23325
  • MagyaR
    #17998
    Van benne doom3as dolog is. ;)
  • MagyaR
    #17996
    Pedig alig egy hete, hogy megjelent:D
  • MagyaR
    #17995
    AAAA van hozzá magyarítás? De király!
  • Kandurex
    #17994
    nincs más lehetőséged
  • :)
    #17993
    meg a kistetvesei:)
  • :)
    #17992
    de addigra k9nyir a tetű:((((((((
  • Kandurex
    #17991
    Használd a Soul Cube -t 3X- r.
  • :)
    #17990
    ahol vannak a kövek az ásatásoknál a végén akinek a térdéig se érek
  • Kandurex
    #17989
    Van egy pár rohadék nagy ördög, még is melyikre gondolsz?
  • :)
    #17988
    HELP azt a rohadék nagy ördögöt hogy lehet kinyirni ?:(((
  • Ron Ragm
    #17987
    ott a pont.
  • ent
    #17986
    Mondjatok egy oldalt, ahonnét nyomhatom lefelé!
  • ibrik
    #17985
    Srácok én úgy vagyok ezzel és még a többi játékkal is, hogy engem nem nagyon érdekel, hogy most milyen a fizika meg rongybaba-effekt, meg hasonlók a játékban. Ez mind csak luxus.
    A lényeg, hogy élvezd a játékot. Kinek ez a stílusa, kinek meg az.

    Szóval én filmkritikusnak sem lennék nagyon jó. Ha tetszik egy játék, akkor végigjátszom, vagy a jó filmet végignézem. Ha nem tetszik, akkor nem fogom kielemezgetni, mint a kritikusok, hanem egyszerűen NEM játszom vele.

    A Doom3 például tetszik, mert játszom vele
  • Kandurex
    #17984
    Sunyogjál csillagbogár, olvass már vissza pár ezer oldalt, hogy tisztába legyél a mindenkori véleményemről.
  • Skiper
    #17983
    Mondjuk igne nehéz túlszárnyalni manapság az elvárásokat, mivel már egy nagy rakás fasza játék volt, amik univerzális újításokat tartalmaztak. Engem pl. anno a Mafia nevű játék hatott meg nagyon, azzal nagyonsokat toltam. De például a Doom 3 semmi különös. Nem érzem azt a varázst, amit régebben pár új játéknál éreztem. Még amikor számítógépem se volt, csak haveromnál toltam a doom-ot (még a 95öset ), az teljesen megfogott. No, persze akkor még a pc is új volt nekem... Na mindegy, a lényeg, hogy a Doom 3 egy remek motorral megáldott darabolós játék lett - némi extrával. Várom a Doom 3 motorral készülő akciójátékokat!
  • Hentes Bill #17982
    nem mind1 mit írnak az újságok? az a lényeg, hogy neked tetszen a game
  • KranaZoli #17981
    Hát nem tudom, engem az ilyen apróságok azé tudnak bosszantani, főleg egy shooter játékban. Me a feladat nem egy Thief3. Itt az elsődleges feladat akkor is csak a lövés maradt, nem? Ha beszélsz v.kivel, az aszongya, hogy leül egyet DOOM-ozni me pl. töke tele az egész napjával, írtani akarja a zombikat. Akkor má lehessen belelőni abba a sz*ros ital autómatába... Szal ez szubjektív, de engem zavarnak ezek a "dolgok". Meg nincs kihajlás, ... nem mintha annyira kellene, de ahogy mondtad 2004!
  • KranaZoli #17980
    A GameStar Augusztusi száma megjelent már? Kíváncsi vagyok abban mi lesz a gammáról...
  • grebber
    #17979
    Egy kis fény kéne még.
  • CLINT EASTWOOD9
    #17978
    Más játék nálam többet aratot!!!!
  • JuanG
    #17977
    ez a lényeg ...én is annyit vártam tőle amennyi lett...
  • Voltan
    #17976
    Miért kell a kákán is csomót keresni? A DOOM 3 egy nagyon fasza játék, ennyi.Jó, mondjuk a fizikán javíthattak volna egy kicsit (vagyis inkább tehettek volna bele. :D) Az pedig, hogy belelősz egy italautomatába és nem történik semmi, egyenesen röhejes 2004-ben, de az ilyen apróságoktól eltekintve szerintem nagyon jól sikerült, gyönyörű, a hangok tíz pontosak, a hangulata meg verhetetlen. Hát mi kell még?
  • Voltan
    #17975
    Mér, nem üt?
  • Nagydög
    #17974
    "Doom 3 már egy csomó warez oldalon van.HA HA"

    Nem mondod!? Es mit tudsz a Day of the tentacles-rol? ;)
  • Morphin
    #17973
    Doom 3 már egy csomó warez oldalon van.HA HA
  • Nagydög
    #17972
    ""szuper relatívumokban "
    Hüm? Nem szuperlatívuszokban?"

    Nem. Egyszeruen csak azt akarta irni, hogy rohadtul viszonylagos a jatek. :)
  • Davidus
    #17971
    OFF

    D3 vagy HL2? Egyik sem! MGS3! :) Tuti lesz PC-n is de mikor?:(
  • BEAST #17970
    :DDDDD
  • RelakSfromhome
    #17969
    Persze, ha hókon nyomnak a dobozával
  • BEAST #17968
    jaaaa voltak olyanok akik már telepités alatt tudtak mindent ... ja bocs :DDDDDD
  • Kandurex
    #17967
    De ez már off, szal...inkább a D3 legyen a téma.
  • Kandurex
    #17966
    ...és akik reálisan látták azt mondják: HL2 a trónon lesz!
  • Kandurex
    #17965
    Nem mindenki hitt, voltak akik reálisan látták a helyzetet...
  • BEAST #17964
    én már nem hiszek a csodákban ... ezt hittük a D3rol is
  • Sephi
    #17963
    Szerintem a HL2 erosen utni fog.
  • Árnyvadász
    #17962
    Én úgy tudom szeptember közepére már a boltokban lesz.
  • Hypo #17961
    Nezz meg egy igazi shotgunra alulra szerelt lampa fenyet bazz azzal se vilagitanak be egy stadiont
  • Tata exVermedve
    #17960
    A Nightmare mindig is irreális volt a doom-ban, inkább csak egyes - erre megfelelő - pályák időre végigjátszásával szórakoztak a fanok.
  • Christian
    #17959
    ok kösz
  • Adam5
    #17958
    thx