23325
  • [NST]Cifu
    #18254
    Szerintem a szerencsétlen úgy gondolja, hogy a táblázatban a modolt kártyák vannak behelyezve, nem pedig az alaphelyzetben lévő kártyák...
  • hykao #18253
    9600-nál tuti nem!
  • [NST]Cifu
    #18252
    Ha a kártyán ennyi van, akkor hogy nyitsz meg többet?
  • rezsofiz
    #18251
    probalj meg felfele is mozogni,az lesz a megoldas
  • CUCLI
    #18250
    nem lehet többet megnyitni?
  • hykao #18249
    Ezt amúgy honnan veszed? Beraktál a te konfigodba 9500prokat is és lassabbak voltak? Vagy hogy?

    Milyen 9500-asod van? (nem a tipus érdekel, hanem ram/mag sebesség, modolt-e? stb.)
  • [NST]Cifu
    #18248
    4 pipeline, 1 TMU
  • [NST]Cifu
    #18247
    Na,miután most sikerült végigvinnem a játékot, kifejteném bennem milyen érzéseket keltet:

    Eredetileg én egy teljesen agyatlan megyek-oszt-hent játékot vártam, brutális grafikával és végülis kellemesen csalódtam, mert azért nem ilyen egyszerű a játék képlete. A grafika tényleg brutális, de sajnos nagyon túlzásba vitték a sötétséget az egész játék folyamán. Mivel a motor a fény/árnyék hatásokra van kihegyezve, ezért az egészet erre is építették, csak mondjuk örültem volna, ha ez nem azt takarja, hogy a fél játék alatt folyton a kezembe kell venni az elemlámpát, mert egy kukkot sem látok. Egyébként a grafika tetszett, bár sok textúra minősége kivánnivalót hagy maga után. Szomorú, hogy még 2004-ben sem lehet megoldani, hogy közelről nézve ne láthassa az ember a pixeleket. Ami az alaptörténetet illeti, nem valami eredeti, de a sok hangulatos e-mail, videók és szövegek kellően feldobják, és a pályák egy része is tényleg olyan jól sikerült, hogy tényleg úgy érezte egy-egy pillanatra, mintha a marson lennék. Apropó. Nagyon tetszett az, hogy általában nincsenek elszórva mindenfelé fegyverek és lőszerek, hanem a nagy részük számzáras konténerekben vannak elhelyezve, amelyekhez az e-mailekből vagy audio logokból szerezhetjük meg a kódokat, vagy pedig külön lőszerraktárakból, vagy a biztonsági őrposztokból. Ugyanez igaz az ajtókra is, végre nincs az az idegesítő kulcskereskegetés.

    Ami viszont negatív volt, az egy idő után a játékmenet. Az elején tényleg félelmetes volt, de egy idő után szabályosan idegesítő lett az, hogy folyton mellettünk, mögöttünk teleportálódott egy imp, vagy nyilt ki egy titkos rekesz, ahonnan elmászott egy zombi. Nem voltam elragadtattva az erősen scriptelt játékmenettől sem. Ha-ide-lépsz-ez-történik effekt végigkiséri a játékot, és sajnos sokszor kellemetlen szájízt hagy maga után (volt, hogy fél órát bolyongtam, mert az ajtó, amelyen ki kellett volna mennem zárva volt (narancs fények az ajtón), kerestem a megoldást minden fele, mire kiderült, hogy csak az ajtó közelébe kellett volna mennem, mert ekkor egy titkos rekesz kinyilt, ahonnan rámrontott egy imp - és az ajtó csak ez után nyilt ki...).

    Személy szerint kicsit azért már örültem, hogy vége lett a játéknak, a vége felé már kezdett kihúnyni a fény. Ettől függetlenül nagyon jó játéknak tartom a Doom3-at, és valószinüleg meglesz eredetiben is. Megérdemli.
  • CUCLI
    #18246
    9600pro hány pipes? club3d
  • hykao #18245
    nagy ínyenc lehetsz! :)
  • DonnieBrasco
    #18244
    Ez nyilvanvaló hülyeség. Nekem is 9500 van, és mivel nem softmodolható , ezért jóval gyengébb mint a 9500Pro.
    Ha a tiédet fel lehet modolni 9700-ra, akkor az persze, hogy gyorsabb, csakhogy az akkor már nem 9500-as.

