23418
  • Solt
    #23056
    A klub részéről mi? Az MLSZ vélt vagy valós faszságai miatt miért bünteti valaki a saját csapatát?
  • Rasztiman
    #23055
    Sok helyen elmondták/leírták már, hogy nem csak a szkenner miatt van ez az egész, ez már csak egy csepp a pohárban. Itt a klub intézkedései és az mlsz bődületlen f*szságai miatt van a balhé, ezért sincsenek más csapatoknál kint az ultrák.
  • Solt
    #23054
    Egyrészt sajnálom, hogy az ilyen fanatikusok elmaradnak, másrészt nem értem, hogy egy szkenner vagy egy szurkolói kártya mitől nagyobb macera, mint mondjuk éhesen, szomjasan, szállás nélkül követni külföldre a csapatot.
  • Rasztiman
    #23053
    Azokra gondol akik idegenbe megtöltötték a szektort és 90percen keresztül szurkoltak, akik ligakupameccsen is kint voltak, akik NB2-ben otthon és idegenben is végig buzdították a csapatot, akik végig tudják a szöveget az indulóknak, akik külföldre is étlen szomjan szállás nélkül is követték a csapatot stb.... Körül kéne nézni kik alkotják a mostani "B-kőzepet"..... Az ingyen jegyekre meg ki se térnék gyönyörűen adják most is 5forintokért csak úgy...(Ha az igazi Capora gondolsz mint belógóra, akkor érdemes lenne utána olvasni mielött hülyeségeket írsz...)
  • Zenszkij
    #23052
  • Zenszkij
    #23051
    A huligán nem fizető senkikre gondolsz, azok hiányoznak? Akik akkora Fradisták, h a jegyet be nem fizették, most meg a szkenner bassza a csőrük, mert nem tudnak belógni? Tisztelet a kivételnek. Akkora Fradisták, h meccsre nem járnak, csak balhéznak, uszítanak, elmehetnek a büdös francba. Az ilyen nem drukker, csak huligán, kezd elegem lenni belőlük. Busai is, szerinte lehetnének többen, szerintem meg dolgozhatna a kreativitásán, mert egy nagy lomha nulla, most is szerencséje volt.
  • masoma
    #23050
    és minimum 5x 6x bemondani, hogy 8-9ezren vannak kint..."b-közép" még mindig szellős
  • nagyzolcsi
    #23049
    Lényeg,hogy vezettek.
  • Muki100
    #23048
    Ez a Varga Roland ugyanolyan fosnak tűnik mint az Ugrai, az is majdnem egy félszezont lehúzott a kezdőben.
  • Gabe18
    #23047
    Nagyon fontos a közvetítésben 50x megmutatni hogy majdnem csecsemő korú gyerekek is kint vannak a meccsen... Szánalom.
  • nagyzolcsi
    #23046
    igaz
  • Gabe18
    #23045
    Hát Böde nélkül sokkal lendületesebb a csapat az ellenfél kapuja előtt...
  • nagyzolcsi
    #23044
    Őszintén remélem,győzelem lesz a vége!
  • nagyzolcsi
    #23043
    Kedves barátaim?tipp,mi lesz az eredmény mára?
  • Zenszkij
    #23042
  • Narxis
    #23041
    ejnyeee
  • ReszegKoldus
    #23040
    Nézd a jó oldalát, legalább nem kaptak ki 2-0-ra egy kiesőhely közelében álló csapattól.
  • Mor3llo
    #23039
    szia barnus!

    te csak szégyelld saját magad, amiért ilyen korlátoltan sötét vagy!
  • nagyzolcsi
    #23038
    Kedves barátaim!Én szégyenlem magam a fradi játékosok helyett.
  • Sippie
    #23037
    mondjátok már meg, hogy mi a f*sz kéne ahhoz hogy belőjék a helyzeteiket? Ez a Varga... üres kapu, mellé. Böde se találja el a labdát amikor a kapussal szemben van. Dilaver elég nagy homály volt ma, és még a kapufával se volt szerencsénk. De ilyen helyzetkihasználással mi a toszt akarunk?
  • Zenszkij
    #23036
  • DaemoonHunter
    #23035
    Nem csak nálad, ő lesz a jövő szagértője, aki gyönyörűen tud egyetérteni, és megmagyarázni a semmit. Csak ehhez még egy kis rutin kell.
  • Muki100
    #23034
    A stúdióban a gyerek csak nekem hasonlít nagyon az osztrák szakállas nőre?
  • Zenszkij
    #23033
    Ezt a gyenge Nyíregyházát...
  • Solt
    #23032
    Vicc amit művelünk...
  • bakkerman
    #23031
    de lázárbence megmagyarázta hogy mi lehet az oka,szerinte azért tette őt oda Doll mert Pavlovic-al egy nyelvet beszélnek....:DD
  • Solt
    #23030
    Cukic mint belső védő... aha, oké...
  • karajjj
    #23029
    szevasz fradikalokika
  • nagyzolcsi
    #23028
    Szevasztok barátaim.Remélem jól vagytok.
  • Mor3llo
    #23027
    szevasz barnyka
  • Solt
    #23026
    A Kondás Elemííííír....
  • nagyzolcsi
    #23025
    oszt míííír?
  • Solt
    #23024
    Lehalkítva néztem családi ebéd közben... gondolhatod! :D Párszor veszélyben volt a leveses tál... XD
  • Takezó
    #23023
    Köszi! Kár, hogy lemaradtam róla, jó kis meccs lehetett az összefoglaló alapján.
  • Solt
    #23022
  • Takezó
    #23021
    Esetleg valaki tud összefoglalót a mai meccsről? Lemaradtam róla.
  • banok
    #23020
    Biztató volt a mai játék :)
  • nagyzolcsi
    #23019
    hát bénák voltatok megint.
  • Zenszkij
    #23018
    sima, végre szép játék, Böde továbbra is egy nagy rakás...10 emberrel nyertünk
  • Zenszkij
    #23017
    Jah..