23325
  • Lacc
    #18294
    Loller GF4Ti4600-al? Elhiszem hogy nem megy rosszul ilyen felbontásban UQ-ban, de ez főleg azért van mert a kártyád jópár effektet egyszerűen nem tud megjeleníteni, és így a teher lekerül a válláról.
  • PsychoStarfish
    #18293
    Oks megvan :D Sorry a kérdésért :D
  • gpm
    #18292
    "Nekem egy közép-magas kategóriájú gépem van.. (2,7 Xp, 512ddr dual-ban + egy Leadtek Gef4Ti4600 64ram).."
    -ezt sztem nem gondoltad komolyan.
    Ha neked olyan jol megy 1024*768 UQ-ba akkor linkelj mar be egy timedemo kepet :).
  • cybert
    #18291
    Valami nagyon vicces történt velem. Szal az elejétől kezdve low beállítások mellett játszottam, kicsit szaggatott, pl ha új terembe mentem, ajtónyitás etc...Most az előbb feltettem mediumra mondom biztos diavetítés lesz, plusz még rátettem egy 2x-es élsimítást, csakhogy teljes legyen az összkép:) Elindítom a játékot és simán szaggatás nélkül fut, szebb a grafika is.:DD Én tényleg nem értem, a konfigom: P3 980Mhz, Asus GF3ti200 64mb, 256mb ram...Valaki magyarázza már meg:) Na megyek kipróbálom a high fokozatot is:))
  • PsychoStarfish
    #18290
    Ez most nekem szól? Csak mert egy szóval nem mondtam hogy UQ-ban megy a cucc. Nekem teljesen jó ha high-on 25-30 között eldöcög.
  • gpm
    #18289
    "Nekem egy közép-magas kategóriájú gépem van.. (2,7 Xp, 512ddr dual-ban + egy Leadtek Gef4Ti4600 64ram).."
    -ezt sztem nem gondoltad komolyan.
    Ha neked olyan jol megy 1024*768 UQ-ba akkor linkelj mar be egy timedemo kepet :).
  • PsychoStarfish
    #18288
    Umm annyin megy. Azzal nem tudsz mit csinálni ha jól tudom. Én is sorry az off-ért.
  • DonnieBrasco
    #18287
    Köszi, húzni még sose próbáltam. Azért ez a különbség óriási (10666-15000) 14500 körüli értéket hallotam olyantól, akinek 9800-ra sikerült felhúzni.
    A 256 bites memóriabusszal kell valamit csinálni, vagy az alapból annyin megy?
    Bocs a kissé off-ért :)

    DB
  • PsychoStarfish
    #18286
    Hát próbáld meg húzni ha megy. Csak óvatosan, mert egy idő után figyelni kell hogy mennyire melegszik. Meg nem árt ha a vinyó is rendben van. Bár az amúgysem =) Meg próbálgathatod a beállításoknál az élsimítást és a szűrést állítgatni. Bár gondolom ezt mind vágod ;)
  • DonnieBrasco
    #18285
    Nekem is így van (L alakban), azaz 256 bites.. a +4 pipeline bekapcsolás nem ment, és lassú is maradt a kártya... mit lehet vele csinálni, felhúzni?

