23418
  • Gabe18
    #19759
    Hát a 3. helyről nagyjából lemondhatunk.
    Egyelőre úgy tűnik Moniz összerakott egy jó játékrendszert, amiben sikerül helyzeteket kialakítani, és ha jó napja van a csapatnak akkor lesz több gól is, ha nem akkor meg semmi se sikerül. Sajnos erre teljesen igaz, hogy az edző nem rúghatja be a helyzeteket. Tegnap is minimum egy x-re jók lettünk volna, ha az első félidőben lett volna valaki aki egy ziccert egyszerűen bevág a kapuba.
    Sajnos Leonardo tipikus alsó középkategóriás brazil, aki technikailag sok mindent tud, fél évente van egy kiemelkedő meccse. Amúgy ha az első 10 percben párszor felborítják, és netán még hajtani is kell az eredmény után akkor már meg van lőve...
  • ReszegKoldus
    #19758
    Na még egy (remélhetőleg) utolsót azért berakok :D
  • ReszegKoldus
    #19757
    Leveszi, megtáltosodik a csapat, aztán télen is trikóban fogja nyomni kabalából.
  • Grenzjager
    #19756
    Akárhogy is nézzük bármihez is kabala a kabát, de eddig nem jött be...lassan tényleg Kenny a SouthParkból.
  • JimKirk
    #19755
    A egyenlitoi eghajlatot szereti!
  • Effe88
    #19754
  • Grenzjager
    #19753
  • ReszegKoldus
    #19752
  • Zenszkij
    #19751
    Sajnos ma sem lőttük be a helyzeteinket. Daninak azt az ajtó ablak helyzetet értékesítenie kellett volna, egyszerűen csak be kellett volna passzolni, a Vidi a végén ugyanilyen helyzetet puskázott el, habár akkor mi már nagyon kitámadtunk. A kiállítást jogosnak érzem, Jennerben benne volt a világ fájdalma is úgy érzem. Szerintem nem Kassain múlt ez a meccs.
  • Grenzjager
    #19750
    A Pécs 3-2 (0-2) elleni csapat hiányzik, ami ez. Mondjuk ott pont Ionescu volt Leonardo helyett.
  • Effe88
    #19749
    ilyen mutatókkal mit vársz tőle
    feyenoord 55m 4g
    breda 31m 10g
    ajax 40m 5g
    breda 42m 6g
    salzburg 17m 2g

    pedig a holland liga kifejezetten kedvez a "jó" csatároknak

    itt is el lesz 1 évet
    mondjuk 20m 3 gól
  • Grenzjager
    #19748
    dettó így voltam/vagyok vele csak ahhoz túl van sztárolva és fizetve.
    ha így nézzük Ionescu és túl van fizetve ahhoz hogy az NB2-ben tolja, inkább a román gyereket nézném mint a brazilt, hátha pörgeti magát h tudjon váltani nyáron pl (bár a Honvéd II ellen ő se parádézott).

    de ha pozitívan nézzük: BL-be megy a Győr, a Vidi mint kupagyőztes EL-be, és még van 2 hely az EL-ben, remélem a Debrecen és mi. Így lenne szép, és lenne kerek. Ezt nyilván a miniszterelnök is tudja és Csányi is hogy hol a helye :)) Ha már egy Veszprémet nem enged a Final4-ba az EHF, akkor az MLSZ-nek sem lenne jó a Top4-be engedni az MTK-át, ez van ennyi. Kubatov Kocsis Mátéval meg csak elintézi Deutschot, hogy Kósa is örüljön. Csak ne politizálnának a rohadt ultrák :)
  • Kaplan
    #19747
    Én még egyetlen egy valamire való, értelmes megmozdulást nem láttam tőle. Alapvetően nem vártam sokat, ezért nem is csalódás, viszont szomorú...
  • Solt
    #19746
    Egyetértek... szerintem azóta estünk vissza, amióta bérelt helye van. Előtte jobb volt a csapatmunka.
  • Grenzjager
    #19745
    Leonardo meg...
    Szerintem nem dolgozik meg a béréért...
  • ReszegKoldus
    #19744
    Kéne valami taktika a betömörülő favágók ellen, mert ezzel már a honvéd ellen is gond volt :)
  • Effe88
    #19743


    "Ez az igazság napja volt, talán még nem tartunk ott, hogy EL-helyre érjünk."

    egert-soófokot megtudtuk verni
    de úgy az értelmesebb csapatok ellen már kevesek vagyunk idén
    meglepne, ha győrben vagy debrecenben nyernénk

    paks i.
    győr i.
    mtk o.
    debrecen i.
    kaposvár o.
  • Retsu
    #19742
    2. félidő nagyobb részére igaz max. hogy nem voltunk jók. Kicsivel több pontossággal 3at is rúghattunk volna. De 1 ilyen vereség mindenképpen csalódás.
  • Grenzjager
    #19741
    Ez az igazság napja volt, talán még nem tartunk ott, hogy EL-helyre érjünk. Taktikailag nem voltunk jók, nagyon csalódott vagyok a Ferencvárosban.

    Az egész évre jellemző, hogy a semmiből gólt kapunk, a természetes tehetségek azt hiszik, hogy mindent képesek megtenni, de ez csak akkor jöhet össze, ha 110%-ot adnak ki. - Moniz
  • JimKirk
    #19740
  • Solt
    #19739
    Na jöhetne az Orosz Márk, hogy egyenlítsen.
  • ReszegKoldus
    #19738
    Legalább a portugál hatás érezteti magát, ezt a sok fetrengést... :D
  • Solt
    #19737
    Úgy-úgy... ezt az első félidőben elcsesztük sajnos! :S Momentuma nincs a Vidinek, magunkat vertük meg! :S
  • ReszegKoldus
    #19736
    Nem lett volna nehéz ez a meccs a szerdai helyzetkihasználással.
  • Solt
    #19735
    Megint buzizunk... :D
  • Sippie
    #19734
    Böde bazzeg...
  • Solt
    #19733
    Na ezt a nyomást várom el mindig!! Leszarom, hogy vezet a Vidi... így kell focizni!
  • ReszegKoldus
    #19732
    Jól indul...
  • Retsu
    #19731
    Hamarosan kezdődik, kérdés hogy mi lesz itt
  • ReszegKoldus
    #19730
    3 részes, Indiánt először összetévesztettem egy mai népszerű argentin válogatott játékossal :)
  • Monoton
    #19729
    :D
  • Grenzjager
    #19728
    Magyar Lelátó Sportmagazin - Ricardo Moniz
  • Zenszkij
    #19727
    LOL, hülye Knézy
  • Solt
    #19726
    Mint három tojás! :D
  • ReszegKoldus
    #19725
    Hármasikrek
  • Solt
    #19724
  • [HUN]FaTaL
    #19723
    Jó kis győzelem volt (nem voltam itthon, most néztem meg felvételről). A bajnoki nehezebb lesz.
  • Solt
    #19722
    Korrekt, köszönjük! :) Sanyinak is... :DDD
  • ressy14
    #19721
    ja még annyit, hogy Sanyi megkímélt titeket, és nem rúgott le senkit, azért ez tisztelendő :D
  • ressy14
    #19720
    Gratulálok nektek, lefociztatok minket a saját stadionunkban.

    Vasárnapra remélem méltóbb ellenfelek leszünk.