23325
  • zoozoo
    #17678
    Hello!

    Talán számtalanszor elhangzott a kérdés és elnézést is kérek érte, ha valakit mélyen érint, de a kósza hírek után...
    Egyszóval: mihez hasonlít a legjobban a játék? Hent, vagy van benne ész is? :)
  • IStexI
    #17677
    :) jó
  • :)
    #17676
    én most mentem le a kövekhez:) ez a rész nagyon szép és izgalmas lett:) szünteltetem is a gamét, majd éjjel nyomázok vele yóü hangosan sötétben csendben:) sokkal izgalmasabb igy a game:) én szinte csak éjjel nyoluok:)
    Amúgy szerintem aki 1x végignyomja az nemhiszem hogynekiáll újra előröl:) Monnyuk ha lesz franko szinkron a gémszhez, akkor talán végigfutok rajta:) De legalább ez a game megér annyit hogy kiirjam dvdre:) rég volt már ilyen hogy vmelyik gaméra azt mondom na ezt kiirom:)
  • IStexI
    #17675
    Pedig hippi szuppi archiver progim van:(
  • dr Kotász
    #17674
    Inkább a füvet, mint téged...
  • IStexI
    #17673
    Aham...akkor mégsem vagyok fasz és nálam nem kóser valami...
    Na akko irány a bót azt buy cd:)
  • hykao #17672
    ha a pak000.pk4-en belül neked nincs könyvtár, akkor ott valami nagyon nem el lett furujázva!!!

    ÍGY kéne kinéznie "belülről" a pak000.pk4-nek!!!
  • Kandurex
    #17671
    Szerintem most fogja magába vágni a kést...az előbb mondta el, hogy a fax haverjai lenyúlták, neki meg nincs másolata
  • Hoz_Hun
    #17670
    Miért nem telepíted iso-ból?
  • IStexI
    #17669
    Ok, megint kiderült én vagyok a fasz...nekem nem jött le hogy ki is kell tömöríteni:))))))) Arhívon belül add-oltam:)
  • IStexI
    #17668
    Nem tudom! mer a fasz haverok már a második példányt nyúlják le tőle olyan szöveggel: jajj neked úgyis megvan meg csak le kell töltened...lol

    Más: úgy van nálam ahogy mondtad. Letöltöttem a .vfp és beraktam a bla000.pk4-ba de azon belül nálam nincs könyvtár egyáltalán!!! Viszont a file ott figyel a gyökérbe amit kicseréltem...
  • N1
    #17667
    milyen parancsal is tudom kiiratni az fps-t játék közben?
  • Hoz_Hun
    #17666
    Hagyd a fenébe azt a mukit, had dögöljön meg. Fegyver meg cuc van bőven.
  • Kandurex
    #17665
    Inkáb rakd újra az egészet (5perc) :), mint itt szenvedsz
  • hykao #17664
    Az csupán mintapélda volt, hogy nálam hogyan van!
    A lényeg, hogy az a rohadt interaction.vfp fájl a pak000.pk4-on belül (ami egy sima .zip fájl) a plprogs mappában legyen!!!
  • IStexI
    #17663
    De lehet én vagyok a béna eleve rosszul csináltam vagy másról beszélünk...
  • IStexI
    #17662
    Yoo ok akko visszakersek....
  • SirBubu
    #17661
    Köszönöm a segítséget
  • IStexI
    #17660
    De nem yooo mer nincs olyan mappa!
  • Dant0r
    #17659
    Jéé mintha az Unreal 2 sztoriját hallanám.
    Pedig az sem tetszett senkinek.. Látod, különbözőek vagyunk. Bár nekem tetszett mindkettő :))
  • hykao #17658
    Miért nem próbálod meg, amit mondtam???
    Tuti nem a fájllal van a hiba, hanem te basztad el a struktúrát!!!
  • IStexI
    #17657
    NEMTOK DOOMOZNI BASSZÁTOK MEG AGGYATOK MÁ 1 FILET:)
  • ibrik
    #17656
    SirBubu: Win98/ME-hez a DOOM3HUN-on találod a MOD-ok közt az "okosságot".
    Egyébként ez az az oldal, ahonnan a magyarítás is tölthető.
  • hykao #17655
    Szerintem jó lesz az, csak rakd bele az általad említett mappába a .pk4-en belül!!!
  • Nagydög
    #17654
    Mitol lett volna jobb? Erre nincs igazan jo receptem. Ami viszont rossz volt: Lekapcsolom ra a villanyt, aztan radobom a szornyeket. Lekapcsolom ra a villanyt, aztan radobom a szornyeket. Lekapcsolom ra a villanyt, aztan radobom a szornyeket. Kene mar valami valtozatossag! Fel se kapcsolom a villanyt, aztan radobom a szornyeket.