    DB
  • CUCLI
    #18284
    de az mé jó? tünjön csak el a mocsok ha má kinyirtam
  • ShaiHulud
    #18283
    igen de ha felteszed a nitro gore mod-ot akkor nem tunnek el a lenyek ha lelovod oket.
  • hiba
    #18282
    amikor egy szorenyet kilovok az altalban eltunik, szal nincs mit fizikazni
  • ShaiHulud
    #18281
    ettem=vettem:D
  • ShaiHulud
    #18280
    hat igen:D nekem amugy painkiller fele eszetlen gyakas 100x jobban bejott, mint ez a cicoma game..amugy rongybaba fizika ugye csak az ember"alapu" lenyekere voinatkozik?! mert pl jol ettem eszre imp nel sincs, meg nitro gore modeval sem.?
  • hiba
    #18279
    eleg idegesito, hogy ai-k szinte nem is reagalnak arra ha eltalaljuk oket, driekt megneztem ha shotunnel egy belelovok egy katonaba ami kb akkora meretu mint en magam volnek a jatekban, szinte eszre se veszik, ugyan ugy jon felem tovabb, vagy gugol egyhelyben, vagy cask ugy all benan, nem tantorodik hatra meg se reccen holott ha belemerszt egy sorozatot a shotguntol van hogy 5 m-t is hatrarepulok, nem beszelve az hulye self effektekrol mikor bekomazik ide oda dulongel a gek es afegyevert se tartja iranyban ergo alig tudok celozni, ez abszolut hianyzik az ellenfeleknel, rohej hogy igy leegyszerusitettek - csak akkor hat rajuk a lovedekek fizikaja ha eppen kiprucannak, es akkor elszallnak de kulonben mintha betonfalra lovoldoznek, csak ez meg nem is repedezik...
  • hykao #18278
    Az viszont igaz, hogy a recés faltextúrákon az élsimítás sem segít... :)))
  • coconut
    #18277
    Egy kis segítséget kérnék!
    Nem tudom, hogy más is találkozott-e ezzel a hibával!
    Kb. a harmadik pálya végén, amikor be kell szállni a liftbe, és csatlakozni a csapathoz, akkor kezdené tölteni a következő pályát, de ez helyett kidob a játék menüjébe. El sem kezdi tölteni a pályát! Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet ez? Az elötte levö pályáknál minden jó.
    Előre is köszönöm!
    gép:P4 3,2 1GB ram, 9600XT
  • hiba
    #18276
    ugyan mar tele van korlatokkal, ezok tok recesek, ho hogy nez ma ki AA nelkul? tok parasztosan
  • hykao #18275
    256bit
  • PsychoStarfish
    #18274
    Bővebben? Azt tudom hogy elvileg akkor 9700 nyákra van építve a cucc. Vagy nem ez?
  • hykao #18273
    Akkor meg is vagyunk...
  • PsychoStarfish
    #18272
    L alakban. Ezért is próbáltam a moddolást.
  • hykao #18271
    Egy sorban vannak a ramok a kártyán, vagy L alakban a mag körül?
  • PsychoStarfish
    #18270
    3d03-ban nem tudom. Sosem használtam....
  • PsychoStarfish
    #18269
    Nah nekem 3dmark 2001-ben 15000 környéki eredményem volt arra emlékszem. Aquamarkban meg 28686
  • PsychoStarfish
    #18268
    Jah. A pipe-ok miatt nem lehet modolni, a többi megvan. Mármint a ram sávszél vagy mi a izé =)
  • PsychoStarfish
    #18267
    Nem nem modolt. Magot ramot nem tudtam csak 280-ig húzni, tovább nem szerette. Volt itt annó Spahire 9500Pro is, és télleg gyenglébb eredményt adott. Szóval nem érttettem énsem a dolgot. Itt meg csak megjegyeztem, hogy nem feltétlen reális az a táblázat.
  • coconut
    #18266
    Nincs, minden alapon van!
    Gama közben, amíg nem kell betölteni a következő pályát semmi próbléma.
  • [NST]Cifu
    #18265
    Ha nincs Mod-olva, akkor nem lehet gyorsabb!!! A 9500 4 pipeline-al rendelkezik, a 9500Pro 8 pipelinel-al! Számítási teljesítményben a 9500Pro kb. 2x gyorsabb, mint sima 9500...
  • DonnieBrasco
    #18264
    Egyébként az én 9500-asom is derekasan kitesz magáért... 3dmark 2001-ben ugyan legutóbb csak 10666 pontot hozott (régebben volt 11500 is), de a legtöbb játék nagyon gyors és szép vele (Far Cry pl.), az egyetlen ami kifogott rajta eddig a brutálszar Deus Ex: Invisible War volt. Na de azt aztán olyan szarul írták meg, ahogy még játékot soha.. :(

    DB
  • rezsofiz
    #18263
    SE-t ne vegyél
  • coconut
    #18262
    Nincs, minden alapon van!
    Gama közben, amíg nem kell betölteni a következő pályát semmi próbléma.
  • hykao #18261
    Hány pontot érsz el a 3dmark03-ban? És milyen a konfigod többi része???
  • PsychoStarfish
    #18260
    Nincs modolva, nem is lehet. Próbáltam. Sajna a húzásra is érzékeny szóval az is kilőve. Szóval akkor valami más amiért úgy érzem gyorsabb. Hamár Aquamark tesztekbe is veri a 9500 Por-kat.....
  • Kandurex
    #18259
    húzva van a proci v. videókari?
  • [NST]Cifu
    #18258
    Spoiler!!! csak akkor olvasd tovább, ha érdekel, mennyi van még hátra!



    el kell keserítselek, még van jópár pálya a végéig...
  • coconut
    #18257
    Egy kis segítséget kérnék!
    Nem tudom, hogy más is találkozott-e ezzel a hibával!
    Kb. a harmadik pálya végén, amikor be kell szállni a liftbe, és csatlakozni a csapathoz, akkor kezdené tölteni a következő pályát, de ez helyett kidob a játék menüjébe. El sem kezdi tölteni a pályát! Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet ez? Az elötte levö pályáknál minden jó.
    Előre is köszönöm!
    gép:P4 3,2 1GB ram, 9600XT
  • CUCLI
    #18256
    annyi a max? picsába mostmár megnézem mit lehet és mit nem.
  • Lacc
    #18255
    Hamarosan én is befejezem, most nyírom a Guardiant. Szép nagy dög.