23418
  • ReszegKoldus
    #19679
    Tetszett, hogy szerinte Moniz okosan lecserélte Csukicsot mielőtt megkapta volna a második sárga lapot...végül is biztos nem a sérülése miatt cserélte le :D
  • ReszegKoldus
    #19678
    De jó lesz, ha Monizt a meccs végén megkérdezik mi a véleménye róla, hogy szándékos lábtörés volt-e :D
  • Zenszkij
    #19677
    ezt az idióta Kovács Zoltánt is kivághatnák már az M1-től
  • Zenszkij
    #19676
    hülye ez, nem tud mit mondani, ezt kelti a felesleges feszültséget
  • Grenzjager
    #19675
    Böde most kapja a lecse..ést :)

  • Gabe18
    #19674
    Elmefogyatékos ez a Diósgyőri orvos is. Mi volt ezen szándékos? Egy rossz ütemű becsúszás, és még igy is külön balszerencse volt hogy beszorult a bokája...
  • Kaplan
    #19673
    Ez a diósgyőri orvos nem kicsit idióta. Egyáltalán nem volt szándékos, a sérülés okozása 100 százalékosan vétlen volt.
  • JimKirk
    #19672
    Knezy most hozza regi onmagat, forman kivul, vagy pont hogy formaban van:)
  • Zenszkij
    #19671
    igen, Böde most nem veszélyes, habár az első gólpasszt ő adta, nem baj fogják csak ketten hárman, addig a többiek ficánkolhatnak :)
  • banok
    #19670
    Eddig jók vagyunk. És nem függünk Bödétől... XD
  • Gabe18
    #19669
    Utolsó fordulóban mikor lesz vagy 40 fok, nem tudom megkockáztat-e egy sima hosszú ujjú melegítőt...
  • Zenszkij
    #19668
    kabalakabát :D
  • ReszegKoldus
    #19667
    Moniz nem tudom hogy bírja ebben a kabátban folyton, pláne miskolcon, ahol még a nap is erősebben süt
  • Gabe18
    #19666
    Na 2-1. Amúgy teljesen megérdemelt mert sokkal jobbak vagyunk mint a Diós, akik csak Jova hibájából tudtak egyenlíteni.
  • Zenszkij
    #19665
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
  • Solt
    #19664
    Még egyszer nem találta el, pedig nem lenne nehéz! :D Somalia fején ragtapasz van, az Aborahnak meg akkora karja van, mint a Somalia combja! :D

    Fel sem tűnt, hogy ez a Knézy basszus... :s
  • Gabe18
    #19663
    Lol... fogalma sincs mikor melyik fekete embernél van a labda...
  • Gabe18
    #19662
    És most becseréltünk neki még egyet, tönkretesszük idegileg. Nem csoda hogy az ellenfélnek szurkol...
  • ReszegKoldus
    #19661
    knézy ha fekát lát egyből azt hiszi Leonardo :D
  • Solt
    #19660
    Ez a solymosi gyökér... édes istenem...

    A vadparaszt kommentátor megint ellenünk drukkol.
  • Gabe18
    #19659
    Sza...zi bíró, minden összecsapást az ellenfélnek fúj, és már két nevetséges sárgát kiosztott. Nem ússzuk meg piros nélkül...
  • Zenszkij
    #19658
    ez a solymosi egy igazi buzi, tetű magyar bírók a Kispest ellen szórták volna a lapokat
  • ReszegKoldus
    #19657
    Grat Jova
  • Zenszkij
    #19656
    de egy gyenge xarok vagyunk, ezt a Jovát lassan ki kéne vágni
  • Gabe18
    #19655
    Az hogy pirotechnikáért büntettek, jogos. Nem szabad, tudta mindenki, megvolt, jól nézett ki, de akkor sem lehet.

    Viszont ez a "szidás" ez nonszensz. Ilyen alapon szerintem NB1-től a kerületi bajnokságig mindenütt lehetne büntetni, mert ahol összejön 100 ember meccset nézni ott nem igaz hogy nem fog elhangzani pár k....a anyád kezdetű mondat a bíróra, ellenfélre, akárkire.
    Ez már az a kategória hogy kinek akarom meghallani meg kinek nem.
  • Solt
    #19654
    Persze, hogy bajban lenne... de akkor is bajban lenne, ha a nemzetközi előírásokat sértő dolgokért nem büntetne. Az amit egy évben befizetünk büntetést, az elenyésző a támogatáshoz képest... és akkor még nem beszéltünk TV-s pénzekről amit ugye ez az MLSZ srófolt fel, plusz nem beszéltünk az új stadionunkról...

    Vannak hülye dolgai az MLSZ-nek, de ilyen dolgokon fennakadni totál értelmetlen szerintem! Divat lett minden szarért szidni őket, holott az elődhöz képest jóval jobbak, és a sok hülyeség ellenére azért összességében az irány jó. Főleg gazdaságilag... :)
  • Zenszkij
    #19653
    Én azt mondom nagy bajban lenne az MLSZ, ha üres lelátók lennének és nem lenne miért büntetni :). Kistelekiékhez képest persze ezek kismiskák.
  • Solt
    #19652
    Kicsit számoljatok...

    Aztán gondoljátok végig azt, hogy az MLSZ-nek is van főnöke, aki adott esetben a körmére koppant, ha xy cselekedetért nem büntet. Ha az MLSZ valóban szopatni akarna minket, akkor nem ekkora összegeket fizetnénk, illetve már rég zárt kaput kaptunk volna...

