23325
  • Lacc
    #17638
    Hát talán próbáld ki ember :) Ez csak egy mod, nem vágja haza a játékot, max ha ingame betöltöd.
  • Lacc
    #17637
    Hagyjátok már abba mer idegesít.
  • NeoMaN
    #17636
    na lhúztam, nem rontom a hangulatotokat tovább. bocs mind3nkitől.
  • Hmuda
    #17635
    Mivan, már nem tudsz jobbat kitalálni?
  • steweee
    #17634
    min változtat a Doom 3 Retail Gore Mod Version: 1.0 ? nem fagy tőle vagy ilyesmi? vki már felrakta?
  • RelakSfromhome
    #17633
    Az, hogy a helységek igencsak hasnolítanak egymásra nem olyan nagy baj, merthogy ez egy marsbázis vagy miafene, sazl sok azonos elemből van összetákolva. A sötétségről meg annyit, hogy az elemlámpánk istentelenül messzire világít, de a plafonról lelógó neon szinte csak saját maga alatt sinál fényt, meg nincs visszaverődés száelőszámolva, sazl egy világos faltól két centire feketeség (nem sötétség, feketeség) is lehet.

    Meg valaki írta pár napja, hogy nem nagy szám a motor, mert a pálya 40%-át nem látni. Attól a gép még a 100%-ot lerendereli szvsz
  • NeoMaN
    #17632
    szakértő
  • Hmuda
    #17631
    Nem idézem a teljes üzenetet, csak az idevágó részleteket:
    17508:

    "...nem az dönti el, hogy összesen hány százalékos egy gam, hogy menyi az értékelendő dolgok össz százaléka hanem az értékelő ember végleges véleménye. A végleges véleményem nekem meg mindezektől függetlenül 90% mert élvezetes game."

    17515:

    "...a D3 egy élvezetes hentgém."

    Ha még mindig nem világos valami akkor ajánlom, hogy menj vissza az oviba és ott trollkodj, az a te szinvonalad kisember.
  • Árnyvadász
    #17630
    Amitől jobb lett volna a DOOM3:

    Előszőr is sokkal félelmetesebbnek kellett volna lennie a játéknak. Talán ez ami a legfontosabb. A sok repetitív pályát (Alpha Labs 1-4, Delta Labs 1-4) mindenképpen sokkal változatosabbra kellett volna megalkotni. Mindegyikben volt némi újítás, de be kellett volna vállalni jóval többet, hogy radikálisan máshogy nézzenek ki a szintek. A harcok sem minden milyenek egy játékban, ezért feletébb örültem volna annak, ha az ellenfelek többsége nem lát a vaksötétben, így én az árnyékosabb helyeken taktikázva tudtam volna harcolni ellenük, illetve egy megfelelő AI algoritmus esetén a tereptárgyakat kihasználva tudtam volna megütközni velük. Ők is és én is használtam volna a tereptárgyakat, több ellenfél esetén a bekerítés kockázata is szóba jöhetett volna. Az ellenfelek adagolásával is szűkmarkúan bánt az ID, igazán lehettek volna ezen a téren is bevállalósak. A helyszíneket több logikai feladat is taríthtatta volna, mert a mai játékokban ez egyrészt kiveszőfélben van, másrészt még mindig a leghangulatosabb elem ami egy FPS-ben szóba jöhet. Nyílt tereken is lehetett volna játszani, hisz láttuk a motor tudja kezelni. Öltözetben simán megoldható lett volna, és roppant hangulatos, nem értem miért maradt ki. Kicsit nagyobb élethűségre is törekedtem volna, többször lehetett volna, olyan amikor maroknyi túlélő katonával közösen bevédünk egy stratégiailag fontos pontot, épületet, vagy közösen intézünk támadást egy megszerzendő célpont miatt. Ez például külső teres megvalósítással a program csúcspontja is lehetett volna. Kevesebb PDA és kulcskeresés is elég lett volna, mert a 90%-ban szinte mindenütt így lehet továbbmenni a következő szintekre. Több nagyobb monstretermetű lényt is eltudtam volna képzelni, a Hell Knight önmagában kevés, a többi szörny viszont nagyon is jó. Tehát kissé érthetetlen miért a koncepció valósult meg. Az X-edik pálya után főszörnyekből meg kissé már megfásul az ember, pláne ha dettó Quake2 kivitelezésű a velük való találkozás, még a helyszínek is szinte ugyanazok. Nagyjából ennyi jutott az eszembe... Hangulathoz azért sok apró elemecske kell, hiába.
  • NeoMaN
    #17629
    Szakértesz, vergődsz hogy milyen ratyi a gáma, és mégis itt esz a fene... Hogyisvanez??
  • RelakSfromhome
    #17628
    A normalmap mindenesetre még mindig le tud nyűgözni. Nagy arc volt, aki kitalálta:
  • Hmuda
    #17627
    Mondom...
  • NeoMaN
    #17626
    Kommentelj még ide 680-at az 50%-al...
  • Hmuda
    #17625
    Christian: a kódokat mindig vagy a különböző emberek PDA-jinak leveleiben, vagy a hangüzenetekben találod, esetleg előfordul, hogy kis cetliket találsz a dobozra kiirva (készer volt nekem eddig ilyen), vagy esetleg egy közeli konzol adja meg a választ (egyszer volt még ilyen).
  • Hmuda
    #17624
    Én egy rakat iylen géppel találkoztam. Szvsz csak poénnak van bent.
  • oneal1
    #17623
    nekem is kikapcsolt
    menny tovább
  • oneal1
    #17622
    a konzol nálam is altgr+0
  • Hmuda
    #17621
    Nehogymár amiatt basszál le mert nemtom a timedemó kódját. És a konzol nálam működik altgr+0-ra.
  • Dant0r
    #17620
    miicsoda? :))
    miután legyaktál ott mindenkit simán vissza lehet menni zseblatyesszel. Akkor már nem fog jönni senkit, szal nyugodtan lehet mászkálni.
  • RelakSfromhome
    #17619
    Hát... a fizikára 5-nél többet nem adnék. Pl most volt olyanom, hogy a széket nem tudtam odébbtolni, mert útját állta egy üdítősdoboz...
  • Kandurex
    #17618
    ja, ja szólj a rencergazdának
  • Kandurex
    #17617
    menetközben nyíl ki valami, az ürgét tényleg nem lehet megmenteni
  • RelakSfromhome
    #17616
    Erre legfeljebb rendszergarázdát ha találsz :D
  • Hmuda
    #17615
    Belémkötsz és te mondod peace? Röhelyes vagy, pont a te fajtádat jellemeztem úgy mint begyöpösödött hajthatatlan, mások ellentétes véleményét el nem tűrni tudó embereket.
  • Dant0r
    #17614
    van vagy 10 ilyen gép, nem tudom mit jelent. sztem csak "poén"
  • hiba
    #17613
    szolj a rendszergazdanak :)
  • RelakSfromhome
    #17612
    Van itt egy konzol, ez a Alpha Labs Sector1-ben található, miután átkeltünk a sugárnyalábbal időnként átszelt szervizfolyosón. Kijövünk egy kicsike kijáraton, lenyomunk két zombit, majd az egyik sarokban ez van:

