23325
  • hykao #17598
    Na ezért nem szabad kicserélni, módosítgatni az eredeti .pk4 fájlokat!!!
    Minek??? Elég egy ugyanilyen struktúrájú bármilyen nevű .pk4-et beledobni a /base könyvtárba, és máris autómatikusan az ebben a fájlban található dolgokat használja a program. (ez jelen esetben egy pár kilóbájtos .pk4 fájl...)
  • Gear
    #17597
    Úgy emlékszem abba volt.De hogy az 1. vagy a 2. részben azt nemtom.
  • IStexI
    #17596
    interaction.vfp-t valaki bombázzon mát nekem mer az enyém megsérült és sötét van a doomban:) nem úgy hanem nagyon:) nincsenek taxtúrák na:) Cd-m sincs mer elvitték és nem akarom még 1x lehúzni. [email protected]
  • hiba
    #17595
    hmm fel is teszem a sof2-t :)
  • hykao #17594
    LOL! Mi ez az új SG fejléc??? Há' ne má'! Ez nagyon rossz így! :)
  • Gear
    #17593
    Fizika. Nekem nagyon tetszett pld a reaktor vezérlő nagy ablaka 1ik sarka egy gránátrobbanás szélétől kitört.Ezt észrevéve elkezdtem kis darabokat kilőni belőle pisztojjal.Ilyen se volt még. Viszont az hogy a törhetetlen üveg és egyéb beton/fém dolgokon nincs sérülésmodell az nevetséges. Már a sof-ban is volt.Meg a kitört üvegszilánkok eltűnnek...a Sof ban(asszem) megvolt a feelingje annak hogy kitörtél üveget és akárhányszor arra jártál az mindig roszogott a talpad alatt.Itt hiányzik.
    Nagyon ellentétes az egész prog, valahol nagyon profi máshol meg iszonyat gagyi.
    Ugyhogy végűl is szerintem azoknak is igazuk van akik dicsérik , meg azoknak is akik szidják.
    Összességében jó lett a prog de a profi szinttől nagyon messze van.
  • hykao #17592
    Obi van "Christian" Kenobi!

    Tedd már fel azt a kibaszott magyarítást, és akkor az audióban lévő kódokat is elolvashatod, ímél formájában.
    Persze olvasni azért így is kell majd...bár tudom, gyorsabb 15x beírni, hogy: "hol vannak a kódok???" :))))
  • EOX
    #17591
  • hykao #17590
    Mi van veletek?
    Alapból futunk, shift-re sprintelni kezdünk!!!
    Jól érzékelhető, hogy alapból sem sétálunk, ahhoz túl gyorsan mozgunk!
  • Dant0r
    #17589
    Sztem meg épphogy ha kurvafelületesen, csak végigrohanok az egészen szinten nézed, akkor jön ez le.
    Ha igenis TÉNYLEG belenézel (és nem csak írod!), akkor találsz történetet, meg úgy általában sokkal jobb színben fogod látni a Doom 3-at.
  • Amiga
    #17588
    Mondjuk EASport pont csinál stratégiákat (manager-játékok) :-)
  • EOX
    #17587
    Hát szerintem ha az id szakítana az fps műfajjal, olyan lenne, mintha az EA Sports csinálna stratégiát:D
  • Zsoldos
    #17586
    A timedemot is kerdeztem am. Amugy csak azert kotekszem mert meg a konzol sem ugy van ahogy irtad..
  • IStexI
    #17585
    Na ez pl 1 értelmes hozzászólás! Szentem fps lesz a köv is-->globális bevilágítás felé kacsintgatva. Az intel már rég tervebe vett HARDWARES(!) támogatást is...
  • RelakSfromhome
    #17584
    Jah, de mindjárt újra próbálom, mert rájöttem valamire
  • Árnyvadász
    #17583
    ha nem lett volna soha

    korr.
  • Árnyvadász
    #17582
    Mondjuk megmondom őszintén elgondolkoztam azon, hogy az ID miért is csinál játékokat. Elég lenne ha a motort megcsinálná JC, aztán a többi csapat felvásárolná és sokkal hamarabb lehetne kiadni ID-s motorokkal játékokat, mintsem várni addig amíg az ID nem adja ki az aktuális motorjára készült játékot. Hisz az ID által készített játékok nem annyira nagy durranások, mint amelyek a már meglévő motorra jöttek ki mondjuk a Raven által, vagy sorolhatnám. Ez tény.

