23325
  • 0Fritz0
    #18119
    Nemtom, de tuti, hogy ebből is képesek leszünk egy hatalmas flémet kihozni. (Fórumozók powa!)
  • Solid Snake GH
    #18118
    Na igen, de a biszexnek mi köze a Doom 3-hoz? :D
  • Frank99
    #18117
    esetleg :-)))
  • 0Fritz0
    #18116
    Esetleg a biszex még mehet?
  • Mat
    #18115
    EHEM : )
  • Mat
    #18114
    :) igazad van :)
  • Frank99
    #18113
    ja még annyit, hogy van nejem + gyerekem.
    Mielőtt lebuziznátok :-)))
  • Frank99
    #18112
    imádom, mikor játék fanok elvakulva fórumoznak másik játékok ellen, amikor az övék nagyon messze van, és később +jelenve tanulva a korábbiak hibájából esetleg jobb lesz.

    Mi is a gond?
    Hogy a Doom 3 itt van? Ki mondta hogy játszatok vele?
    Várjátok a nagy Messiást, HL2, + STALKER-t.
    majd egyszer jön.
    várhatjátok a Duke Nukem Nevert is.

    Egyébként a D3-ról annyit.

    Én is többet vártam tőle,de ez csak annak köszönhető, hogy túl nagy volt a várakozás, és bizony egy kicsit szebbek voltak a elcsepegtetett képek. Ettől még arra való, amire szánták:

    menni és lőni.
    8 óra meló után nem is vágyom másra. Elmondom neked, hogy egyetemistaként 1 Doom 1-et és 2-őt végignyomtam, de valahogy a Half Life nem kötött le.
    ennyi.
    és sokan vagyunk így, az agyatlan hent RULa.
    Ettől még fullba eredetiben megvan Sim City, + Morrowind és más egyéb.

    nem kell okádni azért, mert nem tetszik.
    nem kell játszani vele.

    ennyi. semmi több

    jöhet a qvaanyázás...
  • Krinyo
    #18111
    nah emberek lehet gyurni a hl2/cs source-ra
  • bzoley
    #18110
    Szörnyű, mik vannak:D
    Azt hiszem, abban az időpontban pont itt voltam:)
  • cyrus #18109
    jujjjj

    Na ti ehesz most mit szóltok ? szerintem szégyengyalázat.....
  • bzoley
    #18108
    Ennyi idő alatt igazán rájöhettél volna:)
    Elnavigálsz addig, ahol egy folyosó keresztezi felül. Felemeled a gépet, majd átugrasz a folyosóra.
    Ja, ha megvettem volna a DOOM III-at, most a fejemet verném a falba, hogy ezért dobtam ki annyi pénzt?!
    Hozzáteszem can eredeti játékom(nem az Ezt vedd Meg kategóriából):)
  • Solid Snake GH
    #18107
    aha! köszi szépen!
  • Lacc
    #18106
    No úgy látszik kezd lassulni a topik. Gyorsabban gyorsabban! :)
  • ibrik
    #18105
    com_showfps 1
  • Solid Snake GH
    #18104
    Amúgy VIA4in1 driver van fent a gépen, igen.
  • Galy
    #18103
    mit vártatok? :)
  • Solid Snake GH
    #18102
    Igazatok lehet, a gép amióta visszajöttem a nyári táborból, nem olyan mint régen.
    Szal akkor újrapakolok mindent.
    Amúgy még 1 kérdés: hogy lehet az fps számot kiíratni game közben? Nálam a com_drawfps 1 nem működik.
  • Krinyo
    #18101
    le
  • Tatyla
    #18100
    Bocsesz!
  • Tatyla
    #18099
    Lehet hogy tele van a géped minden sz*ral és lehet hogy egy rendszer újra telepités vagy egy nagytakaritás megoldaná a problémádat!
  • Andie
    #18098
    bakker Tatyla, kilötted az üzimet. Na mégeccer.

    Snake : ott valami komoly gond lehet akkor. Nekem 1.6 AMD-n, gef3ti200-al 800x600-ban mediumon simán megy, átlag 30 fps-el, 1024-ben ha szörnyike jön, akkor kicsit belassul. Szóval nézz szét a gépeden, valami iszonyatosan lefogja, valami háttérben futó proggi talán? (taskbar). Vagy driver? Agp, via driver? (via 4in1). Videó? Nincs hardware ütközésed? Hálózat? (pl volt valakinek olyan gondja más apropóból, hogy a windows percenként 3x nézte meg, hogy milyen gépek vannak a hálózaton. Ilyenkor fagyott minden, akadozott)
  • Tatyla
    #18097
    Ugy látszik lecsengett a játék?
  • ibrik
    #18096
    Próbálj ki néhány trükköt: DC Help Center
  • Pontius #18095
    Mi van itt kérem?
    Már több mint1 órája nem jött üzenet!!
  • Solid Snake GH
    #18094
    Senki se tud megoldást a gondomra? (#18036 )
  • neozed
    #18093
    Hát nem tudom, nekem még semmit sem sikerült elfogadható sebességgel leszednem torrent segítségével.
    512-es adsl-el.
  • PrOceSs
    #18092
    A Communications pályánál, amikor erősítést lehet kérni, ott mindegy, hogy elküldöm vagy nem az üzenetet(transmit vagy cancel)? A játékmenetben befolyásol valamit?
  • RelakSfromhome
    #18091
    Nem az a lift, amivel felfelé kell menni? (még nem tartok ott)
  • Christian
    #18090
    na help! mitkell csinálniaz alpha labs utáni vagy azutáni pályán, amikor a vizszintesen menő liftel kell menni? help pls
  • RelakSfromhome
    #18089
    Az :) Csináljak gagyi opengl-es képet?
  • Christian
    #18088
    fejlesztők közeli haverjaim, elülték kipróbálni
  • Krinyo
    #18087
    "keresés"
  • PsychoStarfish
    #18086
    Jut erről eszembe egy kérdés. Mivel Torrentet nem igen hazsnáltam még, hogy lehet vele "keresni"??
  • ibrik
    #18085
    Ugyanmár...
    Ma pl. a Starsky és Hutch-ot (a brutus-féle fullscreen DVDRip-et) majdnem 100k-val töltöttem le, kábé 2 és fél - 3 óra alatt. (Azureus korlátlan sebességi és korlátlan letöltőszál beállítással)
  • Krinyo
    #18084
    privi
  • juhi01
    #18083
    csak ki szeretném próbálni a játékot és ha nagyon tetszik akkor eredetibe megveszem
  • Krinyo
    #18082
    és ezt a gammét te hol vetted meg?
    még nem is lehet kapni
  • Christian
    #18081
    én csak mások védelmébe áltam azzal, hogy megpróbálok segíteni rajtuk, és ezt ugy teszem meg, hogy játékokat veszek eredetibe, ami a világ nagy gazdaságának a 99,999%-a, ha nem tenném, akkár össze is omolhatna a világ, válság lehetne, és a játékok is elérhetnék a 10000ft alatti szintet, ami ugyebár borzasztó következményekkel járni, ugyebár hogy a gazdaságnak 99,999%-bevétele a játékoknak köszönhető, ezért veszek meg minden játékot, hogy olyan emberek, mint te jól érezzék magukat!
  • juhi01
    #18080
    jóvan jelencsél fel bazze!akkor vegyél meg mindent eredetibe!