    Ha megnyomom a konzolt, elkezd köpködni, hogy biztonságimentés, anyámkínja, majd kikapcsol. Mi a fene lehet ez? Vagy csak egy hülye poén?
  • Lacc
    #17611
    Hát én megvédtem végig de aztán a végén a létránál sötét lett és megvakarták a fejét az impek. Vagy én voltam láma, mert után nem kaptam egy gramm ammot se?
  • hykao #17610
    Szal nekem így néz ki a MAGYAR MÓD mappám: (modként töltöm be)

  • Christian
    #17609
    akkor az életem árán is megvédem!
  • Kandurex
    #17608
    bajnak nem baj, csak lemaradsz egy halom lőszerről és némi élet + páncélról
  • Christian
    #17607
    amikor van egy emberke, és egy lámpát visz a kezében, és követni kell, nem baj, hogyha meghal? [vigyor2]
  • hykao #17606
    De ne biztonsági másolatot készíts! Hanem minden add-on-t úgy peccselj a játékhoz ahogy írtam! Így nem írsz felül semmit, és ha gond van csak kitörlöd a plusz fájlt!
    Mellesleg nem lehet, hogy rosszul, vagy rossz helyre raktad?
    Illetve rosszul csomagoltad vissza? Esetleg rossz struktúrával? Azért ezeket ellenőrizhetnéd!
  • hiba
    #17605
    ott falat is lehetett bontani :)
  • Lacc
    #17604
    Szerintem is sprint. De most nem mindegy, gyorsabban megyünk vele :P
  • Lacc
    #17603
    Ezt az üvegtörősdit még nem is próbáltam, mindjárt keresek is egy ilyen pályarészt.

    Nekem még a Red Factionban tetszett ahogy tört az üveg :)
  • hykao #17602
    Hát én nem tudom, a többi játékhoz képest alapból futásnak tűnik, shift-re meg tényleg sprintbe kezdünk. (mellesleg a menüben is úgy van, hogy SPRINT, nem pedig úgy, hogy RUN)
  • IStexI
    #17601
    Ok ok persze csinálhattam volna bizti másolatot de nem...nincs 1 ilyen fileod?
  • NeoMaN
    #17600
    Nemtom, sztem alapból rokkantnyugdíjas szinten vánszorgunk, shift-re pedig normális sétába kezdünk. Nagyon lassú a mozgás szvsz. Nembaj, pm_walkspeed 300.
  • RelakSfromhome
    #17599
    HL-ban is ha szapultad a törhetetlen üveget, megmaradt a nyoma. Ezt az üvegtörösdit meg már láttam valahol, de jussak a pinkydémon szájára, ha most megmondom, hogy hol.

    Mindenesetre az Alphalabs Sector 1-ben találtam egy érdekes konzolt, mindjárt adok képet