    De azért hiányérzetem is lenne, ha lett volna soha Doom, Quake hisz igazi kis pokolfajzatírtó játékot azért mégiscsak az ID tud csinálni ezt valjuk meg. Painkiller talán a kivétel... De Carmack rendíthetelen. Már az új motoron dolgozik, és abból is csinálnak játékot. Kiváncsi leszek milyen lesz, mert azt mondta, radikálisan eltér majd az előzőektől. Tipp: Szerintem valami Morrowind szerűt fog alkotni csak a környezet a POKOL LESZ :D
  • hiba
    #17581
    mellette meg lehet futni is :)
  • Árnyvadász
    #17580
    Inkább a futás:)
  • hiba
    #17579
    futas helyett ird be
    set timescale 4
    :)
  • NeoMaN
    #17578
    ok, csak azt nemtom akkó teis minek téped itt a szádat....
  • Árnyvadász
    #17577
    Futva legalább más lesz a játékélmény:) Ki fogom próbálni.

    Más:
    LAN-on csak jövőhéten fogjuk kipróbálni ketten egymás ellen, kiváncsi leszek milyen a hangulata. Lopakodósabb marad e vagy dettó Quake3 és ki a jobb hentes alapon vércafattá lőni a másikat típus lesz e.

    LAN-on próbáltátok már a Deathmatch-et? Játszhatóságra gondolok itt elsősorban...
  • NeoMaN
    #17576
    Hmuda! Te röhejes vagy bazz... :))
    Itt téped a szádat a topicban (sztem tied a legtöbb hozzászólás), aztán értékelsz egy igazán korrektet! Kerály! :)

    Kandúr se semmi, róla is órdít a D3 ellenszenv, de valamivel korrektebb. Fizika 4/10 --> azé ez elég durva. Ok, hogy találsz benne BUG-ot, de azé ez vicc. Bár kinek a pap kinek a pápa.
    Na PEACE!
  • IStexI
    #17575
    Jah még valami, ha már mindenki értékelget: 1 kicsit jobban szemügyre vesszük a gémet akkor köv dolog jön le: tényleg nem 1 nagy löket.
    -nincs sztory...hehe tényleg nincs:) Néha gonocs hangon beszól valamit az a doki asse tom hogy hívják. A feleadatunk megmenteni a világot! Lol. Ez ma már b kat filmbe is gáz...A pda-t kb 1x kell megnézni, hogy továbbjuss én is így csináltam...:)
    -játékmenet unalmas. Bassza meg télleg az. Csak megyek oszt írtok. Semmivel de semmivel nem több mint a serious sam! Most gondolj bele. Miféle interaktivitás van a gémbe? Vagy lelövöm vagy a mellette lévő hordót lövöm szét! Ennyi. Jah még azt a qrva ajtót sem kell kinyitni mer magától nyílik, a konzoloknál autómata a kurzor stb... wasd meg balklikk, cső.
    -Szar az Ai. Naná, hogy szar. Kinéz vissza kinéz. Szkript! Rálépek a póverápra bumm ott van előttem. Triggerek! Sima. Ez is Ok.

