23325
  • fitutufi
    #17917
    JOBB MOST
  • JuanG
    #17916
    amikor látod, akkor már nem :D...
  • Krinyo
    #17915
    szvsz ebben a gémben nem valami jó a fizika(mondjuk nem is az a lényeg benne)
    Földön megütöttem egy poroltót ami elkezdett pattogni mint egy gumilabda
    és még sok ilyen van
  • JuanG
    #17914
    soha nem lesz tökéletes fizikai motor egy játékban, ha megfeszülnek akkor se...és most sincs olyan játék amiből ne lehetne ilyen vicces képeket kiszedni ami megmutatja "milyen szar a fizikája"...

    ...és a HL2-ben is lesz, az biztos...
  • rezsofiz
    #17913
    jah sztem felelmetesebbek igy lassan,igaz igy se nagyon lehet rajtuk beszarni :/
  • JuanG
    #17912
    a zombik minden eddigi (és klasszikus) filmben lassúak voltak...úgy látszik most újítottak ebben a filmben...
  • hiba
    #17911
    És most jobb?
    Javult az állapota?
    Orvos látott már?
  • JuanG
    #17910
    azért bug kisbarátom, mert ez nem általánosan jellemző a játék fizikájára, hanem néha hiba csúszik a folyamatba...nekem egyszer sem volt ilyenem, és még sokaknak nem, és minden mozgatható láda "rendesen" leesett pl valaminek a széléről, ha túltoltam, meg ilyesmik...

    ...a kockás cucchoz (ami nem tudom honnan van, de tényleg hülyeség) hasonlóan ládákból felrakott cucc a játékban összedöl(ne)...akkor mégsem lehet szar...
  • fitutufi
    #17909
    2 NAP SE KELLETT !!!!VÉGIGVITTEM A DOOM 3-AT !!! OOLLLÉHHHHH
  • Krinyo
    #17908
    nemtom, nekem összemosódott az egész
  • Shep
    #17907
    Urak a betaban lévő pálya bene van a fullban? Hanyadik pálya?
  • Krinyo
    #17906
    mert ez még az előző széria zombicsomag
  • lwb
    #17905
    tedd csak fel nyugodtan. csak a végigjáccást rontja el, de pár pályát a teszt kedvéért végignyomhatsz vele. ráadásul bármikor deaktiválhatod (csak a quicksave vész el, illetve visszarak a pálya elejére).
  • BEAST #17904
    mondjuk ja ... 1ik kedvenc időtöltésem a zombik körbetáncolása és a boxmeccs :DDDD
  • PrOceSs
    #17903
    Most láttam a Holtak hajnalát.. Abban a zombik tök gyorsan mozogtak! A D3ban miért ilyen lassúak? Sokkal félelmetesebbek lennének, így inkább csak viccesek!:)
  • Hmuda
    #17902
    Ha nem lenne bugos a gore mod akkor én is felraknám, hogy lássam a szörnyeket elesni.
  • lwb
    #17901
    nekem majdnem 1 hétig tartott, mire végigvittem. mondjuk nem is jáccok napi 6-8 órát ...
  • lwb
    #17900
    ez lol. mégcsak hasonlóval sem találkoztam, pedig kéccer nyomtam végig. :)
  • Krinyo
    #17899
    muha
    hát azér ez nc
  • Hmuda
    #17898
    "Neszebazzegfizika." :D
  • Sephi
    #17897
    De... itt az alap gondolkodas a kovetkezo.

    4 evig vartunk a csodara es most hogy megjelent sokanak egy napig tart... ez eppen igy volt a Syberia 2 jatekkal. Sokat vartuk (marmint egyesek) es egy nap allat megvolt...

    Ezert idegesek sokan mert sokkal tobbet vartak....
  • Ron Ragm
    #17896

  • Hmuda
    #17895
    Ez engem is érdekel.
  • Krinyo
    #17894
    azt nyomd már be
  • Ron Ragm
    #17893
    thx
  • Ron Ragm
    #17892
    nekem van olyan screenem hogy a katona amikor meghalt úgymaradt:D Ott ált küzdelmi pozícióban:D
  • Krinyo
    #17891
    ezt nem vágom én se
  • BEAST #17890
    nincs
  • Hmuda
    #17889
    Mióta számít bugnak egy szar fizikai motor?
  • Hmuda
    #17888
    Nem mondtam, hogy levon az értékéből, csak mindenki el van ájulva olyanon, amin inkább szörnyülködni kéne.
  • Hmuda
    #17887
    Ez egy külön pálya, nemtom már milyen paranccsal lehet előhozni,.
  • Krinyo
    #17886
    mértt lenne bug?
    egyszerűen ilyen lett a fizika azt kész
  • JuanG
    #17885
    de az ülve maradt hulla, az az...
  • oneal1
    #17884
    így van!
  • Krinyo
    #17883
    de ez nem bug...
  • JuanG
    #17882
    igen...de az, hogy azok a kockák nem dőlnek össze, meg hogy a hullád ülve maradt a játék értékéből semmit sem von le...alapjában véve igen is jó a modellezés, bug meg minden játékban van...
  • Krinyo
    #17881
    sztem aki látta az alfát az tudja hogy ott elég faszán megvolt csinálva
  • davos80
    #17880
    Az első képen, hogyan rektad össze a kis kockákat? Vagy eleve ott volt?
  • Ron Ragm
    #17879
    Van különbség a végében hogy elküldöm-e a segélykérő üzenetet? (Csak egyszavas választ kérek plz hogy van-e v nincs)
  • Árnyvadász
    #17878
    Megfelel nekem is, de van jó oldala is.

    Más: Nem tudom azt észrevettétek e, de multiban van önárnyékunk, ami szépen vetődik bárhova! Single-ben miért nincs?