23325
  • grebber
    #18815
    Doom 3 modok:

    DOOM 3 Sounds Mod by Trent Reznor (8.2 MB)
    DOOM 3 Parallax Mapping v1.0 Mod (9.9 MB)
    DOOM 3 Nex_Doom v1.0 Mod (118 KB)
    DOOM 3 Bloodymess Mod (89 KB)
    DOOM 3 Cam Brown Weapon Modification v1.0 Mod (21 KB)
    DOOM 3 DK Weapon Modification v1.0 Mod (490 KB)
    DOOM 3 Crows Weapons Gib v2.0 Mod (86 KB)
    DOOM 3 Golden Gun v0.7 Mod (201 KB)
    DOOM 3 Easy Grenade Toss v0.2 Mod (6 KB)
    DOOM 3 Enhanced Doom v0.2a Mod (2.4 MB)
    DOOM 3 Grenade Launcher v0.1 Mod (3 KB)
    DOOM 3 Marine Operations v0.2 Mod (2.1 MB)
    DOOM 3 PBMax Weapons Modification v1.0 Mod (42 KB)
    DOOM 3 Mini Rocket Arena v0.1b Mod (18 KB)
    DOOM 3 Pentagram Flashlight Mod (51 KB)
    DOOM 3 Syf's Weapon Mod (32 KB)
    DOOM 3 Sol's Gun Mod (104 KB)
    DOOM 3 X-Hair Mod (57 KB)
    DOOM 3 Weapon Realism Mod (41 KB)
    DOOM 3 IMAWUSS v1.0 Mod (51 KB)

    Párat tudok de leirná valaki hogy ezek mit csinálnak a gammel???
  • oneal1
    #18814
    1628 failed to full install vagy mit ir ki
  • ibrik
    #18813
    "a kurva életbe
    amikor fel akarom sakni a setup elején kiir vaalmi számot és nem akarja felrakni:((
    van valami megoldás??
    gyors help lécci"


    ... erre aztán várhatod a választ. Ez olyan, mintha semmit se mondtál volna.
  • oneal1
    #18812
    bazz lécci már valaki!!
  • oneal1
    #18811
    lécci erre help valaki gyorsan!!!!!!!!!!!
  • Taptarap
    #18810
  • Taptarap
    #18809
    kösz a tippet továbbitom a fönökömnek mert neki volt ez az óriási világrengető problémája
  • oneal1
    #18808
    lécci help
    tudom hogy egyszer irta valaki de 3000 hozzászóláshoz most nincs kedvem:((
  • oneal1
    #18807
    a kurva életbe
    amikor fel akarom sakni a setup elején kiir vaalmi számot és nem akarja felrakni:((
    van valami megoldás??
    gyors help lécci
  • onkelz
    #18806
    Rendben, koszi
  • RelakSfromhome
    #18805
    És töltsed le a rendes dvd-s verzsönt. Nekem megvan, és müxik is
  • oneal1
    #18804
    megjött a cd!!!
    háhhháááá
  • onkelz
    #18803
    Akkor dobom a kukaba, koszi
  • onkelz
    #18802
    Nincs?:)
  • neozed
    #18801
    Csak tákolt verzió van belőle, azért kéri a második cd-t, mert szarul van megcsinálva.
  • Gabe18
    #18800
    Ebből van DVD-s verzio is?Mert akkor lemaradtam valamiről...
  • onkelz
    #18799
    Sziasztok

    Nem tudom, hogy volt e mar valakinek ilyen jellegu problemaja ;s ne haragudjatok, hogy nem olvasom el az osszes hozzaszolast, de lenne egy kis gondom a telepitesnel.Elkezdi szepen es nagyjabol a harmadanal keri a masodik cd-t, viszont nekem dvd-n van.
    Annyit ir ki, hogy please insert doom 3 disk 2 es csak ok-t vagy cancelt tudok nyomni.
    Mi a teendo?
  • RelakSfromhome
    #18798


    UT2K4-ben szoktam régebben úgy kezdeni a játékot, hogy benyögtem pl:
    It's time to kick ass and chew bubble gum ... and I'm all out of gum...

