23418
  • banok
    #19799
    Elment csak úgy mint bárki más. Ha feltűnt akkor a vasárnapi meccsre jóval többen mentek el mint az előzőekre.
    De lehet, hogy ritkán van ilyesmire ideje és most volt, kapott egy ingyenjegyet de még 100 okot lehetne felsorolni
  • Solt
    #19798
    Igen, mert ez lényeg.
  • banok
    #19797
    Miért ne? Most komolyan ezen rugózunk?
  • Solt
    #19796
    Oké, nem jár rendszeresen. Akkor most miért ment ki?
  • banok
    #19795
    Én nem olvastam tőle sehol, hogy rendszeresen járna. Vasárnap ott volt ezt tudjuk.
  • Solt
    #19794
    Nem tudom, hogy te zsidó vagy-e, de ha nem, és mégis zavar, akkor képzeld el mennyire zavarhatja azt, aki zsidó. Na most életszerű, hogy valaki olyan meccsekre jár rendszeresen, ahol folyamatosan zsidóznak?
  • Solt
    #19793
    Valahonnan futnia kell a kurucinfós szervernek... ott nem keresik! :DD
  • Láma!
    #19792
    Onnan bomlasztanak mi? :D
  • Solt
    #19791
    Nála "kisebb rangú" emberek nem mennek át a zsinagógából a két utcával arrébb lévő étterembe kíséret nélkül... Majd pont Fradi meccsre fog kimenni egyedül. (Ez a munkám része olykor, tudom miről beszélek.)

    Így van, előfordul zsidózás, ezt én nem is tagadom. De más dolog kórusban üvöltözni, jól megmondani a vélt vagy valós sérelmekért a magadét, és megint más valakit fizikailag bántalmazni.

    Ha pedig megpróbálod logikusan átgondolni az egészet, akkor hemzseg az ellentmondásoktól, és az "érdekességektől". Főleg annak fényében, hogy másnap meg pont beszédet tart ebben a témában...
  • banok
    #19790
    Az ipse nem a miniszterelnök, csak egy egyesületi elnök...
    Én Fradi meccseken nagyon durva zsidózást hallottam gyakran, többek között mostanában ezért sem járok.
  • Solt
    #19789
    Én kint voltam "pár" meccsen anno... a mussolini-s nóta előfordult, nem tagadom. Viszont egyszer nem hallottam senkitől sem "sieg heil-t"!

    Arról nem is beszélve, hogy az ilyen figurák egy lépést nem tesznek testőr nélkül... majd pont Fradi meccsre fog kimenni nélküle.
  • banok
    #19788
    Én sem azt írtam, hogy ziher (XD), hogy így volt csak azt, hogy el tudom képzelni. A mondat első felével egyetértek.
  • ReszegKoldus
    #19787
    Egyébként nem is értem...amikor először olvastam erről, egy szóval nem írták, hogy Fradista ütötte meg, azt se hogy hazai szurkolók közt volt kint (ha kint volt) :)
  • Grenzjager
    #19786
    ez is erős... hát politika van benne, de ugye Toller, Orbán, Kósa, Kubatov & Kocsis, Deutsch, Leisztinger, Garancsi után nehéz kikerülni....
    hmmm végülis van igazság tartalma.... - mert a mi szekerünk se áll jól.
  • Grenzjager
    #19785
    ha gyerekkel vagyok meccsen nem szólok be az embereknek, akkor se ha igazam van, és semmi sem bizonyítja hogy a meccsen bármi baja is történt volna, ha egyáltalán kint volt ugye.... csak mert ő mondta és kész tény...
  • Solt
    #19784
    Nyilván... teljesen természetes, hogy nem a történet bűzlik, hanem én vagyok antiszemita. :D Oké... kb pont ezt vártam.

