23418
  • banok
    #23096
    Hát ez tényleg szánalmas
  • masoma
    #23095
    ez nem sas ez egy madár..
  • Gabe18
    #23094
    Ez lenne a modern elvárásoknak megfelelő sas?
    Atya úr isten... Hát ez már tényleg mindennek az alja. Ennél debilebb nyomorék egy valamit ki se lehetett volna találni.
  • karajjj
    #23093
    legalább airmax-ben van?
  • Solt
    #23092
    Förtelmes... én nem is értem ezt, hogy a franca képzelték! :D
  • ReszegKoldus
    #23091
    hmm...ez jó randa

    ez jutott eszembe róla

    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2015.04.02. 14:36:01
  • Grenzjager
    #23090
  • Zenszkij
    #23089
  • masoma
    #23088
    kimegyünk meccsre és veszünk jegyet ha változtatnak a hozzáálláson és lesz párbeszéd. ennek ellenére én sem értek egyet EGYES bojkottáló szurkolóval és nézetével, de tudom, hogy mi akik kint rekedtünk a jó ügy érdekében harcolunk. a nyugati foci sincs meg fanatikus szurkolók nélkül és ha nekünk a cél a nyugat (amivel nincs is gond) és a foci fellendítése a 12. játékos nélkül nem fog sikerülni. nem egy közösséget kell "kitiltani" hanem az oda nem illő egyéneket és ez vénaszkenner nélkül is megoldható. de itt már nem is csak a vénaszkennerről van szó, minden tisztán látó ember tudja. egyébként még mindig ha kimondom, hogy vénaszkenner elmosolyodom, mert a szó hallatáról nem egy mérkőzésre való bejutást megkönnyítendő eszközre gondolok...szerintem ez szánalmas. ha lenne bátorsága kubatovnak, megengedné, hogy egy mérkőzésre személyivel is lehessen jegyet váltani és ha nem válik be, azaz rendbontás lesz (itt nem a buzi mlsz skandálására gondolok), akkor tényleg a kintmaradt szurkolóknak (vagy egyes egyéneknek) kell változtatni a hozzáállásán.
  • Zenszkij
    #23087
    Grenz bamm...eg oda kimentek, de a Fradinak jegyet nem fizettek? Szánalmas.....A Fradi a stadion a Fradi a szkenner, a Fradi az életünk, a Fradi minden!
  • Grenzjager
    #23086
    A Fradi-tábor ott lesz a csapat mellett a csákvári MK-visszavágón :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MINDENKI CSÁKVÁRRA!

    Szurkolótársaink!

    A holnap 18 órakor kezdődő, Csákvár-FTC Magyar Kupa mérkőzésre a Tábor is leutazik.

    Kérünk Mindenkit, hogy nézze el a „késői” értesítést. Erre a fiumei incidens és az ominózus osztrák derbi miatt volt szükség. Reméljük mindenki érti, hogy mire gondolunk.

    Szervezett utazás nem lesz, a helyszínen találkozunk, ahol várjátok meg a szurkolói csoportok megérkezését a „stadionon” kívül. A Csoportok majd élőben tájékoztatnak mindenkit a részletekről.

    Biztassuk együtt a Csapatot! Szurkoljunk úgy, ahogyan csak mi tudunk ebben az országban! Számítunk Mindenkire!

