23325
  • RelakSfromhome
    #17957
    off

    Nero Image File

    On
  • Adam5
    #17956
    OFF

    mi az a .nrg ?

    ON
  • RelakSfromhome
    #17955
    Pont ez a lényeg, hogy a fegyverlámpával azt látod amire lősz, nézelődni meg ott az elemlámpa. Ha zavar a fénye, akkor próbáld ki az enyémet, többet látni.
    ezt letöltöd, és bemásolod a pak005.pk4/lights könyvtárba, de előtte másold el onnan az eredeti képet
  • Tata exVermedve
    #17954
    Az is egy módszer, de legalább elszórakoztat, hogy rátörő monsztákat milyen sorrendben és mivel szedek le. Ha lenne elég lőszer - enyhe túlzással - végigcsinálhattam volna shotgunnal is eddig, de az már úgy tényleg elég unalmas lenne. (Mondjuk eddig, a hell pályáig nem volt igazán gondom, hogy sokáig kevés életerővel kell kihúznom, mindig bőven találtam gyógyszercsomagokat és packot is, de jobb félni, mint megilyedni.)

    Amúgy se fegyverből, se szörnyből nincs túl sok új a doom2-höz képest - csak jobban néznek ki.
  • BEAST #17953
    LOOOOL :DDDDD nekem meg az a bajom hogy a "sima elemlámpának" is kicsi a fénye mégis végignyomtam párx :P ... a fegyveres meg csak a ráadás , bár én nem néztem meg ... de aki a kicsit nem becsüli , az a nagyot nem érdemli :DDDDDDDDDDD
  • Christian
    #17952
    nekem aza bajom a fegyveres lámpával hogy túl kicsi a fénye, nem olyan nagy, mint a sima elemlámpának..
  • BEAST #17951
    én vasárnap fejeztem be veteránon ( CSÍT nélkül) és mást nem is csináltam csak rohantam mint az őrült , nem nagyon álltam meg , se gránát se cigiszünet ... max idegeskedás és ujraprobálkozás :D
  • RelakSfromhome
    #17950
    Attól még a testek lengésének hirtelen megállása nem bug, és elég nagy trehányság. A FC-ban is megáll hirtelen, de legalább akkor, amikor nem figyelsz oda (mondjuk ott meg örökmozgó lámpa van... A HL2 analfabéta verziójának fizikája volt eddig a legjobb, de ott meg beleállítottam a lógó hulla hátába egy fél ágykeretet, sazl az sem 100%)
  • Tata exVermedve
    #17949
    Szerintem sokat segít az életerő szintentartásába, ha eldob időnként egy gránátot az ember. (Legalábbis nekem a Veteran elég kemény ahhoz, hogy ne várjam meg mindig, amíg szemtől szembe kerülök egy monsztával.)
  • RelakSfromhome
    #17948
    egy másfeles gammanövelés rávitelétől eltört volna a kezed?

    Ha nemértesz a psp-hez vagy a fotosophoz, akkor tárgytalan a megjegyzésem
  • RelakSfromhome
    #17947
    kipróbáltam a pályát, de miafasz az, hogyha elkezd lehullani a doboztorony, akkor nem egyszerre indul meg az egész, hanem a legtetején lévő szépen kivárja, míg az alatta levő megindul??? Ráadásul valami láthatalan akadályban meg is pattan mindegyik
  • BEAST #17946
    hát D3bol kiindulva max 1 nappal az USA megjelenés után :P az eredeti ráér akkor ha már 10x végignyomtam :DDDD
  • RelakSfromhome
    #17945
    szvsz úgy is lehet parázni, ha nem feketeségből ugrik rád a fekete akármi, hanem ha kihasználja a terepet. Najó, nem a zombi, de pl az imp-ek beugrálhattak volna mindenféle kiszögellés mögé, és mikor átugranak előtted a folyosón, akkor nyomnak egy plazmagömböt a képedbe, meg ilyesmi
  • Krinyo
    #17944
    már csak az a kérdés hogy ide mikor jut el
  • RelakSfromhome
    #17943
    "szuper relatívumokban "