    Talan erdemes lett volna egy lampa, amit allandoan tudsz hasznalni(esetleg idonkent kimerul), de a fenye gyengebb mint a mostani lampae. Nem tudom mennyire megvalosithato, de egy infrakereso jo lett volna valamelyik fegyverre(pl. geppisztoly). Gondolom ezt ugy, hoy a fegyveren kis infravoros kepernyo, ami segit elkapni a vaksotetben szambazo ellent.
  • Hoz_Hun
    #17653
    Na végig vittem én is. Mondjuk nekem egyszer elég volt. Láncfűrész rulez, szinte csak a nagyobb tereknél használtam lőfegyvert (azért ez némileg túlzás, de tényleg 65-70% láncfűrészt használtam). A monoton bugása megnyugtatott , kevésbé ilyedtem meg.
    Grafikailag szerintem nagyon szép. Én nem vagyok annyira otthon abban, hogy a számgép tulajdon képpen mit is csinál. Tetszik vagy nem, az nem érdekel, hogyan csinálták.
    Története is volt (ez mondjuk váratlanul ért a Doom 1-2 után), szóval nem értem azokat akik azt mondják nincs. Azok vagy nem tudnak agolul, vagy csesztek elolvasni-meghalgatni-megnézni a logokat a nagy siettségtől.
    Tény hogy lieneáris mint az állat. Gondolkodni tényleg nem kell benne (az számomra nem mentség, hogy primkó amcsiknak készült).
    Mindent öszevetve, kellemesen csalódtam. Mondjuk én nem vagyok túl nagy Doom/Quake fan. Élvezetes volt. Egyszer. Mégegyszer már unnám.
  • ibrik
    #17652
    Én már onnan rengeteg pályával odébbvagyok, nálam is meghalt az a faszi, de úgy látszik nem kár érte, mert nélküle is tovább lehet jutni.

    Sőt egyszer egy másik civilt véletlenül én magam lőttem le, amikor egy szobának az ajtaja kinyílt, én be, az meg mintha úgy mozdult volna, mint egy zombi... háát rába...ott
  • B@dsector
    #17651
    kinája-e = kivánja-e
  • Hmuda
    #17650
    Kell hozá külön egy WinME peccs. Nemtom honna, nagyon régen még be volt ide linkelve.
  • B@dsector
    #17649
    Na vajon mit jelent a Power Outage?
    Áramszünet van, és telepről megy a gép /APC-UPS/, és kinája-e elmenteni az adatait.
  • Christian
    #17648
    de akkor a sok fegyvert hogy szerzem meg?
  • IStexI
    #17647
    Én úgy csináltam, hogy a tömörített cuccba bemásoltam az interaction.vfp file-t. Mondjuk furcsa volt, hogy valami glprogs mappába kellet volna lenni erre kint vót gyökérbe...aztán addoltam és kész. 1éként 1 kölhoni fórum szerint csináltam. Dobjon már meg valaki plz 1 eredeti filelal, ígérem ezután nem cserélgetem:) [email protected]
  • Kandurex
    #17646
    Az ürge mindenképpen meghal, ha végig tudod kísérni útközben nyílik ki valami
  • SirBubu
    #17645
    Valaki esetleg be tudta indítani winmen?

  • Christian
    #17644
    hogy védjem meg?? help!
  • Hmuda
    #17643
    Ő kötött belém én csak jószokásomhoz híven bebizonyítottam, hogy scak egy kis f*sz akinek a szája jár.
  • hykao #17642
    ez sem lesz az...de az sem volt az!
  • RelakSfromhome
    #17641
    Látom emiatt már írni sem tudsz :D
  • Christian
    #17640
    azta k*rv*p*c*r jó k*rv* annyát b*ssz* sz*jb* az a p*cs fejű akit megkell védeni ott el étrenál már oldalről táamdnak rá azok a ... szörnyek, hogy védjem így meg?!?!?!?!?!?!?
  • steweee
    #17639
    én inkább játszok vele, ti csak veszekedjetek ! :) egyébként tényleg nagyobb a game füstje mint a lánga! sem grafikailag, sem a fizikai motor, sem játékmenetileg nem lesz egy mérföldkő, a far cry az volt.persze ez nem azt jelenti hogy rossz játék lenne, sőt, sztem igen jó és hangulatos. de kár fikázni és kár dicsőíteni is.