    Hajrá Fradi!
  • Grenzjager
    #23085
    Hol máshol.
    Debrecenben keresnek gyakornokokat a Fradi új stadionjába
  • Zenszkij
    #23084
    itt tartanánk? LOOL 6-0
  • Solt
    #23083
    Aláírás by Molni... Sírok... :)))))
  • ReszegKoldus
    #23082
    Mert nevén nevezte a dolgokat egy másik topikban :D
  • Láma!
    #23081
    Miért tiltották?
  • pinnacle
    #23080
    Ma elküldték Kubatovék a Fradi Sas-t, tehát kibaszták a stadionból, mivel közvélemény kutatás szerint modernebb kabalát akar a nép.
  • Zenszkij
    #23079
    sajnálom ha így gondolod, de a nyugati példa is azt mutatja amit írtam, természetesen itthon minden más, így megértem ezt a problémát, szerintem is felháborító ez a buszozás, de sajnos ez van, csak leírtam szerintem miért van így
  • Zenszkij
    #23078
    good bye
  • Zenszkij
    #23077
    így van ha egy kis esze lenne a magyar bíróknak, ami nincs, akkor szépen elveszegetnék végre a pontokat a Videotontól, és a bajnokság végén lehetne a Groupamában egy ki ki meccs. A fél ország erről beszélne, nagy lenne a fociláz.
  • Narxis
    #23076
    Most csökkentették jelentősen a büntetéseket, ősszel sokkal vastagabban fogott az MLSZ toll.
  • ReszegKoldus
    #23075
    Azt nem tudom, de tegnap a rendőröket szidták többször is. Mondjuk lehet, hogy azért nem büntetnek :D
  • Solt
    #23074
    A mocskos lilák mennyibe kerül? :)
  • ReszegKoldus
    #23073
    Így is jön szerintem holnap is a büntetés, ami érthetetlen, hiszen aki szkennelt és bent van, az mind rendes szurkoló, akik sose szidnak senkit és csak azt éneklik, amit szabad (ami a papírra van írva)
  • Solt
    #23072
    Jó látni, hogy ilyen jó a csapategység... Mateos
  • Solt
    #23071
    Rosszul fogalmaztam... azt akartam írni, hogy azt hiszik megáll miattuk az élet. Nem áll meg, ezt mondom én is, az idő majd megoldja ezt a kérdést, ha nem engednek... (lentebb leírtam, hogy nem ellenük vagyok, csak rossz a stratégia és a látszólagos üzenet)

    Az MLSZ meg most is büntet... mondjuk itt a klubokat sem értem mit rinyálnak pár százezer miatt, amikor több tízmilliós támogatásokat kapnak az MLSZ-től.
  • Narxis
    #23070
    Nem áll meg, véleményt nyilvánítottak. Ha nem hatásos akkor nem hatásos. Nem ártanak vele a klubnak. Amikor bent voltak akkor meg az MLSZ minden forduló után büntette a klubokat mert a szurkolók cigányoztak vagy szidták az ellent vagy a bírót később már az MLSZ-t is.
  • Solt
    #23069
    Ha a Fradi a bajnoki címért fog játszani, akkor legalább 70-75%-s lesz átlagban a stadion kihasználtsága... de ezen kár rugózni, mert ez egy olyan kérdés, amit csak az idő tud eldönteni.

    Neked ez a hülyeség, nekem meg az, hogy a hisztizők miatt megáll az élet!
  • Narxis
    #23068
    Mintha az MLSZ-t hallanám. Most még csökken de majd nőni fog. Hagyjuk már. Nem lesz itt semmi. Itt akkor lenne jelentős növekedés ha jönne egy sörmeccsre a Real vagy Barca és azt is beleszámítanák az nb1 nézőszámba.
  • Rasztiman
    #23067
    " buszozással az a cél, hogy idegenbe ne járjanak annyit a drukkerek"
    :D na ezt se olvastam még :D pont az a baja mindenkinek, hogy nem szurkol senki a csapatnak mert kint maradnak, DE akkor ne is gondoljanak már rá, hogy kimennek vendégbe, mert ott egyáltalán nem kell bíztatni a csapatot.... hagyjuk már :D
    A buszoztatásnak pont az a lényege, hogy szemmel legyenek tartva a szurkolók..

    Barcelonába azért nem járnak Madrid drukkerek sokan, mert kapnak összesen 500 jegyet a 90ezres stadionba....
    Utoljára szerkesztette: Rasztiman, 2015.03.23. 20:29:40
  • Zenszkij
    #23066
    Elkeseredésemben fakadtam ki, itt az új stadion, egész jó a csapat, de az önérzetből nem engednek, ha nem lenne Kubatov lehet már Fradi se lenne. Kubatov nem érdekel mint politikus, egyszerűen csak a csapat jelenlegi anyagi helyzetét értékelem alatta. Szkenner na bumm, én is szkenneltem. Egyébként meg a buszozással az a cél, hogy idegenbe ne járjanak annyit a drukkerek, kéthetente menjenek el hazai meccsre, és ott költsenek a saját stadionjukban, ne Diósgyőrben meg Újpesten, mert az nem bevétel nekünk. Nyugaton is hány Madrid drukker megy el Barcelonába....alig pár.
  • Láma!
    #23065
    Most pontosan olyan vagy, mint akiket szidsz... a huligánok egy részénél jellemző felfogás, hogy összehasonlítják szurkolót a szurkolóval, hogy melyik nagyobb fradista... ennél nagyobb baromságot elképzelni sem tudok...
  • Solt
    #23064
    Röhöghetsz, de így lesz... a liláknál így van, az, hogy most kevesebben vannak, átmenetei állapot. Nálunk is ez lesz... ahogy javul a csapat, nőni fog a nézőszám, ez már most is látható.

