23325
  • oneal1
    #18895
    aha!!!
    saját!!!
  • Csaba
    #18894
    Neeeeeem. Na nem mindig lenne ilyen, de egy pálya végi ilyen jellegű csata nem tenne rosszat a játéknak. Ha tévedek, megint javíts ki.
  • CUCLI
    #18893
    kibaszott lol az aláirásod:DDDD
    "Szégyen a futás,de a kurva annyát aki kerget!!"
    basszus ezt te találtad ki? :D
  • oneal1
    #18892
    akar valaki multizni????
    ak iakar az irjon priviben!!!
  • Dant0r
    #18891
    jaja és faszán belehúzni az ellenséges szörnyek karmaiba :)
    jó lenne, na.
  • Csaba
    #18890
    Egyet nem értek. Carmackék azt mondták, hogy nincs nagy tapasztalatuk a mesterséges intelligencia programozásában, főleg ezért hagyták ki az extraokos monsztákat. Ha valaki emlékszik egy bizonyos Quake 3 nevű játékra, akkor meg tudja magyarázni, miért hivatkozott erre Carmack, mikor ott tökéletesen megoldották a kérdést? Azért tök jó lenne, ha lenne a Doom3-ban egy-egy olyan ellenség, akivel 10 percen át kergetőzhetnék, mert úgy programoznák be, mint anno a Quake 3-ban, magyarán ő is úgy támadna meg, hogy közben nem csak felémrohanna kamikaze módra (mint pl. az impek), hanem
    mikor látná, hogy előveszek egy rakétavetőt, elfutna, taktikázna stb. stb... Szerintem meg lehetett volna oldani, pl. a bázis egyik legjobb katonája, miután megszállták a démonok, nem üres fejű zombivá változna, hanem "okos démonná", és az egyik pályán vele kellene küzdeni. Szerintem tökre feldobná a játékot.
  • oneal1
    #18889
    thx
  • lwb
    #18888
    altgr+0 vagy alt+ctrl+0 és lejön a konzol. ott beírod:
    com_showfps 1
  • oneal1
    #18887
    tudom hogy már 100000 szer lett kérdezve de az fps-t mivel irja ki a progi?
  • lwb
    #18886
    up

    mindenki cs source betazik vagy mi van? :)
  • RelakSfromhome
    #18885
    Nemtom, nekem no-n nem volt semmi a mélynyomóban, mikor az átirányítást kiszedtem, meg csak elöl szólt. Bekapcsoltam, és örültem
  • janos666 #18884
    Kár hogy a FAQ-ban nem találtam róla semmit.
  • RelakSfromhome
    #18883
    Én yes-re raktam
  • janos666 #18882
    A menüben a hangbeállításoknál a Surround system-et igen-re vagy nemre kell állítani ha 5.1-es hangfalam van, mert ha a hangkártyadriver 2 hangfalra van állítva nem engedi bekapcsolni, ha viszon bekapcsolom (normális driverbeállítással) mintha rosszabb minőségű lenne a hangja. És mikor a driver 5.1-en van de a surround system off akkor is szólnak a hátsó hangfalak.
  • PTW
    #18881
    a doom3 fokonyvtarba csinalsz egy konyvtarat pl eueqmod es abba rakod a modfajlt
    ezutan ottlsz a modoknal a menuben es be tutdod tolteni!

    vigyazz mert ha egy moddal jatszol akkor az adott menteseid csa az adott moddal hasznalhatoak!
  • s.0liver
    #18880
    Érdekes az original shotgun modnak megkellene változtatni a fegyver kinézetét.De ugyanúgy néz ki mint volt!nemváltoztatott rajta semmit!_nemmükxik a többi se!
  • RelakSfromhome
    #18879
    nem kell aktiválni, ha a base könyvtárba rakod. Azonnal müxik, és a mentésekbe sem kavar bele
  • s.0liver
    #18878
    nemtudom aktiválni a modot!_mert csak doom3 modot ir ki!
    base könyvtárba csak úgy bemásoltam de semmit nem irt fölül!
  • Kandurex
    #18877
    Így kell, csak még a játékban a "mod" menü alatt aktiváld is!
  • s.0liver
    #18876
    1.letöltöm a modot
    2.u-e-q-mod.pk4
    3.ezt bemasolom a Doom3\base könyvtárba
    4.és már működik is ????
    vagy máshogy kell???
  • Kandurex
    #18875
    Ez a te "különleges" géped átka! Szerintem vegyél egy régi 368SX -t 2MB rammal, tuti minden gyönyörűen futna :))
  • s.0liver
    #18874
    Tehát ugye 1. letöltöm a modot.
  • Gunner
    #18873
    Illetve a base-be mindenképpen rakd be a pk3 fájlokat :P
  • Gunner
    #18872
    Berakod a pk3 fájlokat a base könyvtárba vagy pedig a főmenüben van egy olyan, hogy Mod vagy egyszerűen nem játszol mod-al :)
  • s.0liver
    #18871
    Megmondaná valaki a modokat,hogy lehet üzembehelyezni?
  • PsychoStarfish
    #18870
    oks köszi =)
  • Gunner
    #18869
    Nekem nem volt semmi gond a 4.9el és most 4.8al sem, csak a tápomat égettem le, de azóta raktam bele DTK 400ast. Szerintem ugyanaz a sebesség mint 4.9, de próbáld ki 3DMark-al :)
  • PsychoStarfish
    #18868
    Próbálta már valaki a 4.8-as végleges drivert? 4.9 Doom verzsön a jobb vagy a mostani 4.8?
  • tibor16
    #18867
    Már van ilyen, valahol láttam, táblázatba szedve.... azér ne vegyem el a kedved - csak szólok
  • DonnieBrasco
    #18866
    TRZ3-ZGER-31UZ-H2L2-8U

    DB
  • Andie
    #18865
    ezt a "site" dolgot nemismertem.
    Köszi a tippet
  • Myrkul
    #18864
    Köszönöm!!
  • Sil3nt
    #18863
    KP5Y-XVXK-3LGG-AYK6-63
  • Myrkul
    #18862
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki egy CD key-t adni?

    Köszi!!!!
  • Mas-Thief
    #18861
    Válasz 'Andie' üzenetére (#18818):

    Hozzászólás-keresőnek én ezt szoktam használni:

    Googleben - "DOOM+3+HOZZÁSZÓLÁS+RÉSZLET site:www.sg.hu"

  • GiGa master
    #18860
    hali valaki tudna nekem adni 1 tört server címet?
  • gpm
    #18859
    UP!
  • Gear
    #18858
  • TTomi
    #18857
    köszi! közben visszaolvastam......
  • RelakSfromhome
    #18856
    Pontosabban ahogy néztem, ez a pda dolgait feszegeti, tehát hogy melyik pda mit nyit. De én azt akarom összeállítani, hogy melyik számzárat melyik kód nyitja :)