Vad Angyal
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem most családi elfoglaltság lesz ,mert városi vezetésre megy a barátnõm,és én meg a gyerekkel pörgök...
A ''kedvenc haveromat'' inkább elfelejteném😊
A ''kedvenc haveromat'' inkább elfelejteném😊
#265
ujabb ismerkedesi est a barpulttal..es egyeb nemkivanatos fazonokkal..vagy ezuttal magaddal viszed a kedvenc haverodat is? 😊
A nemzet fõvárosában(azon belül Budán-> Óbudán).
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Köszi a meghívást,de szombat már foglalt😞
Amúgy melyik városban?Már mondtad hol vagy rezidens de kiesett a fejembõl...
Amúgy melyik városban?Már mondtad hol vagy rezidens de kiesett a fejembõl...
Szombat.
Egy kis szórakozóhelyen leszünk. Ha akarsz jönni, dobjál egy levélt nekem!
Egy kis szórakozóhelyen leszünk. Ha akarsz jönni, dobjál egy levélt nekem!
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
De akkor legalább beszélgessünk itt náluk. Bár nekem egész békésnek tûnnek(legalábbis a pokémonosokhoz képest).
Mondtam már, hogy túl vagyok a félévi vizsgáimon?
Mondtam már, hogy túl vagyok a félévi vizsgáimon?
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
itt van még egy-->"%!'"/'!%'"!'=/=!'%!'/%!/+"%+"/!=(%'+"/!(+"=//=!("%=/%+"!"%+"%!="+%!=%+"'"=(())Ö)ÖÜ%(!"(Ö(/(!)=/!"()"+)Ö/!="(/%(+"=%("//+"%/=('!+"%!!"'/%!/%'"!"=+(='"/!'+)(!Ö)+'="!)')Ö(=//'(/%)=%'%%+/%+%'+%'+%'%'%'%!'"!+!'!+"!+"+'"!%'%!"!%!%!%
remélem,ez mindenkit kielégít 😊
remélem,ez mindenkit kielégít 😊
#250
Ha nem szeretsz félórát felhõtlenül röhögni, akkor ne nézd, ilyen egyszerû.
#249
Búldózer = Dömper??????????????????????????
csak felnõtt?
hhhhhhhhhhhúúúúúúúúúhhhhhhhhaaaaaaaaa
ASSASSIN!!!!!!!!
csak felnõtt?
hhhhhhhhhhhúúúúúúúúúhhhhhhhhaaaaaaaaa
ASSASSIN!!!!!!!!
#244
hé, az lenne az izgi, ha nem lenne happy-end. Mi lenne, ha pénzt gyujtenenk arra, hogy forgassak le a sorozat szomoru veget?
#243
Ez a vad angyal valami tej reklám????
Ki nem szarja le?
Wittman: Elég nagy baromság amit mondtál--> a Mátrix Oscarokat kapott, a Vad Angyal meg pulikutyát
Wittman: Elég nagy baromság amit mondtál--> a Mátrix Oscarokat kapott, a Vad Angyal meg pulikutyát
#240
speed majd itt is kifejlõdik
csak a mesenézõ gyerekek sokkal agresszívebbek mint a 60 fölöttiek
csak a mesenézõ gyerekek sokkal agresszívebbek mint a 60 fölöttiek
#239
a japan meseknel jobb anyazasok voltak, de fejlodtok
#231
Össze, de az is poén lesz 😊