23325
  • Mayday
    #18214
    Falon atmenni csalas?
    Az meg minek? Jatszani ki fog akkor? Ejnye-bejnye!
    Hihetetlen emberek vannak...
  • Ams
    #18213
    ne csalj....
  • deicide
    #18212
    azt nem tudod hogy lehet falon átmenni annnak a csalását...?
  • deicide
    #18211
    visszább olvastam hogy valaki itt elakadt...!
  • Mayday
    #18210
    Ha ezt is tudtad, akkor bocsi, ez esetben nem tudok mit mondani. Szinte mindenhol a kozelben van egy halott, PDA-val, ahol ki kell nyitni valamit...
  • Mayday
    #18209
    De o azt mondta, hogy az usereknek nemcsak mailjuk, hanem hangfile-jaik is vannak, es abban is szoktak mondani a kodot!
    Ilyenkor szepen vegighallgatod, es megtudod a kodot. Ha gyenge vagy angolbol, akkor is ki fogod hallani a harom szamjegyet egymas utan!
  • neckman
    #18208
    #18194 plz help
  • deicide
    #18207
    Nem mondod....?!Ezzel már az elején tisztában voltam!De az én kérdésem nem erre irányult...!!Hanem....

    Elakadtam:((!Szenvedek a Delta Laborban...:((
    Nem tudok bemenni azon az ajtón ahol a plazma akármi van:( kód kellene hozzá!!Amit irt a PDA azt nem akarja elfogadni:(( Help...Help...Help..
  • fitutufi
    #18206
    valakinek sikerült a multit megcsinálni ??? akinek megy az magyarázza el hogyan hol mit kell csinálni + merre :)
    köcce
  • Ams
    #18205
    igen PDA, minden személynek, van általába user datája, ott play, és halgasd
  • hykao #18204
    9800SE modolva 9800pro-ra.

    Az OMEGA driverek felrakása előtt mindenképp teljesen le kell szedni a korábbi ATI drivert!!! Különösen a Control Panelt!!! Erre - a control panel eltávolítására - külön fel is hívják a figyelmet az OMEGA driver installjának szövegeiben!!!
    Lehet, hogy ez volt nálad a probléma!!!

    Tehát: teljes ATI uninstall (driver+cp), gép újraindít, OMEGA felrak, gép újraindít, élvezi a +10%-ot. :)
  • hykao #18203
    Nem tudom.

    Az én beállításaim:
    Control Panelen minden fullra, kivéve a "Várj a függőleges képszinkronizációra" (ez alapértelmezett: kikapcsolva álláson), és a Vonalsimítás, illetve az Anizotróp szűrés "Alkalmazás szerint"-re bepipálva.
    (mert mindhárom dolgot a játékban aktiválom)

    Tehát a játékban meg:
    4x Vonalsimítás (Élsimítás)
    vsync: IGEN (Függőleges képszinkron)
    Grafikai részletesség: HIGH-on (így az anizotrópikus szűrés 8x-os)
  • HellBurner
    #18202
    Csak pakoltad egymásra a drivereket vagy uninstall>restart>driver

    Milyen kártyád van?
  • deicide
    #18201
    mijen hangfájlok...?!A PAD-ra gondolsz...?Ha nem az a neve akkor..nem...PDA...?...Csak felcseréltem...!
  • fitutufi
    #18200
    szegények én már végignyomtam ti csak szenvedjetek
  • hykao #18199
    vász? :)
  • hykao #18198
    Ja, az a 4.7-es alapú!

    Nos az én esetemben ez úgy volt, hogy eleve ez volt fent.
    Kijött ugye először a 4.8-as béta (ami többeknél kb. 20%-os gyorsulást ért el OpenGl-nél), majd a 4.9 béta (ami ugye csak X800-as kártyáknál gyorsabb a 4.8-nál).
    Először felraktam a 4.8-ast, majd a 4.9-est.
    Mindkettő kb. ugyanúgy teljesített...kb. 10%-kal gyengébben, mint a 4.7-es alapú OMEGA.
    Erre visszaraktam az OMEGÁT (már csak azért is, hogy lássam nem-e csak valami furmányosság volt...), és ismét a jól megszokott 10%-os teljesítménynövekedés lett az eredmény.
    Minden újrainstallálásnál kínosan ügyeltem, hogy pontosan ugyanazok a beállítások legyenek a Control Panelen.
  • Ams
    #18197
    hangfájlok?
  • deicide
    #18196
    Elakadtam:((!Szenvedek a Delta Laborban...:((
    Nem tudok bemenni azon az ajtón ahol a plazma akármi van:( kód kellene hozzá!!Amit irt a PAD azt nem akarja elfogadni:(( Help...Help...Help..
  • Caponee
    #18195
    Köszi.
  • neckman
    #18194
    hogy lehet állítani az fps ?
  • Lacc
    #18193
    Most értem a pokolba. Hát nem egy egyszerű környék az biztos... Lőszer is alig, ráadásul tele van repülő fejekkel váh!
  • HellBurner
    #18192
    Ha mindenkinek jobban megy, nekem miért nem?
    Mit rontok el?
  • fitutufi
    #18191
    nekem bejött az új omega driver ;)
  • HellBurner
    #18190
    OmegaDrive 2558
  • HellBurner
    #18189
    Várjál! Nézem!
  • hykao #18188
    Nálad!

