Vad Angyal

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Love Ace
#271
nekem tetszett
amúgy a helyes cím : http://www.extra.hu/matav
egy másik topicban találtam
Love Ace
#269
nekem se
Assassin
#267
Nem most családi elfoglaltság lesz ,mert városi vezetésre megy a barátnõm,és én meg a gyerekkel pörgök...
A ''kedvenc haveromat'' inkább elfelejteném😊
#265
ujabb ismerkedesi est a barpulttal..es egyeb nemkivanatos fazonokkal..vagy ezuttal magaddal viszed a kedvenc haverodat is? 😊
Lteebee
#263
A nemzet fõvárosában(azon belül Budán-> Óbudán).

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Assassin
#262
Köszi a meghívást,de szombat már foglalt😞
Amúgy melyik városban?Már mondtad hol vagy rezidens de kiesett a fejembõl...
Lteebee
#261
Szombat.

Egy kis szórakozóhelyen leszünk. Ha akarsz jönni, dobjál egy levélt nekem!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Assassin
#260
Gratula!Nagy ivászat akkor kilátásban?
Lteebee
#259
De akkor legalább beszélgessünk itt náluk. Bár nekem egész békésnek tûnnek(legalábbis a pokémonosokhoz képest).

Mondtam már, hogy túl vagyok a félévi vizsgáimon?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Assassin
#258
Hát úgy néz ki .hogy tényleg nem....
Lteebee
#257
Ezeket te nem fogod kizökkenteni.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Assassin
#254
Zimbó Dzsimmi után ez már semmi...😊
Love Ace
#252
itt van még egy-->"%!'"/'!%'"!'=/=!'%!'/%!/+"%+"/!=(%'+"/!(+"=//=!("%=/%+"!"%+"%!="+%!=%+"'"=(())Ö)ÖÜ%(!"(Ö(/(!)=/!"()"+)Ö/!="(/%(+"=%("//+"%/=('!+"%!!"'/%!/%'"!"=+(='"/!'+)(!Ö)+'="!)')Ö(=//'(/%)=%'%%+/%+%'+%'+%'%'%'%!'"!+!'!+"!+"+'"!%'%!"!%!%!%

remélem,ez mindenkit kielégít 😊
#250
Ha nem szeretsz félórát felhõtlenül röhögni, akkor ne nézd, ilyen egyszerû.
#249
Búldózer = Dömper??????????????????????????
csak felnõtt?
hhhhhhhhhhhúúúúúúúúúhhhhhhhhaaaaaaaaa
ASSASSIN!!!!!!!!
#244
hé, az lenne az izgi, ha nem lenne happy-end. Mi lenne, ha pénzt gyujtenenk arra, hogy forgassak le a sorozat szomoru veget?
#243
Ez a vad angyal valami tej reklám????
Love Ace
#242
Ki nem szarja le?
Wittman: Elég nagy baromság amit mondtál--> a Mátrix Oscarokat kapott, a Vad Angyal meg pulikutyát
#240
speed majd itt is kifejlõdik
csak a mesenézõ gyerekek sokkal agresszívebbek mint a 60 fölöttiek
#239
a japan meseknel jobb anyazasok voltak, de fejlodtok
Hustler_hu
#235
Valaki oltson itt villanyt ... nem latok ... olyan sotetseg van 😊))
#231
Össze, de az is poén lesz 😊