    Egy biztos, nálunk ezt nem fogják beszüntetni, főleg, ha a Csányit beválasztják az UEFA végrehajtó bizottságába.
  • Solt
    #23063
    - A szkenner miért probléma?
    - A szervezett buszozás maximum kellemetlen, de ugye a kaja, pia, szállás nélküli külföldi tortúrához képest ez még mindig sehol nincs.
    - A meccsnapi jegyvásárlás hiánya tényleg gond, de mondjuk ez szerintem orvosolható lenne, ha nem lenne a viszony olyan, amilyen.
    - Az ellenfél szidásáért most is van bírság, a klub fizeti, nem a szurkolók...

    Én nem látom azokat az okokat, amik arra késztessen egy Fradi drukkert, hogy távol maradjanak egy ilyen stadiontól, és egy egyre javuló csapattól. A fehér fűzőkkel a játékosok a szurkolókat hiányolják, és a hülye intézkedések eltörlését akarják... nem azért volt fűző, hogy ne legyen szkenner. Arra ugye meg emlékszünk, hogy az eleje óta milyen Kubatov rigmus volt hallható a tábor felől... :)
  • Narxis
    #23062
    Jönnek a fiatalok... :D Hol? Sehol. Csökkenő nézőszám van, pont a liláknál meg úgy általánosan is.
  • Láma!
    #23061
    Sokan elfelejtik, hogy az ultrák többségének van szurkolói kártyája, hiszen már az Albertbe is kellett.
    ezzel továbbra sincs problémájuk, ahogy előttem leírták, a szkenner már az egyik utolsó csepp volt a pohárban. A stadion építésénél, a b közép helyének kialakításakor szó sem volt még róla.
    A csapatot büntetik a távolmaradással, ez tény. De ha bejönnének, azzal elismernék, hogy minden letolható a torkukon.
    - szkenner
    - "szervezett buszoztatás"' amivel a 100 perces meccsnézés 240-300 perces tortúra lesz, és amiről tudjuk Csányi levele óta, hogy csak és kizárólag a klub döntése
    - meccsnapon lehetetlen jegyvásárlás
    - százezrek azért mert heccelik az ellenfél táborát, vagy hülyebíróznak (tudjuk milyen a játékvezetés magyarországi színvonala...)
    - stb stb...

    Sokáig lehetne sorolni azokat a dolgokat, amik összességében ide vezettek. De minderre még mindig rá lehetne húzni, hogy huligánok, vandálok (ők tényleg nem kellenek) és csak félnek hogy azonosítják őket... azonban nem szabad elfelejteni a tényt, hogy már nem csak az ultrák vannak ezen az állásponton, ahogy a hétvégén látszott a fehér cipőfűzőkkel.

    Mellesleg az egyik állandó példa országban, a lengyeleknél a nyárig lesz kártya... ott megbukott...
  • Solt
    #23060
    Az MLSZ-t azért nem akarom idekeverni, mert az irreleváns a Kubatov vs ultrák meccsben, de egyébként az MLSZ-re is nagyobb nyomást lehetne helyezni, ha telt ház demonstrálná a foci meccs nem színház jelmondatot.

    Nekem is hiányzik az a hangulat amit csinálnak, de azt meg kell érteniük, hogy a távolmaradással kizárólag a csapatot, és önmagukat büntetik, senki mást. Abban bízom, hogy a távol maradók közül sokaknak egyre jobban hiányozni fog a CSAPAT, és feladják ezt a kilátástalan és értelmetlen harcot. Itt főleg azokra gondolok, akik már regisztráltak, szkenneltek, és szolidaritásból maradnak távol...
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.03.23. 15:39:11
  • Rasztiman
    #23059
    Persze egyetértek, én nem vagyok ultra nem vagyok elfogult egyik irányba se, én is azt tartanám megoldásnak, ha egyszer bemennének az ultrák és megmutatnák, hogy milyen is lenne ha bent lennének és a következőre megint nem mennének ki. Sokaknak hiányzik a régi hangulat és ezt a bentiek fiatalok nagy öregek is elmondták. Én se megyek ki addig meccsre amíg a vendégszektor hangosabb egy hazai mérkőzésen, mert eddig is a hangulat volt az ami széppé tette a magyar foci remek minőségét...