    Végig vittem (majdnem) és amiket írtatok tényleg igaznak bizonyultak! DE! Ki nem szarja le! Ez 1 techdemo! Örülök, hogy 1általán volt 1 ilyen kis enginebemutató az Id részéről. Ha belegondolotok yool csinálták. Kiadtak 1 bugyuta amerikakompatibilis akciójátékot ami ráadásul jó véres és parás (tényleg az - nem hiszem el, hogy a fikázók 1xszer sem ijedtek meg mert én renceresen rázogattam a szart a gatyámból) yool felkorbácsolja a kedélyeket, a paraszt is végignyomja mert csak az előrét kell nyomni és ott meg is veszik ÁM tahát a rittyentett techdemo-n még jól meg is szedik magukat.

    Én meg szépen várom a többi játékot ami fasza 5letekkel lesz telezsúfolva és doom3 mociját használja. Na ott majd fikázhattok ha szar lesz az AI meg a többi...mert a látvány garantálva lesz!
  • BEAST #17574
    milyen igaz :D
  • Lacc
    #17573
    Van aki vakargat nem mind rágcsál :D
  • Lacc
    #17572
    Hát én is sétálva tolom, a futást csak az elején használtam :)
  • BEAST #17571
    én már normálban is ugy jáccotam :D hamar végig akartam vinni ... NMben meg muszály mert különben nagyon megrágcsálnak :D
  • hiba
    #17570
    always run nincs mert belefarad es csak baktatni fog :)
  • Árnyvadász
    #17569
    Nightmare-en ki is próbálom este! Amúgy én sétálva vittem végig, csak akkor nyomtam le a Shift-et (futás) amikor iparkodni kellett valamelyik böhöm ellenfél elől. Hisz az esetek 70%-ban a jó öreg shotgun közelről (nagyon közelről) brutálisat sebez. Jószerivel a legnagyobb (Hell Knight) mackót is 6-7 lövéssel szépen körbekerülve, vagy kioldalazva le lehet gyűrni. Na persze a BFG igazi kísértés, csak én amolyan tartogatós típus vagyok, ha van valami jó, akkor azt megpróbálom akkor alkalmazni amikor tényleg szükséges is. Egyszer véletlenül egy pókra löttem a BFG-vel, kissé ideges is lettem, hogy minek ez a pazarlás:D

    Tehát akkor a NM fokozatban érdemes always run-t állítani? :)
  • hiba
    #17568
    Megjavitottak a tvdet es elromlott az elemlampa?
  • Nagydög
    #17567
    "de ott hol írja a kódot?"

    B+! Minden email utolso harom soranak kezdobetujenek az abcben elfoglalt pozicioja a kod! Igy jo!?

    Ja. Az ID feltalalta a golyoallo drotkeritest.
  • hiba
    #17566
    Jo jelyen keresed, az emailekben vagy audio fileokban van.
  • Christian
    #17565
    holvannak a kódok?
  • Lacc
    #17564
    De látom most nagyon beindult ez az értékelősdi, mindenki nekiáll pontozott értékelést írni :)
  • BEAST #17563
    lehet félreértetted amit irtam , vagy én irtam le hülyén ... nekem teccik a D3 ... végigvittem normálon és mos szenvedek a pokollal ultragigabrutál szinten ... imádom a hangulatát , és bekell hogy valjam a grafikát csak azért kezdtem el nézegetni (nagyon közeli fal nézet , árnyékok , fények .. stb) amikor itt mindenki elkezdte fikázni gondoltam megnézem ... elötte engem annyira lekötöttek a qrvajo elöre megirt jelenetek meg az hogy jujmosthonnanugrikráma hogy nem volt időm ilyesmiket vizsgálni ... tény a játék sötét , de ez ha nem is kell , de rásegit a "para" hangulatra
  • Lacc
    #17563
    LOÁL
  • Kandurex
    #17562
    Aha!
  • RelakSfromhome
    #17561
    Ettől a finomított tvék-től nekem kihagy az elemlámpa. Gyorsan visszaraktam a régit
  • Christian
    #17560
    A pda kban vagy mikben hol vannak?