3125
  • Fenrir
    #2925
    azért kíváncsi lennék hogy ha találnak valamit akárkinek a csomagjában azt nyílvánosságra hoznák vagy eltitkolnák
  • Schwarz
    #2924
    hja, látom már az okot két sorral lejjebb
  • Schwarz
    #2923
    feltettem a bionic klienst, s@h classic volt eddig, letöltött 2 csomagot múlt héten, azóta cseszik kapcsolódni, se küldés se fogadás nincs
  • palack
    #2922
    Akkor már inkább prímeket keresettek, azzal nyerni is leet :-)
  • Fenrir
    #2921
    December 8, 2005 - 03:00 UTC
    For the past few days our upload/download server has been dropping connections, making for a frustrating experience for everybody involved. We also had our hands full trying to complete the first stage of the master science database merge.

    Currently everybody who is requesting work can get it, thanks to splitting the uploads and downloads onto two separate servers. This isn't reflected yet in the server status page, and it may just be a temporary solution until we somehow obtain a machine capable of doing both. As well, there may be more server shuffling as Classic ramps down.

    Meanwhile, we are still dropping connections on the upload server. But the good news is that we are successfully handling about 4 result uploads for every workunit download, which means the upload server is indeed catching up. We're getting about 35 results a second and sending out about 8 workunits a second at the time of writing.

    We hit several snags with the master science database merge and were too far in to revert back. Since we were running low on work we went with a backup plan - creating a third database. Since all new workunits and results are being inserted into this third database, we can leisurely migrate the data between the other two databases without any time pressure. This complicates our overall merge plan a bit, but reduces a lot of the stress in the meantime.

    túl van terhelve az upload szerver
  • Fenrir
    #2920
    miért nem tud csatlakozni a boinc a szerverhez hogy feltöltse az eredményeket? már 3 csomag van készen, 1 meg 98%-os és mindig ezt írja:

    couldn't connect to hostname[setiboincdata.ssl.berkeley.edu]

    nem megy a szerver vagy túlterhelt?
  • Gipsz75
    #2919
    Kérdés:
    Credit jóváírás mikor van?
    Már tegnap visszament 4 csomag és még mindíg semmi:(
    Amúgy mire jó a credit? Vehet rajta sok szép mindent? :))
  • PLaci #2918
    Én futtatom...

    1553-nál hagytam abba a Classic-ot, kb 1 másfél hónapja használom a BIONC-ot, azóta van 1344 pontom... (2 másik project-et is futtatok)
  • Gipsz75
    #2917
    Sziasztok!

    Műveli még valaki? :)

    Én most kezdtem, hátha... :))
  • Lteebee
    #2916
    401
  • Lteebee
    #2915
    Sajna Assassin régen nem jár már ide.
  • Lteebee
    #2914
    384
  • Galy
    #2913
    talált valamit?
  • Lteebee
    #2912
    Az enyém megint beszákszolt.
    Melyik fájlt kell törölni, hogy új jöjjön?
  • Galy
    #2911
    talált már valaki valamit valaha?
  • Lteebee
    #2910
    341
  • mad mind
    #2909
    6702
  • Lteebee
    #2908
    335-nél hagytam abba.
    Akkor majdnem egy napig számolt egy unitot a celeron.

    Most egy % ~1perc

    :DD
  • Lteebee
    #2907
    Kösz, csak most olvastam.
  • Sianis
    #2906
    Amúgy olvastátok már, hogy mennyire kicsi esélyre keresünk rá amúgy? Rettenetesen le van szűkítve a dolog...
  • Sianis
    #2905
    Uhh de jól halad valaki nekem 192 van kész, de senki nem szállt még be alám...szegény gépem meg dolgozik mint az állat.
  • Sianis
    #2904
    Persze! Főleg, ha egy bazinagy lézersugár landol az udvaron... :D
  • janos666 #2903
    Szerintem ha megtalálják az idegeneket elég hamar megtudod...
  • nemcsakfeel
    #2902
    és már találtaok vmi érdemlegeset is ?
  • PLaci #2901
    próbáld ezt
  • Lteebee
    #2900
    Próbáltam letölteni a progit, de hibát ír ki.
  • mad mind
    #2899
    6042
  • mad mind
    #2898
    5954
  • mad mind
    #2897
    5827
  • PLaci #2896
    1223
  • iko
    #2895
  • ayden
    #2894
    11950
  • mad mind
    #2893
    5704
  • ayden
    #2892
    iko: 2-0 ide:)
  • DarkJedi
    #2891
    Szerintem semmilyenek.. :)
    A multkor volt hogy az eddig összegyűlt 100 leggyanusabb jelet elkezdték vizsgálni, de amúgy semmi. Engem most nagyon felbaszott hogy egyfolytában szar a BOINC, régi seti meg má nincs fenn, úgyhogy majd ha tartosan működik, esetleg visszarakom..
  • iko
    #2890
    eddig milyen eredmények születtek a program kapcsán?
  • ayden
    #2889
    11872 kicsit én is visszaálltam setizni mert bionic döglődött:)
  • mad mind
    #2888
    5665
  • mad mind
    #2887
    5545
  • mad mind
    #2886
    5483