    Amíg nem lesz érdemleges párbeszéd a szurkolók, csapatok és az MLSZ között addig nem lesz változás se, főleg, hogy olyanok ülnek a szövetségnél akik olyan makacsok mint egy öszvér... Én azért azt mondom, hogy vannak azért olyan dolgok amik nem csak egyik fél állítása hiszen már nem csak a szurkolók szólalnak fel ez ügyben... De én azért még reménykedek...
  • Solt
    #23058
    Ezeket a sztorikat az ember vagy elhiszi, vagy nem... a jó Isten nem tesz igazságot... egy állítás, egy tagadás, és aki nem elfogult az egyik irányba, az nem tudja eldönteni kinek higgyen. Az tény, hogy a szemem láttára nem egy ember bement anno ingyen, de olyat is hallottam már, hogy a biztonságiak még most is bejuttatnak embereket. Patt!

    Azt látom, hogy van pár hangadó, aki a vélt vagy a valós sérelmei alapján gerjeszti a feszültséget, a távol maradók jó része meg ahelyett, hogy a CSAPATOT helyezné előtérbe, játssza a sértődöttet. Azzal, hogy távol maradnak, nem a Kubatovot büntetik, hanem a csapatot, azzal pedig, hogy nem regisztrálnak, nem szkennelnek, kifelé is az a kép alakul ki, hogy a beazonosítás a baj.

    Nyomást csak akkor tudnának gyakorolni, ha betartanák a szabályokat, meccsre járnának, és ott hoznák a világ tudtára, hogy mi a gondjuk. Sokkal nyomatékosabb lenne egy telt ház néma csöndben, mint a hőbörgés a stadion előtt. Akkor látná a közvélemény, hogy ők hajlandóak normálisan viselkedni, de van amiből nem engednek. Például a foci meccs nem színház szlogennel én is egyetértek, de ennek nyomatékot adni a stadionon kívülről nem lehet.

    Azt pedig már leírtam régebben is, és még most is tartom... jelen körülmények között a Kubatov megbuktatása esélytelen, főleg így! Ha a távol maradók nem engednek, akkor szép lassan majd kicserélődnek az ultrák... jönnek majd a fiatalok, és kinevelődik egy új réteg... ahogy ez a liláknál is körvonalazódik.
  • Rasztiman
    #23057
    Az olyan dolgok, mint például amikor a Tábor tagjaival voltak még stadionbejáráson és mutogatták, hogy mjad milyen jó helyük lesz, meg a Capo-nak is meg lesz a helye, erre olyan indokkal kitiltják, hogy több szezonon keresztül belógott és megkárosította a klubot, amiről kiderült, hogy hülyeség. A kiosztott csekkek a több millió forintos összegekkel, ami addig nem is lenne para ha tartanák magukat ahhoz, hogy a mostani büntetéseket is majd szépen leverik az új szurkolókon amire nem került sor, pedig ez már az új stadionon belül volt stb, rengeteg dolog le van írva...
    Arról nem beszélve, hogy jelenleg is milyen állapotok uralkodnak pl a Fradi securityn belül is meg az új tábor vezetői kapcsán. Azok után nem biztos, hogy a régi szurkolókat kéne bűnözőnek tartani.
    Az MLSZ dolgai miatt meg nem azt mondom, hogy a klub bünteti a csapatát, hanem azzal van a probléma, hogy olyan több százezres büntetéseket osztanak ki minden héten,hogy az már nevetséges, a szurkolók petícióját át se veszik, amiben értelmes magyarázat volt és javaslat a párbeszédre.. A bevezetett kötelező kártya amit egyébként nem minden csapat akart volna, mert látszik mi lett az eredménye, de ők nem lettek meghallgatva. Nem véletlenül szólalnak fel már a polgármesterek, a HLSZ, a csapatkapitányok és játékosok, látszik, hogy ez a rendszer nem működik jól. Lehetne még sorolni..