23325
  • Bat
    #18174
    Nem sok négylábú démon volt benne :))
    Lábatlan igen...
  • Mas-Thief
    #18173
    LOL... a doom2-es képre akartam írni, de már jól letoltátok. :-)
  • Mas-Thief
    #18172
    Emléxem még egész kicsi voltam, nyomtuk haverral. A kétlábú démonoktól **stunk a legjobban.
  • gvarga12
    #18171
    hali emberek valakinek esetleg van infója a takács kornéliáról mert amit eddig kiderítettem az igen csak kevés ??
  • KranaZoli #18170
    Tegnap megint tudtam nyomni a gammát. Újfent sikerült bizonyos helyzetekben rámhoznia a szívbajt :) Nekem az jön be nagyon, amikor pár percnyi (ritka) séta van és para, hogy mi a f*sz fog történni, honnan fog kitörni egy zambi, vagy megjelenni v.mi démon :)
    Azé egészen jó kis gamma lett ez a DOOM3.
  • Davidus
    #18169
    millió:P
  • Davidus
    #18168
    Asszem az EA mondta még régebben hogy magyarországon 2mikkió potenciális játékos van. LOL
  • Frank99
    #18167
    persze....
    ha még vársz 5 évet lesznek is ilyen játékok....
  • Gabe18
    #18166
    Erre én azt mondom ok,de kétlem hogy az ID,EA,Activision,stb... bőszen helyeselne.Mert őket marhára nem érdekli hogy Te a mai Magyarországon élsz,nekik az az érdekük hogy igenis,Te is vedd meg az adott játékot.
  • steweee
    #18165
    nincs igazad, nem magyarország a pcjátékgyártás fő piaca. igazából igencsak elhanyagolható az itteni bevétel, de azért azt tegyük hozzá, hogy mivel nem non-profit caritas jellegű tevékenység a programozás, joggal várják el a fejlesztők, hogy a termékeikért megfelelő mennyiségű pénz follyon be. és a lényeg a MEGFELELŐ MENNYISÉGŰ pénzen van, vagyis azokban a gazdag országokban, ahol nem itt tartanak a fizetések meg az életszínvonal, ott az iskolások vásárolnak a zsebpénzükből havi 2-3 játékot is akár, na ott nem mindegy hogy befolyik e a fejlesztési költségen felül az elvárt haszon vagy sem. hiszen egy cég csak profittal működhet hosszútávon.viszont azért kinnt is sokan úgy gondolkodnak(a jelek szerint)mint itthon, hogy ha hozzájuthatnak ingyen is, akkor ugyanazt a pénzt másképp osztják fel, vagyis a játékon megtakarított összeget más szórakoztatásra fordítják valószínűleg.(és nem élelmiszerre, nem abból vonják el). mivel a játékok igen könnyen terjeszthetők ingyenesen a neten még a legújabb másolásvédelmek is láthatólag csak egy hétig bírják, ezért valóban óriási bevételkieséssel kell hogy számoljanak a cégek, és esetleges csődjük esetén majd nem írnak több játékot nekünk. szal a lényeg az, hogy ha majd megtehetem, én is csak eredeti játékokkal fogok játszani, de mivel mo-on még sehol sem vagyunk ny-európához vagy usa/japánhoz képsest, addig azért nem fogom erre költeni a jövedelmemet. egész magyarország játékszoftver fogyasztása világszinten jelentéktelen. ez persze nem jelenti azt, hogy idővel sem válhat jelentőssgé, csak előbb pénzügyileg is zárkózzunk fel a fejlett orzságokhoz. ezzel azt hiszem morálisan és gazdaságilag is kifejtettem hogy mo-on (és romániában, ukrajnában, oroszországban stb. stb.)miért nem vásárolnak az emberek játékprogramokat és - sztem - egyenlőre miért nem elítélendő dolog. aki teheti az persze vegye meg !
  • Methylisocloro
    #18164
    Abszolute nincs igazad, mert igenis egy játék legyen élethű nem összevissza lövöldözés. Felháboritó hogy nem tudták megoldani a Doom3-ban ennyi fejlesztési idő alatt azt hogy bizonyos időnként enni-inni kelljen és WC-re kelljen menni (WC kefét használni kell!). És időnként a fegyvereket is meg kellene pucolni. Ezt ugy tudnám elképzeli hogy gyönyörü 3D-ben 28 milliárd poligonnal megoldva kb. 1 óráig lehetne olajozgatni a géppityut.
  • BEAST #18163
    MUHÁHÁHÁHÁHÁÁ ... levagy maradva ... én hétfőn kezdtem NMen :DDDDD
  • Gabe18
    #18162
    Ezt inkább hagyjuk szerintem,mert akkor te hol húzod meg a határt,ki az akinek gondot okoz,és ki az akinek már nem?Mellesleg szerintem aki nem akarja megvenni eredetiben,az akkor sem vette volna meg ha egy hónappal később jön a warez,függetlenül attól hogy gond vagy sem...
  • steweee
    #18161
    hát tényleg jobb lett volna ha kicsit később terjed el a neten a kalózpéldány. bár nekem is az van,sőt eredeti játékom csak egy van a bf, viszont nincs is pénzem hogy vásároljak, úgyhogy rajtam nem éri veszteség a gyártót.de így sokan azonk sem veszik majd meg, akiknek egyébként nem okozna gondot
  • PsychoStarfish
    #18160
    Használd a soul cube-ot. Akkor kapsz egy kis hp-t :D De oszd be :D:D:D
  • kanyar
    #18159
    Huh
    Eleg meredek igy 25 Hp val rohangalni az egyszer biztos :-)
  • Frank99
    #18158
    ez a 4. üzeneted.
    szép szám...