    Hogy egy picit összezavarjalak... a rokonságom 1/6-a Izraelben él. ;)
  • banok
    #19783
    Én se lennék ilyen bátor a helyébe szóval etéren az én szememben is egy kretén.
  • banok
    #19782
    Ezek szerint nem olvastad el a történetet. A pofa rászólt valamelyik nagyon inteligens szurkolótársára, hogy nem kéne "sieg heil"-ezni és hát erre kapta amit kapott. És azt kell mondjam el tudom így képzelni a történetet mert már nem egyszer hallottam ennél különbet is a Fradi-pályán... :(
    És egy Raoul Wallenberg egyesület akárkije miért ne lehetne Fradi szurkoló?
    Ez a két hsz leginkább rólad szól meg a zsidók iránti háááát.... hogy is mondjam... ellenszenvedről (ismét).
  • ReszegKoldus
    #19781
    Orrba verette magát, hogy másnap tudjon róla panaszkodni.
  • ReszegKoldus
    #19780
    Különben is lehet, hogy nem ütötte meg senki, csak elbotlott egy vak komondorban.
  • ReszegKoldus
    #19779
    Eleve kit érdekel minek az elnöke...ha a sarki fűszeres lenne a kutya nem foglalkozna vele, hogy orrba vágták.
  • Láma!
    #19778
    Azt mondta rászólt azokra akik éltették mussolinit és sieg heil-eztek.
    Na már most, ezt részeg 15 éveseken kívül ha jól gondolom akkor csak a szélsőjobb csoportjaink hooljai (és néhány szélsőséges ultra) szokták.
    Azt is mondta hogy sokadszorra csinálták amikor rájuk szólt. Kétlem hogy a hoolokon kívül valaki kitartóan nyomná ezt.

    Ezek szerint ő és a családja véletlenül pont a huligánok mellett közvetlenül tekintette meg a meccset, és nem tűnt ez fel neki végig, sőt nem vette észre hogy kigyúrt, agyonvarrt kopasz állatoknak szól be éppen?
    Akik ráadásul a meccs után őt keresték meg ahelyett hogy megpróbáltak volna néhány vidistát levadászni.

    De persze, simán lehet hogy a 10.000 emberből csak őt érte atrocitás, csak azelőtt egy nappal hogy felszólalt valami rendezvényen.
  • Solt
    #19777
    De, felvetődik. Sőt, el is tudom képzelni, hogy így volt... Pont ezért ment oda, ez volt a cél. Ha meg esetleg mégsem akarná senki bántani, akkor majd valami fizetett orrba vágja...

    Az egész bűzlik... majd pont a Raoul Wallenberg egyesület elnöke lesz Fradi drukker... mi sem természetesebb.

    Ha valaki zsidókat akar inzultálni, akkor elég elmennie a Dohány utcába... egész nap tele van ortodox zsidókkal... le - fel sétálgatnak, a kutya nem szól hozzájuk egy rossz szót sem. Érdekes módon pont a Zsidó Világkongresszus előtt támadják meg pont a Fradi drukkerek pont a Raoul Wallenberg egyesület elnökét... Na hagyjuk ezt...
  • banok
    #19776
    Az nem lehetséges, hogy tényleg inzultálták az ipsét úgy ahogy elmondta? Az fel se vetődik igaz?
  • Solt
    #19775
    De van valóságalapja... kell valami amin lehet csámcsogni. Muszáj fenntartani a látszatot, különben leáll a holokausztipar.
  • banok
    #19774
    Ez a hozzászólás meg a tökéletes paranoia.
  • banok
    #19773
    Az MLSZ arraföl büntethet, hogy az ő égisze alatt rendezik a bajnokságot mivel Magyarországon a Magyar Labdarúgó Szövetség a legfelsőbb labdarúgó szervezet. Mégis kinek kéne büntetnie ilyen esetekben, a rendőrségnek?
    Azért nettó hülységeket ne írjunk már...
  • banok
    #19772
    A 8. kérdés minimum rosszindulatú.
  • Grenzjager
    #19771
    az orrba vágásra...
    (ultrasliberi.hu)

    - Eddig miért nem adott hangot ő vagy az egyesülete a magyar pályákon tapasztalható antiszemita hangulatnak?

    - Az eddigi több évtized alatt, hogyhogy nem érte egy támadás sem zsidósága miatt, sem az FTC-pályán, sem máshol futballközegben?

    - Ha érte, miért nem “csinált belőle ügyet”?

    - Eddig járt-e FTC-meccsre, és ha igen milyen gyakorisággal?

    - Hol történt az eset pontosan?

    - Az MTI-hírből ez miért maradt ki?

    - Vannak-e, lehetnek-e szemtanúk Orosz Ferenc szerint?

    - Orosz Ferenc szerint a megtámadása között és aközött van-e összefüggés, hogy május 4-én Zsidó Világkongresszust rendeznek Budapesten?

    - Azokban az ügyekben, ahol szurkolókat vernek rendőrök/szekusok, és amelyek nem csupán orrtöréssel végződnek, miért nem szólalt meg a belügyminiszter?