    Hüm? Nem szuperlatívuszokban?
  • RelakSfromhome
    #17942
    helyesírásom rulez, meg késő volt :D pak005.pk4 :)
  • BEAST #17941
    sok mindent lehet hallani ... de ha most szeptember 11-én nem jön ki ( én ezt hallottam) akkor nagyon morcos leszek ...
  • BEAST #17940
    1etértek ... 1 SOFban pl a sok gonosz katona :P kifüstölésére kellett ... de itt csak jönnek , jönnek , jönnek ... csak löni kell ... meg futni (nem biztos hogy elörre ... nem szégyen a futás :D)
  • fitutufi
    #17939
    MIKOR JÖN KI KB A HALF LIFE 2 ???? ÉN SZEPTEMBERRŐL HALLOTTAM ! VALAKI TUDJA ???
  • Krinyo
    #17938
    szvsz semmi szükség nincs a gránátra egy ilyen hent gammába
  • Tata exVermedve
    #17937
    A gránátnál ki kell tartani kicsit biztosítás után (lenyomva tartani egy darabig az egérgombot), akkor abban a pillanatban robban, amikor földet-falat ér (mint pl. a SOF2-ben, ahol multiban meg kellett tanulni rendesen kezelni), rendszeresen használom - elég nagyot üt, sőt időnként már azzal lépek be sötét szobákba.
  • Krinyo
    #17936
  • BEAST #17935
    akár ha most hivja számunkat és 2 azaz KÉT tucatot rendel , megajándékozzuk önt MÉG EGY tucat gumigránáttal ... (amig a készlet tart) ha ön nem elégedett termékünk minőségével , várjon amig a fanok MODokat irnak erre a problémára is
  • Krinyo
    #17934
    teleshop?
  • rezsofiz
    #17933
    :D
  • BEAST #17932
    forradalmi ujjitás : gumigránát ...nagyobb pusztitás 1 gumulabda könnyedségével ... :DDDDDDD
  • JuanG
    #17931
    én az ilyenekkel soha nem találkozom :((( egy játékban, lehet nem figyelek eléggé? Hát nem vagyok egy bugvadász amúgy :D...

    ...apropó: BUG...láttátok az új Starship Troopers videót???
  • hiba
    #17930
    Mar a quake1ben is tok jol volt a granat, nemtom mer nyultak hoza :)
  • Krinyo
    #17929
    én inkább az orrahegyén megálló cápára gondoltam ami papírból van
  • Krinyo
    #17928
    ezt én se vágom, hogy minek pattog annyira az a xar
  • Krinyo
    #17927
    biztos lesz, mert van..de az még csak alfa volt, a fullba hogy mi lesz azt meg majd meglátjuk
  • JuanG
    #17926
    nem biza...pl. a "füves dombon lefelé csúszó hulla" esete :DDD
  • rezsofiz
    #17925
    igen a granat az ott kaka ahol van:)
  • hiba
    #17924
    mikor jon a hl2?
    ezt mar unom
  • BEAST #17923
    én azt szeretem amikor a falhozvágom a gránátot és rögtön elkezdek futni elöle ... DE MEGELŐZ :DDD és pattog tovább mint 1 labda :D
  • JuanG
    #17922
    játszottam, de olyan tré volt a grafika (mégszarabbgépem volt), hogy nem tartott sokáig...de nem is azt mondtam, hogy nem lesz jobb a HL2 fizikája, koma :D, hanem hogy abban is lesznek majd ilyen furcsa "jelenetek" (biztos vagyok benne)...és akkor majd azt mondják rá, hogy szar, pedig csak bugos, nem???
  • rezsofiz
    #17921
    :)))
  • Krinyo
    #17920
    mondjuk a far cry-é se jobb...
  • JuanG
    #17919
    mondjuk azt hogy nem teljeskörű a rendszer (földön fekvő poroltó ütögetése kézzel), és rendben van :DDD...de attól még nem szar...
  • Krinyo
    #17918
    hát ebből látszik "kisbarátom" () hogy nem játszottál a hl2 alfával!
    Ég és föld a különbség aközött és a doom3 között.
    Ha csak ugy ugrottál neki a dordónak felborult...ezt kipróbáltam a doom3ban is, és semmi.
    A dolgokat még a fejedre is teheted a hl2 alfában , szal ne állíts biztosra dolgokat amit még nem is láttál