    DB
  • hykao #18243
    A 9500pro attól pro, hogy 8 pipes (és azért nem 9700-es, mert csak 128bites a busza)! Több pipe már nem lehet!
    Ami 4 pipes, az sima 9500-as.
  • mike369
    #18242
  • Krinyo
    #18241
    nem :) nincs szemüvegem, jó a látásom.
    engem egyszerűen nem érdekel az élsimítás, lexarom hogy kicsit "recés" és nem sima...
    a játékélményért játszom...
    Ezt meghagyom a szemüveges hc kockáknak :D
  • deicide
    #18240
    te legalább jóófej vagy....:))kösz...de megoldottam időközben:))
  • hykao #18239
    jogos, mivel sajna a 256 megáson lassabbak a ramok, így lassabb maga a kártya is.
  • mike369
    #18238
    a 256-os kártyáknak lassabb lehet a RAM elérése
  • PsychoStarfish
    #18237
    Lehet. Bár kétlem hogy majd 2 éve egy x800 kaptam volna De nekem kicsit irreálisnak tűnik. De hogy DX8-ban egy 8500 megver na azt kétlem.....
  • Kandurex
    #18236
    A 9500pro -nak a pipek számától is függhet a sebessége, jó esetben egy 9700-9800 szinten is mozoghat.
  • Mayday
    #18235
    Engem az lepett meg, hogy a 9800Pro MOGOTT van a 9800Pro256?
    Ez jogos?
    Egyebkent nagyon szuper kis tablazat!
  • Mayday
    #18234
    Lehet, hogy a Tied kivetel, es hazavagja meg a x800-akat is, de ez gondolom, egy altalanosabb osszehasonlitas...
  • PsychoStarfish
    #18233
    Ehh a 9500 túl lent van abban a listában.... Kicsit irreális szerintem. Az enyém pl simán h azavágja a 9500 Pro-kat. Sorry az off-ért
  • hykao #18232
    ha te nem észleled a különbséget az alap és az élsimított kép között, akkor cseréld le a szemüvegedet erősebbre.
    bár, ha jobban belegondolunk, akkor te külső élsimítást alkalmazol az agyadba homályosan - így élsimítottan - érkező képekkel... :)))
  • hykao #18231
    Az SE - ha nem modolható - akkor jóval gyengébb, mint egy 9600XT.
    Kukk ide: Videókártyák erősorrendje
  • mike369
    #18230
    azért, hogy SIMÁN végignyomd!
  • Kandurex
    #18229
    És ki beszél most a D3 -ról?
  • Krinyo
    #18228
    minek élsimítás egy olyan játékba ahol a sötétségen kívül nem lehet mást látni?
    semmi
  • Kandurex
    #18227
    Akár igen. Tényleg? Nem! SE ne vegyél.
  • Shan
    #18226
    Akár SE is lehet?
  • hykao #18225
    Érezhetően. Pláne élsimítás használatakor.
  • Shan
    #18224
    Érdemes lecserélni az ati 9600xt-t 9800-ra?
    Érezhetően gyorsabb?
  • Ron Ragm
    #18223
    az e-maileket megnézeted? (volt olyan h nem fogadták el a kódot és egy számjegyet felcseréltek és erre emailben írtesítették a csávót)
  • DonnieBrasco
    #18222
    Csá

    Ma reggelre végre lejött a Doom3 (edonkey2000)... az én hülyeségem miatt tartott ilyen sokáig, de legalább megvan.
    Ellenberger tegnap este láttam sógort játszani rajta egy félórát, és valami elképesztő unalmas környéken, idegesítően megjelenő, nem is túl szép szörnyeket láttam, amik lelövés után igen béna effektel elpárologtak.
    Hát nagyon remélem, hogy ennél azért sokkal több van benne, mivel ez így, ebbe a formában a Far Cry cipőnyomába se érhet :(((8

    DB
  • Krinyo
    #18221
    "okos kolbász"

  • fitutufi
    #18220
    noclip-falon átmenés
  • Skiper
    #18219
  • deicide
    #18218
    A fene tényleg...na akkor kezd izgalmassá válni egy ilyen ajtónak nevezett valami...ha elött van egy kód tábla..és nem tudod a kódot..!!

    Kitalálom te valamilyen okos kolbász lehetel...!!!!
  • Akuma-D
    #18217
  • Mayday
    #18216
    Na jo: ugy tudsz atmenni a falon, hogy keresel egy helyet rajta, ahol kicsit mas a fal. (Asszem a jatekban ajtonak hivjak, de nem vagyok biztos benne!). No, ha azol kozelmesz, akkor - hogy is fogalmazzak - szet fog huzodni, nyilni elotted a fal ezen bizonyos resze! (Marmint, ez az ajto nevu!) Es ekkor siman at tudsz a falon menni! Nem nehez, probald ki!
  • deicide
    #18215
    !!!tudod vagy...nem..?

    igen..nem...?