23325
  • Zsoldos
    #18039
    ti300 -as vmi uj kartya lehet meg nem hallottam rola :)
  • Tatyla
    #18038
    Kicsit érthetöbben a kérdést!
  • RelakSfromhome
    #18037
    Nosztalgiaméret:

    A képen két szerkesztés lett végezve: gamma: 1.5, illetve jpg tömörítés

    Jah, és nem kell újraindítani a gémet ha valamit babrálsz, elég a konzolba beírni, hogy vid_restart, és akár játék köben is válthatsz így felbontást pl
  • Solid Snake GH
    #18036
    Hali mindenkinek!
    Na beszereztem a gamet, viszont van egy gondom: 640-ben, mediumon szaggat a game!
    Gépem: PIV 2.0 Ghz, 512 MB RAM DDR 400 Mhz, GeForce FX 5200
    A timedemo eredménye: 19.9 FPS
    A furi az, hogy mindent minimumra állítva is ugyanúgy ricegett :D
    Szerintetek ez normális? (Havernak GF 3 Ti 300-ason 1024-ben, low-on tökéletesen megy)
  • Ron Ragm
    #18035
    Biztos volt már, de az istennek sem találom: konzolhoz mit kell a parancsikonhoz írni?
  • fitutufi
    #18034
    hányan vitték eddig végig a gammát ? én is
  • Tatyla
    #18033
    De most mi értelme van ennek a két pályának mondja már meg valaki?!
  • Hmuda
    #18032
    Lásd Bill üzijét.
  • Hentes Bill #18031
    ő.
  • RelakSfromhome
    #18030
    ha valaki nagyon sötétnek találja, írja be, hogy r_showtris 1. Garantálom, hogy meglát minden szörnyet ;)
  • RelakSfromhome
    #18029
    Az ki?
  • Hmuda
    #18028
    Majd Kornélia. :D
  • ka87
    #18027
    jajám:DDD
  • rezsofiz
    #18026
    en is:)
  • rezsofiz
    #18025
    nem feltetlenul:)
  • Tatyla
    #18024
    Kipróbáltam amit mondtál: levettem az árnyékot viszont bekapcsoltam helyette a függöleges képszinkront és most a tuti! Fut mint állat és éles mint a borotva!
  • rezsofiz
    #18023
    :DDDDDDDD
  • rezsofiz
    #18022
    Ha minden igaz szeptemberben igen
  • Hmuda
    #18021
    Ennek a nagy részével én is egyetértek, sőt hangoztattam is, de mindenki a másik beszólásaimon lovagol...
  • RelakSfromhome
    #18020
    map testmaps/test_boxstack

    Viszont aki csalás nélkül megcsinálja a testmaps/test_lotsaimps pályát, az letette nálam a pilótavizsgát :D
  • Hmuda
    #18018
    Bizony. :-)
  • Hmuda
    #18017
    Az a kockás pálya egy külön tesztpálya, valami oylasmi a neve, hogy test_brick vagy mi a szösz.

    És nem vagyok a kisbarátod...
  • RelakSfromhome
    #18016
    Baromkodtam az egyik normalmappal :D
  • Lacc
    #18015
    Most kellett lenyírnom azt a dögnagy portohos pókot. Hát jól leszedett vagy 75 hp-t full páncél mellett, én csak pumpáltam bele a minigunt meg a csátgánt!
    Meg ezek az új repülő fejek nagyon köcsögök. Viszont a repülő pöffeszkedő izék (beholderek?) nagyon tetszenek.
    Meg az is nagy poén ami a láncfűrész-szállítmány melletti pda-ban van, hogy mi az istent kezdjenek a marson egy rakás láncfűrésszel? :DDD
  • M0Dair
    #18014
    Jó ez a nick név!:D
    Simán elfogadta a regnél, vagy valami kóddal írtad be?
  • :)
    #18013
    szerintem half life 2 topic legyűri ezt majd:)
  • :)
    #18012
    na kinyirtam a főrohadékot 4x kellett rányomni a cubéval... nem vmi nagy az introja:D
  • ka87
    #18011
    bocs game nem kell: map testmaps/test_boxstack
    ezt nézzétek meg: map testmaps/test_lotsaimps
  • ka87
    #18010
    a map game/testmaps/test_boxstack parancsal lehet a doboztornyos tesztpályát előhozni:)
  • Árnyvadász
    #18009
    Kisrobot mindenkit elintéz, így nekünk maradna a városnézés!
  • Árnyvadász
    #18008
    Én úgy emlékszem, hogy amikor a tavalyi QuakeCon rendezvényen a multit mutatták be, ott a rakéta szétvetette az ellenfelet. Persze ez a mostani QuakeCon-on úgy is kiderül (már csak pár nap) de pl. multiban van önárnyék is, ami single-ben nincs, vagy lehet, hogy előlehet hozni config buherálással, nem tudom. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy multiban lehetnek még megelepetések.
  • Christian
    #18007
    azt nem értem, hogy amikor azta kis robotot kell követni, és a végin kikapcsolja magát vagy mi, akkor miért nem programozza át, és akkor mindig követné, és mindig megvédené?
  • steweee
    #18006
    na ezért lett volna jó, ha az ellenfelek szétszakadnak mikor lelőjük őket.mint a sof 1ben , pedig az sem mai játék. mikor csak véres húscafatok maradnak a földön az ellenből, elég nehéz lenne hibát találni a hullák természetellenes pózán
  • Árnyvadász
    #18005
    Én a 20.000-re pályázom:)
  • Kandurex
    #18004
    Aha,...hiszek neked...persze..!
  • Árnyvadász
    #18003
    Meghagytam neked:)
  • steweee
    #18002
    hát nem tudom ki hogy van vele, de én utoljára az avp 1-ben ijedtem meg játéktól. az meg már nem most volt. meg annak volt előfeelingje. ha egy játéktól megijednék, hogyan mennék dolgozni?
  • Kandurex
    #18001
    TÉK!
  • Kandurex
    #18000
    eeee
  • Árnyvadász
    #17999
    18.000 hozzászólás!!!! Nem semmi!