    Hol van a tárolókonténerek kódjainak listája? Mert ha egy letölthető fájl, akkor lehet, hogy megcsinálom egy adatbázisos egyszerűségre, amit netről lehet elérni
  • Andie
    #18797
    Áh, az mexokott.
    AZ előző cégnél egy kollegámmal ha megláttuk egymást a folyosón, úgy köszöntünk, hogy "Ho! Show yourself at once!" - vagy : "I saw.. I saw something!"
    Néha a progamkódba mélyedve, ebédidö közeledtével meg ilyesmiket dünnyögtünk : "They said they will bring me my dinner... but till this time they didn't seem to bring my dinner"

    Anno a nagy diablo2láz alkalmával meg mikor bnöm megállt egy éxerüzlet előtt, elkezdtem neki ecsetelni, hogy milyen szinü ékkő milyen varázslatokat ad. Gyorsan továbbáltunk.
  • neozed
    #18796
    Na ma elmentem, és átvettem a Doom3-at.
    Sikerült még pólóval előrendelnem, szal az is megvan.
  • Kandurex
    #18795
    Nem normális, téged nem engednélek gép elé, nem, hogy horror játék elé :p
  • BaLeeX
    #18794
    Én is mediumon nyomtam de ilyen gondom sosem volt. :( :)
    Rengetegszer rákényszerültem shotgunt használni, mert a plazma meg a forgótáras rohadt gyorsan fogy nembeszélve a rakétavetőről.
  • SZEG007
    #18793
    ja azt 200-180-at shotgunra értettem
  • SZEG007
    #18792
    Igaz én csak mediumon játszottam végig, de ritkán fordult elö, hogy 200-180 skulonál kevesebb volt raktáron, ja és kisgépuskát szinte alig használtam, ugyhogy néha már csomagokat hagytam a pályán, mert nem fért....
  • Gear
    #18791
    Bocsi. Nem bunkózni akartam csak más 5let nemlévén javasolni akartam vmit ami egyáltalán nem "baromság"(főként hogy ez a gond eddig az ismeretségi körben nem jött elő.kb 20 külömböző konf.).Nemkell félreérteni.
    Ja! Igen valóban "eszméletlen okos ember" vagyok.
  • Andie
    #18790
    Jah, nemis meséltem mi történt velem az imént.
    Kimentem a céges konyhába, hogy bedobjam jólmegérdemelt ebédemet, kaja be a mikróba, melegit, csinggg, leült, elkezd kajálni. A szemem sarkából látom, hogy valami nem stimmel a plafonnal. Tudni kell, hogy itt az egész épületben (nagy szocreál fémvázas aluminiumkocka) álmenyezet van, azaz ilyen kis 40x40 centis hungarocell lapok, biztos láttatok már ilyet.
    No, felnézek a plafonra, hogy mi nem stimmel, és egy ilyen lapka félre van tolva, mögött sötétség, illetve néhány kábel, cső. Hát ne tudjátok meg, mi ugrott be azonnal! Egy századmásodperc alatt végigfutott rajtam, hogy "Most hátraugrani! Mindjárt rámugrik onnan egy IMP!", és valami a gyomromba markolt. Aztán persze kapcsoltam, hogy hüjeség, mert épp kajálok, a céges konyhában - de ez akkoris mekkora pszichó már baze, tiszta elvonási tüneteim vannak :)

    (aztán mikor jöttem vissza a szobámba, mintha valami az álmenyezet felett kaparászott volna, de ahogy leültem a székemre, megszünt. tisztára paranoiás vagyok, hisz ez nem játék, ez a valóság, tuti nincs ott a plaf sas ö39rjn !% "+" #&@¢!
  • Andie
    #18789
    Kapcsold ki a NUMLOCK-ot! Akkor elfogadja a kurzorgombokat is. Elég szép kis bug.

    gpm : ja, fogtam

    Thing - ben tuti van ez a fej, sztem az volt a legbrutálabb (10évesen legalábbis). Majd megpróbálom beszerezni, azt kishotolom neked :)

    Mijez a lélekkocka mizéria? Nincs ilyened legnehezebb fokozaton?
  • M0Dair
    #18788
    Nézz körbe itt...(hátha)
  • MagyaR
    #18787
    Helóka!
    Nemtom, hogy volt-e róla már szó, de milyen cracket kell letölteni, hogy lehessen neten játszani doom3at?
    Tudjátok a szokásos dc key hiba jelenik meg.
    Honnét töltsek le és milyen cracket hozzá?