    :-)))
  • Frank99
    #18157
    1,5, valami cheattel... :-()
  • CSOCSO
    #18156
    most gofjak mutatni a CNN en:)))
  • Frank99
    #18155
    hüle kérdés....

    nem is adom oda, csak egy kicsit jáccani...
  • Ams
    #18154
    SPOILEEER ..... :(
  • jAsOn VoOrHeEs
    #18153
    hány órán át játszottad kb. :D:D
  • rorr
    #18152
    ez így helyes!a feleségednek sem adod oda?
  • kanyar
    #18151
    Nah vegigvittem veteranon!irany nightmare.
  • Frank99
    #18150
    enyémet igen.
    sosem adnám oda másnak.....
  • rorr
    #18149
    de azért a kukit szereted nem? :)
  • Frank99
    #18148
    itt olvashatsz rola+ egyéb :-)

    ITT!
  • Frank99
    #18147
    igen.
  • Frank99
    #18146
    sztem várgyá egy kicsit....
  • Braveheart
    #18145
    hali az hova van elírva hivatalos oldalon hogy az ultra highoz 512mb vid.kártya "kell"? tudom megy kisebbel de engem ez érdekel
  • Frank99
    #18144
    Kandúr!

    SZTEM dolgozzá......

    töröjjé minket...
    PLZ
  • Zsoldos
    #18139
    Multit probalta mar valaki? Meg lehet oldani nem teljesen eredeti valtozattal? :)
  • Kandurex
    #18137
    nem csesszük szét a fórumot.
  • Frank99
    #18134
    nem tudok okosabbat mondani neked.

    nekem a Detonator nem volt jo
    ASUS kartyam van v9950 DE TD ez FX5900-es chippel.

    csak az ASUS driver volt neki jo, 05.14-ei.
    evvel megy gond nélkül...
  • Solid Snake GH
    #18131
    most 61.76 van fent
  • Frank99
    #18129
    próbáld meg újabb driver-el.
    vagy régebbivel.


    és ez nem vicc...
  • Frank99
    #18127
    amúgy ez nem elősorban neked szólt.
    akinek nem inge ne vegye magára.
    csak úgy általában a sok hülye okádóra, akinek 50%-a fel sem tette sztem a csocsót, csak a többi gügye fórumozó + a benyomott képek alapján véleményt alkot, és el is hiszi, amit gondol.

    hát ez nagy baj....
  • gpm
    #18122
  • 0Fritz0
    #18121
    Hmm... mennyi szolidan sziszegő szájtáti... ;)
  • Solid Snake
    #18120