helyen még rendessen el is b...ak,de K...A JÓ!
  • Christian
    #17542
    Halee!
    Azokat a kódos szekrényeket hogy lehet kinyitni? nincs hozzá kód, hogy lehet szerezni?
  • Hmuda
    #17541
    Mindegy, mentem füvet nyírni mert fater kinyír ha nem lesz kész.
  • gpm
    #17540
    sztem az ertekelesed(5.5) akkor is ellnetmondasban all a 90%-kal.
    A "vegso ertekeles" nem csak annyit jelent, h mennyire elvezetes egy jatek...
    Ha itt jarunk nekem a passziansz is elvezetes, megse adnek ra 90%-ot...
  • Hmuda
    #17539
    Ott a pont. Mivel a game 90%-ban koromsötétben játszódik, scak az elemlámpa nyújt fényforrást, anak az árnyékát meg kitakatják a monszták, zombik, satöbbik.
  • hiba
    #17538
    de ez itt highba van az fc jobb texutrakkal van, teny hogy vagy 2x ekkora a gamma merete is
  • Hmuda
    #17537
    Oksa. :-)
  • BEAST #17536
    1. nem vagyok 15 alatt
    2. a kornak mi koze a D3 árnyékaihoz
    3. vidd végig árnyékokkal és azok nélkül ... hmm lehet nem a rádronto ellenségek árnyékaival fogc foglalkozni ? ... főleg hogy tul sötét van ahoz hogy tényleges élméynt nyujtsanak ...
  • gpm
    #17535
    DE tenyleg durva voltam veled egy kicsit,ezert:
    Bocsánat
  • Hmuda
    #17534
    Fogd már fel, hogy az értékelér számadatainak és a végső eredménynek nem kell matematikai pontossággal egyezniük. Ilyen példa a Bridgebuilder. Grafikailag nagy nulla, de irtó élvezetes.
  • Hmuda
    #17533
    A Far Cry nincs meg, játszottam vele pár órát de nem ragadott meg.
  • Davidus
    #17532
    Most vedd elő a Far Cry-t és csinálj ugyanilyen képeket:P
  • hiba
    #17531
    Emlekszem mikor doomban egy ket szornyet soroztam az egyik fegyverrel (a nevet mar nem tom de ilyen kek bigyok jottek ki belole) nyanyanyanyanya hanggal parosulva, kozbe uvoltozott a monszta es lattam is ! :), ittmeg van egy halk sziszeges vagy vmi halk fingas aztan valaki hatulrol nyakonvag, megfordulok de tok sotet van kozben mar pirosodik a fejem, lovok egyet vegre a fenyhatastol egy pillantra meglatom ki a tamadom, majd jon megegy saller, akkor mar ideges vagyok ossze vissza ugralok - de meg mindig nem latok semmit, es korbe korbe lovoldozok, majd megallok varok, kuss van, folkapcsolom a lampat es megnezem kiket lottem le :) doom 3 :)

    A szornyek mozgasa harc kozben, valahogy nem a legjobb, nem erezni ahogy bekapjak a lovedekeket, vagy kipurcan es koddevalalik, de hent kozbe mintha csak ram hatna a fizika.
    Meglovom tantorodjon hatra rendesen a szentsegit!
    Szenvedo effektusok hianya :)

    Ami sux meg hogy a shotgunt lassan tarazza, a doom2-es duplacsovu azonnal tarazos modszere volt a legjobb, nem beszelva a megabasszus hangjarol :)

    Nagyobb interaktivitas se artott volna, pl ha belelovok egy ajtoba vagy falba legalbb essen le a vakolat, horpadjon be, repedjen meg vagy valami legyen ne csak ugy csillogjon mint salamon (farcry) toke :)

    Ha meg olyan szuper a feny arnyek hatas vs fizika akkor hogy van az hogy felrobban egy kezigranat es egy lampa se torik ossze, alszik ki - viszont ki lehet loni...az mar maskerdes persze hogy igy mar teljesen jattszhattlan lenne leven meg ennyit se latnank :) PL a robbanaskor osszetorik az izzo az elemlampamban :))

    Miazhogy nincs ejjelato? 2100-200 hanyat irunk?

    Kemenyfeju vagyok, nekem meg sisakom sincs :)


    --

    De mostmar igazan erdekel milyen a game arnyekok nelkul csakazert is megnezem :)
  • gpm
    #17530
    az ertekeles es a 90%
  • gpm
    #17529
  • Hmuda
    #17528
    Mi benne az ellentmondásos?
  • gpm
    #17527
    1. nem gunyolodnek, ha nem bizonygatnad az ellentmondasos velemenyed
    2.Nem vagyok fanatikus kb. egyetertek Davidus velemenyevel #17518
  • Árnyvadász
    #17526
    Egy jó kis értékelősdit índitottam el:) Ez tetszik! Jó olvasni a különböző véleményeket.
  • IStexI
    #17525
    Most jött el a pillanat amikor nem nézek be többet a topicba:

    az árnyékok szvsz nem lényegesek a D3ban ... 1-2 jelenet van amikor az árnyékkal manimulálnak

    Szóvel ez hát nem is tudom. Itt mindenki 15 év alatt van?
  • Gabe18
    #17524
    Grafika 10 /még az én kis 9600-omon is veszett jól néz ki/

    Hang 10

    Fizika 5 /na ezen lett volna mit fejleszteni ugy a Painkiller-Max Payne 2 szintjére,legalább a zombik részéről/

    Játékmenet 8

    Hangulat 9 /talán a legnagyobb vonzereje ebben van,de ez csak éjjel jön ki egy sötét szobában/

    Félelem 8 /van benne 1-2 jól eltalált rész ebből a szempontból/

    Történet 7

    Pályatervezés 8

    AL rutin 7

    Játékidő 9 /bár még nem vittem végig de ahogy olvasgatom a véleményeket elég hosszú/

    Átlag ha jól számoltam 8.1 pont,kb 8-9 pont köté raknám valóban,de összeségében talán a 9-hez közelebb lenne.
  • Hmuda
    #17523
    Konzol: Altgr+0
  • Zsoldos
    #17522
    bocsi ha volt mar, de rengeteg a szoveg itt. console-t hogy lehet lehivni, ill. timedemo merestt inditani?
  • Hmuda
    #17521
    Na jó én elhúztam a csíkot mert:

    1: okádnom kell ha vki gúnyolódik.
    2: mivel itt az emberek egy része megrögzött és más véleményét eltűrni nem képes doom fanatikus.
  • rezsofiz
    #17520
    Fizikanak en tobbet adnek:D
    eloszor is mert ok hogy nem annyira jo,viszont ha falon log pl egy ember akkor probald meg odamesz beleutsz okollel,meg kispisztollyal belelosz,aztan belelosz shotgunnal vagy mas fegyverrel,tok jol meg van csinalva en azzal egy csomot szorakoztam:)