    KÖszi heló!
  • Taptarap
    #18786
    és ha jó látom ebben a játékban alapból benne van az irányitásban a kurzor gombok is.
  • BaLeeX
    #18785
    Hangos bug nekem nem jött elő.

    Az elemlámpás dologgal meg azt akarták elérni, hogy még félelmetesebb legyen a játék. Bár szerintem az, hogy ha egy vaksötét folyosón megtámadnak és vaktában lövöldözhetsz szerintem inkább idegesítő, mint félelmetes főleg mivel kevés a töltény.
    Mondjuk az pl. poén volt amikor a rakétás csontvázra csak a két kéken világító szeme alapján céloztam. :)
  • Taptarap
    #18784
    te egy eszméletlen okos ember vagy megkimélhettél volna ettől a baromságodtól nem hiszem, hogy ez válasz volna a kérdésemre..
  • Jumpy
    #18783
    HAli..
    hát nekem pl az a gondom, és érdekel más találkozott már vele, hogy a hang néha fogja magát és kaput.Csak a nagy csend.Igen,izgi süket tengerészként játszani,csak nem jó,mert ha hátulról jelennek meg ,ugye nem hallani :-)
    Más ez az elemlámpa dolog nekem is előjött, tényleg idegesítő mikor "beragad".Nem értem,mikor ma az utcai rendőröket olyna szépen kiképzik küffödön hogyna használják a pisztoly+lámpa kombinációt, akkor ajátékban egy képzett tengerészgyalogos miért nem képes erre, a pisztolynál mindenképpen, a shotgunnál sem hiszem hogy ne lehetne mellé fogni a csövének.Nem is szólva a jó kis lámpás sisakokról...
  • Gear
    #18782
    A The Thing gamában benne volt a futkosós fejecske:P.
    A filmet nekem is újra kéne néznem ahoz hogy biztosra tudjam a választ.A lényeg hogy nem újdonság a D3-as futkosó kopi.De tetszik:).
  • Gear
    #18781
    Használd a WASD ot. Meg lehet szokni gyorsan és kényelmessé teszi a gamázást mert nem kell mindig a bill confal foglalkozni.A legtöbb FPS alapból oda van állitva.

    1ébként a jóég tudja mért van ez. Más gaménál is van ilyen gondod?
  • Taptarap
    #18780
    Kéne egy óriási help!!
    Hibajelenség: Kurzor gombokra kéne beállitani az opcioknál a mozgást és bármelyik kurzort nyomom Shift felirat jelenik meg az opcioknak nem a "le,fel,stb..". :((

    Plz valaki megoldást.
  • KranaZoli #18779
    No, könnyű fokozaton sikerült végignyomnom a gammát. A köcsög kutyát nekem sokkal nehezebb volt kinyírni mint ezt a hüle állatot a végin :( Igaz ekkó má volt lélek kockám. Asszem most majd újrakezdem v.mi nehezebb fokozaton. De olyanon, amiben még azé van lélekkocka me annyira nem jött be, hogy brutál nehéz nehézségen tóljam végig még1x. Melyik az a legnehezebb fokozat, ahol még van lélekkocka és azé élveztehtő is marad a gamma?

    Hát nézem innen, nézem onnan ez a lélek kocka dolog számomra a Painkiller játékra asszociál. Más a működés, de az 5let ua. :(
  • RelakSfromhome
    #18778
    Mikor rámugrott az egyik, az olyan volt, mintha egy imp feje lett volna

    A Dolog-ból meg ez az elszalad a tudós feje rész az istennek sem rémlik. Az viszont igen, hogy mikor az egyiket újra akarták éleszteni, akkor kinyílt a hasa, és megette a csávesz kezét :D
  • RelakSfromhome
    #18777
    Ha belövöd magad, akkor a felszínen tovább tart az oxigéned
  • gpm
    #18776
    pislog:)