23418
  • Solt
    #19719
    Sokkal nehezebb lesz szerintem...
  • ReszegKoldus
    #19718
    Nagy pofára esés lenne ezután vasárnap pontot veszteni.
  • ReszegKoldus
    #19717
    5:1
  • Effe88
    #19716
    micsoda kupát nyerünk:D
    mehet a vitrinbe az u9-es bajnokság kupa mellé
  • Solt
    #19715
    Még az a gól! :D
  • ReszegKoldus
    #19714
    Haha milyen gól :D
    Aborah dupla
  • sb1
    #19713
    Remélem ezt a játékot és helyzetkihasználást átmentjük a bajnokságra is :)
  • ReszegKoldus
    #19712
    Aborah 3:1
    mit nem adnék, ha hétvégén is meglőnénk 3 gólt egy félidőben...(és nyilván nem kapnánk)
  • ReszegKoldus
    #19711
    Jenner
  • ReszegKoldus
    #19710
    Hát sajnos nem az enyémbe :D
  • ReszegKoldus
    #19709
    Csukiiiiics
  • Sippie
    #19708
    egyébként az MLSZ ezeket a pénzeket kinek a zsebébe tömi?
  • ReszegKoldus
    #19707
    Monizon vékonyabb kabát van?
  • Grenzjager
    #19706
    amit az aktuális ellenőr vagy a játékvezető nem talál sértőnek...
  • JimKirk
    #19705
    Tamogatom!
  • ReszegKoldus
    #19704
    mlsz írhatna egy listát szerintük mit szabad énekelni a meccseken :D

  • Gabe18
    #19703
    Azt merték mondani hogy "mocskos piszkos Diósgyőr?" Hát hogy lehet ilyet mondani? Teljesen fel vagyok háborodva elvtársak! Nem elvtársak! Illetve, elvtársak csak...

    Bohóc MLSZ. A Diósgyőriek meg leszúrkálják az embereket, az hányszázezer?
  • JimKirk
    #19702
    Erdekes lenne, ha locsolovesrseket, nepdalokat enekelnenek a fiuk. Arra mit reagalnaaz MLSZ, meg ugy altalaban az jonep?:) Lenne pofaraeses rendesen.
  • ReszegKoldus
    #19701
    Megbotránkoztató :D
  • Grenzjager
    #19700
    Végső Támasz - Lángol a Stadion (Fradi nóta) :))
  • Zenszkij
    #19699
    szóváltás alakult ki, ezen bexartam LOOOOOOOOOOL Nem itt kéne megnyerni a meccset, ha a Fradi 2-6-ra győz nem lett volna ez, tiszta szégyen, JOVA takarodj!
  • Grenzjager
    #19698
    duplikázom mert érdemes
    Ferencváros XVI
    Ferencvárosi szurkolók közleménye!
    2013 április 21-én megtartott Diósgyőr-Ferencváros mérkőzés után, több száz Ferencváros szurkoló indult gépjármű konvojokban Budapest irányába, amelyben érthetetlen módon egy Diósgyőr szimpatizánsokat szállító személygépkocsi is haladt, ablakán Diósgyőr sálakat lobogtatva!!! A gépjármű hirtelen egy ház előtt megállt, mely mellett Ferencvárosi autók is megálltak a feltorlódott forgalom miatt! Szóváltás alakult ki, melyet a piros-fehérbe öltözött kisebbségiek késsel óhajtottak rövidre zárni és két embert is megszúrtak!! Egyiküket a comb hátsó részén, a másikat pedig a karján a tricepsz izmot átvágva!! Ezután a társaikat védelmező Fradi szurkolók elől bemenekültek a házba a provokálók!! Ezután pedig megérkeztek a rendőrök és már semmi érdemleges nem történt! Az esettől kb.500 méterre, a szúrt társaink segítségére érkező több száz Fradi szurkolót, a rendőrök könnygázzal és gumibotozással tudták csak megfékezni!! E közlemény azért jött létre, mert a sajtóban több ferdített, vagy teljesen alaptalan, kitalált történet jelent meg!! (buszból kiszálló,kapu elé vizelő szurkolók...) A Ferencváros szurkolói nem tűrik és nem támogatják a médiában hamisan megjelenő híreket! Természetesen ezeket az embereket nem azonosítjuk a Diósgyőr igazi szurkolóival, akik egyből az esemény után, mindenféle ellenszenvet félretéve, segítségüket ajánlották, amit köszönünk nekik! Jobbulást sérültjeinknek, csapatunknak pedig jobb játékot kívánunk! Hajrá Ferencváros!!
  • Zenszkij
    #19697
    Most kell nagyon fegyelmezetten és erőszakosan játszani, és meglehet a 3. hely, talán az ezüstérem is. Nagyon nehéz hetek jönnek, minden el fog dőlni.
  • sb1
    #19696
    Azért csöppet össze kell kapni agyban a fiukat, emrt 4 olyan meccs jön egymás után ( vidi, paks, eto, mtk) amiken hatalmas blama is lehet akár...
  • Grenzjager
    #19695
    RÜHES BORSOD!!!
  • ReszegKoldus
    #19694
    Nem.
  • Sippie
    #19693
    miért, az lesen volt?
  • Kaplan
    #19692
    Csalódott vagyok mert én azt gondolom, hogy egészen minőségi játékosokból áll most a csapat de egy kicsit eltűnni látszik belőlük az a gyilkos ösztön. A sorozatos ziccerek kihagyása pedig nyilván koncentrációs hibákra vezethető vissza. Ettől függetlenül Leonardonak egyelőre nagyon nincs mire flegmának és nagyképűnek lennie. Vucsinics is ezt csinálja rengetegszer a Juventusban de azt tudjuk, hogy két perc alatt eldönt meccseket a gól+gólpassz kombójával. Amúgy kicsit kitérve a Diósgyőrre, Seydi szerintem eléggé minőségi játékos viszont a Kádár-Elek-Rudolf trió iszonyatosan csalódás...
  • Zenszkij
    #19691
    nem finomkodni kéne itt, hanem 4-5 gólokat vágni ennek a xar magyar mezőnynek, azt nem lenne sólyomszem stb
  • ReszegKoldus
    #19690
    Jövő héten minimum 3 pont kell.
  • Gabe18
    #19689
    Solymosi moslék tevékenységét elnézve azt mondhatjuk hogy szereztünk egy bravúr pontot...
  • Zenszkij
    #19688
    még a 2 percet se várja meg ez a tetű
  • Zenszkij
    #19687
    nagyképűen játszik, mellesleg a lesgóltól függetlenül ezeket ki kellett volna végezni
  • Kaplan
    #19686
    Ez a Leonardo gyerek eléggé nagy szégyen amúgy.
  • ReszegKoldus
    #19685
    Most mindjárt kitalálják, hogy aki a labdát kapta az nem volt lesen.
  • Zenszkij
    #19684
    ez a meccs el is megy...ráadásul az előbb az 11-es volt, nem baj az MTK-t még behozhatjuk, ők is a Fradit akarják nemzetközi kupában, nincs is szurkolójuk, le fogják adni a pontokat
  • Solt
    #19683
    Katasztrófális ez a bírói hármas...
  • ReszegKoldus
    #19682
    csak ketten voltak lesen...
  • Kaplan
    #19681
    Ezt akartam írni...
  • ReszegKoldus
    #19680
    Madocsai Maradona :D