    - Négy-öt éve, az egyik FTC-Újpest bajnoki mérkőzés előtt az egyik szeme világát a “szakszerű” rendőri intézkedés miatt elvesztő Újpest-szurkoló ügyében milyen eredménnyel ért véget a nyomozás?
  • ReszegKoldus
    #19770
    Nem lehetetlen, de szerintem szükségtelen.
  • Zenszkij
    #19769
    úgy értettem, hogy az MLSZ huligánokat épít a szurkolók közé, hogy aztán büntethessen, szerintem ez megy itt
  • Grenzjager
    #19768
    vmi normális kampány,megmozdulás most kéne az mlsz ellen. Röhej minket késelnek de mi vagyunk a legagresszívabbak, nálunk a legtöbb néger,mesztic de mi vagyunk a legrasszistábbak. Ilyenkor Nyilasi mit mond amúgy? Mint ikon, mint mlsz alkalmazott.
  • Grenzjager
    #19767
    az NBI-et.
  • JimKirk
    #19766
  • Zenszkij
    #19765
    tudod mi a nevetséges, hogy ez a marha Fradi még ebben az ökör magyar ligában játszik, olyan férgeket eltartva a büntetésből, mint nyilasi, mészöly meg az mlsz seggéből megélő senkiházi féreg "fúúúútballszakértők"

    IDEJE lenne felkúrni az mlszt Hágában, hogy ők küldik a sok marhát meccsre, nem hogy mi, hanem ők fizessenek nekünk, a világon nincs ilyen, a szart is ki kell belőlük perelni, én egy fillért nem adnék nekik, zárjanak ki, és a szurkolók még a székházukat is a porig rombolják

    egyébként az mlsz mireföl büntet, meg szed pénzt, mi a szart adnak ők? bírókat? na ne nevettessenek már sólyomszemmel, meg a kassai vasutassal
  • Gabe18
    #19764
    NSO:

    "A már korábban is büntetéssel sújtott rasszista, gyűlöletkeltő és megbotránkoztató rigmusok ismét, többször és kórusban is felharsantak a Ferencváros vasárnapi, Videoton FC elleni mérkőzésén. Ezért a rendező klub, a Ferencváros 1.5 millió forintos büntetést és egy mérkőzésre szóló zárt kapus büntetést kapott. Ez utóbbi szankciót a FEB május 31-ig felfüggesztette. A Videoton FC ugyanakkor 100 ezer forint büntetést kapott, mert szurkolói egy csoportja visszatérően, megbotránkoztató rigmusokat skandált. (Ki nem ugrál sz.. fradista!)"

    Nevetséges már ez az egész. 50 éve szidták egymást a táborok minden héten, azt nem fájt senkinek. Ennek az oldalnak is megvoltak a mondókái, meg annak is, elnyomták a 90 perc alatt egyszer aztán mindenki hazament.
    Erre ez a moslék MLSZ kitalálta hogy lehet a zsebeket megtömni megint, ilyen mondvacsinált büntetésekkel. Ez már tényleg kabaré...
    Mert ha verekedés van, rongálás, be kell avatkozni a rendőröknek, azért büntessenek. Sőt, azért büntessenek jobban. De ez hogy bekiabálásért ő most hasára csap és ennyi százezer meg annyi, hát ez röhej.
  • Gabe18
    #19763
    Hát azért a havi több százezreket (ha egyesek nem milliókat) kereső játékosoktól azért elvárható lenne hogy ne úgy álljanak hozzá hogy mindegy hogy 6. vagy 10. Persze naiv elképzelés ez lehet.
    Bár az már erősen a magyar futball baja, hogy óriási holt tér van a mezőnyben, hisz ahogy írod valójában a 1-3. és a 14. hely amiért küzdeni kell. Közben meg van vagy 7-8 csapat aki reálisan nézve se előre, se hátra, hónapokig ellubickol a közepén, játszva a teljesen érdektelen meccseket...
  • Zenszkij
    #19762
    Ha Pakson nem nyerünk már az Újpest is veszélyes lesz ránk, jelenleg hatodikak vagyunk a tabellán. De véleményem szerint ha nem vagyunk az első háromban teljesen mindegy a tabellán elfoglalt helyünk, amennyiben az nem kieső hely. MEgint nehéz meccsek jönnek, reláisan hatodik helyre várom a csapatot, majd jövőre. Az idei év elúszott. Utolsó három meccsből egy pont...
  • Zenszkij
    #19761
    Örülnének, hogy nagy mázlival nyertek, mit kell még itt cickánykodni, tiszta közröhej. Micsoda hatalmas égbekiáltó sértés érte őket! Nem tudom ezek után hogy fogok nyugodtan aludni .
  • ReszegKoldus
    #19760
    Sportszerűtlen felhívások az FTC műsorközlőjétől