    Másnál meg gyorsabb. Pl. nálam is!!! 10%-kal!
    És a textúra minőséget persze installálás után maxra toltam, és úgy csináltam a tesztet.

    Melyik OMEGA driverrel próbálkoztál?
  • HellBurner
    #18187
    Az omegadrive nem gyorsabb mint a catalyst 4.9b, csak az omegadrive-nál az opengl textura minőség nincs a legmagassabra állítva.

    TimeDemo1: (2. futás 2.6Barton,9600Xt FireBlade,overdrive on,512RAM,800x600,medium)

    omegadrive: 41.7 Fps
    Catalyst 4.9b : 43.0 Fps


  • hykao #18186
    Alt Gr + 0
    com_show fps 1
  • Caponee
    #18185
    Biztos szakálas kérdés, de olyan sokat irtok, hogy nem tudok vissza olvasni ennyit.
    Hogyan tudom lehozni a konzolt, és mit kell beírnom, hogy kirakja az FPS-t.
    Magyar billentyűzetem van..

    THX
  • Light
    #18184
    Hát, a gömbre nem gondoltam..:)
    Köszi a segítséget..!

    Amúgy nem tudom, hogy minek kellett annyira sz*rnia minden játékosnak a neten, hogy milyen gépen fog futni, és hogy majd upgrate-elni kell a videókártyát, procit stb..
    Nekem egy közép-magas kategóriájú gépem van.. (2,7 Xp, 512ddr dual-ban + egy Leadtek Gef4Ti4600 64ram).. és ultra high grafon 1024-ben szaggatásmentesen fut minden helyen, csak a füst tesz be neki annyit, hogy nem 45-50fps ott, hanem 35-40fps.. (magyarul pont a 'Hell' pályára célzok)..
    A konfigom már vagy 2 éve megvan, és nem cseréltem benne semmit azóta.. az eddig megjelent high-end grafikájú játékok egyikével sem volt problémám, mindegyik élvezhető sebességgel ment, szaggatásmentesen..,
    így álltam hozzá a Doom 3-hoz is, és nem sírtam előre, hogy ha megjelenik, megyek azonnal váltani.. a lúzerek ezt tették, de nem értek vele sokat.. (lsd fent)..

    Hali!
  • [NST]Cifu
    #18183
    Spoiler!!!


    Nekem kb. 3x kellet lelőnöm azt a három Seekert, majd gyorsan rakétára váltani, és lőni azt a fénygömböt. Kellett párszor próbálkoznom, mire sikerült...
  • CUCLI
    #18182
    a gömböt lövöd?
  • Light
    #18181
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség:
    A 'Hell' utáni pályán a főszörnyet(?) hogyan kell kinyírni? Addig okés, hogy a 3 Seeker-t lelövöm, és utána tudom csak sebezni..; de belelőttem egy csomó rakétát, eredmény semmi, és kezdek mind a lőszerből, mind az életerőből kifogyogatni..
    Megfelelő helyen kell lőni vagy mi a fene..?

    Köszi!
  • Shan
    #18180
    Maj' biztos a dúmot is adják az 512-es X800-hoz..
  • Shan
    #18179
    Émmá megvettem 4 hónapja a HL2-t a vidkarimmal...csak le kő tőttenyi a hl2 ódalról...:)))
  • qrz
    #18178
    Vicces! Letöltöd a doom3-at és röhögsz a markodba de jó leszedtem gecók!Hoppá de mitörtént nem fut a konfigon!jaja rohanás a boltba új videokareszért.Gyors veszek 1 brutál karit 256-512 mega rammal,hogy jól fusson a cucc.A kör itt bezárult.A HW gyártók finszírozzák a játékipart a minnél csicsásabb gammákért.A user meg nem 1 50$-os játékot vesz hanem 1 300-500$-os videókarit stb-stb.
  • Bat
    #18177
    "Nevermind what I say" :)
  • Árnyvadász
    #18176
    Budapesten mindenki megveszi. :D
  • Mas-Thief
    #18175
    Sorry--- én voltam már lelapozva... ne figyeljetek rám