    Amikor hőbörögni kezdtek, akkor jusson eszetekbe a kisteleki féle brigád...
  • Zenszkij
    #19651
    ez a trágya MLSZ belőlünk tartja el a sok léhűtő alkalmazottját, hát a fene vinné el őket, én egy fillért nem fizetnék, vinném bíróságra az ügyet
  • Solt
    #19650
    Oké
  • bubu13
    #19649
    Ezekben az összegekben mi a szimbolikus?? lilák ellen 3.5 millió a piro miatt meg pár szidásért.. Az a meccs egy futballünnep volt. Mindenkinek tetszett csak a szarházi mlsz-nek nem. Mi 3.5 millát kaptunk az ünnepért a lilák meg székeket gyújtogattak és ennek az összegnek a töredékét kapták. Eger ellen száz ezer, de az mlsz se tudta megindokolni, hogy miért. Most adták ki a közleményt, hogy Szasza a pályakorláton belül tartózkodott és buzdította a szurkolókat a gólok után. Kabaré az egész. Hali ellen szintén büntetés és ugyanannyit kaptunk mint ők akik végig huhogták a meccset.. Siófok ellen 400 ezer mert ment pár szidás.. Honvéd ellen meg megint 400 ezer. Kíváncsian várom a hétvégi diók elleni meccset ahol szerintem 1 millió alatt nem ússzuk meg. A hazai vidi elleni meccs meg szerintem vetekedni fog a lilák elleni büntetéssel vagy már zárt kaput is fogunk kapni. Szarházi mlsz!!!
  • Solt
    #19648
    Azért nézzétek már meg ezeket az összegeket... Inkább szimbolikus, mintsem elrettentő! Ennél sokkal többet kapunk tőlük! :) Ez inkább ilyen kötelező jelleggel megy... Ha számon kérik őket, meg tudják mutatni, büntettek.
  • Grenzjager
    #19647
    Szerintem kapásból 1,2 milliót kéne fizetnünk, mert akkor a diók elleni meccset már előre befizetjük. Ez alap, azért abban senki se reménykedjen hogy egy Újpest, Kispest vagy DVTK ellenit megúszhatunk... kizárt. főleg a kistelekit idéző csányinál.

    ...mert azért az már nonszensz lenne ha nem kapnánk büntetést, főleg a diók ellen.

    Kubatov nagy kampányát meg azért nem értem mert nem emlékszem arra hogy bármelyik játékosunkat is számottevő nézőtéri rasszista beszólás érte volna, a szombathelyit nem tekintem annak 4-5 fő 3-4 másodpercig huhogott...

    Ezek után amikor a kispesti fekete focistát felrúgta Somália még jó hogy huhogtak 4 másodpercig a kispestiek mert szinte már "mém"et faragott vezetőségünk a huhogásból és az egész témából, már vicc. Eljutunk megint odáig, hogy ha fekete játékost bárki felrúg "rasszistát" fognak majd üvölteni a szurkolók.
  • bubu13
    #19646
    Ez már lassan tényleg vicc. 400 ezer a Siófok elleni meccs miatt és és 400 ezer a Kispest meccs után. Szarhazi mlsz belőlünk akar megelni.
  • Grenzjager
    #19645
    amúgy ha a kispestiek kapnak büntit a huhogásért, akkor nekünk is kell...

    amikor Böde megtekerte a fekete gyerek kezét, akkor a Fradi tábor huhogott.,

    Kubatov meg Moniz azt nem veszi észre, hogy ha csöndben maradtak volna huhogás témában, akkor nem lenne "ekkora szám" a huhogást. Mert azért valljuk be ami Szombathelyen volt az semmi szinte rasszizmus címsó alatt ami magyar meccseken történik.
  • Zenszkij
    #19644
    Egyértelműen arra játszottak, hogy felívelgetik a csatárnak (Böde, majd a végén Klein) és az visszafejeli a második hullámban érkező Leonardonak, Jennernek, stb, de sajnos bedarálták ezt a próbálkozást.
  • bubu13
    #19643
    Azért nehéz úgy játszani, hogy az ellenfél folyamatosan daralja a játékot. Gusztustalan módon játszottak, mint a hali is.. De amúgy ilyen gyengén még nem nagyon játszottunk Moniz alatt. Amúgy meg remélem jól megbasszak a kispestieket is pár százezerre a huhogas miatt. Nálunk lett volna tuti lefujja a meccset a bíró. A tv meg hallgat erről..
  • Solt
    #19642
    Nincs ezzel gond, csak amíg nincs formában, addig ne rá épüljön a játékunk. A befelé cselező szélsőink, és a felfutó szélső hátvédeink révén sokkal jobbak voltunk. Feltolt védekezés, erőszakos letámadás, agresszív szélső játék... na ebből most semmi nincs! :(

    Biztos megvan az oka, és remélem megoldja Moniz ezt minél előbb.
  • Grenzjager
    #19641
    Moniznak Leonardó nagy kedvence, de ma totál nulla volt.

    Sno-t is két infarktus után... nem szívesen látom profi sportolóként.. főleg nem a Fradiban.
  • Solt
    #19640
    Majd jusson ez eszedbe, amikor Rudolf meglövi első gólját... :D