23418
  • Solt
    #19639
    Gondolom az volt a megállapodás, hogy itt játszhat folyamatosan, hogy felépítse újra magát... csak ugye az a baj, hogy ez a csapatjátékunk kárára van szerintem...

    Sokkal jobb volt a játékunk, amikor Somalia és Jenner volt erőltetve a széleken... szerintem.
  • ReszegKoldus
    #19638
    Mondjuk a hétvégi meccs nem annyira reménytelen, ha az ellenfél esetleg épp edzőt akarna buktatni :D
  • Grenzjager
    #19637
    100% barnuska
  • Grenzjager
    #19636
    szerintem Moniz is sokat vár Leonardótól, de a 18 hónap kihagyás keményebb mint pl Rudolf gólképtelensége...
  • Solt
    #19635
    Gyerekek... rhdk főnök privátban arra utasított, hogy orálisan tegyem boldoggá Moniz mestert! :DD
  • Solt
    #19634
    Azóta a Honvéd is erősödött, de tény, hogy sajnos mi sem azt az agresszív játékot játsszuk. A vereség nem is dühít annyira, az benne van a pakliban. De ez a játék amit meccsek óta művelünk... nem tetszik, ez nem az a Moniz játék, mint amivel bemutatkozott!

    Egyébként a Leandro amióta a csapatban van, nem igazán mennek a passzok...
  • Grenzjager
    #19633
    Trollfoci után a "Troll" már nívó :)
  • Solt
    #19632
    Van a fogadás topikban pár hasonló szintű bukfenc akikből simán kinézem ezt! :D Gondolom megfogadta a Fradi győzelmet, úszott a szelvény, aztán most az álreggel kiélné magát! :D
  • Zenszkij
    #19631
    ez tuti ő, ki más lenne ekkora marha, az értelmező kéziszótárban a trollt vele magyarázzák XD
  • Solt
    #19630
    Segíts egy kicsit, mert szarul tájékozódom! Merre induljak? :DD
  • ReszegKoldus
    #19629
    Jajjj barnuska az mekkora idióta volt :D
  • Grenzjager
    #19628
    te az vagy ami nem folyt el barnuska apukájának a térdén?
  • ReszegKoldus
    #19627
    Nem tudom...azért november óta tartó veretlenség szakadt meg (bajnokságot nézve), az nem olyan rossz, persze ha azt nézem milyen volt az őszi honvéd elleni meccs, ég és föld.
  • Zenszkij
    #19625
    4 napja csak ezért regelt a balfék, de szánalmas XD
  • Solt
    #19624
    Na te kinek a regje vagy te nyomoronc? :D
  • Zenszkij
    #19623
    ez a kommentátor egy barom, a bíró meg egy fax
  • ReszegKoldus
    #19621
    Somalia hátvéd, Klein csatár, én valahol lemaradtam :D
  • Grenzjager
    #19620
    Klein? edzőmeccsre se tette be...
    szerintem novemberben játszott utoljára...
  • Kaplan
    #19619
    Azért ezt illett volna beküldeni a hálóba...
  • Zenszkij
    #19618
    abban bízok, hogy a Honvéd elfárad a végére, nekünk meg a legjobb az erőnlétünk az NB1-ben
  • Zenszkij
    #19617
    nem tud mit mondani, nem lehet egyszerű 90 percet végigpofázni, engem inkább a kispesti részlehajlása zavar
  • ReszegKoldus
    #19616
    Pedig ugyanez közvetítette az újpest elleni meccset is, lett volna viszonyítási alapja :D
  • Grenzjager
    #19615
    amúgy szenzációs a riporter :D
    főleg amikor a kispesti szurkolókat dicsérte a koreográfia miatt :)
    (kb 8-10 rudas zászlót lobogtattak egyszerre, ez azért nem semmi)
  • ReszegKoldus
    #19614
    Hurrá mégse Peric jön :D
  • Solt
    #19613
    Ja... kikapnak a Siófoktól, de ellenünk tuti összekapják magukat! Rudolf tuti nekünk lövi majd az első gólját! :D
  • Grenzjager
    #19612
    ajajaj.. Oláh Lóri nyomdokában....
  • Zenszkij
    #19611
    Diósgyőrben sem lesz egy leányálom játszani...
  • ReszegKoldus
    #19610
    Jön Peric a megváltó
  • Solt
    #19609
    A sokadik gólt kapjuk jobbról... Somália nem jobb hátvéd. Meccsek óta mindenki erre játszik... :S Annyira bosszantó ez!

    Ez a gyökér kommentátor meg kurvára idegesítő... most meg aztán főleg!
  • ReszegKoldus
    #19608
    Eddig se értettem, hogyan lesz ebből 3 pont, de most aztán végképp rejtély. :)
  • Zenszkij
    #19607
    ez nagyon benne volt, mellesleg Somaliat fölbaszták
  • Solt
    #19606
    Na ezt az agresszív letámadást hiányolom!!! Miért nem csináljuk ezt???
  • Zenszkij
    #19605
    eddig tragédia a második félidő
  • Grenzjager
    #19604
    3 arc arról beszél a studióban, hogy milyen a rasszista ellenes kampány......
    azt egyik se vette észre hogy eddig 3X huhogtak a pötipestiek, igaz 4.9 másodperc után abbahagyták.
    szóval akkor mi van most, ki vonul le, ki tiltakozik, ki kap majd büntit?
    ez akkor csak show

    sok a néző.. főleg a két csapat szurkolók közti szektorban, csini látvány a tök üresnek tűnő stadion.
  • Solt
    #19603
    Az a baj, hogy mindenki gyenge... amióta rájöttek az ellenfelek, hogy rugdalni kell minket, és tördelni a játékunkat, azóta nem tudunk kibontakozni. Mintha görcsösek lennénk...
  • Zenszkij
    #19602
    Leonardo nagyon gyenge, de elsülhet a lába.
  • ReszegKoldus
    #19601
    "A honvéd akarata érvényesül inkább"
    Hát így is fel lehet fogni, mert nyilván nem akarnak gólt kapni és ez eddig remekül működik :D

  • Solt
    #19600
    Ez jobb verzió, legyen így... :D
  • ReszegKoldus
    #19599
    Áh nem tudom most annyira nem érzem, talán azért emeli fel a hangját a honvéd támadásoknál, mert izgalomba jön, hogy végre átkerül a másik térfélre a labda és így nem görcsöl be a nyaka attól, hogy folyton csak egy irányba kell néznie :D
  • Solt
    #19598
    Ez a gyökér a honvédnak drukkol vazze... kezd idegesítő lenni...